Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kõik on teada ja arvel
 
kuu pealt kukkunu 16. detsember 2014, kl 18.05
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :)) Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > Sina oled hülgehall ja
> mansion ghost, Agnes on alu
> > ja n46, Täitsa
> Blond on Tom ja kadakajupp, mina o
> > len veel P
> V ja Triin ja viies tegelane on kõik üle
> > jään
> ud vaheldumisi:))
>
>
> Mina ei ole nõus Tomi
> ga ühes pundis olema...ma olen parem üksi, äärmise
> l juhul kadakaga.
> ...ja sina, :)) perzeuss, kes
> sina sihuke üldse oled?
> Tähelepanelikul lugeja
> l jäi ühtekomateist silmamata, aga mina vaatasin k
> laaskuuli pealt, et...:)

mul on kadakajupiga juba kampsuni vahetus tehtud, hiljaks jäid, aga mansion on vist veel täitsa saadaval.
 
kadakajupp 16. detsember 2014, kl 18.06
oot, mul on ilmselt miskit lugemata jäänud - mina olen mina olen mina ehk kadakajupp alias kadakajupp. ja nii on, oli ja.....edaspidise suhtes pole kindel :D. ja kõik oma mõttetu, vahest taktitu ning häbematu möla ajan oma nime alt. aamen!

laene, liisinguid, järelmakse vms finantskohustusi ei ole, suguhaigusi ega karistusregistrit samuti mitte. (üks kord turvavööta sõidu eest oli ausalt peaaegu kogemata). valetanud pole, sest ei viitsiks meeles pidada, mida ja kus olen valetanud. paluks andmed märkida infokandjale vältimaks edasisi spekulatsioone.
tänan!

TB- aga ma tänan, et hädapärast nõustusid "mina" olema :).
 
salakuulaja 16. detsember 2014, kl 18.09
Laske aga edasi, tundub, mind pole siia enam tarvis, tirite ise omad saladused lagedale.;)
 
Täitsa Blond 16. detsember 2014, kl 18.15
Olgu, ütlen siis veel täpsemalt...ma ei ole nõus mitte kellegagi siit pundis olema, siit saab midagi hullemat kaela kui komplekti suguhaigusi.
Jummal, kui mõelda tagasi möödunud aasta peale...kui kena inimene ma olin, usaldav ja ullike...ja kui palju toredaid inimesi siin minu meelest oli.

Nüüd tean, et kõige parem sõber vaatab vastu peeglist,...ei ta peta, ei ta ussita su kallal, noogutab alati sulle peaga, mõistab sind sõnadeta, vahel on küll karm,... aga vahel isegi naeratab.
 
päevapäike 16. detsember 2014, kl 18.24
Blondu, ometi oled ju siin. Meie pundis :) Täitsa vabatahtlikult, kui sõltuvus välja arvata.
 
Täitsa Blond 16. detsember 2014, kl 18.27
päevapäike, muidugi siin olen...ma mõtlesin reaalset suhtlemist.
 
mälestus 16. detsember 2014, kl 18.32
Täitsa Blond! Ma tean täpselt, mida Sa tunned. Su otsus on õige - siit mitte kellegagi tutvuda. Ütleksin isegi enam - ei tasuks ka eravestlustega nõustuda.
Siin on koos hulk suleseppasid, aga nende ilusaid kirjutisi ei maksa oma vaimse tervise huvides kunagi tõe pähe uskuda. Kes tahab säilitada tervet närvikava, piirdub siinsete postitustega ja sedagi valikuliselt ja nii harva kui võimalik. Täitsa Blondile ja teistelegi kainet mõistust ja rahulikku meelt!
 
Sid 16. detsember 2014, kl 18.36
Tänaval me kõnnime üksteisest mööda, tegemata väljagi. Vahel ei pööra isegi ligemestele piisavalt tähelepanu ja niimoodi me siia virtuaalsusesse kinni jäämegi, sest siin on alati keegi kes hoolib. Ta teab su kõiki (olematuid) suguhaigusi ja vahekordi, ta kirjeldab nii elavalt su riista ja rippuvaid ..., alati on tal mõni sõna meelespidamiseks. See kõik on nii südantsoojendav, et seepärast ei saagi siit foorumist minema minna, sest siin on inimesed, kes hoolivad. :D
 
päevapäike 16. detsember 2014, kl 18.40
Vaesekesed - teie, kellel muu suhtlemisvõimalus puudub.
 
kadakajupp 16. detsember 2014, kl 18.48
päike, vast ei puudu see võimalus päriselt kellelgi? lihtsalt siin on niisugune omapärane suhtlusvorm, mida tavapäraselt ei praktiseeri. no mitte nüüd päris "by sid", aga omad võlud on sel siiski :D.

mul on vahest reaalsest suhtlemisest koos sinna juurde kuuluvaga õhtuks kopp ees, siin niisama mula ajada on vast kentsakas, aga omamoodi vaheldus.
 
hähhh 16. detsember 2014, kl 18.54
kes see "päike" siin on, et tema ees peab oma käikusid õigustama hakkama? saada ta parem peesse, kadakajupp.
 
:)) 16. detsember 2014, kl 18.56
Ei hakka siin midagi pirtsutama ja valima, et kes kellega pundis tahab olla. Nii nagu mina ütlesin, nii on!!!:))

Täitsa Blond, sa saad oma kristallkuuli kvaliteeti kontrollida, kui mulle meilile paar rida saadad:))
 
albert 16. detsember 2014, kl 19.13
hähhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes see "päike" siin on, et tema ees peab oma käik
> usid õigustama hakkama? saada ta parem peesse, ka
> dakajupp.


sul on vist midagi varjata. räägi meile enne kui välja nuhitakse.
 
kadakajupp 16. detsember 2014, kl 20.09
sohh, ma ei õigusta - lihtsalt avardan vaatenurka :). vabatahtlikult kah veel...
 
pommimees 16. detsember 2014, kl 22.05
teatan, et selles teemas on pomm, päästku ennast, kes viitsib! 15 minuti pärast lendate kõik õhku.:P
 
Agnes! 16. detsember 2014, kl 22.11
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.24.
 
Jupp 16. detsember 2014, kl 22.12
pommimees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> teatan, et selles teemas on pomm, päästku ennast,
> kes viitsib! 15 minuti pärast lendate kõik õhku.:P

Mis juhtus? Täitsa Blondil on jälle seedehäired?
 
pommikoer 16. detsember 2014, kl 22.13
vaatame, kus see pomm siin on peidetud? kas mõne naise sukapaela vahele?
 
demineerija 16. detsember 2014, kl 22.16
naised, kogunege, ma otsin teid läbi, teie endi turvalisuse huvides muidugi.;)
 
põrsanäoga kapsatünn 16. detsember 2014, kl 22.20
Mis kamm selle "mehe sõnaga" on, seda viimastel päevadel nii palju mainitakse?
 
höh 16. detsember 2014, kl 22.25
siin pole ju mehigi, mis sõna te neilt ootate?? mingid mehikesed kõvatavad siin aint.
 
kas? 16. detsember 2014, kl 22.39
pommi ei leitud? vähemalt pommimees on kinni nabitud ja pokri viidud selle nalja eest?
 
Sid 16. detsember 2014, kl 22.57
Pommi ma siin küll ei märganud, pigem oli täheldada mõningast desarmeerimist. Ainuke, mis silma torkas, on see, et Agnes on mingi mehe (PV?) delfivandealla pannud. Miks muidu see sarvist vedamine? :D
 
to Sid 16. detsember 2014, kl 23.04
räägi uudiseid, vaikus on tappev;)
 
paparatso 16. detsember 2014, kl 23.07
Rääkige nüüd ausalt ära, kes kellega magab, kes kellega on maganud ja kes kellega kavatseb magada.
 
Sid 16. detsember 2014, kl 23.11
to Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> räägi uudiseid, vaikus on tappev;)

Mis uudiseid sa tahad? Delfi kohta ma midagi öelda ei oska, kõik mis on, on siin kirjas. Kui mu isiklikust elust teada tahad, siis hetkel pean tsölibaati, kuniks särasilm jälle tagasi tuleb (eks tal ole ka mõningaid kohustusi). :D
 
hea vaheldus 17. detsember 2014, kl 03.48
kuna tomil nagunii koguseg ei seisa, peabki ta moor mujalt lisa käima hankimas.. aga ise nimetavad seda töötegemiseks. hmmmm, oleme seda nalja ka juba kuulnud.
 
av 17. detsember 2014, kl 08.32
naisterahva kohta moor öelda, see ei tee ütlejale au.
 
Sid 17. detsember 2014, kl 08.44
av, ära tee välja, see on üks õnnetu armunud inimene, kes ei suuda välja kannatada, et mul keegi teine on. :D
See-eest on nii südant soojendav iga hommikul ärgates lugeda, et mind on jälle hea sõnaga meeles petud - järelikult ei ole elu asjata elatud. :D
 
Täitsa Shrek 17. detsember 2014, kl 15.16
Teema on kuidagi laiali valgunud. Isegi blond ei jaksanud ühe oma postituse lòppu lisada tavapärast loosungit viisaastakuks:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!