Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
üksikutele ja muidu üksildastele
 
sooh 17. detsember 2014, kl 16.40
okidoki, sooh 16.31, lähen nüüd ja kulistan putlitäie palderjani ja olen edaspidi nii leebe, nii leebe.
 
sooh 17. detsember 2014, kl 16.41
okidoki, sooh 16.40, nii sobib küll. ja hoia eemale.
 
kadakajupp 17. detsember 2014, kl 16.47
shreku, sa oled juba kuidagi koduselt armas oma kibestunud turtsumises :D. nagu signatuurmuusika foorumile või miskit säärast.

mina küll kaaslast ei vaja pühadeks või argipäevaks, aga soovin otsijatele edu toreda kaaslase leidmisel ning kuupäev ja aastaaeg pole selleks olulised. ühed jõulud on vaid üürike viiv loodetavasti pikas elus.

ilusat jõulukuud soovin kõigile, üksikutele ja torisejatele ning kogu ülejäänud kupatusele kah :).
 
üks 17. detsember 2014, kl 18.04
huvitav asi tuleb siin välja, et keegi kirjutajatest pole üksi, kõigil on sõbrad ja sugulased ja lähedased, kellega koos pühi veeta ja koos olla, aga ometi mõned veedavad suurema osa oma ööpäevast just siin. miks siis oma lähedastega ei ole? miks siis üldse kellegagi koos olla, kui seltskonda peab otsima kusagilt mujalt??
 
kadakajupp 17. detsember 2014, kl 18.08
olend ikka, üks - need on pisut erinevad asjad, teinekord pausi täiteks või mis iganes põhjusel. ja no terve suguseltsiga 365 päeva 24/7 ei veeda küll keegi. mulle näiteks meeldib selline anonüümne keskkond, kus seltskond on võimalus, mitte kohustus.
 
viimasele 17. detsember 2014, kl 18.11
oled totu kuult we. mega lihtne point - siin saab vabalt võtta. mölin kui teraapia, ravib päevast närveldamist.
lähedastele, kassiirile poes ei hüppa sa sõnadega näkku eksole.
 
viimasele 17. detsember 2014, kl 18.12
kadakas krt, ronis vahele.
 
üks 17. detsember 2014, kl 18.15
kadakajupp ja selleks ongi perepühad jõulud, et olla koos suguseltsiga. aga kui oma lähedastega 24/7 koos olla tundub midagi sellist, mis käib üle jõu, miks siis inimesed peresid loovad? selleks, et olla koos ja jagada kõike, vist?
 
üks 17. detsember 2014, kl 18.17
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oled totu kuult we. mega lihtne point - siin saab
> vabalt võtta. mölin kui teraapia, ravib päevast nä
> rveldamist.
> lähedastele, kassiirile poes ei hüp
> pa sa sõnadega näkku eksole.

ilmselt küll silmast silma hüpatakse vähem näkku. kas siin unustatakse ära, et teisel pool on samasugune elav inimene, kes sõnadest haiget saab?
 
sooh 17. detsember 2014, kl 18.18
tead sooh 16.41, paha uudis - ma ei leidnud palderjaniputlit üles, ju vist naabri kassid tuuri pannud. seega jääb leebus ära.
 
sooh 17. detsember 2014, kl 18.20
tead sooh 18.18, hea uudis - olen apteeker, astu läbi, annan sulle. tasuta, sest olen leebus ise.
 
kadakajupp 17. detsember 2014, kl 18.20
no praegu pole ju jõulud, et peaks püstitama küsimuse "miks te täna siin olete?" (no suurem osa ööpäevast on meelevaldne liialdus isegi püsilibajate kohta :D).

nagu ma ütlesin, siis need on erinevad asjad oma olemuse poolest. üks ei pruugi teist segada. ja palju siin neid pereinimesi ongi, kui tööaeg välja arvata, siis väga vähe. võite parandada, kui eksin.
 
üks 17. detsember 2014, kl 18.26
kadakajupp, ei küsinud, "miks te täna siin olete", pigem, miks küllaltki paljud siin väga palju aega veedavad. järeldus võiks olla, et neil pole paremat teha või pole, kellega teha.
pereinimesi on siin nende endi väitel päris palju, suurem osa ütlevad, et ei tutvu, sest on abielus või suhtes. kui mina olin abielus ja lapsed veel peres, ei tulnud mõttessegi siia isegi lugema tulla.
 
viimasele 17. detsember 2014, kl 18.29
sinu valik on, kui tundeliselt sa mõõtmatut/anonüümset territooriumi võtad. imeda kõik isiklikult endasse ja kehtestada reegleid viitab võimutseja iseloomule. thanks, selliseid on reaaliski rohkem kui euro eest.
või arvad, et pinged suru aga enda sisse, hoia ja keela, kui auru välja lased.
tänu selle koha orgunnijale, et säänse kireva issanda loomaaia siin veel välja kannatab.
 
üks 17. detsember 2014, kl 18.32
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sinu valik on, kui tundeliselt sa mõõtmatut/anonüü
> mset territooriumi võtad. imeda kõik isiklikult en
> dasse ja kehtestada reegleid viitab võimutseja ise
> loomule. thanks, selliseid on reaaliski rohkem kui
> euro eest.
> või arvad, et pinged suru aga enda
> sisse, hoia ja keela, kui auru välja lased.
> tän
> u selle koha orgunnijale, et säänse kireva issanda
> loomaaia siin veel välja kannatab.

siin käiaksegi ükstest solgiga üle valamas ja nimetatakse seda peenelt "auru välja laskmiseks"?
 
kadakajupp 17. detsember 2014, kl 18.34
mina olen kasutanud internetti nii suhtes olles kui ka vaba-vallalisena. mõningad erinevused küll on, aga ma ei saaks öelda, et netti kasutaval inimesel puudub suhe vms. elukorraldus ja ajaplaneerimine/olemasolu on erinevad, võib-olla sellest ka pereinimeste osalemine sellise pealkirjaga foorumis.
 
pilkenool 17. detsember 2014, kl 18.36
suhtes olles rääkisid ikka mehele ka, et netis istud?
paljud teist sellest oma mehele/naisele räägivad???
 
usu või ära usu 17. detsember 2014, kl 18.39
me oleme abikaasaga mõlemad naisteka foorumis (erinevates arvutites), pärast hea naerda ja arutleda, kas tundsime ära, kes meist mida postitas :D need on nii erutavad mängud - seks on pärast ülihea.
 
pilkenool 17. detsember 2014, kl 18.41
issanda loomaaed on kirju.
 
sooh 17. detsember 2014, kl 18.42
sooh 18.20, tasuta juust on ainult hiirelõksus ja kohe kuidagi ei taha seal väikese armsa hiirekese kohta hõivata.
 
usu või ära usu 17. detsember 2014, kl 18.42
pilkenool uskus. loomaaed on tõesti rikkalik :D
uskuge kõike ja alati!!!
 
sooh 17. detsember 2014, kl 18.44
sooh 18.42, tasuta palderjanist oli jutt. ja hiiri apteegis pole. otsi siis mujalt. nii hiiri kui rohtu.
 
pilkenool 17. detsember 2014, kl 18.45
pilkenoole uskumisest tähtsam peaks olema,et su abikaasa sind usub.
 
usu või ära usu 17. detsember 2014, kl 18.46
on mul abikaasa?
 
sooh 17. detsember 2014, kl 18.49
ära nüüd seda usu või ära usut ka kuula, ta näeb colorado mardikas ka seksi. ja netis maailma. asi tegelt palju lihtsam, kadakas siin üritas veidi seletada, a te võid ju ikka seda ette kujutada, mis meeldib ja maailma oma nägemuse järgi lahterdada. kellel siin netiavarustes sest ikka sooja või külma, peaasi, et endale asja selgeks tegid.
 
usu või ära usu 17. detsember 2014, kl 18.55
nii oluline olen, et teie kõrgeausus isiklikult mu postitusele reageeris :-D
 
otsides helenduvaid olendeid 17. detsember 2014, kl 18.55
usu või ära usu: kui usud, siis on, kui ei usu, siis ei ole. viimasel juhul ära seda abikaasale ütle.;)
 
kadakajupp 17. detsember 2014, kl 18.56
irww... jah, suhtes olles olime mõlemad teadlikud sellest, et kumbki kasutab arvutit tööks, samuti ka tööväliseks tegevuseks, olgu selleks siis hobifoorum, e-pood, ajaviitelugemine või mis iganes veel. tutvumisportaale tõsi küll, ei kasutanud.

pisut kummastav, et ajastul, kui isegi lihtne asjaajamine kolib veebikeskkonda - e-riik jms, arvatakse, et netikasutamine on väheste friikide pärusmaa või siis puudub neil eraelu ning nad istuvad betoonkongis, ainsaks asjaks netiühendusega masin. ja et tutvumiseks neti kasutamine on kuidagi vildakas....
 
kadakale 17. detsember 2014, kl 18.58
a see siin on ju tutvumisportaal?
 
vedur 17. detsember 2014, kl 19.00
siin on lase aur välja ja ainult
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!