Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vormika, suure naisega
mansion ghost 20. detsember 2014, kl 17.36
Mis kuradi häda selle kaaluga on? Arvatavasti ükski mees ei ole kunagi ühtki naist üle kaalunud ega tee seda ka tõenäoliselt tulevikus. Kui silmale ei sobi pole midagi parata, kaalugu 10kg ühele või teisele poole. Mitte ükski mees ei hakka teid igavesti kätel kandma :D)
 
naine 20. detsember 2014, kl 17.39
Kulla Kummitus, naised ei tahagi, et neid kätel kantaks. See häda selle kaaluga on ju meestel. Kui ma ütlen, et ma kaalun 80 kg, siis meeste ettekujutluses kangastub midagi, mis tegelt on 120 kg kanti:)
 
mees 20. detsember 2014, kl 17.41
Mu tutvumissoov on veider aga vähemalt olen aus :)

Kelly Kay ei ole BBW, lihtsalt ilusate suurte rindadega.

Sellega olen nõus, et välimuse järgi kaalu arvata on raske, pakuks alati ka vähem kui tegelikult on.
Selline leht on näiteks, http://www.mybodygallery.com/
 
mees 20. detsember 2014, kl 20.07
Kuigise Kelle Käe pole BBW siis on ta ikkagi päris hea kehaga ja võimalusel tahaks lähemalt tutvuda
 
muuseas see 20. detsember 2014, kl 21.56
Kelly Kay on poseerinud koos emaga kes ka paras MILF:)
 
mees 20. detsember 2014, kl 22.20
Tore küll see telefoniga netis kirjutamine, "Kelle Käe" kirjutas telefon Kelly Kay asemel :P
 
mh 20. detsember 2014, kl 22.46
Mehed ei taipa naiste kaalust seetõttu, et enamik nais valetab ennast kergemaks. 90 kg kaaluv naine väidab, et kaalub 70 kg ja siis mees arvab, et see on kõik puha tõsi ja tal tekib väärastunud arusaam naise kehakaalust.

Aga Täitsa Blondi mõõtude põhjal arvan, et ta kaalub ca 68-69 kg, sellest ka pisuke "põdemine", et ei suuda seda viimast 5 kg alla võtta. Arvan, et põdemiseks pole küll mingit põhjust.
 
uzz 20. detsember 2014, kl 23.25
mh Kirjutas:
------------------------------------------------------
> Aga Täitsa Blondi mõõt
> ude põhjal arvan, et ta kaalub ca 68-69 kg, selles
> t ka pisuke "põdemine", et ei suuda seda viimast 5
> kg alla võtta. Arvan, et põdemiseks pole küll min
> git põhjust.
No just et enamik naisi väidab.Ilmselgellt et ka Täitsa Blondi kõige strateegilistematele mõõtudele võid rahuga 10% lisada ja tee siis uuesti arvestused:)
 
Täitsa Blond 20. detsember 2014, kl 23.43
Kuna ma siin ei tutvu, siis pole mul mitte mingit põhjust mõõdulinti venitada.
 
targutav punapea 21. detsember 2014, kl 00.25
kuna ma ka siin ei tutvu siis võin öelda et TB on minuga ühte määtu, kuigi p.. natuke paksem, pikkusest lühem ja rinnust litsam:P
aga tubli oled et eeskuju näitasid - ehk tutvujad naised saavad sellest julgust ja panevad möödud kirja, et ei oleks enam neid ebaõnnestunud tutvumisi, mis siin kõik mittetutvujaks teevad:DD
 
targutav punapea 21. detsember 2014, kl 00.27
* pagan, ühte mõõtu ja rinnust kitsam...
 
mh 21. detsember 2014, kl 00.29
Punapea, kõik mõõdud võivad ideaalselt sobida, kõik võib olla (teoreetiliselt) õige, aga kohtudes ei teki ikka seda õiget tunnet. Siis murrad pead ja ragistad ajusid ja lihtsalt ei saa aru, kõik peaks klappima, aga näedsa, ei klapi ikkagi. Ja siis ilmub välja keegi täiesti erinev, nii et soovinimekiri tuleb ära visata, aga õige tunne on olemas. Müstika.
 
Täitsa Blond 21. detsember 2014, kl 00.53
Seda ma silmas pidasingi...mõõdud võivad meeldida või mitte meeldida, aga see ei garanteeri mitte midagi.
Sobima peab kehakeemia, mingid nähtamatud lained, mingid võnked, lõhn või krt teab mis ja seda juba kirja teel ega pildiga ei saada.
Pole tähtsust, kui ilusad on jalad, kui nendega käia ei oska, pole tähtsust kui peenike on piht, kui selg on kühmus ja kui ilus on nägu, kui see on peas vingus.

Ma panin oma mõõdud, sest ma ei tutvu....kui tutvuks, siis praagiks keegi vb paari cm pärast mu välja ja jääkski teadmata, et meil oleks see miski just olnud ja teine oleks vb mu numbritest sillas aga kohtumisel ootab ees pettumus, et polegi Pamela A.

Sama kehtib ka vanuse kohta....
 
Sid 21. detsember 2014, kl 01.09
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seda ma silmas pidasingi...mõõdud võivad meeldida
> või mitte meeldida, aga see ei garanteeri mitte mi
> dagi.
> Sobima peab kehakeemia, mingid nähtamatud
> lained, mingid võnked, lõhn või krt teab mis ja s
> eda juba kirja teel ega pildiga ei saada.


See kehakeemia on tegelikult hästi imelik asi. Ma mäletan, kui ma oma särasilma kohtusin esmakordselt, siis ma olin ju ta pilte ennem näinud ja ütleme ausalt, ei olnud päris minu maitse. Või täpsemini, ei olnud üldse minu maitse, aga mingil põhjusel ma talle kirjutasin ja juba paari esimese lausega saime nö ühele lainele. Realis kohtudes oli aga asi hoopis teine, siis ei olnud sobivuses kahtlustki, polnud see välimuski nii hull ning ei ole mina ühegi naisega nii kiiresti seda keemiat leidnud.
 
Täitsa Blond 21. detsember 2014, kl 01.15
Jah Sid, nii see on. Kuidas ma tahaks, et mehe vinge auto või miljonid pangas seda keemiat minus tekitaks, aga mitte midagi....absoluutselt tuim tükk olen:(
Tänu tahtele allumatule keemiale saavadki teoks teistele ja endalegi uskumatud kooselud, kus pole määravad mõõdud ega vanus ega tuhanded km-d.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 21.12.2014 01.18.
 
ahzooloog 21. detsember 2014, kl 09.28
Ja siis tulevad mängu igasugused kolmandad faktorid ja muu elu ja sellest suurepärasest kehakeemiast ja klapist pole mitte sittagi kasu ja pisaraid neelates minnakse ikkagi lahku....
 
Sid 21. detsember 2014, kl 09.39
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> pisaraid neelates minnakse ikkagi lahku....

Jah, ka ainult kehakeemiast ei piisa. Lisaks keemiale peavad ka iseloomud sobima, st. asjadest peavad mõlemad ühtmoodi aru saama. Kui sellist teineteise mõistmist ei ole, siis ongi lahkuminek ja pisarate neelamine paratamatu.
 
targutav punapea 21. detsember 2014, kl 10.42
selleks ju öeldaksegi, et sarnane tõmbab sarnast. mõni lihtsalt ei hinda end adekvaatselt ja vaatab ainult neid, kellega tal midagi ühist ei ole. luuakse endale mingi kujutluspilt ja siis seda jahitakse terve elu:D tegelikult on asi väga lihtne, kuidas seda õiget-sarnast ära tunda - sul hakkab süda puperdama ja nägu tõmbub lollakale irvel kui teda näed, või siis lihtsalt minestad ja kaotad ajataju ning käid nagu udus. ehk siis see õige annab tiivad:DDD
 
n46 21. detsember 2014, kl 10.50
et siis võimaliku lahkumineku hirmus ei tohiks sellele keemiale anduda ega suhet luuagi?

ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja siis tulevad mängu igasugused kolmandad faktori
> d ja muu elu ja sellest suurepärasest kehakeemiast
> ja klapist pole mitte sittagi kasu ja pisaraid ne
> elates minnakse ikkagi lahku....
 
ahzooloog 21. detsember 2014, kl 10.51
Ütlesin seda või?
 
n46 21. detsember 2014, kl 10.57
ei, mitte küll otsesõnu. või mida sa silmas pidasid nende võimalike pisarate rõhutamisega?
kas pole armastuses nagu igas teiseski mängus- mida kõrgemad panused, seda suuremad võiduvõimalused.
 
ahzooloog 21. detsember 2014, kl 11.14
....Self professed, profound
Till the chips were down
Know youre a gambling man
Love is a losing hand....

Või muutud hoopis kasiinosõltlasele sarnaseks...teed muudkui uusi panuseid, kuni oled kõigest ilma...:)

Tegelikult tuleb armastust nautida, kui seda on ja mitte eriti mõelda, et mis või kas või kuidas. Armastuse puhul tuleb hetkes olla.
 
n46 21. detsember 2014, kl 11.58
päris hea lugu jah Amy'lt.
kasiinosõltuvus on mindki riivanud, aga panin alati mängu alguses kaotuselimiidid paika. see päästis hullemast. tundub, armastuse puhul toimib see reegel samuti.

parem naudingu- ja kurbusepisarad vaheldumisi kui üleüldine lõputu tuimus.
 
targutav punapea 21. detsember 2014, kl 12.13
ärge palun võrrelge kasiinosõltuvust ja muid tervist laastavaid sõltuvusi armastusega. neil ei ole midagi ühist.
sõltuvus seksist, naistest-meestest on võrdne kasiinosõltuvusega, mis annab iga kord uue ja hävitava laengu ajule, ja alati on see mõnus tunne ainult korra - jäädki seda muudkui otsima. armastus annab aga iga korraga eelmisest tugevama elamuse - ja vot sellist sõltuvust mina naudin:D
nii et nümfid, kasiinokad ja muidu narkomaanid - kõtt oma lolli jutuga!:P
 
n46 21. detsember 2014, kl 12.27
targutav punapea,
erinevad vaatenurgad ei pruugi tingimata lollusel põhineda.

armastus on läbi ajaloo põhjustanud duelle, sõdu, vihkamist, depressiivsust ning lugematul hulgal enesetappe. nii et võib lausa ekstreemselt ebatervislikult mõjuda.
muide, iga sõltlane naudib oma sõltuvust- olgu siis kohvist, kanepist, pokkerist, seksist või delfi kanalas kaagutamisest.
ja armastuse võiks (positiivsete) sõltuvuste alla liigitada küll. tarkade klubi esileedi punapea loomulikult põrmustab mu ignorantsed teooriad üheainsa klahvilöögiga.
mansion ghost 21. detsember 2014, kl 12.30
´targutav punapea´ ;D) mulle meeldib Su südikus.
Ei leia minagi miskit köitvat nümfomaanides, aga õnneks jätkub neilegi andunud fänne.
 
targutav punapea 21. detsember 2014, kl 12.58
n46, mina pakun et seda pole mitte armastus põhjustanud vaid vihkamine, mis tuleneb pettumusest - otsitakse armastust sealt kus seda ei ole.
armastusel pole deprekaga sõjaga ja muude lolluste ja hädadega muud pistmist kui et kui teda ei leita või arvatakse leitud olevat - kuid tegelikult oli see ainult meelepete - üks eksitav maalitud mask, mis otsis ohvrit oma ihadele - siis võib selles peass puhkeda sõda ja häving tema ümbritsevatele. kui armastust ei ole siis ei ole, ja ükski meelitamine, ega hüsteeriapuhang ei aita.
aga ok, olgu igalühel oma arvamus ja nägemus:D
 
ahzooloog 21. detsember 2014, kl 13.05
Vahi aga, mõnikord tuleb punapea suust pärleidki:D
 
targutav punapea 21. detsember 2014, kl 13.37
mis mõttes mõnikord? mul ainult pärlid tulevadki, aga seda kindlasti mitte sigade ette:P /:DD/
 
Täitsa Blond 21. detsember 2014, kl 15.26
Armastusega kaasnevad teatud "tüsistused" ja need põhjustavad sõdu jms jama.
Kõige hullem armastusega kaasnev ja seda lammutav kõrvalnähe on armukadedus ja ülemõtlemine.

Ei teagi, kumb parem on, nagu ütles n46...kas kogeda sõitu "Ameerika mägedel" ...olla tipus ja kukkuda kuristikku, kust kogetud tiputunne sunnib jälle välja ronima....või tuksuda eluaeg vaikelus ja jagada oma armastust Päästearmees või kirikus.

Kõige suurem müsteerium on minu jaoks meeste hirm armumise ja armastuse ees.
See on üks nende "kadumise" põhjus...kui tunnevad, et veel üks samm ja jalgealune kaob, ometi nad vajavad seda nagu narkomaan oma doosi. Aga ohutum on leida asendustegevus, st tuim ja tundetu "panemine".
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!