Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
vajan abi
 
:) 20. detsember 2014, kl 11.21
Pärlid end sigade ette ei viska, nad ei vaja seda.
Pakuks, et kontsad ei kanna:-)
 
naine41 20. detsember 2014, kl 12.52
Kontsad kannavad ja sukad ei rullu alla:)
 
tore on 20. detsember 2014, kl 13.05
aga ma olen 175 pikk. kas sobib?
 
naine41 20. detsember 2014, kl 17.43
tore on Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga ma olen 175 pikk. kas sobib?


Pikkusest olulisem on oskus ja tahe õigeid ravivõtteid kasutada:)
 
Dr. Živago 20. detsember 2014, kl 22.06
Mina soovitaks intensiivset dopamiinikuuri vaheldumisi värske õhu ja muu meelelahutusprogrammiga.
 
mh 20. detsember 2014, kl 23.54
naine41 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vajan kiiresti dr. Aiboliti, kes mu pisut kriimust
> ada saanud südant plaasterdaks, muhu saanud eneseu
> hkusele peale puhuks ja mõranenud enesehinnangut t
> ugisidemega toetaks.
> Ei midagi hullu, aga soov
> in ennetada millegi hullema ja kroonilise tekkimis
> t.
>
> Doktorihärra vanus võiks jääda 38-50 a
> asta vahele. Ravi lühi- või pikaajalisus sõltub v
> alitud ravimeetodite efektiivusest.
>
> Luban
> olla hea patsient, süsti ei karda, ei virise, ei v
> ingu ja täidan hoolikalt doktori ettekirjutusi par
> anemise osas.


Peaksid mansion ghostile hästi sobima. Ma küll ei tea, kas tal meditsiinifetišit on, siiani pole miski sellest märku andnud.Aga armastatud naise heaks võib ju natuke seda va arstimängu ka mängida, eksju :)
 
:)) 20. detsember 2014, kl 23.59
Kas MG mitte endavanuseid ei vaata?:))
mansion ghost 21. detsember 2014, kl 00.12
No viimases hädas pidi kuratki kärbseid sööma :D)
mansion ghost 21. detsember 2014, kl 01.45
"Vajan kiiresti dr. Aiboliti, kes mu pisut kriimustada saanud südant plaasterdaks, muhu saanud eneseuhkusele peale puhuks ja mõranenud enesehinnangut tugisidemega toetaks."

See arstionu peab olema karastunud ja tugeva immuunsüsteemiga. Elu on näidanud, et pärast vajab doktor ise hingeabi, sest terveks ravitu lendab vastu uutele väljakutsetele jättes ravitsejale kiiresti jahtuva niiske pihutäie.
 
ahzooloog 21. detsember 2014, kl 10.58
Siis on sul võimalus otsida siit omale seksikat medõde, kes su terveks raviks:D
Pigem on hea, see et teemaalgataja otsib võimalusi, kuidas eluga edasi minna, mitte ei jää möödunut peas edasi-tagasi ketrama, kahetsema või taga nutma. Muidu äkki oleks siin varsti üks kibestunud, sarjav, tuld ja tõrva pritsiv delfimutt juures:D
 
o-o 22. detsember 2014, kl 07.05
teemaalgataja näeb elus edasimineku võimalust järgmises mehes? See ongi elumõte vä?
 
naine41 22. detsember 2014, kl 08.30
Elus edasi lähen ma ise, oma kontsade peal ja enda teed mööda. Ei ole mind vaja sülles tassida või kättpidi talutada:)
Siiski ei saa ju midagi halba olla selles, et see edasiminek toimub meeldivas seltskonnas, kas pole vä?

P.S Ühtlasi tahaksin mainida, et siin teemas võivad kõik sõna võtta. TB, TS, PV, PS ja muud delfistaarid, lennake aga peale:)
 
Veinika19 24. detsember 2014, kl 19.07
Kõige lihtsam on mees günekoloogiga. Lähed pukki ja lased katsuda igate pidi. Pärast rets hea tunne :)
 
irw 24. detsember 2014, kl 19.56
sa Veinika pole vist elu sees günekoloogi juures käinud.
 
XO 24. detsember 2014, kl 22.32
Oi jummijammi... tore naine postitab vaimuka ja intrigeeriva teema ja mehed nagu haiged jänesed kiunuvad mingite mõõtude/kaalude tabeli pärast :)))

Oleks ikka kohe täitsa huvitav mõnda neist "doktoritest" näha - kas ikka tõesti mõni ka mehe mõõdu ja olemise välja annab või tegemist vedelate pekikõhtudega ja katkiste hammastega päkapikumõõtu onklitega...? ;)
 
:) 24. detsember 2014, kl 22.40
Arvad, et pekikõhu ja katkiste hammaste olemaolu päkapikukasvu omamisel on takistuseks soovimast kohtuda endast lühema ja saleda kena naisega?
Ei mingit kiunumist, küsiti ja vastati. Teemaalgataja ei vaidlustanud enda olemist TB mõõtudes (170/60)- seega sale naine, kus probleem?:)
 
XO 24. detsember 2014, kl 22.55
Minul probleemi eimiskit, probleem näikse olevat siinsetel meesinimestel.
;)
 
:) 25. detsember 2014, kl 12.34
Täiesti normaalne sellise näimise ja lahmimise juures, et jõuluõhtul hilja arvutiga oled ja mitte mehe kaisus.
 
hm 30. detsember 2014, kl 22.46
Arst leitud või on koht veel vakantne?
 
:) 30. detsember 2014, kl 23.29
Eks kirjuta ja uuri järgi.
 
XO 31. detsember 2014, kl 00.06
NO mina olen nii vana ja kole ja paks, et mind enam ükski mees eitaha.
Lausa nii kole ja paks, et seda enam isegi probleemiks eisaa nimetada... :)
 
:) 31. detsember 2014, kl 17.00
Joo vähem, leiad tühikugi üles:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!