Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
küsitlus "netitutvumiste hirmude teema" kohta
 
keegikeski 23. detsember 2014, kl 17.51
nii.
mina ilmselt olen kõikide netitutvujate hirm :D

kaalu on 169cm juures ligemale 70 kilo, paar kilo siia-sinna.
suitsetan.
väikese lapsega üksikema.
samas hooliv, mõistlik ja sisemiselt ilus inimene ;)

küsimus:
keegi siinsetest meestest tuleks/läheks sellise ausa kuulutuse peale kohtama?
 
küsimus 23. detsember 2014, kl 17.59
Tundud tark naine aga miks te alati mingil jorsil lasete ilma kondoomita omale vääksu valmis teha ja siis ronite otsima meest,kes sind koos vääksuga üleval peaks!? Tark naine ei muretse omale last juhusliku möödujaga. See on suur takistus mehele saamisel.
 
vastus/teemaalgataja 23. detsember 2014, kl 18.13
elus juhtub muudki kui teismeeas täis peaga "lapse taha teha laskmine", u know.
näe elu laiemalt
 
sisemise ilu pekid 23. detsember 2014, kl 18.36
kahjuks su sisemise ilu välised pekid varjutavad ilusa isiksuse. kirjastiil ka üsna kesine, küll aga moodne.
kasvata oma vääks täiskavanuks, hakka ise täiskavanuks, aja keha vormi, hoia kokku suitsetamise raha ja pärast seda, nii 20 aasta pärast, oled vaba..
ega neid asenduspolte pole nagunii saada eriti ja nende kvaliteet on suht kehvake.
 
keegu 23. detsember 2014, kl 18.40
juua täis peaga lapse tegemine pole ka hea märk sinust..._/
mõtle natuke ja tee uus teema uue aliasega, äkki kukub keeegi võrku:d
mansion ghost 23. detsember 2014, kl 18.42
Alustame sellest, et mees siinkohal ei karda ega tunne hirmu. Ta kas TAHAB või EI TAHA suhtestuda kellegiga pikemaks või lühemaks perioodiks. Enamasti on see kaalutletud otsus.
 
Nõus 23. detsember 2014, kl 18.56
Nõus Mansioniga, kui tahetakse, ei takista lapsed, vanus või kaal.
 
heehehehh 23. detsember 2014, kl 19.17
tahtmine on taevariik aga saamine on iseasi, mansion mis sest et sa juba 50+ vana oled, võta noorik koos väikse lapsega ja kasvata mõlemad üles sa ju rikas mees.ise ütlesid,mees ei karda hirmu, ära karda siis hirmu,saad juba teise mehe valmsitehtud lapsegi kaasa.pole sul vaja vaeva näha.
mansion ghost 23. detsember 2014, kl 19.40
´heehehehh´ on Sul mingi psüühikahäire, et segast paned?
 
autor :) 23. detsember 2014, kl 19.49
ehh teid :)
sisemise elu plekkide ja täis peaga pubekaaja vigade otsimisel nii hoos et elementaarne lugemisoskus null? :)
pole kusagil seda öelnud.
uut aliast delfist mehe otsimiseks ka ei vaja, lihtsalt siinne suhtumine huvitas...
õnneks kõik inimesed delfis ei käi, ja nii siis mõned ei tea et ei tohikski mind/minusuguseid tahta :D
sooviks teile jõulurahu südamesse, aga suht lootusetu üritus vist?
mansion ghost 23. detsember 2014, kl 19.57
Eks neid TAHTJAID on väljaspool delfit suhteliselt samapalju, seega märkimisväärselt rohkem :)
Ei maksa ainult arvata, et siia on mingi eriline tõug kogunenud. Võibolla saad veel palju printse konnadeks suudelda, võibolla naeratab õnn ka Sulle.
 
Anita 23. detsember 2014, kl 20.27
Üks super lahendus su ellu ! Osta Grenade rasvapõletaja. Seda tarvitades kaob suitsu ja alko isu..söögiisust rääkimata. Kuus teeb see suitsude raha ja näed super välja!

Your welcome!
 
kadakajupp 23. detsember 2014, kl 20.54
kuule, anni - ära nii kergekäeliselt propageeri neid rasvapõletajaid, süvene koostisesse ka enne ning selle potentsiaalsesse toimesse.
 
n55 24. detsember 2014, kl 00.46
arvatavasti on meeste loogika siinkohal üsna trafaretne:
"Kui lapse isa seda naist ei tahtnud, järelikult oli tal miskit viga, miks mina peaksin teda tahtma..."
Laps on ju kõigile näha ja teada, tehtud abordid vbl mitte.
Kui isa teadmata, võib lisanduda hirm isaduses kahtlustamise v "lapsele isa otsimise" ees. Ei mõeldagi, et vast otsib naine ikkagi meest endale ja isa tulevastele lastele.
Leskedest vast saadakse veel aru, lahutatud naisest vbl ka, aga vaprust, et naine kogu kupatuse enda õlule võtab, vaevalt et hinnatakse.
Olen pea-aegu Sinu pikkune, aga 70 kg kaalusin ainult enne sünnitust, ja siis olin ma ikka üpris jäme.
 
to n55 24. detsember 2014, kl 00.58
mis õigusega sa tuled andma teise naise keha kohta hinnangut? kui sina end selles kaalus jämedalt tundsid, siis oli see sinu probleem.
 
no on ju paks 24. detsember 2014, kl 02.48
55 sel naisel täpselt samasugune õigus arvamust avaldada paksu kere kohat kui to-tujal P-l. see siia ka juba roninud oma paksu vana persssega.
 
URRjam 24. detsember 2014, kl 07.01
Krt no ma mitte ei saa aru, mis pagana uhkus toob neid välja!
Üks põhilisemaid enesetunde tõstmise lauseid seejuures: Ma tunnen end oma kehas hästi". No sitta sa tunned. Muide, PAKSUST vormida VORMIKAKS ei ole üdse nii raske, kui arvata võiks. Ainult naaaatukene vaja higi valada! Aga ei, milleks, seebid ja kommikauss ju palju mugavam. Vahepeal veel ka suits ette, et saaks tuppa tulles haiseda värske koni järele.
Teemaalgataja, kas sa ka tead, et mittesuitsetaja tunneb ära, et käisid suitsu tegemas KOHE, sinu suust lehkava haisu järgi?
Endise suitsetajana tean ja mõistan nüüd väga hästi, mis jubedus see on ja miks normaalne tibi suitsetajat ei taha. Ja vastupidi ka! Kõige salakavalam ja totram kõigist narkomaania vormidest!
 
URRjam 24. detsember 2014, kl 07.32
Ainus hea asi, et vähemasti kohe tunnistasid, et suitsetad.
Küsi aga ka kohe endale meest, kes samuti suitsetab. Vastastikku seda haisu, mis teist hoovab, ei tunne, see on tõsi. No vähemasti mitte väga ei tunne.
 
targutav punapea 24. detsember 2014, kl 08.42
küll nüüd mulksuvad nagu sookollid teise keha kallal. vaadake parem peeglisse, kui inetud te ise olete.
 
üksinda kodus 24. detsember 2014, kl 08.55
Vaataks lahtiste silmadega vähe ringi. Kui palju on selliseid paare, kus naisukese kaal ületab kõvasti teemaalgataja oma ja mees seal kõrval nagu piitsavars? Huvitav, kas oldi kohe tutvudes sellised või söödi end selliseks, et näe, mees on nüüd kodustatud ja kuhu ta raisk mu käest ikka pääseb.;) Aga näe, vaatamata kõigele on nad koos ja tunnevad elust rõõmu. Ma soovitaks seda kaaluteemat vähe tagasi tõmmata. Eks ta oluline ole, kellelegi, aga miks võhivõõrale seda ninale hõõruma hakata? Kui ei sobi, siis ei sobi, hoia mokk maas ja kõigil parem. Otsi omale sobivas kaalus kaasa, igale maitsele peaks jaguma ja vaata, et see end paari aastaga jämedaks ei söö. Nii lihtne see ongi.
 
wtf 24. detsember 2014, kl 09.45
http://www.mybodygallery.com/search.html?gender=female&height=170&weight=73&age=any&pantSize=0&shirtSize=any&bodytype=&p=1

Täpselt teemaalgataja pikkust ja kaalu panna ei saanud, aga no kaal pidi niikuinii siia-sinna kõikuma. No öelge, kas olen mina ebanormaalne, aga leidke nende naiste hulgast mulle need PAKSUD vaalad....mõnel neist vbl tõesti kõht ja puusad pisut pehmemad....aga no kammoon, enamus neist on vägagi pandavad justnimelt VORMIKAD naised.
On täiesti mõistetav, et on mehi, kellele meeldivadki ainult väga saledad naised, nagu meil siin alu ja Sid, aga enamusele meeldivadki sellised, pisut pehmed.

Aga tegelikult on ju nii, et kaalunumbrist olulisem on see, kuhu ja kuidas see kaal naise kehal paigutunud on(D korv kaalub kindlasti rohkem, kui A korv). Ja kõik muu, mis selle naisega kaasas käib...näiteks silmasära, naeratus, iseloom.

Muide, see lause "ma tunnen ennast oma kehas hästi", avaldub kõige paremini magamistoas. Kui naine julgeb ennast päevavalges mehe ees lahti riietada, siis ta tunnebki ennast oma kehas hästi. Ja tegelikult pole sel kaaluga suurt seost, vaid naise minapildi ja enesehinnanguga. Ka pealtnäha saledal ja kenal naisel naisel võib see väga mööda olla.

Mõnes mõttes on pisut suurem kaalunumber hea filter, sõelub kitsa silmaringi ja tunnelnägemisega jobud välja:)

Suitsetamise koha pealt olen urrijaga nõus. Kasuks oleks maha jätta:)
 
tüüpiline Eesti vanapoiss 24. detsember 2014, kl 11.23
Kui päris ausat ja konkreetset vastust soovid - ei tuleks (ma ei leiaks su kuulutust).

Pikem vastus

Kaalu pärast poleks tarvis muretseda. Sellest saab alati üle. Pealegi, kui see +/- väga suur ei ole, siis see selle pikkuse juures on see enamvähem normaalkaal. Suitsetamine on tõsisem probleem, mille puhul silma kinni pigistada on juba märksa raskem. Proovi sellest kindlasti loobuda, nagu eespool juba soovitati - hoiab raha kokku, enesetunne ja tervis paranevad, energiat jääb üle! Tee endale see jõulukink ;)

Minu jaoks oleks aga tõeliseks takistuseks laps eelnevast suhtest. Kurb tõde on see, et tõsisemat (pikemat) suhet otsivad inimesed (enamus) filtreerivad või järjestavad otsingutulemusi tutvumisportaalides laste arvu järgi. Olles ise ilma lasteta (suhteliselt) noor mees, siis ma sean otsingule alati filtri "lapsed:pole". See on üldlevinud vaimne blokk - ma kardan, et ma ei suudaks/tahaks teise mehe last kasvatada. Kui järgneva 10 aasta jooksul endale kaaslast ei leia, siis pean oma prioriteedid juba ümber mõtlema.

Veel kurvem on see, et paljud mehed otsivad just lastega naisi lühikeseks seikluseks, kuna pahatihti on neid lihtsam ära "võluda".

Palju jõudu sulle! Hoolitse enda eest, jäta suitsetamine maha ja küll sa leiad kellegi. :)
 
Gaalu Gauss 24. detsember 2014, kl 12.33
Aga kui nüüd teisest küljest võtta, siis, kumma võtaks - kas saleda suitsetaja või paksukese mittesuitsetaja?
Häbiga või mittehäbiga pean tunnistama, et võtaksin pigem saleda suitsetaja.
 
mis siin vaielda 24. detsember 2014, kl 12.41
Kui juba EL-s aravakse mingi pügalaga suurt kaalu, ülekaalu inimesel juba puudeks. Mõelge nüüd ise.Suur ülekaal -puue. Valikuvabadus, soovid sa tutvuda puudega iniemsega või mitte, oma valik ja siin pole vaja midagi üle seletada või hukka mõista. Häid jõule ja ärge riielge!
 
wtf 24. detsember 2014, kl 12.49
Gaalu Gauss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga kui nüüd teisest küljest võtta, siis, kumma võ
> taks - kas saleda suitsetaja või paksukese mittesu
> itsetaja?
> Häbiga või mittehäbiga pean tunnistam
> a, et võtaksin pigem saleda suitsetaja.


Eks see oleneb, mille jaoks võtad, eksole. Kui paariks tunnid võtad, siis pole ju tõesti vahet, kas ta suitsetab või mitte....
 
telgitagused 24. detsember 2014, kl 12.56
Meditsiin on äri, mis toob rohkem sisse kui kõik muu kokku. Selle äri nimel on välja töötatud KMI indeksid ja selle äri nimel on ühte patta pandud mõõdukas ülekaal ja rasvumine.
Mitte ülekaal ei põhjusta tervisehäireid, vaid RASVUMINE. Arstid lõugavad, et kui talje on jämedam kui 80 cm, siis oled juba südamehaiguste riskigrupis.
Naeruväärne, kas terved on vaid modellimõõtu naised?
80+ on täiseti normaalne naise talje, seda enam, et see sõltub ka naise pikkusest.
165 cm -ne 70 kg kaaluv naine on väga kena, mitte kuskilt ta ei lotenda kui teeb ka trenni.
mansion ghost 24. detsember 2014, kl 12.59
Vaatasin ´wtf´ lingil pisut ringi ja tõdesin, et ega mu senine arusaam pikkuse/kaalu suhtest väga mööda polegi. 170/60...75 on täitsa OK. Puhtalt maitse küsimus, kellele vähem, kellele rohkem :) Selle üle võib vaidlema jäädagi.
Suitsetav naine - jääb ära
Väikelapsega üksikema = käopoeg pesas. Iga viimanegi lontrus eelistab oma last/lapsi.
 
............. 24. detsember 2014, kl 13.15
näiteks 40+ naisel võivad vabalt olla juba täisealised järeltulijad.
mansion ghost 24. detsember 2014, kl 13.25
Antud juhul on/oli tegu siiski VÄIKESE lapsega TEADMATA vanuses üksikemaga.
 
Täitsa Shrek 24. detsember 2014, kl 13.43
See kuulutus siia sellisena visatud selleks ju ongi, et leida põhjusi kohtingule mittetulemiseks, irisemiseks, teema arendamiseks:-)

Häid pühi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!