Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
hea tutvus
 
melissa 27. detsember 2014, kl 00.53
ee... väga vabandan, aga konkreetselt see teema algas küll teemaalgataja ülemäärasest alko kuugamisest. kui nüüd keegi eeldas, et siin edaspidi hegelit tsiteerima hakatakse, siis ta eksis vist natuke ära. pole hullu, ikka juhtub.
 
ohmu 27. detsember 2014, kl 01.06
"...et siin edaspidi hegelit tsiteerima hakatakse..."
palun eestikeelset tõlget. No mitte ei saanud aru!
 
kadakajupp 27. detsember 2014, kl 01.11
mu üks lemmikuid hegelilt - "Genuine tragedies in the world are not conflicts between right and wrong. They are conflicts between two rights."
 
babe 27. detsember 2014, kl 01.33
Hegel. Friedrich Hegel. Mõnisada aastat tagasi elas sellenimeline mees, keda tsiteeritakse tänaseni. Üle maailma.
 
kadakatupp 27. detsember 2014, kl 01.35
Men are in possession of themselves; their soul is in possession of their dick. But they have no right to decide for themselves, because they do not will it.

kohandatud hegel. originaalis kasutas hegel diskreetselt "men" asemel "animals".
 
majavamm 27. detsember 2014, kl 11.38
mina olen täna kaine, aga teie tsiteerige edasi hegelit mõeldes, et nii saab mõne mehe kohe sängi tirida.
 
Täitsa Blond 27. detsember 2014, kl 11.52
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 03.06.2015 22.53.
 
küsimus 27. detsember 2014, kl 11.54
Kumb strateegia meeste sängitirimisel edukam on, kas hegeldamine või heegeldamine?
 
hegeline 27. detsember 2014, kl 12.17
hegeldamine on vist etem :) targad naised ju erutavad rohkem meeli, aga seks on peast algav protsess.
peen, hegeliteemaline vestlus seksimiste vahel, mis võib parem olla sängis
 
HaukuvPeni 27. detsember 2014, kl 12.40
Heegeldajatele.
Georg Wilhelm Friedrich Hegel kirjutas ikkagi saksa keeles ja elas saksamaal. (maetud Berliini)
Eelpool toodud tsitaat on võetud "Enzyklopädie der philosophischen Wissenschaften im Grundrisse" ing. tõlkest mitte pole originaal.
 
kadakajupp 27. detsember 2014, kl 12.56
et siis tsiteerida võib ainult viidatud autori emakeeles? nunuh, ma saksa keelt ei valda, jumal tänatud, et lugeda on võimalik ka muudes keeltes.
 
Sid 27. detsember 2014, kl 13.08
Tsiteeri ikka originaali, soovitavalt google transalte tõlkes. :D

Hegelit on natuke loetud kunagi, aga ikkagi meeldivad mulle heegeldajad rohkem (ma tean, et ka mõni mees heegeldab, aga jätame nemad seekord välja). :)
 
kadakajupp 27. detsember 2014, kl 13.11
siiid! no palun mitte google translate.... :D.
aga ma ei taipa, mida siia üldse postitada võib, miski pole hea.
 
HaukuvPeni 27. detsember 2014, kl 14.33
"hea tutvus" - Nagu aru saan, tutvume me siin Hegeliga või õpime heegeldama. Mõlemad kasulikud. Üksteisega siin keegi reaalis tutvuda nii kui nii ei taha.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 27. detsember 2014, kl 14.35
mõned vast ikka tahavad, aga nemad on vakka millegipärast. ma lähen varsti lumeoludega tutvuma, reaalis.
 
HaukuvPeni 27. detsember 2014, kl 14.47
Kui julged siin piiksatada reaalsest tutvumisest, saad kohe mitu ämbrit solki kaela. Sellest see vaikus eetris.
Lumeolud on täitsa olemas. Just sai plats puhtaks lükatud.
 
to haukuv peni 27. detsember 2014, kl 14.53
Agnes siin ju ainuke,kes delfi meestega tutvub. proovi teda,ta jälle kaua saamata ja tige.
 
Agnes! 27. detsember 2014, kl 19.32
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 09.01.2015 23.48.
 
A(a)sta 27. detsember 2014, kl 19.54
Just, just - taimtoidulised ja tsölibaadis olijad on saavutanud kõrgema vaimse taseme :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!