Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Üksikud Tartus
did_208964 31. detsember 2014, kl 17.35
Mis te täna teete ja kuhu plaan minna on? Kus normaalsed üksikud aega veedavad ja kus käivad. Muidugi täna oleks eriti lahe kaasüksikutega kogemata trehvata :)
 
kadakajupp 31. detsember 2014, kl 19.20
imelik, et kaheteistkümnendal tunnil nii palju kaaslaseotsijaid on. mis te siis varem ootasite? ok, retooriline küsimus ja meeleolukat aastavahetust :).
did_208964 31. detsember 2014, kl 19.34
Ega see aasta lõpp on paljudele keeruline olnud....sellised poolikud suhted on lõpetatud ja maskid maha kistud. Nüüd ongi palju üksikuid :) Ega selle aasta kaka tuleb sellesse aastasse maha jätta.
 
kadakatupp 31. detsember 2014, kl 19.35
eks ikka sind, jupats kõik ootasid, et sa nad hooga rajalt maha ja pükstest välja rebiksid. kadakas korseti vahele sullegi!
 
kadakajupp 31. detsember 2014, kl 19.56
ehh, pole sääraseid plaane, lihtsalt avaldasin arvamust hilise planeerimise või tegevuse osas. mul on vööga sviiter seljas, kas sinna vahele see tuust ka ära mahuks?
 
tüüpish eestlane 31. detsember 2014, kl 20.17
Pole siin ette eita midagi, et viimasel minutil või nii..eestlased ongi hilise süttimisega. Mis sina kadakas täna näiteks teed? Siin üks Täitsa Blondi nimeline on kindluse enda ümber ehitanud kas ka sina?
 
kadakajupp 31. detsember 2014, kl 20.28
ee... ma ei saa öelda, mida ma teen :D. aga kui blond on valinud sedasi, siis kellegi isiklikud otsused ei ole kritiseerimiseks.

blond on ehitanud kindluse mööndustega tegelikult ;).


ahjaa... minu kindlus on geograafiline koos veel ühe vallutamist välistava asjaoluga.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 31.12.2014 20.30.
 
tüüpish eestlane 31. detsember 2014, kl 20.32
oooh-kõlab nagu valmistuksid mõneks kasiinorööviks või plaanid hoopis trükkida valeraha sel rahulikul perioodil hämarateks tegudeks:)
 
kadakajupp 31. detsember 2014, kl 20.39
oh ei, pigem midagi rafineeritumat ja valeraha saab rahus igal ajal trükkida, aastaajast ja riiklikest pühadest see ei sõltu.

tegelikult teen midagi enneolematut ja senikogematut. olen ihuüksinda kodus, telefoni lülitasin välja ja enamus tuledest kustutasin kah ära... ning ma naudin õhtut :D.
 
tüüpish eestlane 31. detsember 2014, kl 20.50
kj-
väga huvitav-mul peaaegu sama aga tuled ikka põlevad:)
kas see on sinu jaoks lihtsalt samasugune päev nagu kolmapäev vahetub neljapäevaks?
 
kadakajupp 31. detsember 2014, kl 20.54
ei ole samasugune, ma teen katseid, milline see olla võib ja saab ;).
 
Agnes! 31. detsember 2014, kl 21.01
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 09.01.2015 23.40.
 
tüüpish eestlane 31. detsember 2014, kl 21.16
kj-

kas päris üksinda või siiski koos sõber Promilliga?;)
millegipärast kujutasin sind ette vannis ingverilõhnalises vannivahus koos pokaali G.H. Mumm Cordon Rouge Brut-ga.., muidugi läpakas kuskil mõnusalt käeulatuses;)
 
kadakajupp 31. detsember 2014, kl 21.32
oo, kui romantiline minusuguse kuiviku kuvandi kohta :D.

ingverit ma armastan, aga naturaalsena ja mumm pole mu lemmik ega šampanja üldse. ega ka vahuveinid mitte, pokaal on nauditav selle jaheterava mulli tõttu, aga ei enamat.

hmm... meenub üks cava, mis otse pudelist tühjendatuna ookeani ääres maitses jumalikult ning ei maksnud ka mitte midagi :).
 
Täitsa Blond 31. detsember 2014, kl 22.07
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 02.02.
 
Täitsa Blond 31. detsember 2014, kl 22.10
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 02.02.
 
tüüpish eestlane 31. detsember 2014, kl 22.16
Bl-

et siis delfi on 1 maailma eraldatumaid paikasid nagu umbes Guantanamo vangla? , nii öelda kinnnine tsonn, ei saa sisse ega välja? väga huvitav arvamus.

kj-

*mõtleb pingsalt, et mida veel pimedas või siiski ilmselt küünlavalgel teha üksinda saab...;)
 
kadakajupp 31. detsember 2014, kl 22.33
kasuta pisut fantaasiat ja mõtle, mis valgustust veel olemas võiks olla peale "täistulede" ja "üks küünal pimedas" ning mida kõike on võimalik teha nii pimedas, täisvalgustuses kui ka vahepealsetes variantides.


...ja ette ma ei ütle, see poleks... üldse see.
 
tüüpish eestlane 31. detsember 2014, kl 22.40
kj-

Mõelda? täna on ju üsna täidlane kuu..vb. kuuvalgus..üsna romantiline juu;) mina armastan mõelda ja mulle ei meeldi kui minu mõttelõnga keegi läbi lõikab. arvuti annab selleks hea võimaluse, ma lihtsalt ei suhtle sel ajal arvutiga kui ma mõtlen ja mõte jookseb. telefon tulebki vahel kinni panna, ma ei salli inimesi kes kasutavad telefoni kui enda mõnda kehaosa..telefon on võõrkeha ja jääb selleks, ise olen vältinud siiani nutitelefone põhimõtteliselt.
 
Täitsa Blond 31. detsember 2014, kl 22.44
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 01.49.
 
kadakajupp 31. detsember 2014, kl 22.53
pragmaatiline kombinatsioon erinevatest võimalustest hoopis.


kuu? suhteliselt pilvine on selle jaoks, aga põhjanael oli üllataval kombel siiski nähtav - mõni tund tagasi.

mõtlemise ja arvutikasutuse osas sekundeerin. selles kontekstis on küll mõte pigem tunnetus, kui ratsionaalne tegevus.
 
tüüpish eestlane 31. detsember 2014, kl 23.05
Bl-

Ma ei saa aru mis selles on halba kui siin edasi suhelda mõõdukalt. Nõrk iseloom kui see tõesti juba kooselu/abielu häirima hakkab või siis vale valik ja pigem sügaval sisemas siiski otsitakse kedagi uut või siis lihtsalt uut naudinguobjekti.

kj-

kuu oleneb sellest kus sa seda näed;)

tegevusi on nii palju, et ega ma seda välja küll ei mõtle,
ütle sosinal kõrva sisse..;)
 
kadakajupp 31. detsember 2014, kl 23.24
ma ei taha ketseritiitliga pärjatud saada siiski :). oot, ma kooserdan korraks ning vaatan, kas kuskilt kuu võiks paista.
 
tüüpish eestlane 01. jaanuar 2015, kl 00.00
kj-

ei paista ka enam siin:)

ega ometi-ei vaata enda margikogu-salaja?

hääd uut....
 
kadakajupp 01. jaanuar 2015, kl 00.10
margikogu mul pole kunagi olnud, aga hea mõte - mõned rariteerid limiteeritud väljalaskest või pisukese kõrvalekaldega oleksid huvitavad vaadata :D.

ilusat algavat aastat sullegi, eestlane, tüüpiline või mitte.
 
tüüpish eestlane 01. jaanuar 2015, kl 00.19
Nüüd ma lasin ennast ka täitsa lõdvaks...

Panin kamina küdema ja vedelen karunahal veidi vabamas olekus kamina ees...sensuaalne valgus ja õdusus on minu seltsilised täna, siiski on midagi puudu, huvitav mis?;)

*Hea rumm koolaga on täna minu seltsiline olnud sellel ilusal õhtul, see on siis nö. märksõna..;)))
 
kadakajupp 01. jaanuar 2015, kl 00.41
hmm, karunahk ja kamin.. on kuskilt teemast tuttavad.
mul pole hetkel mitte midagi puudu ega üle, nauditav ja kurvastav ühtaegu, tahaks ju millegi järele igatseda, aga mida pole, seda pole.

mulle koitis, et me läbustame kellegi teise teemat veel pealekauba :D.
 
tüüpish eestlane 01. jaanuar 2015, kl 00.46
Ooops...sry teemaalgatajale

kj-

Ilmselt on karud ja kaminad enne mind ka olemas olnud;) aga kui huvi konkreetse karunahaga tuttavaks saada, siis see pole raske eelnevate vihjete põhjal;)
 
kadakajupp 01. jaanuar 2015, kl 00.55
tänan südamliku pakkumise eest, kahjuks ei saa ma seda vastu võtta :).
 
tüüpish eestlane 01. jaanuar 2015, kl 00.57
kj-

Kahjuks? Seotud Hing?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!