Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Avatarist (miks mitte ka reisimisest ja reisikaaslastest)
 
kadakajupp 01. jaanuar 2015, kl 21.06
kas sel pildikesel on mingid suurusepiirangud? proovisin enda oma vahetada, aga edutult. ei osanud muud põhjust oletada, kui mahupiirang MB-des.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 05.01.2015 16.13.
 
mh 01. jaanuar 2015, kl 21.17
aga on ta sul gif, tif või eps?
 
kadakatupp 01. jaanuar 2015, kl 21.21
katmata tupe pilt ei pruugi tsensuurist läbi minna. äkki asi selles? minul vähemalt ei läinud.
 
kadakajupp 01. jaanuar 2015, kl 21.21
 
kadakajupp 01. jaanuar 2015, kl 21.23
kle, tupsik - topi oma tsenseerimata pilte kuhu neid toppida võib, aga ära kahtlusta kõiki teisi oma fetishi evimises.
 
mh 01. jaanuar 2015, kl 21.45
JPEG peaks sobima.
 
kadakatupp 01. jaanuar 2015, kl 21.47
jupsik avalda oma fetishi saladus. kõik on kikkis kõrvadega ootel!

*tupsik hellitusnimena kõlab päris armsasti
 
kadakajupp 01. jaanuar 2015, kl 21.50
peaks, hetkel kasutuses olev on jpg, aga uut ei õnnestu panna. lihtsalt ilmub teade "faili üleslaadimine ebaõnnestus". ainuke erinevus eelmisega, mis mina tuvastasin, on suuruse osas - uus on 3.44 mb, praegune alla kolme.
 
Just 01. jaanuar 2015, kl 22.52
Ongi lihtsalt liiga suur.
 
kadakajupp 01. jaanuar 2015, kl 22.56
üleslaadimiseks vist ei saa seda ka kuidagi väiksemaks teha - pealegi vähendaks see oluliselt pildi mõtet. kahju.
 
kadakatupp 02. jaanuar 2015, kl 00.03
loomulikult saab teha väiksemaks, suuremaks, tupe- või kadakakujuliseks nagu isu on. jupatsil vist töötlusprogrammidega kogemused puuduvad? võin sulle selle pisiasja ära teha uusaastakingituseks.
 
kadakajupp 02. jaanuar 2015, kl 07.25
tänan, tupsik. aga las olla see pilt pealegi.
lollipopu 02. jaanuar 2015, kl 08.59
pealkiri on hea ja kutsus teemat avama. tekitas mõtte, et uus sõna, sest tiksuma hakkas mõtetes - avantürist, aferist ...

tahan kõike teada ;)
 
aferist 02. jaanuar 2015, kl 09.49
ma olen siin, aga minu nime ei maksa asjatult suhu võtta, võivad hakata juhtuma igasugused afäärid.:P
 
1n 02. jaanuar 2015, kl 11.05
kui noor peab olema, et avantüüri sattuda?
 
n46 02. jaanuar 2015, kl 11.11
hetkeks tekkis tõesti ekslik mulje, et kadakajupp oma avantüüridest ja kapis tolmuvatest luukeredest pajatama hakkab.
 
kadakajupp 02. jaanuar 2015, kl 11.14
mul vist pole luukeresid, vähemalt mitte midagi intrigeerivat - pealegi pole mul kombeks sedasorti pajatustega esineda. ja keda need huvitaksidki.
 
n46 02. jaanuar 2015, kl 11.24
kadakajupp, miskipärast olin kindel, et sa just sõna-sõnalt niimoodi vastad. kas ongi nii etteaimatavad inimesed olemas või olen mina prohvet?
aga natuke igav ei ole terve elu ettetõmmatud nööri mööda sammuda, nii et pole midagi põnevat jutustada ei foorumlastele ega lastelastele? nojah, neid viimaseid pole vist nagunii planeeritud.
 
kadakajupp 02. jaanuar 2015, kl 11.34
miks sa arvad, et ei ole? on, liigagi palju ja tead, mulle pigem meeldib see nööri-teema, tundub turvaline ja stabiilne.

etteaimatav võim ma olla küll, sest enamjaolt on mul siin ühtne stiil - mille hulka on ka selline konservatiivne kuiviklikkus arvatud :).
 
n46 03. jaanuar 2015, kl 16.04
kadakajupp,
et on siis lapselapsed ikka planeeritud, liigagi palju? aga kas see turvaline stabiilsus sind päriselt õnnelikuks teeb, ilma üheainsagi pöörasuseta?
saan aru, et inimesed on erinevad. aga selline elu tundub nagu supp ilma maitseaineteta- pealtnäha kõik justkui olemas, aga õiget hõrgutavat mekki ei tunne.
 
kadakajupp 04. jaanuar 2015, kl 01.21
lapselapsi ma paraku planeerida ei saa, see pole minu haldusala :D.

mis turvalisusesse puutub, siis teeb jah õnnelikuks, liiga palju on olnud kõike, mida sa nimetad pöörasuseks ja vürtsiks, ma ei vaja enam seda. kindlasti kellegi jaoks oleks selline elu igav, aga mina hoian hinge kinni, et mingeid ekstsesse enam ei tekiks ning ma olen avastanud hoopis erinevad naudinguallikad päris tavaliste asjade näol.
 
Ossajuudas 04. jaanuar 2015, kl 11.59
Sa tahtsid fake pilti panna, selle ei lastud.
 
kadakajupp 04. jaanuar 2015, kl 12.13
täpselt sama "fake", kui olemasolev. mõlemad kõnealused pildid on enda pildistatud, tahtsin pisut talvisema vastu vahetada, aga ei õnnestunud.
 
Nii tore ju 04. jaanuar 2015, kl 12.22
kadakas: järjest enam ei vaja naised mehi, pean silmas just füüsilist poolt. ma usun, naised leiavad järjest nutikamaid lahendusi erinevate naudinguallikate näol ja mehed ootaksid seda, et prostitutsioon legaliseeritakse, siis hakataksegi kokku saama vaid laste meisterdamiseks, ilmselt puistatakse enda hingemured ka lõpuks prostituudile ära ja koju tullakse vaid magama. muidugi ei maksa nüüd ennatlikult arvata nagu oleks meestele seks vaid ainukeseks naudinguallikaks, lihtsalt na. ei pruugi kattuda.
 
kadakajupp 04. jaanuar 2015, kl 12.30
käiakse prostituudi juures iga riigikorra ja seadusandlusega, on alati käidud. ahjaa, laste meisterdamiseks ei ole enam ammu vaja kokku saada ega isegi inimest tunda.

naudingutest on seks üks võimalikke, aga neid on oluliselt rohkem. kummaline mõttearendus sul tegelikult, ma hästi ei taipa, mis pilditeemas sind ajendas selleks.
 
Nii tore ju 04. jaanuar 2015, kl 12.50
Mehed ei kasuta just tihti sõna "naudinguallikas", pigem mõeldakse selle all seda ühte ja üsna võõras on seda väljendit kuulata naiselt kes nagu meestega selles mõttes läbi ei käi või vähemalt laseb sellel asjal nii välja paista. Ma võrdsustaks seda tähendust väljendiga "rahuldust pakkuv tegevus". Kui sa pidasid silmas mõnda surrogaatide segu mis pakkus sulle meelelisi naudinguid kuskil enda eralaboris, siis ma püüan sind mõista isegi?
Mõttearendus tekkis sinu väljendist "naudinguallikas", mis nagu ka pole pilditeemaga eriti seotud või isegi kuidagi seotud.
 
kadakajupp 04. jaanuar 2015, kl 12.59
ah et seks on naudinguallikas ja ülejäänud rahuldust pakkuv tegevus? :D
noh, defineerimise küsimus - väljend ei määra mõiste sisu. pealegi ei pruugi eeldatavat naudingut pakkuv tegevus selleks siiski osutuda, eks on paljudel ette tulnud ka "sitta seksi". eks antud väljend pisut proosaline on tõesti, aga kirjakeelde vast siiski mitte sobimatu kirjeldamaks midagi nauditavat.

eeldamine on kõikide p...ssekukkumiste ema, eksole. kui ma siin millestki ei räägi, siis ei tähenda, et seda pole olemas. mul pole vajadust teatud eraelulisi aspekte siin lahata või neist jahuda. kui säärane soov peaks tekkima, eks siis teen suure ja punase pealkirjaga teema "kadakas ja kaasaegne seks" vms.
 
kadakajupp 04. jaanuar 2015, kl 13.00
ahjaa, n46 küsimusele vastates tuli see sõna mängu.
 
mees 04. jaanuar 2015, kl 13.07
head uut aastat, jupats!

targutate jah? kuival naised ikka ütlevad, et ma ei taha ühtegi meest ja seksist paaalju paremaid naudinguid on olemas - lugemine, kokkamine, kudumine jpm.
 
kadakajupp 04. jaanuar 2015, kl 13.10
ilusat alanud aastat sullegi :). ma ei ole kusagil maininud, mis ma seksist arvan või mida ma sellest paremaks/halvemaks pean. ei maksa nii usinalt ridade vahelt oma oletusi lugeda. ahjaa, kududa ma ei oska üldse :D.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!