Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Avatarist (miks mitte ka reisimisest ja reisikaaslastest)
 
kadakajupp 04. jaanuar 2015, kl 16.36
ei maksa igast lausest neid vihjeid ka nüüd leida - teadlikult pole ma küll vihjanud reisilemineku soovile (mida mul hetkel absoluutselt polekski võimalik teha) ega ka rõngastele...
 
mees 04. jaanuar 2015, kl 16.51
rohkem vihjeid ma anda ei saa, kahjuks. võta nüüd end kokku, loe oma eelmise lehe poste ja pinguta ajusid.
erinevalt paljudest on sul need olemas.
aga sa oled....laisk?
 
kadakajupp 04. jaanuar 2015, kl 16.57
kui mul on konkreetne soov, siis kirjutan üheselt mõistetavalt ja täislausega. vihjamine ning hämamine pole väga minu moodi. kui sa nüüd selle janeli-teema kallal aasimist vihjeks pead, on sul lihtsalt elav fantaasia.
 
mees 04. jaanuar 2015, kl 17.00
ole nüüd normaalne ikka, hetkel lõi sinus välja naine.
aga võta täna rahulikult, vaata Tln TV-d ja homme värske peaga sa imestad, et ei olnudki nii raske.
parimad soovid, head õhtut.
:)
 
kadakajupp 04. jaanuar 2015, kl 17.07
oehh, olen sada korda öelnud, et ei vaata tv-d, tallinna oma kindlasti mitte. samuti ei tee ma oma postitustele meta-analüüsi. isegi siis, kui keegi neist midagi muud välja loeb, kui seal kirjas.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 04.01.2015 17.07.
 
mees 04. jaanuar 2015, kl 17.10
 
n46 04. jaanuar 2015, kl 19.19
kadakajupp,
polnud ju raske taibata, et mees vihjas peeniserõngastele.
aga vahemerereis kevadel kõlab täiega hästi, mul juba piletidki välja ostetud. kas hüppad pardale? või kuuluks see sekstreemsuste ja pöörasuste sekka, mida iga hinna eest oled otsustanud vältida?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati n46 04.01.2015 19.19.
 
kadakajupp 04. jaanuar 2015, kl 19.28
oli küll raske taibata - selle sõnaga assotsieerub mul hulk asju või kohti. kuna seksist juttu ei olnud, siis tõepoolest ei mõelnud peeniserõngastele.

mis kevadist vahemerekat puudutab, siis ma ei ole veel ei perioodi ega sihtkohta paika pannud. kohti väga korrata ei tahaks, seega pean pisut eeltööd tegema.
 
n46 04. jaanuar 2015, kl 20.08
juba Freud teadis, et seksist on alati juttu, isegi kui otsesõnu seksist juttu pole. eriti kehtib see meeste kohta, jupats.
mis kohad sul siis juba läbi käidud? mina plaanin igatahes põhjalikku Armastuse saare trippi.
 
kadakajupp 04. jaanuar 2015, kl 20.24
millist saart sa silmas pead - ibizat? aga kõik saared meeldivad mulle. käinud olen - kreeta, rhodos, küpros. meelitavad korfu ja sitsiilia.

ja ma ei mõtle lähtuvalt freudist, see oopiumisõltlane jahus liiga palju ebaolulist kokku, et sellest juhinduda.
 
n46 04. jaanuar 2015, kl 21.15
kadakajupp,
korfu on hea mõte. meil siin idanemas plaan varasügisel sinna põrutada ja seejärel ülejäänud kaunimad kreeka saared ka läbi rännata. sitsiilia maffiamehi sa ei karda?
tahaks jah erootilis-sportliku paarinädalase matka ibizale teha, koos salajaste rannasoppide ja kaljuste matkaradade avastamisega. formentera, benirrazi trummarid ja hipiturud ja es vedra maagiline saarejupp jne. kas tabarca saarele oled sattunud? peaaegu puutumatu loodus ja kristallpuhas vesi.

ebaolulise seast tasub tummisemad terad välja nokkida. mina usun, et isake Freud ei elanud mitte täiesti asjatult.
 
kadakajupp 04. jaanuar 2015, kl 21.27
isakesel olid kummalised kinnisideelised fetišid, ma ei saa nendega nõustuda, kui universaalsete tõdedega.

korfu ilmselt oma lopsakamas roheluses, kui teised saared, oleks tõesti pigem august-september kõige mõnusam. ja kõik väikesed saared-saarekesed on minu poolt külastamata. nende külastamiseks riburada peaks hoopis veesõidukiga kruiisima.
sitsiilia ahvatleb eelkõige seepärast, et ma ei ole kordagi itaalias käinud, lihtsalt pole ette sattunud. aga see saar oma aafrikapäraste detailidega tundub kutsuv.
 
n46 05. jaanuar 2015, kl 12.13
jupats, jutt polnud universaalsetest tõdedest- kas neid üldse olemas ongi. aga rumal mees isake ei olnud, kuigi omade kiiksudega, nagu me kõik. või vaidled sa sellele vastu:
Every normal person, in fact, is only normal on the average. His ego approximates to that of the psychotic in some part or other and to a greater or lesser extent. (S.Freud)

mis sa seal korful üldse peale kavatsed hakata? kohalikke vuntsidega vanamehi võrgutama või taguotsaga lamamistooli triikima?
mmmm...itaalia on vaimustav. võrrratu pizza, soe meri, ilusad mehed, maitsev gelato ja kuumus- vähemalt suvel. sel sügisel lähen viiendat korda. seekord tahaks lõunasse "saapakontsa" tippu ka jõuda, alati on see suviste kuumalainete tõttu tegemata jäänud. senised kõrghetked on olnud Rimini öine beach-party, San Marino pisike turistiparadiis, Siena hämmastav vanalinn, päikesetõus Ancona kalurigrottide rannas ja loomulikult Bologna shoppinguparadiis. nii et avastamist on sul tohutult ja ära unusta Sitsiilia muljeid jagada!
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 12.46
ok, sel tsitaadil pole viga midagi, on teisedki suurkujud midagi säärast arvanud/öelnud. aga peale peenisekadeduse teooriat ei saa ma toda onklit surmtõsiselt võtta alati, no lihtsalt ei saa.

ehh, eile mõtlesin selle reisi-teema peale põhjalikumalt ja avastasin, et madeiral pole ka käinud ega portugalis. kurivaim, nii palju kohti tahaks läbi käia... aga mis ma kuskil sihtkohas peale hakkan, selgub pärast seda, kui olen esmalt koha valinud :D.
 
märtsijänes 05. jaanuar 2015, kl 12.55
Märtsis võiks Põhja-Aafrikasse sõita.
Temp peaks juba normaalne olema ja hinnad pole kah üle mõistuse.
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 12.58
tuneesiat, marokot mõtled? märtsis võivad ilmad heitlikud veel olla, aga kõlbaks juba soojendamiseks küll.
 
freud 05. jaanuar 2015, kl 13.16
http://wellthisiswhatithink.files.wordpress.com/2011/11/freud.jpg
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 13.32
blond - neli korda aastas ei saaks ma endale juba ajaliselt lubada. aga ilma sinu loeteluta ühe reisi aastasse ikka mahutan :). ausaltöeldes hakkas mul ka juba sügelema see minek :).
 
märtsijänes 05. jaanuar 2015, kl 13.36
Midagi sinnakanti jah. Mulle on Marokot kiidetud. Heitlikud võivad ilmad küll olla, aga a'la märtsi viimasel nädalal on ajaloo keskmine Marokos ca +20. Võrreldes Eesti märtsilõpu keskmisega on päris OK.
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 13.44
kaaslastega on jama jah - kel pole aega, kel raha. tegelikult mõtlesin kevadel lapsega kahekesi minna :). varem käisin eksiga ja/või kellegagi pereliikmetest, vahest olen sõbrannaga ka käinud. eks ma kevadel vaatan, mais tõenäoliselt. või siis jääb sootuks varasügisesse, suvel asjatan kodumaal ringi.

jänks - mulle need islamiriigid väga ei istu, eelistan pigem lõuna-euroopalikku keskkonda.
blond - aga aega veel on, jõuab nii kaaslase kui ka vahendid otsida :).
 
n46 05. jaanuar 2015, kl 14.03
Maroko, eriti Marrakesh tundub äge tegelikult. aga märtsis vast jahedavõitu, ujuda tõenäoliselt ei saa.
Portugalis oli suvel ülimõnus. kevadel ilmselt ookeanivesi ka väga ei meelita.

blond,
tegelikult täitsa piisab ka ühest reisist aastas- kui see näiteks 5 kuud järjest kestab. selle nimel võiks kasvõi kaks korda päevas minetti teha, kas pole.
suht hiljuti hakkaski jälle üks pikema tripi idee idanema. ca 4-5 kuud Sri Lankal, Tais, Indoneesias, Vanuatul. kui aega jääb, siis Austraalia ja Uus-Meremaa sinna otsa. ainus häda, et sellisele reisile suht raske kaaslast leida.
 
rnr 05. jaanuar 2015, kl 14.07
http://www.bing.com/images/search?q=osakeste+kiirendi&FORM=HDRSC2#view=detail&id=B37308CBE34A1D9DB7297A4BD62638E998DC8E7F&selectedIndex=3
 
Täitsa Blond 05. jaanuar 2015, kl 14.11
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 22.00.
 
märtsijänes 05. jaanuar 2015, kl 14.17
Noh mulle sobib kevadistest aegadest sel aastal märtsi lõpp lihtsalt paremini, kui teised ajad.
Euroopalik kultuur oleks muidugi eelistatud, aga neid paiku, kus oleks märtsi lõpus soe ja sealjuures euroopalik kultuur, pole just palju mõistlikus hinnaklassis. Kanaarid? Iisrael?
 
n46 05. jaanuar 2015, kl 14.40
märtsijänku, Kanaaride hinnaklass kindlasti soodsam kui näiteks Kariibidel. meresligunemise tingimused sellevõrra ka jahedamad, aga muidu peaks märtsi lõpus soe ja meeldiv olema, eriti Tenerife lõunaosas. euroopalikum kui Maroko igal juhul.

blond,
no siis pole muud kui vaja sponsorid leida ja hakkame seljakotte pakkima! loomulikult võiks hakata Delfis avaldama järjejuttu kahe blondi meelelistest-meeletutest seiklustest troopilistes tingimustes. klikipuudust ei tohiks tekkida.
 
Täitsa Blond 05. jaanuar 2015, kl 14.44
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 04.04.2015 23.52.
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 14.51
trip.ee-s on kaaslaseotsimise rubriik, sinna võib ju ka kuulutuse jätta.
 
n46 05. jaanuar 2015, kl 14.58
blond,
keda sa selle teise blondi vihavaenlase all silmas pead? ega ometi sid'i?
miljonäripapidega olen ennegi toime tulnud, ära muretse. aga tuult pead ikka hoogsalt lehvitama- kliima sealkandis kuumavõitu.
paar inspireerivat linki ka, et su mõtted töö juurest võimalikult kaugele viia:
http://wiki.gomaailm.ee/wiki/vanuatu/
http://vanuatu.travel/index.php/en

viimane neist sisaldab üsna põhjalikku infot mu viimase kinnisidee kohta. Vanuatu asub kuskil Korallimere ja Vaikse ookeani piirimail ja Austraaliast on kiviga visata kaugusel- õhusõidukiga muidugi.
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 14.59
nüüd on avatarist saanud reisiteema :D

aga märtsis on tenerifel ilus - mandlipuud õitsevad õrnroosades värvides ning muidu vähene rohelus on pisut lopsakam, ookean pole ka enam nii jahe, kui südatalvel :). gran canaria maspalomase düünid tunduvad ka ahvatlevad, kuigi mõne kagu-aasia paradiisisaare pimestavvalge liiva vastu need ei saa..
 
n46 05. jaanuar 2015, kl 15.04
jupats,
on sul midagi selle vastu? või hakkasid ka mõtted tasapisi aasia paradiisisaarte suunas liikuma?

kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nüüd on avatarist saanud reisiteema :D



Toimetatud 1 kord(a). Viimati n46 05.01.2015 15.06.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!