Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mõned mehed on nii jubedad
 
piripiiiga 17. jaanuar 2015, kl 17.33
kadakajupp - sa oled kahtlaselt selle foorumi nägu läinud. kui sa alustasid, siis olid sinu sõnavõtud neutraalsed ja pigem sõbralikud. soe inimene tundusid olevat.
 
Täitsa Shreck 17. jaanuar 2015, kl 17.36
Jupp,

Eks ma nende endi sõnavõttude seda vahele poeta. Muidugi sinu visioon asjast siin on, et eesotsas su endaga pole keegi ei kibestunud ega mõrd, vaid lihtsalt lilleke pasameres:-)
 
Täitsa Blond 17. jaanuar 2015, kl 17.37
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 03.06.2015 11.05.
 
kadakatupp 17. jaanuar 2015, kl 17.41
piripiiga mõtle kui igav oleks kui keegi oma arvamust ega emotsioone välja ei näitaks. ainult omaette sügeleks kuskil nurgas. jupatsile on just hakanud rohkem elu sisse tulema viimasel ajal.
Shrecki versioon jupatsi versioonist sunnib üha enam arvama, et just tema ise tunneb pasatükina lillemeres. ju on siis põhjust.
 
kadakajupp 17. jaanuar 2015, kl 17.44
ei, mul pole visoone siinse osas ega ka mujal - elu on nagu ta on ning inimesed samuti. lihtsalt püüan seda mõtestada teinekord mõnd nähtust süviti uurides.ja tõestada ei soovi mina midagi - arvamusvabadus, arvatagu mis tahetakse.

piripiiga - ma isegi olen seda märganud ja siia ka kuskile teemasse kirjutanud :). pigem ajendatuna tüdimusest siinsete teemade etteaimatavast retoorikast, kui kibestumisest.

blond - sedasorti haikud mulle meeldima ei hakka, aga neid võib alati ignoorida edukalt.
 
to kadakatupp 17. jaanuar 2015, kl 17.46
Ega sa enne siin kellegi psühhiaatrina ei esinenud? Ka tollel oli mingi kirjeldamatu vajadus shreki järgi jõlkuda ja diagnoosida. Ehk räägid sest hälbest oma kenale mehele, äkki ta saab aidata või viib su arsti juurde?
 
to kadakajupp 17. jaanuar 2015, kl 17.49
Et võib ignoorida. Tule taevas appi, aga tee seda siis juba..muidu hakkab tõesti mulje jääma, et oledki üks kibestunud vaal!
 
piripiiiga 17. jaanuar 2015, kl 17.51
kadakatupp - sina võid südamerahus olla edasi huvitav ja emotsionaalne. asi on lihtsalt selles, et kadakajupp oli mulle alguses väga sümpaatne inimene oma kommentaaridega. tundus mittemõjutatava tegelasena ja tema kommentaarid olid alati sisukad - huvitavad lugeda. kahjuks on meie Shreku nii andekas, et tema abiga ei jää keegi daamiks ;).
 
kadakajupp 17. jaanuar 2015, kl 17.54
irw - ma ju kirjutasin, et kellegi oletatav mulje minust pole oluline ning samuti suudan ise otsustada, mida, kellele ja kuidas adresseerida.
mis ignoorimisse puutub, siis enamus aega ma seda teengi, aga teinekord saab inimlik uudishimu võitu - kuigi oma küsimusele ma ilmselt adekvaatset vastust ei saa.

/vabandan anonüümsete lugejate/kirjutajate ees, kui mõne või kõigi mu postituse sisu on häiriv ja tekitab ebameeldivaid assotsiatsioone nende jaoks häirivatel teemadel./
 
kadakatupp 17. jaanuar 2015, kl 17.57
jupatsis on rohkem daami kui mõneski piripilliliisus, kes hullult pingutab, et daamina näida.
varem tundus jupp robotina, kes programeeritud teatud ajavahemike järel teksti edastama. praegune on inimlikum, meeldigu see kriipsumulkudele või mitte.
psühhiaatri patsiendi roll oleks mulle loomuomasem kui tohtri mängimine. kui pasatükikest lillemeres saab üldse diagnoosiks pidada.
 
Täitsa Blond 17. jaanuar 2015, kl 18.04
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 03.06.2015 11.06.
 
kadakajupp 17. jaanuar 2015, kl 18.04
einoh... kuulge, mina olen ka siin ja loen, eksole :D


/diagnostikud, irwww :D/
 
Täitsa Blond 17. jaanuar 2015, kl 18.11
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 03.06.2015 11.06.
 
kadakatupp 17. jaanuar 2015, kl 18.12
loe julgesti jupats, ära häbene. kõik on südamest öeldud ja peenutsemise taha peitmata.
 
kadakajupp 17. jaanuar 2015, kl 18.15
ei-ei, nalja teete või? mul on pigem lõbus, kui mingil viisil häiriv - milles tegelikult meelelahutuse mõte seisnebki.

neetud suitsuliha keeb ka juba sajandi - vastasel korral kaoksin köögist sajaga minema ning loeksin voodis raamatut. nimelt suutsin hankida mingi palavikuga viiruse, mis mu saunaõhtule kriipsu peale tõmbas, aga õhtusöögi valmistamisest siiski ei päästa.
 
piripiiiga 17. jaanuar 2015, kl 18.18
mis nüüd siis lahti, tupeke? kas oma arvamust ja emotsioone võivad avaldada ainult valitud isikud või peavad need arvamused ja emotsioonid olema sulle vastuvõetavas võtmes?

pealegi - kadakajupp kirjutas ju selge sõnaga, et teda ei koti teiste arvamused temast. pole vaja mind rünnata tema kaitseks. ta ei vaja seda.

kadakajupp - see pole mingi tülikiskumine minu poolt. ma lihtsalt tahtsin selle tunde väljaöelda.
 
Täitsa Blond 17. jaanuar 2015, kl 18.21
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 03.06.2015 11.07.
 
kadakajupp 17. jaanuar 2015, kl 18.21
piiga, ma ei ole seda niimoodi tõlgendanudki - lisaks olen ise ka märganud, et siin kõõlumine "teatud familiaarsust tekstidesse lisab" :). intriigidesse ega tülikiskumistesse ma ei lasku, puudub igasugune huvi.
ok, shrekki nokin vahest pisut või siis mõnda erilist sitapritsi. inimlik nõrkus, ei muud :).
 
kadakatupp 17. jaanuar 2015, kl 18.25
pipipiiga kes ja millega sind ründas? avalda oma arvamust nii palju kui torust tuleb, aga ära oota et kõik kooris takka kiidaksid.
see on teada värk, et jupats kaitset ei vaja, ta ju samuti torkivate kadakate alamliigist.
jupats, mul vaaritab mees oasuppi, kah suitsulihaga. lõhnab väga kutsuvalt! mul oli ka viiruseneedus üleeile õhtul kallal, aga kickisin ta oma salanippidega hommikuks minema nagu naksti.
 
kadakajupp 17. jaanuar 2015, kl 18.30
ma ei saanud arugi, et ma haige oleksin, kurk pisut kipitas. aga kuidagi kahtlaselt "kuum tunne" ja loidus sundis kraadiklaasi otsima.

ma teen laisa-haige suppi - suitsulihaga borš. põhjad on mul keldris valmis ideaalselt maitsestatuna, ainult liha ja kartul on vaja orgunnida. (lootsin, et suitsuliha keeb kiiremini, aga no shit, sherlock, oleksin võinud ka toore raguu osta).
 
kadakatupp 17. jaanuar 2015, kl 18.40
mul oli sama jama, nagu leeklambiga oleks kurku kõrvetatud. aga terve sibula manustamine, kuum jõhvikajook ja imelike salvidega võidmine teevad imet!
noh oleksid võinud samahästi ka jänese-või karujahile minna, jupats. lohuta end sellega, et märtsikuuks saab ikka valmis.
damn, ei jaksa seda oasuppi ära oodata. lähen soojendan eilseid ahjukartuleid tibake, koos grillvorsti ja sibularõngastega.
 
kadakajupp 17. jaanuar 2015, kl 18.44
Mhmh, aga nülgimine ja tükeldamine oleks ajamahukam, lisaks pole ma jahivormis ja...krt, ei oma ka kehtivat relvaluba. kirvega püüdmine oleks vist veel keerukam.
igatahes otsustasin, et liha on valma ja panen muud komponendid keema. vastasel korral on kõrvaltoast oodata mingeid sanktsioonidele viitavaid ähvardusi :).
 
piripiigale 17. jaanuar 2015, kl 20.22
Eksid. Sid jääb meil alati daamiks ega allu provokatsioonidele nagu need teised turakad siin:-)
 
to Shreck 17. jaanuar 2015, kl 21.31
Sa tead väga hästi, et Sid on meessoost. Miks ta sulle nüüd ette jäi?
 
keskööpäike 17. jaanuar 2015, kl 22.56
Mulle Shrek üldiselt sobiks. Tundub, et ta naisi hoiab, ega nõua seksi.
 
keskööpäike 17. jaanuar 2015, kl 23.04
Keegi on otsustanud mind libada, ok!:)
 
maksad sa jee 18. jaanuar 2015, kl 03.48
niikuinii kohe kui koos hoiad enda raha endale ja mehe raha ühine:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!