Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
RTFM Naistele! Kuidas kirjutada tutvumiskuulutust.
 
kuldile 24. jaanuar 2015, kl 16.04
sul on hea huumor. põruta veel sellele shrekile. tahaks õhtaks kusi püksi naerda.
 
HaukuvPeni 24. jaanuar 2015, kl 16.31
kult/kuldile
Ise küsin, ise vastan. Meeldiv on targa inimesega vestelda. :-D

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
küsimus 24. jaanuar 2015, kl 17.06
Mida krdit see RTFM tähendab?
 
* 24. jaanuar 2015, kl 17.12
Read the F-ucking Manual
 
kult 24. jaanuar 2015, kl 17.15
Rape the F-ucking Mother.
 
mööduja 27. jaanuar 2015, kl 15.49
Vastavalt haukumise järgimisele..

Olen naine, Tallinnast, 46 aastane, sisemisest ilust ei räägi, pikkust-laiust avalikult ei kirjelda, kohvi asemel valiks tee ja maksaks selle eest ise. Ühekordse meiliaadressi teen kunagi hiljem, kui leidub huvilisi termosest teed mere ääres juua.

Meestele soovitaks: olge ausad. Ka Penile.
 
HaukuvPeni 27. jaanuar 2015, kl 18.22
mööduja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Mees
> tele soovitaks: olge ausad. Ka Penile.
Peni on privaatselt aus aga siin, tutvumises võivad esineda mõningad mullikesed kui küsitakse selliseid asju mida vastan vaid individuaalselt.
Mere äärde? Brrrr. Kes see sellise külmaga sinna praegu kipub? Sooja tuppa teki alla tuleb kutsuda. ;-)

p.s.
Kas siis mõni naine ei tahagi meestele tutvumise õpetust kirjutada? Ma ikka lootsin, et mõni saab sellega hakkama. Nüüd mehed jäävadki suurde teadmatusse ja on tumedad kui tökati pudel, oktoobrikuu öösel, kartulivao vahel.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mööduja 27. jaanuar 2015, kl 20.38
Privaatseid asju küsitaksegi privaatselt. Elementaarne.

Põhjamaa mees kardab -0,5 külmakraadi?

Ei jää teadmatusse, kirjutavadki ausalt: Soovin kaaslast kinno, soovin jalutada mere ääres, soovin teki alla teed jooma jne.
 
kadakajupp 27. jaanuar 2015, kl 20.55
tundub, et peni eelistaks ka 30 c juures teki alla, liiga palav on väljas ju :D.
 
mööduja 27. jaanuar 2015, kl 21.08
Tundub ja tundeid tuleb tõe pähe võtta. Nii naiselik lähenemine.
 
kadakajupp 27. jaanuar 2015, kl 21.31
kumb - peni ihalus teki alla tükkimise osas või minu arvamus sellest?
 
HaukuvPeni 27. jaanuar 2015, kl 22.06
mööduja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Põhjamaa mees kardab -0,5 külmakraad
> i?

Vana tõde! "See on loll kes põhjust ei leia."
...aga 30 soojakraadiga võime teki peal olla :-p
Haukumine on minu loomuses.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mööduja 27. jaanuar 2015, kl 22.32
Keedan tee valmis ja kallan termosesse?

Avalikult ei teadusta, mis on minu loomuses. Mullina on sobiv vist `sisemine ilu`:)
 
HaukuvPeni 28. jaanuar 2015, kl 10.21
mööduja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Keedan tee valmis ja kallan termosesse?
>
Kas sa kavatsed seda teed seal termoses nii kaua hoida kui ilmad soojaks lähevad? Soojas toas võib teed tassi sisse ka ju valada.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mööduja 28. jaanuar 2015, kl 11.04
Tee joomiseks toas ei pea õues soe olema.
Kirik keset küla- paneks soojas toas tassi jäätee?
 
naine arvab 28. jaanuar 2015, kl 11.19
Mis sest naiste kuulutustest kritiseerida, olgu see milline tahes aga naine, kes ei taha omale koju mingit haukuvat laiska töötut peni üleval pidamiseks,see ka ei taha. Ja mees, kes otsib naist, et tema koju end smuugeldada ei peaks mögisema siin naiste kuulutuste üle vaid endale tööd ja üürielamist otsima.
 
klassika! 28. jaanuar 2015, kl 11.50
sexykiizu18:)
 
sisselogimata madu 28. jaanuar 2015, kl 12.43
...ja nii nad hea Peni ära rikusidki:(
 
:) 28. jaanuar 2015, kl 12.50
...Peni on rikkumata, kasukas meretuulest sasimata, keel teega kõrvetamata:)
 
kadakajupp 28. jaanuar 2015, kl 13.09
teemasse teisest ja üldse mitte nii humoorikast küljest - kirjuta see kuulutus nii või naa, sobivaid valikuid on ikka vähe. vilets kuulutus ilmselt nulliks neid veelgi.
 
HaukuvPeni 28. jaanuar 2015, kl 20.56
naine arvab Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis sest naiste kuulutustest kritiseerida, olgu se
> e milline tahes aga naine, kes ei taha omale koju
> mingit haukuvat laiska töötut peni üleval pidamise
> ks,see ka ei taha. Ja mees, kes otsib naist, et te
> ma koju end smuugeldada ei peaks mögisema siin nai
> ste kuulutuste üle vaid endale tööd ja üürielamist
> otsima.

Penil ei ole kõige väiksematki kavatsust mõne naise juurde elama asuda. Ise endaga saan ma suurepäraselt hakkama. Vaatan peeglisse ja ei leia lihtsalt nii palju kiitvaid sõnu selle kiitmiseks kes seal vastu vahib. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mööduja 28. jaanuar 2015, kl 21.15
Alustad iga päeva peegli võrgutamisega?
 
HaukuvPeni 29. jaanuar 2015, kl 12.20
Kas just võrgutan? Ei oska öelda. Kindlasti ei ole mul mõttes seda olematut ideaalset meest mängida. Kuigi vahet pole. Delfi naised jäävad ikka iseendaks... http://meeldib.ee/2014/01/ideaalset-meest-oodate...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
n55 29. jaanuar 2015, kl 15.50
ega naisel polegi mõtet oma õigeid parameetreid kirjutada, kui mees neid ei usu ja teeb omapoolsed "parandused", muidugi paksuse ja vanaduse suunas. Juba Lible ütles: valeta, siis usutakse. Ja hiljem veel Goebbels: mida suurem vale, seda rohkem uskujaid.
Ja mehed otsivadki kontakti - valevorstidega, saavad kokku ja on ühelt poolt nördinud, et petta said, teiselt poole aga veel enam veendunud, et ausamad naised, keas end lakke ei haipinud, on järelikult suisa peletised. Usub vist mõni mees, et photoshopitud neiu ajakirja kaanelt ellu ärkab ja sedamaid temasse armub.
 
mööduja 29. jaanuar 2015, kl 16.47
Olematud on nii ideaalne mees kui ka ideaalne naine. Loodetavasti otsitakse Õiget kaaslast, kelle plussid kaaluvad üles miinused, kellega on hea koos olla ja kelle seltsis ei pea etendama olematut ega mängima peitust.

Alustades tutvust valega, milline suhe siis tekkida saab? Usun, et mitte hea tutvus, sõprus, armumine ega armastus. Nende aluseks on minu arvates usaldus. Usaldus aga eeldab ausust.
 
HaukuvPeni 29. jaanuar 2015, kl 17.00
mööduja. Sul isegi siin mingi tõetera peidus ;-) Aga ärgem unustagem ikkagi põhitõde! Delfi naisteka tutvumise foorum on ikkagi üksteisele ninapihta andmise koht. Tutvutakse privaatselt, kakeldakse avalikult!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
suslik 29. jaanuar 2015, kl 17.04
Minu kogemuste põhjal, mida ei ole küll väga palju, aga siiski, jätkub seesama stiil ka privaatselt, justkui oleks see veres juba.
 
HaukuvPeni 29. jaanuar 2015, kl 17.09
suslik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu kogemuste põhjal, mida ei ole küll väga palju
> , aga siiski, jätkub seesama stiil ka privaatselt,
> justkui oleks see veres juba.

Delfi seltskonna kohta ei oska öelda aga olen netis kirjutanud daamidega kelle sõnakasutus oleks au teinud voorimehele. Päriselus aga osutusid korralikeks ja väljapeetuteks nii sõnas kui tegudes.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
to HaukuvPeni 29. jaanuar 2015, kl 18.34
Too mõni näide, milline on voorimehe sõnakasutus. Milline mulje naisest peale jäi, voorimehe või väljapeetu ja korralikkuse?
 
HaukuvPeni 29. jaanuar 2015, kl 18.46
to HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Too mõni näide, milline on voorimehe sõnakasutus.
> Milline mulje naisest peale jäi, voorimehe või väl
> japeetu ja korralikkuse?

Sõnadega mängimist ja eeskuju võtta võid siit: http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?23,134... Aga ma ei garanteeri milline keegi sealt päriselus on.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!