Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
RTFM Naistele! Kuidas kirjutada tutvumiskuulutust.
 
tipp 30. jaanuar 2015, kl 20.02
Ilmselt sõnadega seda edasi anda ei saagi. Selleks peab kohtuma.
 
Nietzschevo 30. jaanuar 2015, kl 21.43
Mu sisetunne ütleb, et Peni näol on tegemist väärt mehega...äärepealt oleks juba ise talle käpa peale pannud, aga ma natike liiga noor ta jaoks ja nüüd pandi juba mulle endale käpp peale. Igatahes peab Blond eriti loll ja pime olema, et head võimalust siit kaduda ära kasutada ei taha.
mansion ghost 30. jaanuar 2015, kl 22.07
"Edasi oli järgmises punktis, et ...nii imeline mees ei lase naisel ometi käpuli põlluneegrit mängida, vaid ta peab magama iluund ja võtma igasugu iluprotseduure, ...teadagi, vana ihu nõuab järjekindlat hoolitsust:)
Sa ei taha ometi õhtul väsimusest jalad-käed laiali voodisse kukkunud meritähte?
Ma soovitan valida mõni noorem, see jaksab rohkem ja ei pea veel ilus olemiseks vaeva nägema:("

Novot, tulebki nooremaid vaadata. Vana ja kulunud mudeli korrashoid on tunduvalt kulukam ja lootusetult rikki läheb nii-kui-nii. Aga lemmikloomi on ju peetud läbi aegade :D)
 
HaukuvPeni 30. jaanuar 2015, kl 22.08
Jaa Blondikene. Ühekordse naisega ma küll asju ei aja. Ikka kestvalt ja pidevalt. Pealegi ma lohutan sind, et ma oma suures laiskuses peenraid teha nii kui nii ei viitsi. Muru niitmine muidugi kord nädalas jääb. :-( Huvitavamaid frukte kasvatan potis ja vaatan mis "iinaimet" mulle sealt hiinast saadeti.
Krohvitud ja silikoonnaised ei ole minu maitse. Las nad ikka jäävad selliseks naturaalseks nagu nad loodud.
Aga su pakkumine tundus ikkagi äärmiselt ahvatlev. Peaaegu nagu valimisreklaam kohe.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
mansion ghost 30. jaanuar 2015, kl 23.44
Hää TäitsaBlond, kummitusel on Sinust isegi natuke kahju aga aidata ei oska. Kuidagi liimist lahti oled viimasel ajal :(

"aga palun, võta noorem, võta kohe kaks:)"

Jajah, kaks, ikka kaks noort peab olema, kuidas siis muidu :)
Tänapäeval võib mees täitsa vabalt ka üksi toime tulla. Nagu ka naised, muideks.
Enamasti on tasakaalukamad oma koha leidnud paaris või üksi, ega lehvi sihitult ringi. Need, kes paigal püsida pole suutnud, lasevad tõenäoliselt samamoodi edasi võiduka lõpuni või maanduvad enne mõne lahke memme köögilaua veerde.
 
Täitsa Blond 30. jaanuar 2015, kl 23.52
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 00.58.
 
Täitsa Blond 31. jaanuar 2015, kl 00.35
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 19.04.2015 01.01.
mansion ghost 31. jaanuar 2015, kl 01.35
"Mina pole tänapäevane naine ja mina tahan meest. Punkt."

Aga millegipärast ei ole lihtne leida.
Vaata paarkümmend aastat nooremaid, need on ehk veel valmis kepi ja keeksi nimel pingutama. ´n46´ omast "täkust" lausa sillas.
 
n46 31. jaanuar 2015, kl 02.05
kummitus,
on ka põhjust sillas olla, et keegi minusuguse rändlinnu ära suutnud kodustada. eks sinagi viskaksid hundiratast kui leiduks naine, kes sind nii kaua aega välja kannataks - koos su pahede, veidruste ja öiste netisessioonidega.

aga eks igaühe jaoks on kuskil oma täkk, ka blondi jaoks. paarkümmend aastat noorem tundub hüperseksuaalse naise jaoks igal juhul mõttekam valik kui mõni koolilapsi nilliv vanaisa.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati n46 31.01.2015 02.07.
mansion ghost 31. jaanuar 2015, kl 02.16
Olgu nende "koolilapsi nillivate" vanaisadega kuidas tahes. Siinkandis pole neid igastahes nähtud :)

Ei see kummitus hakka hundiratast pilduma kellegi pärast. Kes on liig noored, kes lootusetult vanad :D)
Rändlinde taltsutama/kodustama ei hakka. Milleks teha midagi loomuvastast. Rännaku aga edasi :D)

Veidrik võib ju olla, kasvõi netis.
Aga pahed?
Paneb mõtlema.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 31.01.2015 02.19.
 
n46 31. jaanuar 2015, kl 02.30
kummitus,
tore. kui nähtavale peaksid ilmuma, võid mu poolt paar hästisihitud kicki kubeme piirkonda edasi anda. need lastemaiad vanaisad siis.

rändlinnu taltsutamiseks sul vaeval et karismat ja kirge jaguks. kuigi loomuvastast pole siin midagi. iga linnuke vajab ju oma pesakohta, kus uuteks rändudeks jõudu koguda.
liiga noor= ilmselt alaealine? aga lootusetult vanaks peavad delfimehed enamasti omaealiseid naisi. huvitav, kas hirmust, et ei tule nende rahuldamisega toime...
mansion ghost 31. jaanuar 2015, kl 02.46
"aga lootusetult vanaks peavad delfimehed enamasti omaealiseid naisi. huvitav, kas hirmust, et ei tule nende rahuldamisega toime..."

Ikka ja jälle jõutakse selleni, et mehed kardavad. Kindlasti on nii hea mõelda ja piisavalt provotseeriv...
Küsimus on mõttes või põhimõttes. Ise arvan end piisavalt turvalise paarilise olevat omaealisele, kellega mõnikümmend aastat koos elatud ;)
Aga küsimus on - milleks veel kedagi kodustada. Piisab vast ühestki.

"iga linnuke vajab ju oma pesakohta, kus uuteks rändudeks jõudu koguda."

Need rändlinnud on nii kaootilised pesitsejad, et võiksid jõu kogumiseks mõne mahajäetud pesa üles soojendada.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 31.01.2015 02.56.
 
phäh 31. jaanuar 2015, kl 03.46
sina junn oled argpüksi etalon, loe oma tekst ise üle, saad kindlasti aru - ja mida sa targutad ja edvistad internetis, hakka elama, mehejurakas, ja saa oma hirmudest üle, jobu
 
Ingel, endine ingel 02. veebruar 2015, kl 11.10
Miks on vastandatud kaasaegsus ja vastasugupooleiharus?

Olen kaasaegne naine, ilmun välja kontsades, casual-riietuses, isemaksev, iseteadlik..., olen ära hirmutanud nii mõnegi mehe, sellise nõrgukese... AGA! eelistan meest!
Ja minuga saavad hakkama vaid tugevad isiksused - mehed!
 
to ingel 02. veebruar 2015, kl 11.42
oled mõnda sellist kohanud ka või oled ikka uhkelt üksi?
 
kringel, praegune mõngel 02. veebruar 2015, kl 11.46
loomulikult on siin kõik uhkelt üksi nagu sinagi, kelle ainus rõõm paar korda päevas sügavamõttelisi priginaid kuuldavale tuua.
 
:)) 02. veebruar 2015, kl 11.48
Agnes, maga kaineks:))
 
HaukuvPeni 02. veebruar 2015, kl 15.30
Ingel, endine ingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks on vastandatud kaasaegsus ja vastasugupooleih
> arus?
>
> Olen kaasaegne naine, ilmun välja kon
> tsades, casual-riietuses, isemaksev, iseteadlik...
> , olen ära hirmutanud nii mõnegi mehe, sellise nõr
> gukese... AGA! eelistan meest!
> Ja minuga saava
> d hakkama vaid tugevad isiksused - mehed!

Kas käid piitsaga ja sõimates ringi ja kamandad meest? Kui mees selle välja kannatab on ta järelikult tugev ja sinule kõlbulik? Nõrgukesed panevad plehku.
Eks ka sellise pilguga võib asjale vaadata.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
juba on õhtu aga täitsa blondi ei olegi siin mitte tutvumas 02. veebruar 2015, kl 17.23
minule meeldivad tema tabavad elutargad postitused.
täna ta pole veel jälge jätnud, on ta haigestunud äkki või?
 
vanasõna 03. veebruar 2015, kl 23.55
Tõstame teemat...
 
n46 04. veebruar 2015, kl 02.09
et ei kardagi või? pettuda, sarvekandja tiitlit pälvida, hüljatud toakoerana mahajäetud saada, kullakaevuri otsa sattuda, voodis häbisse jääda? aga väike hirmuke alateadvuse sopis ikka pesitseb?
tegelikult ainus, mida kartma peaksid, on järelejäänud vitaalsete elupäevade raiskamine netis, püüdes võhivõõrastele tõestada midagi, millesse endalgi usku pole.
jah, milleks avada süda, nautida iga keharakuga teise keha kohalolekut, jagada ennast rõõmus ja mures? ometi kõik selle poole sisimas pürgivad. ka väidetavad "mittetutvujad".


mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ikka ja jä
> lle jõutakse selleni, et mehed kardavad. Kindlasti
> on nii hea mõelda ja piisavalt provotseeriv...
> Aga k
> üsimus on - milleks veel kedagi kodustada. Piisab
> vast ühestki.
>
 
Sid 04. veebruar 2015, kl 07.41
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> jah, milleks avada süda, nautida iga
> keharakuga teise keha kohalolekut, jagada ennast r
> õõmus ja mures? ometi kõik selle poole sisimas pür
> givad. ka väidetavad "mittetutvujad".

Miks sa arvad, et see südame avamine nii lihtne on?
Kui inimene on harjunud juba kõiki kahtlustama ja igas asjas näeb püüet endale ära tegemiseks, siis ei ole kerge teist inimest usaldama hakata ja talle oma südant avada. See eeldab piiritut usaldust. Arvad, et siit foorumist saab kedagi usaldada? Või kas üldse saab kedagi usaldada? Ehk peabki kõik suhted rajama vaid pinnapealsusele, et mitte enam haiget saada?
mansion ghost 04. veebruar 2015, kl 08.17
´n46´, miski häirib Sind? Vaba kummituse targutamised?
Et miks ei lase omale päitseid pähe panna :D)

Tänan muretsemast, teil mehi küll, ilma kummitusetagi.
 
kuldvfürer 04. veebruar 2015, kl 08.19
teema jääb 5 lk pikkuseks! muidu lasen ära kustutada, on arusaadav?
 
ei kiunu! 04. veebruar 2015, kl 08.21
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ´n46´, miski häirib Sind? Vaba kummituse targutami
> sed?
> Et miks ei lase omale päitseid pähe panna
> :D)
>
> Tänan muretsemast, teil mehi küll, ilma
> kummitusetagi.

nii lahe on küsimusi esitada ja veel nii harituid nagu sinul ja teistel siinsetel kõhusoole vähiga paiksetel naarikutel. =)
Tänan, tshort-paberii, roojame, intelligentselt!
 
kadakatupp 06. veebruar 2015, kl 15.52
kuidas siis väärikalt seksika lõualotiga ättidel tutvumine edeneb? teooriat on juba küllalt nämmutatud, näitaks nüüd vahelduseks praktilised saavutused ette?
 
vanasõna 06. veebruar 2015, kl 18.01
Kontsad kadunud, nagu vits vette.
 
kadakatupp 06. veebruar 2015, kl 18.43
sellise jää ja lumega võib kontsad ära murda küll kui alpinistirauad just all pole. aga tutvumisteaduritest taadid on samuti kadunud nagu minivinku vaala tuppe.
 
eelmisele 06. veebruar 2015, kl 18.49
mis sul neist vanameestest ja minivinkudest, elad nende nimel vä?
 
vanasõna 06. veebruar 2015, kl 18.51
Suuga teeme suure linna, käega ei kärbsepesagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!