Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vastandid kes peaks tõmbuma aga ometi tõukuvad.
 
piripiiiga 31. jaanuar 2015, kl 19.28
ikka on, Shrek! kui ma olen õigesti arusaanud, siis teie kummitusega olete taolist tragöödiat päris lähedalt näinud. mina olen näinud ristivastupidist tragöödiat. tõestab see midagi? annab see hinnangu meile või meie endistele partneritele? ma usun inimese arenemisvõimesse. ise tuleb enda jaoks äraotsustada, et kas või siis mitte.
mansion ghost 31. jaanuar 2015, kl 19.30
"mehed, miks lasete end üle parda visata siis?"

Naine on vaba ja sõltumatu, teda kinni hoida on täiesti mõttetu. Ja milleks, kui keegi teine parem tundub :)
 
kapten 31. jaanuar 2015, kl 19.33
Kui oled kapten omas laevas, siis lahkud ka uppuvalt laevalt viimasena. See nõuab teatavasti julgust tundmatusega toime tulla :) Iseasi, kui palju on kapteneid. Enamus madrused,kes raskuste ilmnedes end ise merre heidavad.
 
HaukuvPeni 31. jaanuar 2015, kl 19.38
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alfapenisid pole naised kuhugi tõrjunud, n
> ende järele õhatakse nagu ennevanastigi.
> miks p
> eaks naised üldse vajama pooled päevad foorumis ae
> ga surnukslöövaid nässakaid, kellel ainus asi, mis
> tõuseb on vererõhk.

Tubli!
Just minu seisukoht. Isased surevad välja ja emastele jääb kuskil üks alfapeenis tuhande tupe kohta. Võtke ilusti järjekorda.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
mansion ghost 31. jaanuar 2015, kl 19.39
´piripiiga´, milleks vahetada üks teise samasuguse vastu? Ja nii mitmeid kordi järjest. Lõpptulemus on ikka sama üksildane :(
Parem pühenduda neile, kes olemas on.
 
kadakatupp 31. jaanuar 2015, kl 19.39
naiste hala on sellepärast, et HÄID mehi kõigile ei jätku. suur osa ongi memmekad, luuserid ja muidu peast pedofiilid.
aga häid mehi ei loobi keegi üle parda, vastupidi, hoitakse kümne küünega kinni.
kui siinsed mehed end tõrjutute hulka loevad, annavad sellega väga objektiivse hinnangu oma mehelikule väärtusele.
asi selles, et hea kaup ei jää kunagi letile seisma. meesteturu rusikareegel.
 
just täpselt 31. jaanuar 2015, kl 19.42
kapten Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui oled kapten omas laevas, siis lahkud ka uppuva
> lt laevalt viimasena. See nõuab teatavasti julgust
> tundmatusega toime tulla :) Iseasi, kui palju on
> kapteneid. Enamus madrused,kes raskuste ilmnedes e
> nd ise merre heidavad.
siin sulle vastus, mansion ja ole hea palun ära vingu kõiki teemasid täis, sinusuguse seltskonnas ei tee ka mõistlik mees oma nokka lahtigi, meessoo margi teed täis ainult, nagu eit vingud iga nurga peal
mansion ghost 31. jaanuar 2015, kl 19.45
Rusikareegel just seepärast seda ongi, et see robustselt, rusika jõul kehtima pannakse.

Kogu kaup pole alati letil saadaval ;)
 
piripiiiga 31. jaanuar 2015, kl 19.46
kummitus - me ei jaga sama elufilosoofiat, aga see on juba varasemast selgeks saanud. üksildust pole ma oma elus veel kogenud, aga püüan mõista, kui kohutav võib see tunne olla.
 
kadakatupp 31. jaanuar 2015, kl 19.52
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rusikareegel just seepärast seda ongi, et see robu
> stselt, rusika jõul kehtima pannakse.
>
> Kogu
> kaup pole alati letil saadaval ;)

tõepoolest, defektidega või best before ületanud kaup vedeleb prügikastis.
mansion ghost 31. jaanuar 2015, kl 19.54
"üksildust pole ma oma elus veel kogenud, aga püüan mõista, kui kohutav võib see tunne olla."

Tegelikult, kummitus on loomult eraklik ja hindab vabadust, mida see võimaldab. Üksildustunde leevendus on paari hiirekliki või mõne tunni autosõidu kaugusel ;)
 
kauplusejuhataja 31. jaanuar 2015, kl 19.56
Mina olen oma elus palju näinud seda, et prügikastist kaob see kaup minutitega...mõnikord on lausa ootejärjekord!
 
HaukuvPeni 03. veebruar 2015, kl 18.42
Kas kohe kuidagi ei saa nii, et ei sõimaks siin üksteist. Lõõpige niisama.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐


Edit: Ja ongi plats vahepeal puhtaks tehtud.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 03.02.2015 18.44.
 
PaukuvHani 03. veebruar 2015, kl 18.55
Igavad olete:(
 
Täitsa Shreck 03. veebruar 2015, kl 20.37
:D:D:D

Aga me lööpisimegi ju niisama.
 
ahh, ahh! =) 03. veebruar 2015, kl 20.41
Täitsa Shreck Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :D:D:D
>
> Aga me lööpisimegi ju niisama.


ahh kui taiplik! nii ime meis!
 
n55 05. veebruar 2015, kl 17.10
mees võiks natuke mõelda ja taibata, et naine ei tarvitse olla tema trofee ega mitte ka konkurent. Naine võib olla tema liitlane.
 
tutvuja küsib tutvumise foorumi tutvumise kuulutuses 05. veebruar 2015, kl 17.45
linn/vanus?
 
HaukuvPeni 05. veebruar 2015, kl 19.02
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mees võiks natuke mõelda ja taibata, et naine ei t
> arvitse olla tema trofee ega mitte ka konkurent. N
> aine võib olla tema liitlane.

Naine oli, on ja jääb mehele trofeeks. Mida ilusam, seda hinnalisem. See kellega naine saab arutada seeliku ja kingade värvi sobivust on naisel sõbranna ja kui ta seda teeb mõne mehega on see mees homo.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
gigolo 05. veebruar 2015, kl 19.05
mees maksab ja naine on ilus.
 
tutvuja tutvumise foorumis tutvumise kuulutuses küsib 06. veebruar 2015, kl 13.28
kirjelda millised filmid sulle meeldivad, kus linnas elad, mida ootad ja ei oota tutvuspartnerilt.
 
viimasele 06. veebruar 2015, kl 14.40
ime lutti
 
tutvuja tutvumise foorumis tutvumise kuulutuses küsib 06. veebruar 2015, kl 14.55
kirjelda millised filmid sulle meeldivad, kus linnas elad, mida ootad ja ei oota tutvuspartnerilt.
 
viimasele 06. veebruar 2015, kl 15.09
ime lutti.
 
kadakatupp 06. veebruar 2015, kl 15.48
gigolo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mees maksab ja naine on ilus.

hakkab juba tulema. kui mehel raha pole, sebib vaaladega nagu sreku pidevalt. logish.
 
HaukuvPeni 07. veebruar 2015, kl 11.42
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui mehel ra
> ha pole, sebib vaaladega nagu sreku pidevalt. logi
> sh.

Ilu on väga hinnaline kaup ja seda jätkub vaid väheks ajaks ja väga vähestele. Teisest küljest võttes. Ilu on alati vaataja silmis.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
n46 07. veebruar 2015, kl 11.58
peni,
kui ilu seisneb tissiproteesides, plastikust lisandites, võltsjuustes jne., siis võiks öelda küll, et hinnaline kaup.
aga armastava mehe jaoks oled ka hommikuse pahura padjanäoga ilus ja erutav, nii et võimalik üsna odavalt läbi ajada.

oletame, et enamus kuni neljakümbiseid naisi on täiesti pandavad ja kellegi jaoks ilusad. arvestades eluiga 60-80 aastat, siis üle poole elust on seda ilu antud ja mõnel kindlasti pikemaltki.
ei hakka rääkima hollywoody ilukirurgide klientuurist. aga võtame või kodumaise saagimi, kes kadedate kirumisest hoolimata ikka veel üsna särav välja näeb.
 
HaukuvPeni 07. veebruar 2015, kl 12.26
n46 Kirjutas:
----------------------------------------------------- aga võtame või kodumaise saagimi, kes kadedat
> e kirumisest hoolimata ikka veel üsna särav välja
> näeb.

Saagiv näeb füüsiliselt kobe välja aga naine kes nõuab tähelepanu iga hetk, ükskõik mis vahenditega ja ükskõik kellelt, pole minu maitse.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
n46 07. veebruar 2015, kl 12.33
peni,
ega keegi sulle saagimit saagimiseks pakkunudki, ära muretse. ta oli vaid toodud elava näitena, et füüsiline ilu saab kesta kauemgi kui 18 esimest eluaastat.
 
Shrečk 07. veebruar 2015, kl 13.43
Jaa, muidugi, saagimi vöideldud ja vaevaga hoitud ilu lihtsalt kestab ja seda ka muidugi igasugu löntis ja ennasttäis muttidel. Irw, tulge maa peale..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!