Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Meestele
 
kadakajupp 07. veebruar 2015, kl 13.29
räme rikkumine reegli "ära kunagi räägi uuele partnerile oma (s)eksidest" osas. ja milline normaalne mees kiitleks või arutleks oma seksisaavutustest - ilmselt on sängis vilets vennike ja kompenseerib seda suure jutuga, öäkk igatahes.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 07.02.2015 13.29.
 
Shrečk 07. veebruar 2015, kl 13.40
Sedasi vöiks öelda naisele, keda ise mingil pöhjusel ei taha. Suur tagumik, jämedad kintsud, midagi, mis vötab isu ära tahta. Muidu naine aga olemuselt igati ok, kena inimene. Ja seda öeldes ei valetaks ka-selliseid mehi on enamus, kes sellist naist tahaks. Kas aga ka pikemaks kokku jääda, on juba küsitav.
 
to Shreck 07. veebruar 2015, kl 13.43
mees võtab ikka ja jälle ühendust, et seda naisele öelda? äkki oled sina ise see mees?
 
Shrečk 07. veebruar 2015, kl 13.46
Kindlasti pole mul muud teha, kui mingi naisega, keda ei taha, ühendust vötta.
Äkki oledki suure tagumiku ja jämedate kintsudega?
 
n46 07. veebruar 2015, kl 14.35
shreck,
kas mõni pakkjalgade otsas kõikuv hiidtagumik tegi sulle jälle ettepaneku pikemaks kokku jääda?
ohtlik elu sul ikka. nagu ameerika mägedel.
 
Naine 07. veebruar 2015, kl 14.56
Olen pigem ilus kui kole ja pigem sale kui paks. Minu elus on see esmakordne, et mees mängib "tahab-ei taha" mängu.
 
Shrečk 07. veebruar 2015, kl 16.07
Siin see ütluse pöhjus ongi, kui oled pigem sale, kui paks. Taolised poolpaksud naised on meestele eimidagiütlevad ja vöimalus, et pigem lähevad nad paksemaks, kui peenemaks, on alati olemas. Eks see mees ootabki ja vaatab, et mis saab. Enamikule meestele omane endale mingeid varuvariante koguda on tal kah olemas ja siis moosibk sind aegajalt, et küll sa oled ikka tahetav. Samas on tal veel ilmselt paremaidki vötta ja lootuste andmise mäng käib.
 
kadakajupp 07. veebruar 2015, kl 16.13
miks sa sellisega üldse viitsid mässata? las võtab ühendust, kui on välja mõelnud, mida või keda ta vajab.
 
Sid 09. veebruar 2015, kl 11.06
Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen pigem ilus kui kole ja pigem sale kui paks. M
> inu elus on see esmakordne, et mees mängib "tahab
> -ei taha" mängu.

Shrečkil õigus, ilmselt sa oled selline varuvariant. Tundeid mingeid erilisi ei ole, samas naga niisama allavett pole ka mõtet lasta. Ehk siiski võib kunagi vaja minna. ;)

Aga see tahan-ei taha mäng on selline noorte naiste pärusmaa, kes alles kavalere valivad. Vanuse lisandudes lihtsalt mehe-naise rollid vahetuvad.
 
Shrečk 09. veebruar 2015, kl 12.56
Järgmine kord, kui see mees seda haiget juttu tuleb ajama, võiks naine mehele põrutada, et kuskohas siis on need kõik teda tahtvad mehed. Oletada võib, et mingeid mehi selle naise orbiidil tiirutamas pole peale selle klouni:-)
 
naine 09. veebruar 2015, kl 13.18
Mees on lihtsalt viisakas ja armastab öelda midagi head. Uskuda seda, nagu üldse enamikku meeste meelitusi, on lihtsalt naiivne. Rõõmusta lihtsalt selle üle nagu kena ilma ja päikesepaiste üle.
 
teine naine 09. veebruar 2015, kl 13.23
Mees ei ole nagu ilmateade, et peab seda naisele korduvalt ütlema. lausa 3 kuud, nagu siit lugeda sai.
 
Naine 09. veebruar 2015, kl 17.22
Mu ümber on palju mehi tiirutamas ja mõnest on kahju, et neile südamevalu põhjustan, aga ise tahan seda meest, kes mulle südamevalu põhjustab. Klassika.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!