Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ehk on abiks
 
Khmm 06. veebruar 2015, kl 22.42
tutvuda soovijatele...

Leidsin täna sellise põneva veebilehe nagu visioonid.ee ning sattunud lugema antud artiklit, tekkis mõte seda jagada...

http://visioonid.ee/blog/2013/8/11/ige-partneri-leidmisest

Mõned katkendid:

Enamik inimesi arvavad enesestmõistetavalt, et nad on juba „õige“ partneri leidmiseks valmis. Kuid tegelikult pole see nii. Enamik inimesi peavad minema läbi ühe või mitme suhte, et oma psüühet tervendades ja ennast ületades tõusta teadvuse tasandile, kus nad oleksid valmis magnetiseerima enda juurde selle partneri, kes on nende jaoks õige.

Õige partneri otsingud ilma püüdluseta muuta iseennast, on justkui kaariku hobuse ette rakendamise katse. See lihtsalt ei õnnestu. Kõige olulisem samm, mida saab teha õige partneri ligitõmbamiseks, on erinevate abivahendite rakendamine oma psühholoogia tervendamiseks.

Meie pingutused kannavad vilja ainult siis, kui me ikka tegelikult ja tõeliselt tahame leida oma õiget partnerit, mis tähendab, et oleme valmis muutma iseennast ja lõpetama püüdlused oma partnerit muuta ja tema süüdistamise olemasolevas olukorras.


..." partneri otsing on sarnane kalalkäiguga, kus söödaks on meie lahendamata psühholoogia".
 
Sid 07. veebruar 2015, kl 10.11
Khmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tutvuda soovijatele...
>
> Leidsin täna sellise põneva veebilehe nagu visioonid.ee

Üldse ei imesta, et sellise jama peale inimesed üksikud on. :D

Õige partner ongi just sellepärast õige, et kumbki ei pea ennast muutma ja teise järgi painutama. Kas sellist partnerit ka leida võimalik on, on raske öelda, see sõltub juba igast ühest endast ära. Väga kange ja kõvera iseloomuga inimesel on muidugi raske leida endale vastavat, pehmematel ja leebematel sellevõrra jälle lihtsam.
 
* 07. veebruar 2015, kl 10.25
Sid kas ei lugenud mõttega või ei jõudnud see talle kohale...
 
Sid 07. veebruar 2015, kl 10.33
* Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid kas ei lugenud mõttega või ei jõudnud see tall
> e kohale...


Enamgi veel, ma ei lugenud üldse! :D

Aga ma usun oma sisetunnet ja kui ma tunnen, et teine on see õige, siis nii ka on.
 
* 07. veebruar 2015, kl 10.37
Aga on siis vaja igas teemas kaagutada, täitsa mööda ju?
 
Sid 07. veebruar 2015, kl 10.40
Miks sa arvad, et mööda? Minu seisukohast on kõik 100% õige. Kui sulle see ei sobi, pole ka hullu, võid neid õpetusi edasi lugeda. Ehk läheb õnneks ja leiad endale ka kedagi. Mina tegin nii, nagu ise tundsin ja leidsingi selle õige. Järelikult ma ju ei eksinud. :P
 
mhmh 07. veebruar 2015, kl 10.45
kõik me alguses arvame, et on see õige. vaatame kas sid räägib seda ka 10a pärast. kle te ei ela kooski.
 
* 07. veebruar 2015, kl 10.45
Totu, teemast paned mööda, sest seal pole midagi sellist, et õige partneri pärast peab end painutama. Sa lihtsalt sogad teemat. Ja mul on Keegi.
 
Sid 07. veebruar 2015, kl 10.51
mhmh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõik me alguses arvame, et on see õige. vaatame ka
> s sid räägib seda ka 10a pärast. kle te ei ela koo
> ski.


Kas koos elamine ongi elu eesmärk?
 
Sheba 07. veebruar 2015, kl 10.54
sidiga nõus. närvi ajavad mingid sõrmega eneseabiõpikutest järge pidajad ja siis tulevad oma püha tõde teistele kuulutama. Häda neile, kes seda kuulda ei võta.
 
Khm-khmm 07. veebruar 2015, kl 11.37
Arvasin juba, et teema ei leiagi vastukaja, aga siiski... :P

Panin lingi tõesti väikese tagamõttega, sest lugedes neid üüratuid solvavaid kommentaare siin foorumis vastassoo aadressil, lootsin, et artikkel paneb veidi endasse vaatama ning analüüsima.

Sid`ile

/"Miks sa arvad, et mööda? Minu seisukohast on kõik 100% õige. Kui sulle see ei sobi, pole ka hullu, võid neid õpetusi edasi lugeda. Ehk läheb õnneks ja leiad endale ka kedagi. Mina tegin nii, nagu ise tundsin ja leidsingi selle õige. Järelikult ma ju ei eksinud. :P"/

- Kui oled suhtes rahul, siis ei olegi probleemi. Sa ei saa rääkida aga teiste eest. Võid ainult rõõmu tunda, et oled osanud teha õigeid valikuid, milles ma ei kahtlegi, sest ka foorumis oled osanud jääda viisakaks suhtlejaks ... :)
 
n46 07. veebruar 2015, kl 11.45
kui ikka suhe püsib tänu tohututele pingutustele ja sisaldab süüdistusi, kas enda või partneri aadressil ning "olukordasid", pole see õige asi.
tõelise sobivuse märgiks mu meelest ongi kahe inimese teineteise järgi kasvamine, mis aja jooksul iseenesest toimub. mitte higimull otsa ees pingutamine, et kedagi konksu otsa meelitada või tüübile iga hinna eest meelepäraseks muutuda.

Khmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meie pingutused kannavad
> vilja ainult siis, kui me ikka tegelikult ja tõeli
> selt tahame leida oma õiget partnerit, mis tähenda
> b, et oleme valmis muutma iseennast ja lõpetama pü
> üdlused oma partnerit muuta ja tema süüdistamise o
> lemasolevas olukorras.
 
* 07. veebruar 2015, kl 11.58
Hah. Närvi ei aja aga naljakad on sellised sid'id, kes teiste õpetustesse suhtuvad üleolevalt aga oma targutusi kuulutavad kõigile nagu püha tõde :)
 
Khm-khmm 07. veebruar 2015, kl 11.59
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui ikka suhe püsib tänu tohututele pingutustele j
> a sisaldab süüdistusi, kas enda või partneri aadre
> ssil ning "olukordasid", pole see õige asi.
> tõe
> lise sobivuse märgiks mu meelest ongi kahe inimese
> teineteise järgi kasvamine, mis aja jooksul iseen
> esest toimub. mitte higimull otsa ees pingutamine,
> et kedagi konksu otsa meelitada või tüübile iga h
> inna eest meelepäraseks muutuda.
>
> Khmm Kirju
> tas:
> ------------------------------------------
> -------------
> > Meie pingutused kannavad
> >
> vilja ainult siis, kui me ikka tegelikult ja tõeli
>
> > selt tahame leida oma õiget partnerit, mis t
> ähenda
> > b, et oleme valmis muutma iseennast ja
> lõpetama pü
> > üdlused oma partnerit muuta ja t
> ema süüdistamise o
> > lemasolevas olukorras.

- Ka õige, ent siinkohal on rõhk sõnadel: lõpetama püüdlused oma partnerit muuta ja tema süüdistamise olemasolevas olukorras.

Kui olemasolev olukord ei meeldi, võiks teha "olukorrast" järeldused ja kas:
1)minna edasi oma teed
2)kui ikkagi on soov koos edasi minna, muuta endas midagi, et koosminek saaks võimalikuks.
 
Sid 07. veebruar 2015, kl 12.04
* Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hah. Närvi ei aja aga naljakad on sellised sid'id,
> kes teiste õpetustesse suhtuvad üleolevalt aga om
> a targutusi kuulutavad kõigile nagu püha tõde :)

Erinevalt sinust, ei kuuluta ma mingit tõde, lihtsalt ütlen, mis asjadest arvan. Igaüks peab oma valikud ise tegema. Tugev inimene usub ennast ja vastutab oma otsuste eest ise, nõrk loeb teiste õpetusi ja süüdistab oma ebaõnnestumistes alati teisi.
 
n46 07. veebruar 2015, kl 12.05
khm-khmm,
et muutma peaks tingimata ennast, isegi kui probleem saab ilmselgelt alguse partnerist?
olen siiani nr.1 variandi järgi talitanud ja ilmselt tänu sellele suurematest suhtedraamadest pääsenud.
 
Khm-khmm 07. veebruar 2015, kl 12.14
n46-le

Aga nii oligi... Kui ikka viitsisid artikli läbi lugeda, siis oli juttu ka sellest, et osa inimesi peabki läbima mitmed erinevad suhted, et jõuda sellele arengutasemele, mis on nende võimalik kõrgem arengutase...
 
* 07. veebruar 2015, kl 12.23
Sid, ma olen ju ka siin lihtsalt oma arvamust avaldanud :) A ülejäänuga olen muide täitsa nõus.
 
n46 07. veebruar 2015, kl 12.26
khm-khmm,
no mingi iva selles ehk ongi. kuigi arvan, et esimese abielu/esimeste suhete ajal on enamusel veel sarved maha jooksmata ja sellest peamised ebakõlad tekivadki. hiljem võetakse juba rahulikumalt- võib ju seda ka kõrgemaks arengutasemeks nimetada.
 
Khm-khmm 07. veebruar 2015, kl 12.42
Sid`ile

/Tugev inimene usub ennast ja vastutab oma otsuste eest ise, nõrk loeb teiste õpetusi ja süüdistab oma ebaõnnestumistes alati teisi./

- Kas antud juhul on kõne all tugevus vs arukus?
 
Khm-khmm 07. veebruar 2015, kl 12.42
n46, no ma näen, et ikkagi ei lugenud... :P

Järgnevates suhetes tõmmatakse ligi partnereid, kes on ka ise juba kõrgemal arengutasemel, st vastavad sellele sagedusele.

Veel üks tsitaat:

"Võime öelda, et olemasolev partner on alati meie õige partner. Me magnetiseerisime endale oma praeguse partneri, sest tema etendab meie jaoks suurepärast võimalust astuda järgmine samm oma isiklikul teel."

Allikas ka: http://visioonid.ee/blog/2013/8/11/ige-partneri-leidmisest
 
Shrečk 07. veebruar 2015, kl 13.34
Ahah. Loo on kirjutanud keegi enda ja teistega rahulolematu, kes keskenduda ei suuda ja kel on pidevalt vaja midagi muuta kangutada uuta.
Aitäh, aga sellistest naistest hoian mina end eemale nagu ka igasugu oma kintsude ja tupede ihalejatest.
 
Khmm 07. veebruar 2015, kl 14.15
Shrećile

Parim variant on see, kui partnerid arenevad koos, teineteist täiendades...
 
Khmm 07. veebruar 2015, kl 14.19
....hmmm, Shrećkile :)

nägin nii palju vaeva katusega ć otsimisega, et k-täht ununes sootuks... :P

Mis nipp selle katusega on?
 
n46 07. veebruar 2015, kl 14.23
khmm,
kas shreck paistab kuskilt otsast sulle arenemisvõimelisena?

lugesin küll, aga mu vaatenurk pigem pragmaatiline. kui mõlemal mitmed kooselud selja taga ja sarved maha joostud, tekib vähem neid "olukordi", mis nõuaks pingutusi ja muutumisi.
samas ei välista, et selles sageduste ja magnetiseerimiste teoorias ka mingi tõetera on.
 
Shrečk 07. veebruar 2015, kl 16.22
Katusega pole mingit nippi. Hoiad näppu c tähel ja on neli vöimalust, mida valida.
Koos arenemisega on selle teemapüstituse kohaselt aga ainult vöimalus lahku areneda. Eks soovitus, et tulebki paljude vahel enne ühte valida, on sinna sisse kirjutatud. Kes siis löpuks jöuab selle öigeni vöi lepib vanuse kasvades kellegiga, valetades endale ja köigile näkku, et vot, leidsingi. Pullshitt teooria ütleks. Paarisuhte tekkimiseks pole tegelikult rohkem tarvis, kui väline tömme, hea seks ja usaldus. Selle püsimisel on need samatähtsad. Mingi jutt mingist arenemisest ja sobitamisest on sinna auku, et mingitel kaalutlustel on keegi otsustanud end kellegi külge pookida. Teadagi mis. Niiet arenege vöi tehke mis tahate. Eesti naised on nii krdi väsitavad oma tömblemise ja rahulolematusega ning näilise önnejunni mängimisega. Nagu mingi krdi rahvatants ja laulupidu.
 
Khm 07. veebruar 2015, kl 17.15
Šrecki Š-le saan AltCr-ga katuse.

Sellest nimest saaks põhimõtteliselt veel ka "Žrecki" teha, aga C-le selle kombinatsiooniga katust ei saa...
 
Shrečk 07. veebruar 2015, kl 17.28
Tahvelarvuti ja androidiga saab:-)

Šhrečk, Śhrećk
 
sale neiu 15 07. veebruar 2015, kl 17.31
Shreck läki rongiga sõitma:)
 
Shrečk 07. veebruar 2015, kl 17.37
Lähme. Stockholmis, T-centrales kohtume! Vali tåget mot Södertälje.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!