Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mees tutvub iseteadva naisega
 
Juku 08. veebruar 2015, kl 00.19
Otsin tugevat Eesti naist, kes võtaks mind enda tiiva alla ja edaspidi otsustaks minu eest. Olen oma senises elus olnud nagu rohulible tuule käes. Kindlasti on Eestis tublisid, edukaid ja haritud naisi, kes võtaksid minu rõõmud, mured ja tuleviku enese peale. Olen esindusliku välimusega, kannan hästi välja ülikonna, teen palju sporti, mulle meeldib süüa teha, romantilisi õhtuid veeta, luuletusi kirjutada, teatris käia, komplimente teha jne. Ma ei suitseta ja kõik hambad on suus. Sina hoolitsed minu eest ja mina olen Sulle asendamatu kaaslane!
 
Riina 08. veebruar 2015, kl 00.25
Mulle sobib!
 
Uurimistöö 08. veebruar 2015, kl 00.25
Siin on ainult 1 selline ema Tereza tüüpi-kadakajupp, proovi talle keel kõrva või mujale saada , keedab , koob , küpsetab , koristab , mida veel tahta üks mees võiks ? Sex pole ju alati kõige tähtsam.
 
dhalda 08. veebruar 2015, kl 00.28
naine peab sinu mured ja tuleviku enese peale võtma? naine peab need romantilised õhtud, ülikonnad, teatrid kinni maksma?
 
kadakajupp 08. veebruar 2015, kl 00.30
vau, sellist iseloomustust polegi veel kuulnud :D. aga tänan pakkumast, ma toimetan suurepäraselt ilma esindusliku ja hammastega sangpommita jala küljes.

kududa ei oska ma peaaegu üldse - tõe huvides, eks :D.
 
Juku 08. veebruar 2015, kl 00.35
Naine ei pea midagi maksma. Mul on juba olemas nii mõndagi aga kui ta tahab veel rohkemat, siis mina vastu pole, sest Eesti naine on edukas ja tugev ja tark. Kui naine tahab ise minu eest hoolitseda, siis mul pole selle vastu midagi. :) Olen kõrgharidusega ja suhteliselt korralikult varustatud. Mind saab teistele näidata ja seltskonda viia. Tahaksin, et Sa oleksid eliit.
 
dhalda 08. veebruar 2015, kl 00.38
miks selline ära pole krabatud?
 
kadakajupp 08. veebruar 2015, kl 00.38
millisest kassikoolist sa selle kõrghariduse ostsid?

misasi on "sinu eest hoolitsemine" - nagu lemmiklooma eest või?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 08.02.2015 00.39.
 
Juku 08. veebruar 2015, kl 00.43
Elasin vaimset elu, mediteerisin ja olin elumõnude juurest eemal. Võin naisega filosofeerida pikki tunde ja rääkida elu mõttest. Mulle meeldib mõelda ja viibida vaikuses. Olen täiesti omamoodi tegelane, kes ei käi kaasas tänapäeva moodidega. Midagi sellist nagu noor Mang. :)
 
Juku 08. veebruar 2015, kl 00.45
Haridus on sellest ainsast Ülikoolist ja mitte ostetud. Aga olen küllalt lobisenud. Vaikimine on kuldsem, seega lähen magama. Head ööd. Varsti leian loodetavasti oma oodatud emanda.
 
Riina 08. veebruar 2015, kl 00.50
Juku Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Haridus on sellest ainsast Ülikoolist ja mitte ost
> etud. Aga olen küllalt lobisenud. Vaikimine on kul
> dsem, seega lähen magama. Head ööd. Varsti leian l
> oodetavasti oma oodatud emanda.


HAHHA olen nii elevil :)
 
vist 08. veebruar 2015, kl 01.19
 
horrorskoop 08. veebruar 2015, kl 01.40
Juku Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Elasin vaimset elu, mediteerisin ja olin elumõnude
> juurest eemal. Võin naisega filosofeerida pikki t
> unde ja rääkida elu mõttest. Mulle meeldib mõelda
> ja viibida vaikuses. Olen täiesti omamoodi tegelan
> e, kes ei käi kaasas tänapäeva moodidega. Midagi s
> ellist nagu noor Mang. :)

Mang on jopski. Oleks noor Fred Jüssi, krabaks küll.
 
Riina 08. veebruar 2015, kl 02.16
Ega siis nimi meest ei riku, kullakesed :)
Mang või Jüssi, olen käpp :D
 
to Juku 08. veebruar 2015, kl 08.52
Mitu aastat ja mille eest sa kinni istusid? Nüüd otsid sooja pesakest kus ennast sisse sättida. Leidub ikka lolle naisi siin Eestimaal kes sinusugused üles korjavad.
 
Sheba 08. veebruar 2015, kl 09.09
Juku Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Elasin vaimset elu, mediteerisin ja olin elumõnude
> juurest eemal. Võin naisega filosofeerida pikki t
> unde ja rääkida elu mõttest. Mulle meeldib mõelda
> ja viibida vaikuses. Olen täiesti omamoodi tegelan
> e, kes ei käi kaasas tänapäeva moodidega. Midagi s
> ellist nagu noor Mang. :)

Ühesõnaga, heast elust lolliks läinud.
 
To Juku 08. veebruar 2015, kl 09.35
Juku, Sul on endise vangi kirjastiil. Toob sõnadega tähed ja kuu taevast alla.
 
Juku 08. veebruar 2015, kl 09.40
Pole isegi ühtegi liiklusrikkumist noorte naiste mõrvadest rääkimata.
 
Haha 08. veebruar 2015, kl 09.45
Näe, Juku, vanamutid on kohe leilis. Kardavad, et mõni noorem neiu su ära napsab. Tegelikult siin noori naisi eriti pole. Kes ütleb, et on 20, siis korruta see parem kahega ja saad reaalsema tulemuse.
 
Sid 08. veebruar 2015, kl 10.01
Kellele ei meeldiks johnny depp?

https://www.youtube.com/watch?v=wgusZjT5nxo

)
 
Chätryyn 08. veebruar 2015, kl 10.39
Juku Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pole isegi ühtegi liiklusrikkumist noorte naiste m
> õrvadest rääkimata.


Mis auto sul on:)
 
Sõltumatu Naine 08. veebruar 2015, kl 11.16
Õudne. Ja selliseid mehi on muide väga palju, kel ongi tõsi taga naise kulul elada. Luuserid.
 
HaukuvPeni 08. veebruar 2015, kl 11.36
Tutvumiskuulutus: " Otsin naisterahvast püsisuhte eesmärgil.
Ei suitseta. Ei joo. Ei vaata naisi. Magama lähen kell 22 ja tõusen hommikul kell 6. Ei vaidle ja täidan mulle antud korraldusi. Pühapäeviti käin kirikus.
Samal ajal ei saa välistada, et kui vangist välja saan, kõik muutub."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
muu 08. veebruar 2015, kl 11.38
Tegelikult läheb see neil ikka aina raskemaks ja raskemaks, sest hoiatusi on kõik kohad täis.
 
Iseteadev naine 08. veebruar 2015, kl 11.38
Mjaa....just mõtlesin, et võtaks koera aga nüüd näen siin nii head pakkumist...
Juku, kui vana sa oled?
 
Iseteadev 08. veebruar 2015, kl 11.52
Kes võtaks mind enda tiiva alla ja edaspidi otsustaks minu eest. KAS OLED AJUDETA VÕI ?
Olen oma senises elus olnud nagu rohulible tuule käes.
OH SA VAESEKE, TEISTE TÕUGATA JA LÜKATA, IRW KUUBIS
Kindlasti on Eestis tublisid, edukaid ja haritud naisi,EDUKAD NAISED POLE LOLLID ET ROHULIBLEDEGA JÄNDAMA HAKATA
Olen esindusliku välimusega-MIS TÄHTSUST OMAB VÄLIMUS KUI JOBU OLED, KELLELE SIHUKEST ÄRAKARANUD VANGI VAJA.
 
HaukuvPeni 08. veebruar 2015, kl 12.05
Ohh teid puupäid naisi küll. Kas te siis tõesti aru ei saa, et see kuulutus on tehtud vastavalt teie unelmatele ja roosadele unenägudele toetudes. Neid omadusi delfi printsessid siin nõuavad päevast päeva. Aga kui mõni selline pakkumine tuleb, pole te ikka rahul. M.O.T.T.

p.s. Positiivse koha pealt pean tõdema, et mõni on asjale pihta ka saanud. ;)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Sheba 08. veebruar 2015, kl 12.25
Peniga nõus. Kõige naljakamad ongi need vastused, kes peenele huumorile pihta ei saanud:D
 
to Juku 08. veebruar 2015, kl 12.53
Ära muretse, selliseid naisi kes su enda koju võtavad ja selja ära pesevad on küllalt. Kõige parem , et sa ei kirjutanud, mis kaalus ja mõõdus-vanuses naine olema peab, tähendab sulle õnnelikku järge elus.
 
ahzooloog 08. veebruar 2015, kl 14.11
See kuulutus oli elav tõestus sellele kui lollid ja mõtlemisvõimetud need iseseisvad ja sõltumatud naised on. Eks sellepärast peavadki oma üksi hakkama saama...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!