Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Koledat ja hea südamega meest
 
Noor naine 09. veebruar 2015, kl 12.15
Otsin pere loomiseks meest, kes on kole (siis ta ei lähe petma) ja hea südamega.
Kas siin on sellist?
 
alu 09. veebruar 2015, kl 12.17
mina olen
 
hahhh 09. veebruar 2015, kl 12.34
ei tea miks koledad ei peta?
 
jupats 09. veebruar 2015, kl 12.34
olen kole kui cosimoodo ja vaene, saame kokku.
 
Shrečk 09. veebruar 2015, kl 12.40
Ise oled ka jubekoleõudne, niiet läheb igasugune naise isu ära?
 
koledamatel 09. veebruar 2015, kl 13.05
on juhuse puudus ja nii tulebki esile truudus...
 
eelmisele 09. veebruar 2015, kl 13.08
Elutarkus omastkäest jah?:D
 
kui 09. veebruar 2015, kl 13.42
ütelda,siis terviklikult! truudus on juhuse puudus ja vooruslikkus on loobumiste summa! muideks,hiinlased ei peta,nad lihtsalt eksivad!
 
võta 09. veebruar 2015, kl 13.44
jah shreck, see on kole kui öö ja tema juba ei peta. 10 a juba otsib naist.
 
NH 09. veebruar 2015, kl 15.01
Olemas.

Olen nii kole, et üks naine ütles, et ta paneks end põlema, kui ta oleks minu nahas.
 
Noor naine 09. veebruar 2015, kl 16.13
NH tundub kirjelduse järgi nii kole, et lausa hirm tuleb peale. Ehk liigagi kole? Et inimesed ehmatavad sind nähes?

Koledal mehel on väiksem tõenäosus endale armuke leida. Vot sellepärast olen radikaalne ja valin meest tulevikuväljavaateid silmas pidades.
 
kolm punkti 09. veebruar 2015, kl 16.16
Oleks see vaid nii lihtne, et kole = truu ja hea südamega...
Ka inetu inimene võib olla täiesti kõlbmatu suhtematerjal.
 
NH 09. veebruar 2015, kl 16.16
Ei vist ei ehmata. Aga nina on küll kõver.

Äkki ma olen hoopis liiga ilus? Ma võin vuntsid kasvatada. :)
 
NH 09. veebruar 2015, kl 16.18
Noor naine võiks nõuda jah, et mees ei tohiks juuksuris käia ja peaks kasvatama vuntse ning kulmukarvu.
 
Noor naine 09. veebruar 2015, kl 19.15
NH võiks juba ära otsustada, kumb ta siis on- liiga kole või liiga ilus.
 
HaukuvPeni 09. veebruar 2015, kl 19.20
Mul naabrimees üksik. Äkki sobib?
http://g3.nh.ee/images/pix/9084e532c1b06f27ad-68...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
mansion ghost 09. veebruar 2015, kl 19.27
Küsiks siis Noore naise käest, kui kole on piisavalt kole ja kustmaalt on liiga kole?
 
Mees 09. veebruar 2015, kl 19.36
Ma ei ole ei ilus ega kole, ma olen selline keskmine. Aga naist ma kindlasti ei petaks. Mul tuleksid süümepiinad ja eetika lihtsalt ei lubaks seda teha. Enne lõpetaksin suhte ära, kui teeks naisele petmisega haiget.
 
piripiiiga 09. veebruar 2015, kl 19.37
koledusest ainuüksi ei piisa. pole kunagi piisanud. kas ajalugu tunneb mõnda koledat, aga rikast meest, keda kohe ära ei võetaks, kui võimalus antakse? karta on, et mitte.
 
ahzooloog 09. veebruar 2015, kl 19.54
Ei pea isegi rikas olema...mõni kole lihtsalt on seksapiilne.
Näiteks Serge Gainsbourg. Pole ju teab mis kena, aga naistele mõjus nagu meepott kärbestele...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en...
 
coco 09. veebruar 2015, kl 19.59
Tähendab, et verepert on peni naabrimees? :)
 
naabrimutt 09. veebruar 2015, kl 20.03
Loomaaed, ma ütlen.
 
koledatel meestel 10. veebruar 2015, kl 01.06
pea võimatu naist leida kui just miljonär pole. Seega kui naise juba saab siis vaevalt et petab, kardab ainukesestki ilma jääda ja samuti mängib suurt rolli juhuse puudus.

Naised vaatavad mehi kes on kas rikkad või ilusad, ideaalselt muidugi mõlemat-see nagu Jackpot. Muidu peab koleda papiga ilusale mehele maksma.
 
Gigolo 10. veebruar 2015, kl 15.19
Mina olen kindlasti kõige koledam mees maailmas, isegi 3 kuud kõrbes mumifitseerunud kaameli laip on minuga võrreldes kaunis vaatepilt :)
Juba sünnitusmajas pillas ämmaemand mind ehmatusega maha ja lõbumajas võtab pime prostituut mult alati topelttasu selle eest, et võiksin üksi kinnise ukse taga onaneerida.
Aga süda on tõesti hea.
 
kadakatupp 10. veebruar 2015, kl 15.22
gigolo vähemalt enesekriitikavõime on sul olemas. aga kuidas see pime prostituut teab, et uks kinni on?
 
sisselogimata madu 10. veebruar 2015, kl 15.30
Oleks mul uuem keremudel, teeksin ma Gigologa vigursõitu...milline huumorimeel.
 
kolm punkti 10. veebruar 2015, kl 18.05
Ma võtaks siis mõne nende hea südamega ilusate meeste seast, keda Noor naine välimuse pärast ära põlgab :P
 
naerev omlett 10. veebruar 2015, kl 18.18
võta tom, saad omleti näoga mehe ja tasuta issikese + teatud lihtsameelsuse.
 
:)) 10. veebruar 2015, kl 18.23
Noor naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Otsin pere loomiseks meest, kes on kole (siis ta e
> i lähe petma) ja hea südamega.
> Kas siin on sell
> ist?

Agnes, sina vä?:))
 
Guasimodo 10. veebruar 2015, kl 21.42
Ma olen nii kole, et inimesed arvavad, et ma tähistan aastaringi helloweeni. Kui ma omale kotti pähe ei tõmba, siis inimesed hüppavad tänaval hirmust kahte lehte. Poodi sisenedes läheb piim müredaks. Kanadel jääb munemine kinni. Passipilti tegev fotograaf jäi pimedaks ja välk jäi hirmust aparaadist välja tulemata. Isegi järvevesi läks sinna vaadates kildudeks. Ma olen nii kole, et isegi kollide kompanii karjatab mind nähes. Kui su vanemad kuuleksid, et sa tahad minuga pere luua, siis jääks nende südamed seisma.

Kas mu süda on hea? Ma ei tea. Maitse asi. Mõni meisterkokk kindlasti oskaks sellest midagi head teha või vähemalt hästi serveerida. Või mõni meisterkirurg oskaks sellega kummagi su vanema elu päästa aga siis jääks ikkagi pere loomine katki. Mu süda ei lase sind sellise dilemma ette seada. Ma ei taha sind lahutada su vanematest. Ma ei taha, et sa peaksid häbi tundma oma koleda mehe kõrval. Kui kõikidel su sõbrannadel on ilusad mehed, miks peaksid sina koleda mehega leppima? Isegi mina ei lepiks sellega kui sul kole mees oleks. Selle pärast ära tule mind üldse kiusamagi sellise jutuga. Mind võibolla keegi teine ei tahaks aga sa ise tahaksid vahest omale ilusat meest. Selle pärast tahan minagi omale ainult koledat naist. Siis me saaksime koos olla koledad ega ehmataks üksteise vanemaid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!