Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvumise paradoks
 
naine40 09. veebruar 2015, kl 18.14
Tutvumine on nagu tööle kandideerimine. Edu saadab vaid ennastupitava CV-ga. Kirjalikus voorus võib üks vale lause või selle tõlgendus kõigele kriipsu peale tõmmata. Tutvusin teist korda mehega, kellega ma olen juba tuttav ja isegi korduvalt kohtingul käinud. Minu valikul oleme siiani sõbrad. Mees tahab rohkem ja ei väsi mu meelemuutust ja sulamist ootamast. Olen ta unistuste naine.
Paradoks seisneb selles, et nüüd tõmbas see sama mees mulle nö vee peale, teadmata, et see olen mina. Mina tundsin ta ära, tema mind mitte.
Äkki peaksid tutvujad siiski kohtuma, enne kui virtuaalis lõplikke järeldusi teha.
 
misasja 09. veebruar 2015, kl 18.26
Mitte ei sa aru sellest üllitisest. Kui te olete kohtamas käinud ja ta sind peale seda piirab, siis kuidas on võimalik tal sulle vesi peale tõmmata?

Panid kuskile uuesti kuulutuse ja ta vastas sulle kui võõrale ja saatis su pikalt? Mis krdi mänge te naised siin üleüldse mängite?
 
Sid 09. veebruar 2015, kl 18.29
Oot-oot, kas viskas kopsu üle maksa, kui mees su tõelise palge avastades su pikalt saatis? ;)
Ka kirjalikus suhtluses võib inimest tundma õppida ja temast lugu pidama hakata, kui sul aga vatamata su välimusele ei õnnestunud kirjalikus voorus enam positiivset tulemust saada, siis nutt lahti. :D
 
mees oli suht aus ju 09. veebruar 2015, kl 18.33
kuna sa talle juba reaalis sobisid, siis tõmbaski naisele, kes tutvuma tuli neti- kirja teel, vee peale.Ta ei tundnud sind ära ja pidas sind kirjades kellekski teiseks.
samas, pole ju keelatud ringi vaadata ka tutvuse kestmise ajal, senini kuni pole liigutud üks- ühe suhtlusele.
 
igav elu 09. veebruar 2015, kl 18.35
no ühele mehele pühenduda internetis- kirjades- meilides on ka suht vilets ajaviide. Copy-pastega jõuab palju rohkem mehi läbi "tutvuda", et leida siiski sobivaim saadavte hulgast.
 
tutvunud ja kogenud 09. veebruar 2015, kl 18.42
tundub, et kommenteerijad pole saanud teema autori sõnumist ja nagu ikka lambist kohe sildistama.
mage värk
 
tutvunud ja kogenud 09. veebruar 2015, kl 18.43
* sõnumist aru
 
naine40 09. veebruar 2015, kl 18.53
Saite kõik valesti aru. Meil on lihtsalt sõprussuhe ja loomulikult me tutvume edasi ja vahel isegi arutame sellest omavahel. Mõte oli selles, et mees tõlgendas ühte minu lauset valesti, teadmata, et tegelikult on asi just vastupidine. Võiks vähem virtuaalseid järeldusi teha, vaid kohtuda.
Täpselt samamoodi võib ta oma õnne maha magada.
 
Sid 09. veebruar 2015, kl 19.01
Ikka ei saa su murest aru. Mehega sa tutvuda ei taha ja oled pahane, kui tema ka ei taha? Miskit on igatahes valesti. Ilmselt enesehinnanguga.
 
miks peaks 09. veebruar 2015, kl 19.01
Miks peaks tahtma üks täiskasvanud naine suhelda mehega, kes solvub virtuaalselt nagu titt?
 
Sid 09. veebruar 2015, kl 19.05
miks peaks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks peaks tahtma üks täiskasvanud naine suhelda m
> ehega, kes solvub virtuaalselt nagu titt?

Praegusel juhul on naine ju solvunud. Kusjuures miski ei takista tal seda privaatselt väljendmast, aga ikka on vaja siia tulla seda välja elama. :)
 
HaukuvPeni 09. veebruar 2015, kl 19.06
miks peaks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks peaks tahtma üks täiskasvanud naine suhelda m
> ehega, kes solvub virtuaalselt nagu titt?

Järelikult ei ole sellel mehel saritutvuja kogemusi kui käitub nagu titt. Kogemused tulevad ikka praktiseerides.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
miks peaks 09. veebruar 2015, kl 19.06
Mees tõlgendas ju naise lauset valesti.
Täiskasvanud inimesed suhtlevad omavahel normaalselt, mitte ei tee ennatlikke järeldusi.
 
Sid 09. veebruar 2015, kl 19.10
miks peaks, kas sa lugesid, et mees EI TEA, et ta selle konkreetse (tuttava) naise peesse saatis ja see on sellele naisele solvav. Mees saatis ju omast arust suvalise mõrra peesse.
 
kohtumised 09. veebruar 2015, kl 19.12
aga miks see mees siis reaalselt kohtuda ei taha?
 
järjest segasemaks läheb 09. veebruar 2015, kl 19.13
kas sa tahad nüüd siin uut tutvust sobitada?
 
miks peaks 09. veebruar 2015, kl 19.15
Mees tõlgendas naist valesti ja solvus nagu titt. Millest sa ise aru ei saa?
 
Triin 09. veebruar 2015, kl 19.15
Ma ütleks selle peale, et ärge elage oma elu liiga keeruliseks.
Olge ausad ja ärge mängige kedagi teist kuskil virtuaalmaailmas.
Tuleb kasuks.
 
Kalle. 09. veebruar 2015, kl 19.15
Sid ja co ikka väga blondid:D
Keegi peale ühe ei saa pihta mida öelda tahetakse.
 
autor kirjutab, et 09. veebruar 2015, kl 19.17
tuvus TEIST KORDA sama mehega! esimene kord ühe nimega, teine koird teise nimega.
 
Sid 09. veebruar 2015, kl 19.20
Kalle. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid ja co ikka väga blondid:D
> Keegi peale ühe e
> i saa pihta mida öelda tahetakse.

No mida siis? :D

Ma saan aru, et tädi on solvunud, et ta millegipärast ära põlati. Muud midagi sellest postitusest välja ei loe. :D
 
blondiini arusaam asjast 09. veebruar 2015, kl 19.22
unistuste naine põlati ära :)
 
Kalle. 09. veebruar 2015, kl 19.24
Sid, sa käitud lapsikult.
 
Võib-olla 09. veebruar 2015, kl 19.31
väljendas postituse autor end kirjas sama arusaamatult ja ei olegi midagi imestada, kui terve foorumi komisjonist saab teksti sügavamast mõttest (tagamõttest)aru üks inimene... :P

Antud juhul küündib minu arusaamine asjaoludest selliseks, et kirja autor oleks soovinud, et ükskõik, mis varjunime all ta oma postitusi teele saadab, mees õhkab: "Vot see on see õige naine!".

Küsiks autori käest, mida ta tegelikult siis oleks oodanud? Minna mehega kohtamisele ja öelda: "Da-da-da-dammm... ol-laa-laa, see olen jälle mina!!!"...

Peaks ütlema, et "huvitavad hobid"... :)
 
tõlge 09. veebruar 2015, kl 19.40
autori mõte seisneb selles, et neti teel suheldes võidakse teineteist vääriti mõista ja suhelge parem reaalis.
 
ahzooloog 09. veebruar 2015, kl 19.46
Asja paradoks seisneb selles, et ka reaalis suheldes räägitakse tihti üksteisest mööda, mõistetakse valesti või ei mõisteta üldse.
 
kaua võib 09. veebruar 2015, kl 19.58
sõprussuhet pidada ja kerakesi valutada!!!!!!!!!!!!!!!
 
Olen nõus 09. veebruar 2015, kl 20.06
ahzooloogiga ja Sid´iga. Ka reaalses elus esineb möödrääkimisi. Oskuse korral ennast väljendada, peaks olema võimalik suhelda ka kirjateel, et teineteist rohkem tundma õppida, et vältida lõputult kohtingult teisele jooksmist ja võib-olla veel järjest ühe ja sama inimesega... :)

...aa-aga tegelikult ajas see mõte mind hetkel lausa naerma: kohtuvad kaks inimest foorumist näiteks kell 18.00 pargi pingi juures. Vestlevad omavahel pool tunnikest - tunnikese, siis vabandab kumbki, et tal on kiireid asjatoimetusi ja kiirustavad mõlemad oma teed... Et jõuda järgmisesse kohtumispaika ja sama inimesega!... :)
 
naine40 09. veebruar 2015, kl 20.14
Ma imestan tõsiselt kui vähe on funktsionaalse lugemisoskusega inimesi. Antud teemas vaid Kalle ja tutvunud ja kogenud.
Viimane katse. Ma EI OLE SOLVUNUD, ma ei mängi mingeid mänge, vaid kogemata komistasin oma sõbra otsa, kes "mind" ühe vale tõlgenduse pärast välja praakis, teadmata, et ta kannaks seda naist kätel.

Kurb olen, et sama pealiskaudselt või ennatlikke järeldusi teeb see mees ilmselt ka edaspidi ja nii see õnn võibki mitte iialgi saabuda.
Ilmselt pole see näide erand, pigem juba reegel, sest isegi siin on näha, et ei suudeta lihtsast jutuski aru saada, vaid kukutakse lahmima.
 
no aga milles su probleem 09. veebruar 2015, kl 20.18
No kas mees kannaks kätel naist, kes laseb mehel järel joosta, aga ise otsib netis uusi mehi?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!