Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvumise paradoks
mansion ghost 09. veebruar 2015, kl 20.20
Kümme punkti naisele, kes iseend üle kavaldas!
Nüüd tekib küsimus, kas vassisid enne või pärast. Hea on süüdistada pealiskaudsuses kui ise ninapihta said.
 
Kalle. 09. veebruar 2015, kl 20.21
Tähekese rubriigis on vist terasemad kui siin. Jääb mulje, et siin ollakse, kas vanadusest nõder või kibestumisest pimestatud.
 
uitaja 09. veebruar 2015, kl 20.25
Mängitakse üle oma võimete, muud ei midagi.
 
ahzooloog 09. veebruar 2015, kl 20.25
Ma sain täiesti aru, mida naine40 silmas pidas ja ka sellest sain aru, et ta ei solvunud enda väljapraakimise pärast. Siiski, see et see mees võib niiviisi oma õnne välja praakida on tema probleem, mitte sinu.
Tegelt, naine40, annab juhtunu ju sulle võimaluse sellele mehele tõestada, et sa siiski ei ole see naine, keda ta kätel kannaks. Praakis ju välja su:)
 
naine40 09. veebruar 2015, kl 20.27
Minul ei ole probleemi, vaid mu sõbral ja paljudel teistel meestel ja paljudel netis tutvujatel.
Juhtumisi sain teada, miks ta endale naist ei leia, SEST TÕLGENDAB KÕIKE VALESTI. Selle asemel, et täpsustada, küsida, kohtuda, oma silmaga vaadata, saadab naise pikalt.
Minu isik ei puutu üldse asjasse. Ma usun, et sõpradel ei ole keelatud omale naist või meest otsida.
 
hm 09. veebruar 2015, kl 20.29
ahzooloog, tegelikult ei tea sa midagi ja lahmid huupi. Tee katse, kirjuta teiselt meililt oma kallimale ja siis tule seletama, kuidas mees sulle vee peale tõmbas. Huvitav kumb läheb enne ujumiskursustele, kas ahzooloog või teisik?
 
naine40 09. veebruar 2015, kl 20.30
Kalle, palun aita mind, ma enam tõesti ei oska lihtsamalt seletada:)
 
öeldakse ka nii 09. veebruar 2015, kl 20.32
no öeldakse ka nii, et seletaja oli kehva, kui teisel poolel asi arusaamatuks jäi.

asja täpsustamiuseks küsitakse faktiküsimusi, kuna emotsioone ju mööta nagunii ei saa ja igaüks tõlgendab neid erinevalt. ses mõttes suht mõttetu vaidlus tekiks.
 
kadakajupp 09. veebruar 2015, kl 20.33
funktsionaalne lugemisoskus ja siinne foorum pole kunagi vist sünonüümid olnud :D.

on olnud endalgi kogemus, kus ühes netipõhises suhtluskohas sattusin tuttava peale, kes minu identiteeti ei teadnud, aga mina tundsin ta paari spetsiifilise väljaütlemise tõttu ära. ok, anonüümne foorum ja ei hakanud ma mainima, et ma kedagi isiklikult tunneksin. mingi arutelu käigus teatas ta mulle, et ma olevat totaalne ülbik ja veel absoluutselt mittesuheldav inimene tema jaoks :).

ma ei hakanud talle seda järgmise teejoomise juures mainima, no olgu tal siis tema arvamus :).
 
Kalle. 09. veebruar 2015, kl 20.34
Kui inimene ise ennast ei soovi aidata, siis teisel ei ole seda ammugi võimalik.
Jäägu neile arvamus, et sina oled süüdi ja paha inimene:)
 
ideaalne möödapanek 09. veebruar 2015, kl 20.35
no kui mees naist ei pidnudki ideaalseks, ja naine pidas ennast mehele ideaalseks, siis tõesti mehe mõte maksab rohkem, sest see on selle mehe arusaamine asjast ja kui sa pole selle arusaamse võimega juba praegu rahul, kuidas saaks mees siis sulle ideaalne olla?

Jälle naised, kes kavatsevad mehed "ära parandada".
mansion ghost 09. veebruar 2015, kl 20.38
Miks ei tohi kirjavahetusest tekkinud tõlgenduse põhjal kedagi "pikalt saata"? Arvad, et rabad reaalis jalust ja tõlgendus muutub? Võibolla. Aga kuisuur on võimalus, et aja jooksul osutub tõlgendus siiski kohaseks?
 
kadakajupp 09. veebruar 2015, kl 20.38
issand sa näed ja ei mürista :D. krt, te tõesti ei oska "lugeda" või?
 
uitaja 09. veebruar 2015, kl 20.41
Reaalis käitume ühtmoodi, virtuaalmaailmas teisiti. Kumb tegelaskuju on tõele lähemal? Kas pole virtuaalselt anonüümne Mina see päris?
 
Kalle. 09. veebruar 2015, kl 20.42
Neid ei huvita tegelik olukord või tõde, vaid see kuidas nemad soovivad seda näha.
Kui siin iga lolluse peale müristada, siis oleks 365 järjest üks suur pauk:)
 
uitaja 09. veebruar 2015, kl 20.42
Küll müristab, praegu ei ole hooaeg.
 
kadakajupp 09. veebruar 2015, kl 20.49
ei käitu erinevalt reaalis, aga ilma isikut teadmata ja tema olemust, ongi keerulisem mingile lausele või ütlemisele konteksti anda, thats it.
 
naine40 09. veebruar 2015, kl 20.49
Tänan kadakajupp, sa oled kolmas, olukord pole päris lootusetu. ahzoloog sai peaaegu aru, aga lõpus kiilus siiski kinni:)
Ghostile teadmiseks, et reaalis raban kahjuks tõesti oma sõbra jalust. Sellepärast ma väga temaga kohtuda ei tahagi, milleks meest piinata kui ma tema tunnetele vastata ei suuda.
Probleem on ikkagi õhus ja teadvustamata, liiga kergekäeliselt tehakse järeldusi.
Kui ma enam vastu ei pea ja ütlen lõpuks ka selle juhtumi sisu, siis kestab kaklus siin ilmselt kevadeni:)))
 
lugeja 09. veebruar 2015, kl 20.51
naine 40 vaatab siiski asja enda mätta otsast ja paistab ikka välja küll tema solvumine :-))

alati on asi kahepoolne ehk ilmselt sel korral naine40 väljendas end nii, et mehele ei meeldinud, eelmisel korral aga jälle nii, et meeldis ja suisa kohtuda tahtis ning tituleeris enda unistuste naiseks.

ei anna garantiid suhtlemine netis ega ka reaalis, oma head ja vead kantakse igal pool kaasa.
 
Kalle. 09. veebruar 2015, kl 20.52
Kaklus kestab ka pärast seda, sest inimestel on sisemine vajadus kakelda ja sina olid hetkel sobiv märklaud.
mansion ghost 09. veebruar 2015, kl 20.55
"Probleem on ikkagi õhus ja teadvustamata, liiga kergekäeliselt tehakse järeldusi."

Kellele probleem, kellele mitte. Oleneb vaatepunktist.
 
naine40 09. veebruar 2015, kl 20.57
Ma tunnen seda meest 2 aastat reaalselt ja nüüd solvun, et sõber ei tahtnud minuga teist korda tutvuda vaid ühe vale lause tõlgenduse pärast?
Kahju, et normaalseid inimesi nii vähe on ja õnn, et neid siiski on. Pean praegu siinseid kommentaatoreid silmas.
 
kadakajupp 09. veebruar 2015, kl 21.03
las need lahmijad olla, ei mina viitsi tuuleveskitega võidelda.
aga tead, naine40 - ma hetkel hoopis mõtlen (olen enne ka mõelnud), et äkki ma ise teen vahest sama vea - teadmata kogu tausta, otsustan esimese negatiivse hetkeemotsiooni ajel. olen püüdnud seda siiski vältida enamasti, aga teinekord ei lase liigne kärsitus või jumal teab mis inimese olemuseni jõuda. või segabki enda antud (ebatõene) kontekst.
 
naine40 09. veebruar 2015, kl 21.03
Kuna mu sõbral on kombeks minult vahel naiselikku nõu küsida, siis võib-olla tuleb ka see juhtum varsti meil päevakorda. Ma ei teagi, kas tunnistada üles, et see olin mina:) Ilmselt mitte.
Teema tegin vaid arutlemiseks ja hoiatamiseks, et ei jõuab alati öelda. Tutvumine ei peaks olema, nagu tööle kandideerimine. Ka seal jäävad sageli just paremad ukse taha ja mingid jutupaunikud (enesekiitjad) pääsevad sõelast läbi.
 
Kalle. 09. veebruar 2015, kl 21.07
Naine40, kas oled juba järgmise ohvri (heas mõttes) leidnud, kelle panna endasse armuma?
 
kuidas seda mõista? 09. veebruar 2015, kl 21.10
naine40 kirjutab: Sellepärast ma väga temaga kohtuda ei tahagi, milleks meest piinata kui ma tema tunnetele vastata ei suuda.
--------------
naise jaoks sõber ja mehe jaoks ideaalne naine, kes siiski ideaalne olla ei taha.. samas mees seikleb netiavarustes? siis otsib nagu teist täiesti ideaalset kaaslast endale? hmm.
 
naine40 09. veebruar 2015, kl 21.10
kadakajupp, just seda mõtlen ka mina. Esmane valik toimub ju väliste parameetrite, vanuse ja asukoha järgi. Saatuslikuks võib saada mõni pikkuse cm või 5 kilo.
 
:) 09. veebruar 2015, kl 21.11
naine40 on kahtlaselt Täitsa Blondi moodi:))
mansion ghost 09. veebruar 2015, kl 21.15
"Tutvumine ei peaks olema, nagu tööle kandideerimine. Ka seal jäävad sageli just paremad ukse taha ja mingid jutupaunikud (enesekiitjad) pääsevad sõelast läbi."


Tore teada. Ja see vaevabki Sind?
Alati jääb küsimus, kes on parim ja kellele.
Võiks ju väita, et kummitus on parim võimalikest igale naisele. Ometi on ilmselge, et nii see pole.
Kes ei lepi puudustega, sellele pole voorused enam olulised ;)
 
kadakajupp 09. veebruar 2015, kl 21.16
deem jah, ma olen samuti mingi marginaalse tähendusega kriteeriumi otsa "komistanud".
teisalt - mul on üks, väga kindel ja ilmeksimatult äratuntav kriteerium, mille osas ma paraku kuidagi ei saa järelandmisi teha ning seda ei saa kunagi valesti tõlgendada samuti :).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!