Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ARMASTUST
 
nightingale 13. veebruar 2015, kl 01.14
...vastastikust.
On seda palju palutud?
 
Gigolo 13. veebruar 2015, kl 01.31
Kui oled ilus, on armastust lihtne leida. Kui oled kole, oleks mõistlik võtta koer või sünnitada laps - nemad armastavad tingimusteta.
 
nightingale 13. veebruar 2015, kl 01.34
Olen ilus, sünnitamised juba sünnitatud, aga armastust on ikkagi raske leida.
 
realist 13. veebruar 2015, kl 02.22
Oleneb, millist armastust otsid.
 
Luige truudus 13. veebruar 2015, kl 10.15
Palun vähem armastust ja rohkem austust ja lugupidamist.
Mis üldse armastus on? Laiemas mõttes empaatia, mida isegi kivid kogevad.
 
Tunne 13. veebruar 2015, kl 10.17
Armastus on tunne. Seda ei saa otsida ega leida. See puudub v on olemas.
 
priscilla 13. veebruar 2015, kl 10.28
sõna -armastus- on samsugune napakas sõna nagu
-motivatsioon-.
 
Mõtlemiseks 13. veebruar 2015, kl 11.25
Armastust ei paluta, vaid lihtsalt armastatakse tingimusteta.
Kuidas Teile meeldiks kui keegi paluks : "Armasta mind!" -
 
Süda 13. veebruar 2015, kl 12.05
Kui armastus tuleb ja tekib siis jääbki südamesse. Armastus pole mingi ON/OFF NUPP, mida saab välja - sisse lülitada. Miks inimesed, seda hoida ei oska? Lollid ollakse sellepärast!
Kui pole leidnud siis tuleb päev, mil koged tõelist armastust!
 
Mull 13. veebruar 2015, kl 12.11
Mulle meeldiks armastuse asemel armuda.
 
Süda 13. veebruar 2015, kl 12.26
Küll leiad endale kaaslase, kellesse sügavalt ja kõrvuni armuda. Teeb sind jälle natuke pööraseks, umbes nii nagu 17?
Inimesed lähevad täna poodi, näevad kõikjal 1001 SÜDA.
See teeb inimesed hellaks ja haavatavaks ning seda tõelist polegi lihtne leida!
 
Täitsa Blond 13. veebruar 2015, kl 12.33
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.55.
 
vahet pole 13. veebruar 2015, kl 13.53
ajad oma meeterkuuekümnest selga sirgu või ei, vaal oled ikka ja armastada võid koralle:D
 
Sid 13. veebruar 2015, kl 13.55
"Kirg võib maha jahtuda, aga armastus on eatu"
Fred Jüssi


"Kirg on hea seeme armastuse tekkimiseks, kuid kirg on vaid seeme. Armastus on täiesti midagi muud kui esmane armumine. Kahjuks meil ei osata vahet teha armumise ja armastuse vahel ja püütakse oma elu armumisele - esmase kire esmasele tundepuhangule rajada. Nii see oma elu puhtalt omaenese rumalusest ka variseb. Sest selle aluseks oli vaid mööduv emotsioon, millel ei püsi midagi. Pärast aga ollakse ja elatakse raskete haavadega, mis paranevad kaua. Kui üldse paranevad."
Harri Kingo
 
:-) 13. veebruar 2015, kl 14.07
vahet pole
13. veebruar 2015, kl 13.53


ajad oma meeterkuuekümnest selga sirgu või ei, vaal oled ikka ja armastada võid koralle:D

Hapud viinamarjad, Shreck?:-)
 
Ohh 13. veebruar 2015, kl 14.28
Minule meeldiks ka väga armuda, kasvõi sel kevadel! Pole hullu, kui see ka läbi saab, sügisel näiteks.
Nii tore oleks terve suvi armunud olla!
 
Kurjam 13. veebruar 2015, kl 14.32
Minu arvates ei ole armastust olemas, on olemas illusioon millesse kõik uskuda tahavad, algne põnevus esimestel kohtumistel, see mis meeldib, arvataksegi, et see on armastus, mõne aja pärast... saab see meeldimine üldjuhul otsa... kas mõne kuu või aasta pärast ... seal polegi vahet.

Seega, te ei armasta armastatud vaid ise enda loodud illusiooni..
Ja pealegi, miks peab armastama, kas ei võiks lihtsalt niisama olla, kuniks kõik sobib, ning kui vajadus tekib liigutakse edasi, või kasutatakse muid võimalusi, ning pärast tuled lõbusa näoga koju, lööd põlved puhtaks ja teed näo, et midagi polegi juhtunud, minu arvates oleks aastaid vaid ühe partneriga lihtsalt surmav ja tappev ja piinavalt igav..Kus on öeldud, et pead vaid armastama vaid üht ja ainust, miks ei võiks olla mitu armastust( loe illusiooni)

Miks naised tahavad, olla see ainus .. ja miks mehed tahavad uskuda, et ongi selle ainsa leidnud, kui nüüd kõik endale otsa vaataks siis päriselus ju ( aus olles ) see tegelikuses ei toimi... :)
 
Sid 13. veebruar 2015, kl 14.38
Sa Kurjam räägid ju armumisest. Kui vahet ei taba, siis pole sa ka kedagi päriselt armastanud. Armuda võib tõesti kasvõi iga kevad. :)
 
Kurjam 13. veebruar 2015, kl 14.42
yeahh well ma arvan, et ekslikult paljud peavadki silmas armumist ja peavad seda armastuseks, olen nõus, et armumine on olemas, kõik teevadki seda... aga armastus kui selline on siiski igaühe isiklik illusioon, uskuda millesegi ja sellest kramplikult kinni hoides, midagi mida tegelikuses pole...
 
Kurjam 13. veebruar 2015, kl 14.50
ja kokkuvõttes tekib olukord kus mõlemad pooled tahavad omada, kuid reeglina juhtub see, et naisest saab asi, mehest asja omanik, naistel kaob tihti ( enamus naistel ) privileeg vabadusele, käimistele jne.

Mees teeb ja käib siis kui tahab, palju selliseid naisi meil on?? Enamus naised on sellised, need kes sinna ei kuulu, on kas edukad, ilusad ja vabad, ega kavatsegi meeste susside alla lohiseda, või üksikemad, kes on just selle pärast seal kus on ja kõik muud vabad ja vallalised kes naudivad vabadust sellest ahistavast kontrollist, mida mehed ja naised alguses peavad armastuseks, aga tegelikuses on see, et mingil hetkel avanevad ühe poole silmad ja avastavad ... ohh shitt :)

Muidugi on erandeid ja vastupidiseid versioone ka ... :)
 
targutav punapea 13. veebruar 2015, kl 15.05
armastus on olemas, ja ei mingit kramplikku kinni hoidmist. ei mingeid illusioone ega soovunelmaid. lihtsalt on, tahad sa seda või mitte, teha ei saa sa muud kui armastada, kuigi vahel mõtled küll, et milleks seda jama vaja. armumised jah, on ja siis jälle pole, armastus aga on peale kvartalit olemas. kui ei ole, oli õhkõrn armumine, millele ei järgnenud armastust. väita aga, et armastust pole, on meelevaldne, Kurjam:P
 
Sid 13. veebruar 2015, kl 15.13
Punapea, ma ei hakka kordama, seekord oled sa mu mõtted ise kirja pannud. :)

Kurjam pole lihtsalt ise armastust tundnud, see on selline täitsa isetu tunne. Ta lihtsalt on. Mingist kramplikust kinnihoidmisest räägivad vaid psühhopaadi kalduvustega inimesed, kellele kõik ümberringi ongi asjad. Kas siis omad või võõrad asjad.
 
Liisa 13. veebruar 2015, kl 15.25
Esitaksin omapoolse lühikese definitsiooni armumise ja armastuse erinevusest. Ei pretendeeri absoluutsele tõele :)

Armumisel on eelduseks hormoonid, armastusel väärtused (kusjuures ühised väärtused).
 
targutav punapea 13. veebruar 2015, kl 15.29
armutakse ilusse, armastatakse ka koledaid. st, armastus on pime, armumine aga on ilust pimestatud.
ma armun pidevalt ilusatesse asjadesse ja inimestesse, armastan aga just seda ühte, kelle veadki mulle armsad:D /ma ka ei pretendeeri abs, tõele, aga arvan nii/
 
Kassisõber 13. veebruar 2015, kl 15.39
Viimased neli postitust on mõtted,mida ma oleksin ka ise, võib-olla oluliselt kehvemalt kirja pannud,aga milledega olen jäägitult nõus,need kes väidavad et armastust pole olemas ei ole seda kahjuks ise tundnud
isegi oma vanemate poolt.
 
kadakatupp 13. veebruar 2015, kl 16.18
kurjam, kahju sinust. ega igaühele polegi vist ette nähtud armastust kogeda. elus on enamat ühe tupe juurest teise juurde jooksmises ja voodist voodisse kargamises, et igavust peletada. armastus tekitab tunde, et hing on koju jõudnud, tal on soe, hea ja mugav. kas sa tahaksid iga mõne kuu järel kodu vahetada, lihtsalt põnevuse pärast? vist mitte.
aga kassisõber, tema loomulikult armastab.............kasse.
 
Shrečk 13. veebruar 2015, kl 16.24
See möte, et armastus saab otsa, on öövastav. Nagu ka need inimesed, kel ta otsa saab. Blond kirjutab, et armastus hiilib tasapisi ligi, siis minema ja ühel hetkel märkad, et su körval on vööras inimene. Umbes siis, et kohtuvad mees ja naine, armuvad, armastavad, saavad lapsed ja ühel hetkel märkab naine, et ta on saanud need täiesti vööra mehega?! Mehega, kellega on rajatud kodu ja on päevi olnud igasuguseid. Julgeks pakkuda, et armastus pole oma algses versioonis igavesti kestev, vaid muutub ajas, nagu me isegi. Et siis kelle jaoks saab ta otsa, kelle jaoks pole muutununa enam ära tuntav. Oletada vöib, et see viimane siis veerebki nagu pähkel armastusest armastusse, tundes seda vaid ühel moel.
 
Kassisõber 13. veebruar 2015, kl 16.41
"aga kassisõber, tema loomulikult armastab.............kasse."
@kadakatupp
Saabuva sõbrapäeva puhul teen erandi ja vastan sulle isiklikult,tsitaadiga oma varasemast postitusest:
@15:36, kahju küll,aga ei tule välja- mul kolm kassi juba ammu täitsa olemas,Kiisu ja siiam kodus ja XF maja ees, praegu täitsa piisab.
by Kassisõber -
Armastust jagub nende kõigi jaoks, loomulikult tähtsuse järjekorras.
 
kadakatupp 13. veebruar 2015, kl 16.46
kassilemb, milline au. sõbrapäeval silitad kõigi vaenlaste kasukat päripäeva?
mul on kah juhuslikult kolm hiirekuningat, aga vot seda xf tõugu ei teadnudki. aretasid ise selle äkki?
 
Täitsa Blond 13. veebruar 2015, kl 16.54
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.56.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!