Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
sõbrapäeva teema
 
ma ütleks 14. veebruar 2015, kl 22.53
et KUMMALISED foorumis suhtlejad siin.
 
:) 14. veebruar 2015, kl 22.58
kummalised muidugi, aga Sid puudub veel siinsest pihitoolist:)
 
tom müttab hallis tutis 14. veebruar 2015, kl 23.04
no ma apakukus et tom müttab hallis tutis, tühja nendest varjunditest.
 
n55 14. veebruar 2015, kl 23.16
komplekside komplektid
 
Täitsa Blond 15. veebruar 2015, kl 00.23
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 19.38.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 00.26
Kõik ülejäänud (?)
 
n55 15. veebruar 2015, kl 00.40
ka tõprad võivad sõbruneda, milles küsimus
 
Sid 15. veebruar 2015, kl 09.05
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kummalised muidugi, aga Sid puudub veel siinsest p
> ihitoolist:)

No eks ma siis pihin. :D
Kui sa siin foorumis vaevlesid, siis ma vaatasin hoopis särasilmaga Eesti Laulu. Ses mõttes oli põnev, et tema jaoks on kogu see eesti estraad üks valge leht (tegelikult oli 90% esinejatest ka mulle võõrad). Seega, meie ajakirjanduse poolt üles haibitud staarikesed teda ei puuduta. Kokkuvõte oli aga see, et mõlemas poolfinaalis oli vaid üks lugu, mis vääris finaalikohta. Eile siis Rästa/Borni oma. Kusjuures, seda et lugu talle meeldis, ütles ta juba paarikümne sekundilise kuulamise järel. Kuna mulle endale sel aastal ükski lugu muljet ei avaldanud, siis pean leppima särasilma ja eesti pressi arvamusega. :)

Minu lemmik eurolugu ka siis ikka lõppu. :D
https://www.youtube.com/watch?v=2dllo85ZSUk
 
:) 15. veebruar 2015, kl 10.36
Sid, aga mida särasilmaga öösel ja hommikul tegid, mida hommikul sõite jne. MEES ära häbene, räägi meile:)
 
Sid 15. veebruar 2015, kl 10.38
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, aga mida särasilmaga öösel ja hommikul tegid,
> mida hommikul sõite jne. MEES ära häbene, räägi m
> eile:)

Krt, kussa elanud oled? Kas sa siis ei tea, et pühapäev on pannkoogipäev? :D
 
:) 15. veebruar 2015, kl 10.43
vabandust, et ma teie pereelu detailidega kursis pole, aga sa paranda seda ja teavita. mitu korda seksisite ja mis asendsis? MEES ära häbene meid teavitamast:)
 
Valentin 15. veebruar 2015, kl 11.13
Igavad olete siin. Nii igavad, et keegi ei viitsi teid isegi maha jätta. Uinutate teisi oma jutuga enda täiuslikkusest, veatusest ja unelmate partnerist. Teie varjus on hea tegeleda teistega, kuulata seda halli soigumist ja noogutada:D
 
Sid 15. veebruar 2015, kl 11.51
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vabandust, et ma teie pereelu detailidega kursis p
> ole, aga sa paranda seda ja teavita. mitu korda se
> ksisite ja mis asendsis? MEES ära häbene meid teav
> itamast:)

No mis huvi SUL minu pereelu vastu on? Seksin, millal tahan ja räägin sellest ka millal ja kus tahan. ;)
Avalik huvi selliste asjade vastu puudub, räägin just niipalju, kui tuju parajasti on. Kui sa aga rohkem teada tahad, siis pead privaatselt mu poole pöörduma. :D
 
:--- 15. veebruar 2015, kl 13.29
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vabandust, et ma teie pereelu detailidega kursis p
> ole, aga sa paranda seda ja teavita. mitu korda se
> ksisite ja mis asendsis? MEES ära häbene meid teav
> itamast:)


Sinusugsed kartulid siin kiibitsevad ja puurivadki, et pärast suva fraaside alt kellegi pihta mürginooli hakata loopima. Käi perse, värdjas, mõtle ise kellegi elu välja!
 
Shrečk 15. veebruar 2015, kl 14.05
Vaat kus haruldused koos, tõepoolest. Kedagi pole maha jäetud aga "vahel", mõnest kommentaarist läbi paistva kibestumuse noote võib pärilikusest otsida:-)

Küsiks teistmoodi. Naised, mis te arvate, miks on mõni mees teile kunagi ei öelnud või pole välja teinud teie kutsuvast pilgust, flirdist? Ikka tuleb ju ette seda ninapihta saamist, sest need keda tahame meie, ei taha ju meid.
Või on siin siiski vaid naised, kes on sujuvalt lehvinud läbi elu, mehed järel ja ei mingitki vajadust ennast ise mõnele välja näidata?
 
:)) 15. veebruar 2015, kl 14.38
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sõbrapäev nüüd õnneliukult möödas, aga millal on T
> õprapäev?


Kas mitte kusagil kahe kuu pärast?:))
 
Täitsa Blond 15. veebruar 2015, kl 14.46
.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 19.38.
 
Täitsa Blond 15. veebruar 2015, kl 14.48
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 19.39.
 
targutav punapea 15. veebruar 2015, kl 16.07
kuna naised valivad nagunii mehe ise, siis ei saa ju olla nii et mees ta maha jätab. see on üleüldse absurd! mees arvab, et jätab naise maha, aga tegelikult on naine ta ammu pikalt saatnud, muutudes ebameeldivaks mehe jaoks. ainult loll mees veel kannata sellist naist:P nii et mitte kuidagi ei sa olla see võimalik, et mees jätab naise. kui lahku lähevad, on mõlemad võõraks ja teineteisest eemale kasvanud, seega naine on mingi hetk mehe oma sisemuses maha jätnud ja oma teed läinud. välimusest, käitumisest ja seksist ta sel juhul enam ei hooli selle mehe läheduses. elatakse, õigemini vegeteeritakse koos veel mõni aeg (ntx, lapsed suureks kasvatada vaja - mis iseenesest on ikka tõsiste töllide arvamus, sest petta lapsi, tehes nägu nende ees et kõik on korras, on ikka eriliselt sadistlik - lapsed kasvavad ise, vajavad vaid vanema toetust, kes siis mat, kes vaimset). nii, kuhu ma nüüd jäingi... et siis jah, ega ikka mehel pole muud teha, kui naise tujude järgi tantsida:DDD
 
Täitsa Blond 15. veebruar 2015, kl 16.19
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 19.39.
 
targutav punapea 15. veebruar 2015, kl 16.28
ega teinekord sellestki piisa - tee end nii koledaks, vastikuks kui tahad, veninud dressid, flanellpidžaama, kaalus juurde, näägutamine jms. (samas ei suuda ma parema tahtmisegi juures seliseid ilgusi teha ega kanda:D)... ja ega ma nüüd mii loll ka pole, et valin mehe, keda varsti maha jätta. noore ja lollina, tormaka ja arutuna võib ikka selliseid apsakaid juhtuda, aga ega enam naljalt valet valikut teha ei oska. selline piinarikas mahajätmine sobib ilmselt sellistele naistele, kes ei oskagi õigeid valikuid teha - terve elu kolistavad ämbreid:D
 
Shrečk 15. veebruar 2015, kl 18.40
targutav punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuna naised valivad nagunii mehe ise, siis ei saa
> ju olla nii et mees ta maha jätab. see on üleüldse
> absurd! mees arvab, et jätab naise maha, aga tege
> likult on naine ta ammu pikalt saatnud, muutudes e
> bameeldivaks mehe jaoks. ainult loll mees veel kan
> nata sellist naist:P nii et mitte kuidagi ei sa ol
> la see võimalik, et mees jätab naise. kui lahku lä
> hevad, on mõlemad võõraks ja teineteisest eemale k
> asvanud, seega naine on mingi hetk mehe oma sisemu
> ses maha jätnud ja oma teed läinud. välimusest, kä
> itumisest ja seksist ta sel juhul enam ei hooli se
> lle mehe läheduses. elatakse, õigemini vegeteerita
> kse koos veel mõni aeg (ntx, lapsed suureks kasvat
> ada vaja - mis iseenesest on ikka tõsiste töllide
> arvamus, sest petta lapsi, tehes nägu nende ees et
> kõik on korras, on ikka eriliselt sadistlik - lap
> sed kasvavad ise, vajavad vaid vanema toetust, kes
> siis mat, kes vaimset). nii, kuhu ma nüüd jäingi.
> .. et siis jah, ega ikka mehel pole muud teha, kui
> naise tujude järgi tantsida:DDD


Ah seepärast siis naistel tuleb seda mahajätmist vahel enne ette, kui üldse on kedagi maha jätta. Suurest valimise tohuvabohust ja valitavate nappusest haaratakse keegi, kujutatakse midagi omale ette ja "jäetakse maha". Mees muidugi kratsib kukalt, ei saa midagi aru ja mõtleb, et enne kui kedagi maha saab jätta või matta, peaks keegi nagu üldse oma või olemas olema. Aga saab ka ilmagi, tuleb välja.
Muidu nojah, midagi pole öelda. Printsessid siin on vist aint tiba vanaks jäänud. Muidu meeste poolt tohutult taganõutavad. Igavesed hinged, suurkujud (mitte kaalult!), teenäitajad ja puha.
Mina lollike näed mõtlesin, et mõni lihtsurelik ka on:-)
 
punapea 15. veebruar 2015, kl 18.47
kui printsess jääb vanaks, saab temast kuninganna, oma kunni kõrval:P pealegi peetakse printsessideks ikka väikeseid tüdrukutirtse, keda nende issi hellitlevalt kohtleb ja selliselt nimetab.

ja ära ütle et mul õigus polnud:P

muidugi on naisi tõesti, kel polegi valikuid, ja nendest ma oma teises järgnevas postituses juba kirjutasin. ehk siis on mehi, kes valituks ei osutugi, ja on ju neilgi soov paljuneda ja hirm surma ees:D
 
Shrečk 15. veebruar 2015, kl 18.54
Naised teavad, et meestel on hirm surma ees?? On see enda või õunte pealt võetud?
..mul võiks hirm olla teist korda lolli naise peale sattumise ees, aga surm on kindel värk-see tuleb ainult ükskord ja ilma flirtimata.
 
Shrečk 15. veebruar 2015, kl 19.02
Vastuseta on seni veel küsimus, et mis põhjusel pole mõnel naisel valikuid. Või siis on need taolised nagu siin sageli mehi kirjeldatud on -mingid rõvedad heidikud ja parmud.

Kõik vastused endast tulenevatel põhjustel kõlbavad-alates paksust tagumikust salaliku ja valeliku iseloomuni. Peamine, olgem ausad, tegemist on anonüümse foorumi ja küsitlusega, ning kellegi shannse see mehi enam valida või hoopis ilma jääda ei ohusta.
 
targutav punapea 15. veebruar 2015, kl 19.15
Shrečk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naised teavad, et meestel on hirm surma ees?? On s
> ee enda või õunte pealt võetud?
> ..mul võiks hir
> m olla teist korda lolli naise peale sattumise ees
> , aga surm on kindel värk-see tuleb ainult ükskor
> d ja ilma flirtimata.
-------------------------

elu edasiviiva jõu - sugutung ja surmahirm - vastu on kõik jõuetud. seepärast tuleb vahel flirtida ka sellistega, kellega ainult suguvõimetuna nõus oleksid flirtima:D
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 19.23
"elu edasiviiva jõu - sugutung ja surmahirm - vastu on kõik jõuetud. "

Mõistusliku olendina peks tõdema, et soojätkamine on edukalt sooritatud ja mingi asendusemane on puhas energia ja närvikulu oma järeltulijate arvelt. Surm on paratamatus ja saabub hirmust sõltumata, milleks karta - pääsu niikuinii pole.
 
Shrečk 15. veebruar 2015, kl 19.46
Poolt mansioni arvamusega. See peab alles naine olema, kelle vastu oma järeltulijad välja vahetaks. Vähemaga ta nagunii ei lepiks.
Las jääda naistele see flirt surmahirmus:-)
 
Täitsa Blond 15. veebruar 2015, kl 20.09
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 19.39.
 
Shrečk 15. veebruar 2015, kl 20.12
Blond,,seda arvad sina, mitte minu või mansioni järeltulijad. Mis puudutab nende arvamust, siis on see kindlasti head sooviv ja mitte mingit prouat, kellele tuleb pühendada oma hing ja maine vara.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!