Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Virtuaaltutvumine
 
väljapraagitud naine 17. veebruar 2015, kl 15.53
Tutvusin mehega, kellega tekkis esimesest reast vastastikune tõmme. Pildini kahjuks ei jõudnudki, kuna mu kaal ja vanus ületas kriitilise piiri tema jaoks. Kui ei, siis ei.
Mees valis pilti nägemata minu asemel minust 10 a noorema ja 20 kilo kergema naise, kes kirjeldas ennast kui võluva naeratusega säravat saledat ja seksikat naist.
Kohtudes selgus, et sale tähendas halva rühiga rinnatut ja kühmus naist. Võluva naeratuse asemel olevat olnud hobusenaeratus ja seksikuse asemel eemaletõukav flirt. Lisaks veel tema vanuse kohta närtsinud ja ebapuhas nahk.
Tean kõike seda sellepärast, et seesama mees tuli peale seda jubedat kogemust uuesti mind tahtma ja vesistama kui suure vea ta tegi, et mind välja praakis.
Kohtusime ja selgus, mina meeldisin talle vaatamata oma kaalule ja vanusele.
Ei saa salata, et olen endiselt solvunud ja ei tea, kas saan mehele andeks anda. Kas ma meeldin talle piisavalt või meeldin talle vaid võrdluses selle hobusenäoga. See on mehe väljend, mis teeb mind samuti ettevaatlikuks.
Ma ei mõista, miks mehed teevad valikuid vaid enesereklaami ja mitte midagi näitava pildi põhjal, selle asemel, et kohtuda.
Kas viisakad mehed on tänapäeval väljasurnud liik?
 
n55 17. veebruar 2015, kl 16.06
see mees on a) rumalavõitu; b) keelepeksja; c) konjukturist.
Selliseid eesti mehi on kusjuures massiliselt. Vbl on see sinu parim valik, kui ikkagi ilma ei saa.
 
ole kaval 17. veebruar 2015, kl 16.07
Uuri mehe käest ääri veeri selle naise e-mail või telefon ja saage tolle naisega kokku. Siis näed oma silmaga, kas mees valetab ja ilus naine saatis selle koleda mehe arenema või pole mehel enam muud jäänud kui vaid sina. Soovitan soojalt.
 
phähh 17. veebruar 2015, kl 16.12
mingi libateema jälle valmis treitud...
 
Sid 17. veebruar 2015, kl 16.22
No aga on see mees muidu sinu jaoks see õige? Kui ei, siis milleks solvuda. Las läheb oma peenikeste ja noorukeste juurde tagasi. Milleks oma pead selliste teemadega üldse vaevata?
 
väljapraagitud naine 17. veebruar 2015, kl 16.23
Ma ei uskunud mehe juttu, aga ta näitas mulle selle naise pilti, mis on tal nüüd tutvumisportaalis välja pandud. Piinlik öelda, aga tal oli õigus. Naine on ennast naeruväärselt üles kiitnud. Aga ei tahaks olla järgmine, kui mees minust võib-olla parema leiab. Mees ise on üle keskmise kena, haritud ja näeb kõvasti vaeva, et oma viga parandada.
 
huvitav 17. veebruar 2015, kl 16.33
kas see nagu oli mehe jutt, rinnatu ja kühmus ja hobusenaeratusega jne või?
 
Aga karista teda, 17. veebruar 2015, kl 16.34
las seksib karistuseks selle koleda mutiga ja tõestuseks karistuse kandmise kohta toogu sulle video.
 
Villu 17. veebruar 2015, kl 16.34
paganama kahtlane on ikka netis tutvuda. satud mingi hullu eide otsa nagu teema autor ja pärast võid netist lugeda enda kohta igasugust idiootsust.
 
huvitav 17. veebruar 2015, kl 16.36
ahah oligi. ja mis nõu sa siit nüüd siis loodad saada. ma kõnniks kohe minema, välimus pole kahjuks enda teha ja kui meesterahvas kellestki nii kõneleb, eriti veel antud juhul sinule, ma ei arvaks sellisest mehest midagi. mismõttega ta üldse nagu selle jutuks võttis. Hoidnud oma teada ja öelnud lihtsalt, et klapp puudus, kritiseerida välimus , mees või asi.
 
piripiiiga 17. veebruar 2015, kl 16.45
haritusega ei kaasne tarkus nagu näha. milline mõistlik inimene hakkab netis isikukirjeldustele tuginedes inimestega reaalselt kohtumata valikuid tegema? labane ja ülbe mees, kes tegi oma valiku ära ja andis ikka sulle ka teada, miks sa ei kvalifitseerunud. veel labasem pärast selle teise naise pilti eksponeerides ja tema "hobusenägu" arvustades.
 
naine 17. veebruar 2015, kl 17.03
Villu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> paganama kahtlane on ikka netis tutvuda. satud min
> gi hullu eide otsa nagu teema autor ja pärast võid
> netist lugeda enda kohta igasugust idiootsust.


pigem vastupidi. võid sattuda samasuguse mehe otsa kes kõiki naisi arvustab.
 
hm 17. veebruar 2015, kl 17.05
mulle on jäänud mulje, et tutvutakse kõigiga korraga, katsetatakse sobivust voodis ja otsitakse järjest uusi tutvusi, kas eksin?
 
miia 17. veebruar 2015, kl 17.07
see lugu ja selline mees pole virtuaalis erand, vaid reegel. enamus mehi kritiseerivad naisi, kellega tutvutud on ja üldse on hoiak selline, et siin normaalseid ja kenasid naisi ei käigi.
 
ole kaval 17. veebruar 2015, kl 17.10
Kas sina kiidad heaks mehe poolt tegu, et ta pani selle naise pildi üles ilma naiselt selleks luba küsimata.Ära valeta! Ja kahtlne on su jutt selles, et ta näitas sulle selle naise pilti, miks ta pidi sulle naise pilti näitama peale viiendat siinset kommentaari, kus sulle öeldakse ühte koma teist, paraku et sa selle naise pilti pole näinud on õige, vastasel juhul poleks sa kirjutanud, et mees kirjeldas sulle seda naist vaid oleksid öelnud, et sa nägid tema pilti...Su jutt on vale, tahad kedagi teist naist alavääristada, kui ise oled vaal. Ei ole ilus valetada ja välja mõelda, et manipuleerida kommnetaaride järgi kommneteerijaid. Uuri, naise e-mail ja saada talle kirri ning räägi siis kohtudes mehe käitumsiest.
 
ole kaval 17. veebruar 2015, kl 17.12
Igaljuhul kohtu selle naisega uuri mehe käest naise telefon või e-mail...Vaata kas tuleb sama naine kohale, "kes on pildil".
 
mhmh 17. veebruar 2015, kl 17.25
pane selle mehe e-mail siia üles, võibolla on keegi temaga siin kohtunud.
 
to mhmh 17. veebruar 2015, kl 17.44
pane enda andmed ka siia kirja, ehk on sind ka mõni drlfi mees pannud ja teab hoiatada:)
 
tehno 17. veebruar 2015, kl 17.44
kui tutvujale on esmane numbrilised näidud, otsib ta ennekõike aksessuaari. tuunitud piitspeenike neiu käekõrval - kõrvalistel vaatajatel silm puhkab ja hinnang positiivńe.
kandidaadi sisemise ilu on hea üllatuse asemel rohkem vaevaks.
sind premeeriti teise nüri kohaga, mistõttu jäädki aseaine templit kandma ja tundma.
 
hehhhh 17. veebruar 2015, kl 18.19
Mina sinu asemel ei oleks. Mingi austus enda vastu peaks jääma ja kui mees teeb järeldused mingitest numbrinäitudest...no ma ei tea...ei sooviks ise olla osaline loosirattas. Kas oled kindel, et sa nüüd see üks ja ainus tema jaoks oled? Ehk leiab järgmisena veel parema ja saadab su kus see ja teine - siis poleks sinu enesetunne just hea, arvan. Kasutatud aseainena ja tagavara variandina...
 
Triin 17. veebruar 2015, kl 18.33
Autorile: ära tõesti sellise mehega hakka tutvust arendama.
Endast ja teistest lugupidav mees mingitest kaalu/ilu/jõunumbritest ei räägi, ega kritiseeri.
Ta nagu kits kahe kuhja vahel. Ja pärast mõlemast ilma.
 
mhmh 17. veebruar 2015, kl 19.07
see kuu sai tõesti delfis tutvutud, aga ühe neiuga :)


to mhmh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pane enda andmed ka siia kirja, ehk on sind ka mõn
> i drlfi mees pannud ja teab hoiatada:)
 
Shrečk 17. veebruar 2015, kl 19.08
Soovi talle parem head teed leidmaks see õige endale. Polnud te kumbki tema jaoks, ära kujuta omale ette, et on põhjust soovunut mängida või pipardada tahetuks olemisel.
 
naiu15 rongist 17. veebruar 2015, kl 19.42
Head teed Shrečk!
 
to ole kaval 17. veebruar 2015, kl 20.41
oled lugemispuudega või? autor kirjutas selge sõnaga et naine pani ise portaali pildi hiljem ülesse. ju mees siis ta kasutajanime ütles.
 
härrasmehed nii ei tee 17. veebruar 2015, kl 20.51
härrasmehed siiski nii ei käitu. ses mõttes jah, et ega haridus matsi ei riku.
järgmisel kohtingul tutvustab ka sind delfika vahendusel või mõne tutvumisportaalileiuga,mõnele teisele uuele leiule.

----------
isegi tom pole kohatud moore avalikult maha teinud.
 
skandinaavaiamaa avarustest 17. veebruar 2015, kl 20.54
no tomi moor, see skandinaaviamaade vananenud 50 aastane spordi- ja sextüdruk, kel menopaus käes, vaadates kahlus ja särata värvitud juukseid, tutvustas enda "peigmehi" et nagu aktsiaid tomi silmis kõrgemaks saada..
Mehed lähevad igasuguste kulunud trikkide õnge, täiesti naljkas. ja alati need trikid ka töötavad.
mansion ghost 17. veebruar 2015, kl 21.08
"Mehed lähevad igasuguste kulunud trikkide õnge, täiesti naljkas. ja alati need trikid ka töötavad."

Kohe ongi nii? Oled ikka päris kindel?
Siis poleks vist üldse üksikuid naisi, mingi mehe ikka ära trikitab. Oh misnüüd "mingi", ikka selle ihaldusväärseima ;D)
Tõsilugu on aga paraku midagi muud. Naised on lihtsalt äraräägitavad või kuulub ka see kulunud trikkide arsenali.
 
kadakatupp 17. veebruar 2015, kl 21.20
tegelikult on ka mansioni ghost ülilihtsalt äraräägitav, keegi pole viitsinud seda vaeva näha lihtsalt. ju mäng ei vääri küünlaid ja meheau pole nii väärtuslik, et mõni tupp viitsiks sellepärast pingutama hakata.
mansion ghost 17. veebruar 2015, kl 21.27
Olgu KÕIGEVÄGEVAM tänatud. :D)
Aga omal peab ka natuke oidu olema - vaid ühel on aimu kummituse "väärtustest".
Kõiketeadjad on aga konkurentsitult hästi informeeritud - lausa isiklikult kõik üle mõõtnud :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!