Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Virtuaaltutvumine
 
Mull 18. veebruar 2015, kl 14.02
Kui mõni inimene viitsiks korralikult teemaalgataja jutu läbi lugeda, siis ta saaks aru, et jutt oli mehest, kes kasutas inetuid väljendeid naise kohta.
Aga vahet pole, kommentaar on sapine ka selleta.
 
Shrečk 18. veebruar 2015, kl 15.28
Jaah? Kohe nii ropp mees oli? Vaat kus suuremeelne on siis teema algatanud proua oma ülekaalus. Mötleb, kas anda mehele veel võimalus isegi siis, kui tal endal seda pole selle mehe juures.
Olen kah ikka mõelnud, et solvav on naist paksuks pidada, kui ta on paks, solvav on naist vanaks pidada, kui ta on ca 50. Jne. Kõik naised jäävad siiski elu lõpuni väikesteks pisikesteks tüdrukuteks, kes tahavad vaid armastust.
 
nojaaaa 18. veebruar 2015, kl 15.43
kuidas keegi, ei kujuta ette, kui peaks nägema kasvõi aastaid mittenäinud vanaonu ja siis talle lajatama , küll sa oled ikka kortsu läinud, vanaks jäänud ja kokku kuivanud. mingid, eriti välimust ja vanust puudutavadad repliigid võiks oma mõtetesse jätta. Kaalutõus pole ka mõnedel mugavusest ja laiskusest, tean naisi kes tarvitavad hormoon tbl, nad pole isegi sugugi õnnelikud, et kaal tõusnud on. mingi elementaarne viisakus võiks ikka säilida.
 
eelmisele 18. veebruar 2015, kl 15.47
Selge see, et mingi paks eit ei lähe kusagile kellegi välimuse kallal kobisema. Neil on vaimsed väärtused, üüratu siseilu koos salavimmaga.
 
nojaaa 18. veebruar 2015, kl 15.54
et kui olen "igavesti" noor, ideaalkaalus, elan uhkes häärberis ja sõidan lux autoga võin kõigist laia kaarega üle lasta.
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 16.02
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.33.
 
Shrečk 18. veebruar 2015, kl 16.05
nojaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et kui olen "igavesti" noor, ideaalkaalus, elan uh
> kes häärberis ja sõidan lux autoga võin kõigist la
> ia kaarega üle lasta.

Palju on neid, kes laskmata jätavad? Eestis?
 
nojaaa 18. veebruar 2015, kl 16.11
Näiteks mina:) Ja pole kohanudki inimest kes teisele mõne kohatu kasvõi välimust halvustava "komplimendi" teeks.
 
Shrečk 18. veebruar 2015, kl 16.34
Seda silmas pidasingi, et see lugu piirdubki vaid eranditega. Kuna eestlaslik on upitada ennast köige selle arvelt, mida teistel on või pole.
 
Küsimus 18. veebruar 2015, kl 16.45
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Prouad-härrad lugejad demonstreerivad järjekordsel
> t oma funktsionaalse lugemise puudulikkust.
> Tee
> ma autor on ju naine, kes andis naiselikult edasi
> mehe öeldud sõnu. Samas tean minagi mehi, kes enna
> st just nii väljendavadki ja hullemini veel. Lugeg
> e kasvõi siin foorumiski...ei hakka nimesid nimeta
> ma.
Blond, sa lahmid ja laimad ja manipuleerid inimestega, kui ütled, tõesta posvtitusega. Praegu on sinu jutt vaid kõikehalvustav ja hämavaid vihjeid loopiv sõnamulin.
jaära nüüd virisema hakka et tegemist on sinu ründamisega kellegi poolt, ei ole,, sa lihtsalt loobid ähmaseid süüdistusi kogu aeg peaaegu igas oma postituses.
 
Džõul 18. veebruar 2015, kl 17.28
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vintsked on need küpsed inimesed ja
> nende seast peame me kahjuks valikuid tegema.

Ei pea, keegi ei käse.
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 19.42
Minu südamlik kaastunne teemaalgatajale. Küll kunagi õnn ka sinu õuele tuleb.
 
kas 18. veebruar 2015, kl 22.34
kas see viimane monstrum on naine?
 
targutav punapea 18. veebruar 2015, kl 22.42
Shrečk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jaah? Kohe nii ropp mees oli? Vaat kus suuremeelne
> on siis teema algatanud proua oma ülekaalus. Mötl
> eb, kas anda mehele veel võimalus isegi siis, kui
> tal endal seda pole selle mehe juures.
> Olen kah
> ikka mõelnud, et solvav on naist paksuks pidada,
> kui ta on paks, solvav on naist vanaks pidada, kui
> ta on ca 50. Jne. Kõik naised jäävad siiski elu l
> õpuni väikesteks pisikesteks tüdrukuteks, kes taha
> vad vaid armastust.
-------------------------

aga nii on~gi! pervode värk küll, aga nii on - naised tahavad et neid armastataks, vanusest sõltumata.
 
optimist 19. veebruar 2015, kl 00.22
Shrečk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jaah? Kohe nii ropp mees oli? Vaat kus suuremeelne
> on siis teema algatanud proua oma ülekaalus. Mötl
> eb, kas anda mehele veel võimalus isegi siis, kui
> tal endal seda pole selle mehe juures.
> Olen kah
> ikka mõelnud, et solvav on naist paksuks pidada,
> kui ta on paks, solvav on naist vanaks pidada, kui
> ta on ca 50. Jne. Kõik naised jäävad siiski elu l
> õpuni väikesteks pisikesteks tüdrukuteks, kes taha
> vad vaid armastust.

Shreck oma 50 aasta ja kiila peaga on igavene prints, kes väärib vaid printsesse? unista edasi pervert.
 
holmes 19. veebruar 2015, kl 00.27
Shrek saab kohe 60. Kujutab ette, et on 50 ja et algklasside lapsed on temast hullult sisse võetud. Nüüd töötab metroos poole kohaga piletikontrolörina ja ajab nina püsti, et saab tasuta metrooga sõita.
 
no serki armastus 19. veebruar 2015, kl 01.17
no sherki alu, 50 aastse ja üle vana papi igavesed armastused lameda rinnalised sõidavad ju ka metrooga. aga hämmastav jah, alu vanamees läheb ainult kiilamaks ja seega nooremaks netis ringi huilates. Hämmastav, et tema säilib kui au ja südametunnistus igaveses ilus ja nooruses.
nüüd läheks ja oksendaks pisut.
 
Usin naine 19. veebruar 2015, kl 08.30
Just just...kui üks naine on 50, siis viisakas mees kutsub teda prouaks, mats kutsub eideks. Vahet pole, missugune see naine on, viisakas mees jääb ka matside seltskonnas viisakas, mats jääb matsiks igas olukorras.
 
to holmes 19. veebruar 2015, kl 10.36
Ei kujutanud ettegi, et Shrek ei ela Eestis. Aga hea informatsioon seegi, milleks tutvuda kellegagi, kes ei ole siin,Eestis ja kodule lähemal, ei saa olla kõrval ja kellega ei saa suhelda sageli.Mõtetud tutvused nendega, kes elavad kaugel, see on ajaraiskamine.Tutvumine nendega.
 
holmes 19. veebruar 2015, kl 11.13
Just. Milleks üldse nii vanade meestega tutvuda, kel enam ei tõuse ja varsti panevad nagunii kõrvad pea alla. Kõigepealt mängi hooldajat ja siis jända matustega, no milleks selline jama kui nooremaid ja ilusamaid mehi iga pool ringi kõndimas.
 
vana sõbranna feministidest 19. veebruar 2015, kl 11.18
sul on jälle igav ja tundub, et mitu hinge,irw. võiks sinuga vana sõpruse uuesti üles soojendada. ega sul selle vastu midagi pole,Agnes?;)
 
Sid 19. veebruar 2015, kl 13.24
targutav punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> aga nii on~gi!
> pervode värk küll, aga nii on - naised tahavad et
> neid armastataks, vanusest sõltumata.


Oh mind õnnetut, ja mina arvasin, et naised tahavad hoopis head seksi ja ise armastada. :D
 
lollile holmsile 19. veebruar 2015, kl 13.45
Tutvuda võib igas vanuses, samuti võib ka tutvuda nende nn "vanade meestega", kui nad on toredad, elurõõmsad, lõbusad. Keegi ei käsi sul nendega koos elama hakata, vaid võib lihtsalt mõnusasti aega veeta, sa igavene lollpea.
Ega tutvumine tähenda ilmtingimata altari ette minekut!
 
wattson 19. veebruar 2015, kl 16.07
holmes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Just. Milleks üldse nii vanade meestega tutvuda, k
> el enam ei tõuse ja varsti panevad nagunii kõrvad
> pea alla. Kõigepealt mängi hooldajat ja siis jända
> matustega, no milleks selline jama kui nooremaid
> ja ilusamaid mehi iga pool ringi kõndimas.

Pede oled või? Kui sa eit oled, missa siin siis halad, mine ja kõnni kah nende meeste ees või järel:D
 
holmes 19. veebruar 2015, kl 17.14
Mina kõnnin oma mehega käsikäes, mitte ees ega järel. Küpses eas kibestunud meestega ei soovi tutvuda ega altari ette minna, tänan pakkumast.
 
holmesele 19. veebruar 2015, kl 17.44
Ja teise käega masturbeerid, elad siin kibestumust välja?
 
holmes 19. veebruar 2015, kl 17.45
Huvitav fantaasia, aga pole vajadust end ise rahuldada. Mees saab sellega suurepäraselt hakkama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!