Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sõprus naise ja mehe vahel
 
wtf 18. veebruar 2015, kl 09.35
Huvitav, kui suure protsendi naiste peamine tegevus koosneb peaasjalikult vaid kohvikus suhete arutamisest, arutust šoppamisest ja spa-s lesimisest? Minul näiteks pole aega ega tahtmistki selliseid asju teha...
 
jaagup 18. veebruar 2015, kl 10.25
selliseid naisi on ikka väga palju.
 
Sid 18. veebruar 2015, kl 10.26
Mul küll on häid sõpru naiste seas. Muidugi eeldab see sõprus, et seksuaalne pool elus on korras ja seks ei tule suhet rikkuma. Vähe on naisi, kes seksi üle ei müstifitseeri ja seepärast on ka naissoost sõprade leidmine suhteliselt harv juhus.
Üks omaette kast on mu sõprade naised, neid ei ole kunagi "sellise" pilguga vaadanudki ja seepärast on suhted ka aastakümneid väga head püsinud.
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 11.30
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.42.
 
Shrečk 18. veebruar 2015, kl 13.49
Kust te küll võtate reaalses elus selle aja ja tahtmise läbida, suhelda ja sõbrustada? Meessõbrad, naissõbrad, tuttavad, kolleegid, etc. Unistate siin ainult või?
 
jahh 18. veebruar 2015, kl 13.53
Kui lapsed on suureks kasvatatud, siis ongi tore jälle aega veeta väljaspool kodu. Vähemalt mina kui naisterahvas mõtlen nii, sest olid ajad, kui pere kõrvalt eriti millegi muu jaoks aega polnudki.
 
Sid 18. veebruar 2015, kl 13.59
Shrečk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kust te küll võtate reaalses elus selle aja ja tah
> tmise läbida, suhelda ja sõbrustada?

Sõber on sulle sõber 24/7, temaga ei pea suhtlema igapäevaselt. Temaga suheldakse siis, kui selleks emmal-kummal vajadus tekib. Igapäevaselt suheldakse perega, töökaslastega ja muidu võõrastega.
 
Noo 18. veebruar 2015, kl 14.04
See oleneb ikka inimesest, Sid....minul näiteks küll sellise malli järgi ei käi.
 
Sid 18. veebruar 2015, kl 14.11
Noo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See oleneb ikka inimesest, Sid....minul näiteks kü
> ll sellise malli järgi ei käi.

No ju siis sinu vajadused on teistsugused. Kui vaja võid ju sõbraga ka 24/7 ninapidi koos olla.
 
Shrečk 18. veebruar 2015, kl 15.33
jahh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui lapsed on suureks kasvatatud, siis ongi tore j
> älle aega veeta väljaspool kodu. Vähemalt mina kui
> naisterahvas mõtlen nii, sest olid ajad, kui pere
> kõrvalt eriti millegi muu jaoks aega polnudki.

Oot. Kui nad on suured, siis saadad nad kuradile, sest nii kopp on ees ja otsid uued söbrad, seltsilised väljaspool kodu? Kas sa neid kasvatades nendega kokku ei kasvanud ja lähedasemaks ei saanud, kui kellegi teisega?
 
n55 18. veebruar 2015, kl 16.13
sõprus ja seks võik ikka üksteist täiendada, mitte segada.
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 16.29
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.32.
 
Shrečk 18. veebruar 2015, kl 16.40
Blondile.

Sina veeda oma elu kelle vöi millega tahes ja ära püüagi määrata kuidas vöi kellega õige on.
 
Gunilla 18. veebruar 2015, kl 18.04
Hmmm Shrečk, millest küll sinu selline õelus või tigedus suguõdede suhtes?
Igal inimesel on elule oma vaatenurk, sellepärast ei pea veel halvustama ja sappi pritsima. Võta vabalt, siin käib arutelu aga mitte poriga loopimine.
 
eelmisele prouale 18. veebruar 2015, kl 18.08
Pead sa seda siin aruteluks või?:


Shreck, sa oled seal Rootsi metroos end täitsa sassi läinud.
Lastel, vanematel, elukaaslastel, sõpradel jms on siin elus erinev roll. Kahju lastest, kes peavad oma vanematele ka sõbra või elukaaslase eest olema.
Tüüpiline võigas näide on suur mees oma emaga, kes veedavad kogu oma vaba aja ja elu koos.

Kui jah, siis on alust sind nõrgamõistuseliseks pidada!
 
shreckile TB näitel 18. veebruar 2015, kl 19.25
Tõesti pole see normaalne nähtus, kui täiskasvanud pojal oma elu polegi, vaid ainukeseks kaaslaseks on ta ema. See on väga suur kõrvalekalle normist ja liigitub patoloogia alla.
See on arutelu.
 
??? 18. veebruar 2015, kl 20.29
Kas TäitsaBlond on Shrecki ema?
 
Eit küll, 18. veebruar 2015, kl 21.36
To Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 11.30

„Eit küll 17. veebruar 2015, kl 23.47“

Võtame naissõbrannad, kas tõesti nendega ma ELAN koos, ei ela ju! Mis jutte nendega rohkem rääkida oleks, kui muude sõpradega?
Mina ei käi shoppamas, selles „haiglases“ mõttes, ei üksi ega ammugi mitte sõbrannadega.


Mehed, kes siin naistest räägivad... Ei tea, missuguseid STAMPnaisi nad silmas peavad???


Jalgpalli vaatan, kalal käia mulle meeldib - mehele mitte, golfi vaatan, OM on põnevad.
Poliitikast: naised pole sugugi rumalamad kui mehed.
Kuulan Vox Populis mehi laushaiget ja hüsteerilist juttu ajamas eks naisi ka.
Küünelaki sobivusest räägin meelsamini oma mehega kui sõbrannaga, mees on objektiivsem.
Olen piisavalt iseloomukas, ei pea kõiges kelleltki nõu küsima ja laterdama tühja.
Kui lapsed olid väikesed ja internetti polnud, siis oli nendega lastejutte rääkida, nüüd juba omal kogemused.

Õlut ei joo ja ei pea seda ka mingiks SÕBRAKS olemise kriteeriumiks.

Minu veendumus on, et kiimase pilguga vahib see,
kel on rahuldamatus, kellel selles osas on asjad järjel, pole ka näljast pilku.
 
taat küll 18. veebruar 2015, kl 22.16
küll eit küll nüüd vihastas:DDD su eit pole sõprusest õrna aimugi. sul on vaid kari tuttavaid.
 
Sid 19. veebruar 2015, kl 12.02
Mul on tuttavaid suhteliselt vähe, sõpru on aga üsna mitu, mõned neist isegi naisterahvad. Aga tõsi on ka see, et enamus sõpru on siiski lapsepõlvest ja õnneks ei ole elu ka neid väga kaugele viinud.
 
Shrečk 19. veebruar 2015, kl 16.14
shreckile TB näitel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tõesti pole see normaalne nähtus, kui täiskasvanud
> pojal oma elu polegi, vaid ainukeseks kaaslaseks
> on ta ema. See on väga suur kõrvalekalle normist j
> a liigitub patoloogia alla.
> See on arutelu.

Ikka äärmusest teise käib siin see "arutelu". Jutt oli nagu sellest, et täiskasvanud naine väitis laste suureks kasvanuna elu võimaliku olevat ainult väljaspool kodu. Sellest tekkis ka küsimus, et kas laste kasvatamisest sai nii kopp, et neid nähagi enam ei taheta. Ja pigem kõiki teisi, võhivõõraid. Mõte lihtsalt, et lastega hea läbisaamise korral võivad neist saada parimad sõbrad. Kellega ei pea läbi käima 24/7.
 
shrekile 19. veebruar 2015, kl 16.37
rahune maha, peale agense pole siin ühtegi naist kes sinuga tutvuda tahaks.
 
Shrečk 19. veebruar 2015, kl 16.41
Eelmisele.
Ära ise ka erutu. Aga tänan naisi eest kostmast:-)
 
holmes 19. veebruar 2015, kl 17.30
Vanuse poolest võik Shreck TäitsaBlondi isa olla. Kahjuks mitte mõistuse poolest.
 
m50+ 20. veebruar 2015, kl 14.12
n55, Sinul on väga eluterve arusaam sellest asjast,

sõprus ja seks võik ikka üksteist täiendada,
mitte segada.

Kas ka muudel teemadel oled sama eluterve suhtumisega,
 
n55 20. veebruar 2015, kl 16.08
Tänan, Sind m50+. On palju teemasid mida ma valdan ja olen asjadega nn. kodus aga seda ma ei taha siin naistekas reklaamida.
 
n55 21. veebruar 2015, kl 15.09
rat race 18. veebruar 2015, kl 09.05
Asi pole ainuüksi seksis. Meeste ja naiste hobid ja arusaamad elust on nii erinevad et jahm, vaimselt ei klapi juba mees ja naine sõbraks. No kes mees kujutab ette kuskil kohvikus suhteid arutada, ajutult šhopata või kuskil SPA-s lesida. Milline naine huvituks poliitikast, autodest, tehnikast, ehitusest, käiks kalal ja viskaks sinuga saunas õlut?
"
Küllap igaüks teeb mingi valiku. Mina võtaksin näiteks kohviku ilma klatshita (enda suhteid arutada pole soovi, teiste suhteid veel vähem). Tõsi, vahel üritan nõustada sõprade suhteid, kui on probleeme, olenemata, kummast soost sõber olema juhtub. Tõsi küll, meeste kolpa annab ikka kulutada, enne kui asi ajudeni jõuab.
Shopata meeldib mulle kui, siis omapead, SPA sobiks ka, poliitikast head ei oota, autodest palju ei taipa, muidu tehnika, ehituse, sauna ja õlu suhtes täitsa positiivselt meelestatud. Kala süüa armastan väga, aga püüdes hakkab kalast kahju, ussikesest ka...
 
m50+ 21. veebruar 2015, kl 17.57
Kuule n55, kirjuta lühemalt.
 
Gunilla 22. veebruar 2015, kl 13.52
Kuidas see siinne siis arutelu pole?
Iga inimene avaldab oma arvamuse ja tambib teis(t)e oma maha. Mõni otse, nätaki näkku, mõni ääriveeri ja tunnetuslikuma meetodiga.
Kuidas keegi ja missugune on kellegi valulävi.
Näiteks m50+ ei armasta pikka juttu. Tundub, et - maha ja taha ja tehtud!
Vaheldus mõtisklustele ;P
 
kadakatupp 04. märts 2015, kl 09.48
Gunilla Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Näiteks m50+ ei armast
> a pikka juttu. Tundub, et - maha ja taha ja tehtud
> !
> Vaheldus mõtisklustele ;P

no selles vanuses meestel peabki asi kiirmeetodil käima. kui on oht, et lont võib juba eelmängu ajal lonti vajuda, võivad pikad jutud katastroofiliselt mõjuda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!