Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
nali...?
 
n55 19. veebruar 2015, kl 18.48
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 0.45
Palun ka sõna:)
Hoopis mina olen see totu, kes loeb kadakatupe, n46, n55, Ingli ja vahel veel mõne kommid lausa mitu korda üle, sest need on lihtsalt nii tabavalt-humoorikalt kümnesse.
"
... ja siia nimekirja võiks lisada vabalt ka TB enese. Mis loetelust järeldub? Just nimetet eksemplarid on pälvinud siin foorumis sapisemaid suskimisi asja ees, teist taga. Huvitav, miks?
Tundub nii, et süütu naljaviskamine on kindlaim viis kellelgi hari põhjalikult punaseks ajada. Vähemalt mõnel mehel.
 
ei ole ma veel selles eas.. 19. veebruar 2015, kl 19.25
Jah, emme! :-)
 
mhm 19. veebruar 2015, kl 21.52
kadakajupp sina v?
 
lisan 19. veebruar 2015, kl 22.02
...ja mitte ainult meestel.
 
jhm 19. veebruar 2015, kl 22.10
ei meeldi meestele arukad naised.
mansion ghost 19. veebruar 2015, kl 22.15
Nojah, mida keegi arukuseks peab.

Aga rumal naine on nuhtluseks :)
 
to n55 19. veebruar 2015, kl 23.22
kadedus paneb nende kallal õelutsema.
 
Täitsa Blond 19. veebruar 2015, kl 23.42
kadakajupp toodab ka head huumorit.
Mõhk Metsavana 19. veebruar 2015, kl 23.51
to n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadedus paneb nende kallal õelutsema.

mitte kadedus vaid nende täpsus. säärde hakkab ikka see koer kes pihta saab.
 
ju vist 20. veebruar 2015, kl 01.48
jhm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei meeldi meestele arukad naised.

Ei meeldi naistele mehed, kellele nende arukus nalja teeb.
 
kadakatupp 20. veebruar 2015, kl 02.29
n55, paljudel on see probleem, et võetakse end kole tõsiselt. hari läheb kergesti punaseks just neil, kes pole iseenda üle naermise kerget kunsti ära õppinud.
 
n55 20. veebruar 2015, kl 10.56
mina ei naera iseenese üle kunagi.Samuti ei lähe hari punaseks kuna mul ei ole harja, on tolmuimeja ainult.
 
muidu 20. veebruar 2015, kl 11.17
kas see ikka on naljaviskamine? pigem tõe ütlemine "ärapanemine" läbi huumori.Räigelt panemine oleks matslik, korra olen isegi blondi sulest lugenud paari lauset aga muidu need üles loetletud toodavad hästi. võrdluseks peene ja matsliku panemise vahe millega tuleb hästi toime Agnes.
 
musirull 20. veebruar 2015, kl 12.49
Mulle meeldib Sid...olen kohe salaja armunud.
 
Sid 20. veebruar 2015, kl 13.20
musirull Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle meeldib Sid...olen kohe salaja armunud.


Hõbetutt on enne sind, seega pead järjekorda võtma. :D
 
lotos flower 20. veebruar 2015, kl 13.25
Jälle magasin maha, nii pikk järjekord tekkinud väärt meestele:) kas Mansion ghostil on äkki lühem? saaks kuidagi rutem, ma kaua ei viitsi oodata.
 
Mari-Leen 20. veebruar 2015, kl 13.38
muidu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas see ikka on naljaviskamine? pigem tõe ütlemine
> "ärapanemine" läbi huumori.Räigelt panemine oleks
> matslik, korra olen isegi blondi sulest lugenud p
> aari lauset aga muidu need üles loetletud toodavad
> hästi. võrdluseks peene ja matsliku panemise vahe
> millega tuleb hästi toime Agnes.
Agnes on siiski lajatanud paksude sookaaslaste kohta pilkesõnu ja mitte rohkem matslikult kui kadakatupp või n46 mehi sõimates. Ainus matslikkus oli Agnese paaris postituses siis, kui ta Blondi sõimas.
Näiteks aga Täitsa Blondi sõnavaras on aga "pohhui" (eestik. mööda mu**i) täitsa olemas. Eks kasutage otsingut.
 
muidu 20. veebruar 2015, kl 13.46
see on minu arvamus, ainult minu ja keegi ei pea seda hakkama ümberlükkama, sest minu arvamuseks jääb see nkn.
 
Shrečk 20. veebruar 2015, kl 13.47
Vaat kus. Naised kurdavad punaste harjade ja huumori vääriti mõistmise üle.
Kord oli teema autoril siin kild, et mingist ajast, oli see vist 40, hakkab inimene endasse vaatama. Et mis seal siis on ja mismoodi see elu üldse käib. Või mis mõttega veel üldse elatakse, kui lapsed suured ja uusi enam tulemas pole.
Et siis kes mida leidnud endast on. Kes ühe torkiva õõnsuse, kes on avastanud enda jalad, kes hingekellad ja kes januneb endiselt tütarlast ootavat armastust. Variante igasuguseid alates pea avastamisest enda ihu küljes kuni porgandite kasvatamise ja nahka panemiseni. Või siis kõike korraga, läbisegi. Vähemalt mulle on see naljakas olnud ja vist üks põhjusi, miks siia üldse veel vaatan. Noja, eks sellele on ka vastatud oma huumoriga, loodud sest satiiriline pilt, mis mõnele kuidagi hinge on läinud:-)
 
viimasele 20. veebruar 2015, kl 13.50
Kuidas sa shreck ära unustasid Blondi kuldse v*tu :D
 
Shrečk 20. veebruar 2015, kl 14.03
Kas mitte iga armastusest unelev tütarlaps ei pea enda jalgevahet kordumatult eriliseks?
 
võll 20. veebruar 2015, kl 14.04
Andke mulle andeks, aga juba see teema ise on kuidagi väärakas, rääkimata siis seal mainitutest.
 
mida 20. veebruar 2015, kl 14.10
naised VIST nii ei mõtle või? mehed tõesti arvavad, et just nende m'nn on see kõige kõigem ja teeb kõige tegusamaid tegusid.Mõni erandina istub kompleksides nurgas ka, nagu siingi näha on, kardab naisi nagu tuld.
 
tõllakas 20. veebruar 2015, kl 14.11
võll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Andke mulle andeks, aga juba see teema ise on kuid
> agi väärakas, rääkimata siis seal mainitutest.


mis avad siis sellest.
 
võll 20. veebruar 2015, kl 14.13
tõllakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> võll Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > Andke mulle andeks, a
> ga juba see teema ise on kuid
> > agi väärakas, r
> ääkimata siis seal mainitutest.
>
>
> mis ava
> d siis sellest.

Mis sinu probleem on?
 
tõllakas 20. veebruar 2015, kl 14.16
mis mis? Jah saime teada, et võlli arvates on see teema väärakas. vaga vajalik inf meile. veel midagi?
 
võll 20. veebruar 2015, kl 14.32
tõllakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis mis? Jah saime teada, et võlli arvates on see
> teema väärakas. vaga vajalik inf meile. veel mida
> gi?

Tore ju, näe jälle targem. Õhtuks saad omale juba normaalsema nime valida.
 
omaette mölisev seltskond 20. veebruar 2015, kl 14.41
suht subkultuur on see siin. huvitav kui inimesed marsile saadetaks ja seal neid alla 20-ne on, kas siis mõne aasta pärast on ka nii, et maapealsed enam aru ei saa, millest nad räägivad.
sõnad on nagu samad aga tähendust jutul ei ole. enamvähem nagu riigikogu toodang ja eesti juriidiline keskkond kus asjadel on teine tähendus kui reaalses elus.
virtuaalne kehakeel omandab juba sellise väärtuse, et kannab endas enamiku infost aga asjassepuutumatutele jääb see nähtamatuks.
 
n55 20. veebruar 2015, kl 16.05
see on minu teema ja siin ei ole midagi väärakat. Kõik on tõsi.
mansion ghost 20. veebruar 2015, kl 18.17
´lotos flower´
"Jälle magasin maha, nii pikk järjekord tekkinud väärt meestele:) kas Mansion ghostil on äkki lühem?"

Arrrmas inimene, kas sul pole põrmugi endast kahju?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!