Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
nali...?
 
Shrečk 22. veebruar 2015, kl 17.57
Sõimamast? Kassa sa sõimad kui kirjutad oma arukaid ja naljakaid kommentaare meeste suguelunditest? Põristad niisama trummi?:-)
 
kadakatupp 22. veebruar 2015, kl 18.43
ainus, kes siin midagi ületähtsustab, on shreku, kellelt igal võimalikul juhul kuuleb rootsimaa ja metroo kodueestlastele kättesaamatutest võludest. ikkagi kauge eksootiline riik ju! vahele veel rootsikeelset sõimu, millega püütakse vist kultuurilise vanaisa muljet jätta.
stockis vist sama üksi kui eestiski, et jagub aega siin päevad läbi tagumike paksuse üle kembelda.
 
tupeidikale 22. veebruar 2015, kl 19.02
tulid oma mulgust jälle pajatama?:D
 
tupeidikale 22. veebruar 2015, kl 19.06
tahaksin teile ise pikemalt oma mulgust pajatada, aga häbenen. vahel peeretan endale salaja suhu ja tunnen õndsust. mis teie idikad sellest ikka teate?:D
 
moor 22. veebruar 2015, kl 19.46
Koll, õpi lugema #kui mingi proua hakab õpetama, kus olles mida peaks tegema,#
Ma andsin soovituse, mitte ei öelnud, et sa pead seda tegema. Siin on oluline vahe.
 
Shrečk 23. veebruar 2015, kl 13.53
moor Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Mis puudutab minu
> tagumikku, siis eelmisel aastal sai see "tankiaku
> " Norra kõrgeima mäe otsa veetud (ja mitte kergeim
> at teed mõõda). Kas sul on Rootsi kõrgeim mägi ali
> statud? Vaevalt, sest selleks on mune vaja. Aga kõ
> rgeima joa juurde oled sattunud...

Okei. Brå. Annan ka soovituse. Naiselikum olla. Arvad tõesti, et tagumiku mäeotsa vedamine paistab kuidagigi seksikas või tutvumissoovi tekitav? Mehe jaoks ei siiski. Piisab vaid ettekujutusest, kuidas ronida mäkke kellegi mimmi higist nõretava tagumiku kõrval või taga, hoidku jumal selle eest. Ja mäetipu vallutamine..jätsid selle tagumiku sinna lehvima, tegid mäetipu meeter maad kõrgemaks? Ilmselt mitte, mäetipp on seega vaba endiselt.
Tekib küsimus, et miks eesti naine on selline..tutvumishuvi lammutav buldooser. Oma hooplemiste, ärapanemiste, suurustamiste ja mehe alandamisega. Hoopis meeldivam oleks lugeda sellist väikest ülestunnistust, et onjah tagumik veidi suur, pole ju olnd kedagi, kes taga tegeleks. Aga et kui me natuke tihedamalt kõrvuti istuks, vaataks silmast silma, suudleks ja kallistaks...küll siis see tagumik ka vormi hakkab minema. Eesti naise jaoks vist võimatult võõralt alandav tunnistada kah midagi reaalset..:-)
 
wtf 23. veebruar 2015, kl 14.34
vaat need naised, kelle jaoks sihuke ülestunnistus võimatult alandav ei tundu..need ongi need, kes su provokatsioonide peale ei reageeri, ei hakka ennast tõestama või vastu ära panema. Ja noh, eks selliste naiste kõrvale teki hoolimata nende vbl pisut liiga suurest tagumikust üsna kiiresti keegi, kelle pärast see naine ennast vormi ajada soovib. Ja siis pole eriti enam nendeks siinseteks teeklaasi tormideks mahtigi...
 
kadakatupp 23. veebruar 2015, kl 14.38
asoo, et shreku jaoks oleks meeldivam paks tagumik, mida tema siis oma magic touchiga perfektseks voolima hakkaks.
aga sportlike huvide ja prinkis kanniga treenitud naine, kellel puuduvad ülekilod ülestunnistamiseks, on hoopleja ja ärpleja?
vot ei saa aru "mehelikust" loogikast, tee mis tahad.
 
kadakajupp 23. veebruar 2015, kl 14.56
shreku - sul on üsna kentsakas loogika - sõimad ja alandad naisi ning oled imestunud, kui sulle vääriliselt vastatakse?

ja muide, kes tagumikku vormida soovib, siis mul on just üks või-kookoseküpsiste retsept käsil, vormib tagumikku kindlasti :D.
 
n55 23. veebruar 2015, kl 15.31
no kaua võib sõimata tagumikke, mida ihusilmaga näinudki pole? Rääkimata sellest, et mõned naised... natuke temperamentsemad, isegi tahtmatult hüperboolitsevad. Loll mees muidugi võtab kõike südamesse ja kujutleb sõna-sõnalt kui mitte hullemana veel. Nimetagu ennast keegi kasvõi kadakatupeks, küllap arvatakse see olevat midagi puujala taolist.
Mehi armastada pole ületamatu probleem, aga imetleda ikka paganama raske. No tõesti.
 
delfi kroonik 23. veebruar 2015, kl 16.38
Shrečk Kirjutas:
Hoopis meeldivam oleks lugeda sel
> list väikest ülestunnistust, et onjah tagumik veid
> i suur, pole ju olnd kedagi, kes taga tegeleks. Ag
> a et kui me natuke tihedamalt kõrvuti istuks, vaat
> aks silmast silma, suudleks ja kallistaks...küll s
> iis see tagumik ka vormi hakkab minema. Eesti nais
> e jaoks vist võimatult võõralt alandav tunnistada
> kah midagi reaalset..:-)

mäletan, et TB pani oma tagumiku mõõdud siin kirja ja sina olid esimene, kes seal pehmes kohas hammastega kallal olid;)
 
Shrečk 23. veebruar 2015, kl 18.36
Okei, okei. Istuge ja kiidelge ning oodake edasi siis nähtamatu iseenda ja tagumiku jumaldamist. Mitte minu poolt muidugi, sest nii minu kommentaari ette, kui taha ja peale on kirjutatud ainus tõde minu tahetavuse kohta:-)
 
nuhh 23. veebruar 2015, kl 18.41
shreck on pisut solvunud,et blond teda ei taha vä?
 
kadakatupp 23. veebruar 2015, kl 18.50
muidugi on shreku pööraselt tahetav, poissmees nr.1 seal kauges metroos, teeb rootsi printsile ka silmad ette. sellepärast kogu aeg hädaldabki pandavate naiste puudumise üle! flirticus pakkus küll ainult penskarimammidele huvi........kurb reaalsus.
vähemalt minu tagumik on täitsa nähtav ja käegakatsutav. mingi metrookolli rõõmuks seda suuremaks ka luiskama ei hakka.
 
Braavo 23. veebruar 2015, kl 19.03
Shreckil on õigus. Agar voodivõimlemine põletab kiiresti üleliigseid kaloreid! Shreck, soovitangi sulle napsata endale üks ümar tagumik ja see enda maitse järgi voolida, selmet end kondise tagumiku vastu siniseks põrutada.
 
Shrečk 23. veebruar 2015, kl 19.07
Ahjaa. Minu sõimamine, tühja sellega, laske käia, kui naisi sõimanud olen...aga. Mille eest siin sõimatakse, mõnitatakse ja alandatakse suht julmalt mansioni, sidi ja teisi mehi?? Pole märganud, et nemad naisi sõimaks.

Kuidas sellega lood on, kuldsuud, salepihad ja inglinäod?
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 20.02
´Shrečk´
"Mille eest siin sõimatakse, mõnitatakse ja alandatakse suht julmalt mansioni, sidi ja teisi mehi?? Pole märganud, et nemad naisi sõimaks."

Oh, küll põhjuse leiab :D)
Katsu vaid märkida, et siinsed "kuldsuud, salepihad ja inglinäod" pole pandavad.
Misiganes põhjusel ;)
 
Täitsa Blond 23. veebruar 2015, kl 22.24
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.14.
 
Täitsa Blond 23. veebruar 2015, kl 22.51
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.13.
 
moor 23. veebruar 2015, kl 23.14
Kuule koll. Palun too 1 näide, kus mina olen Sidi, Mansioni või teisi mehi sõimanud, alandanud või mõnitanud? Sina olid see, kes mulle siin esimesena hambad pe..se lõi! Kui mu pee sulle rahu ei anna, võin järgmine kord Norra sõites sinu poolt läbi tulla, võid ta üle mõõta, saad võib olla osa oma hingerahust tagasi (ja pärast siin kurta, kuidas Delfi Vaalad sind niipalju tahavad, et ronivad uksest ja aknast sisse).
Ära kisu meeeste mainet alla, reaalses elus tunnen mitut MEEST, kelle jaoks "tagumiku mäeotsa vedamine paistab kuidagigi seksikas või tutvumissoovi tekitav".
Mäetippe ei ole ma teinud meeter kõrgemaks, tagumiku toon ka alati alla tagasi, aga tühjad ei ole need tipud sellegipoolest, sest seal käivad need, kellel on munad (NB KOLL: see ei ole vihje kellegi suguelunditele vaid väljend nende kohta, kellel on tahtejõudu ja iseloomukindlust). Ainult sinusugusele ajuhiiglasele võib pähe tulla mõte, et mäkke ronitakse enda eksponeerimiseks ja suhte loomiseks! Minu taguotsast tuleva higilõhna pärast pole sul ka vaja muretseda, käin mägedes oma 3 pojaga ja see peletaks kõik sinusugused mu peest piisavalt kaugele, (kui neid juhtuks mingi meeltesegaduse hoog tabama ja nad sinna üldse satuks).
 
moor 23. veebruar 2015, kl 23.20
Täitsa Blond
#Mis ma siis koguaeg rääkinud olen....armastage naist ja naise pepu võtab täpselt soovitud suuruse ja kuju ning ta tõuseb sagedamini mehe rõõmuks kui meil siin hallil maal Päike#
Selle tarkusetera peaks igakord lisama, kui mõni "m" jälle naiste taguotste teemal vigisema hakkab.
 
pensjonieelig 24. veebruar 2015, kl 09.47
kas see on äraspidiste idiootide äraspidine loogika?
Tehke endid ja oma berssed korda ja leiate hea mehe. Ükski hea mees ei hakka paksberset selle eesmärgiga võtma, et teda voolima hakata.
kuusjuures peab märkima et enamasti on sellised oma tankiakud mehe kõrval end paksuks õginudki, ainult süües ja sittudes.
normaalne mees jätabki sellise maha. ja siis on pekiberssed delfis jahtimas meest, kes nende taguotsa kõhnaks kepiks. Dream on, no tõesti.
 
kadakatupp 24. veebruar 2015, kl 09.57
kõlab loogiliselt, et ükski hea mees ei igatse pakspeed voolimiseks. aga shreku vähemalt tunnistab ausalt, et prinkpepud temast kaarega mööda käivad ja nii armas oleks kui mõni pekimägigi laseks end kõhnemaks vormida ja nooremaks suudelda.
 
Shrečk 25. veebruar 2015, kl 12.27
Minu maitse pärast ei ole tarvis muret tunda. Ja ühtegi tünni ei hakka ma kah ei saledaks suudelma ega seksima. Naisel võiks ikka enda vastu olla lugupidamine, et tagumiku mõõdus hoiab ja kui ei hoiagi siis leidku need mehed üles, kes fattassidest sillas on. Neid pidavat ju olema:-)
 
Ohh 25. veebruar 2015, kl 12.30
Kuidas see nüüd kõlaski...viinamarjad on hapud mõne jaoks siin!
 
karla 25. veebruar 2015, kl 13.10
kadakatupp võiks vahepeal plaati vahetada- jahub ja jahub siin juba nädalaid mingist metroost.
 
kadakatupp 25. veebruar 2015, kl 13.56
shreku oli ikka see, kes uhkelt metroos trügides elu nautis ja sellest igal hetkel pajatas. äkki on metrooseksuaaliks hakanud?
 
karla 25. veebruar 2015, kl 17.22
aga mis see sind peaks kottima? las ta olla oma metroos, keda huvitab? või ikka huvitab?
 
Shrečk 25. veebruar 2015, kl 17.25
Kellelgi on pigem tupp nagu metroo tupekuulidega. Masturbeerib küll, aga midagi ei aita. Naine hullumas.
 
ei 25. veebruar 2015, kl 17.33
vastupidi tupp on täitunud vahepeal, ei kiirga viimasel ajal oma peene teravusega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!