Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida ausat poliitikut!
 
Täitsa Blond 22. veebruar 2015, kl 16.13
...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.38.
 
ka blond, aga see pole peamine 22. veebruar 2015, kl 16.43
ja olengi hädas, suures hädas, sest mul on vaid kaks valikut- halb ja veel halvem. kas jätta hääletamata või hääletada mõne oma suhteliselt väikeses piirkonnas üles seatud suhteliselt tundmatu kandidaadi poolt. ka endale vähegi vastuvõetava erakonna kandidaadi poolt pole mõtet hääletada, suhteliselt kindel, et nad valimiskünnist ei ületa või kui ime läbi ületavadki, siis 1-2 hüüdjat häält kõrbes minu elu parendada ei suuda. kui, siis ainult enda...
nii siis loodangi ainult oma kahele käele ja ühele peale, et oma eluga toime tulla, nendest oleneb siiski kõige rohkem. mugavaks pagulaseks saamiseks olen liiga mugav.:)
 
Täitsa Blond 22. veebruar 2015, kl 16.51
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.38.
 
tige herilane 22. veebruar 2015, kl 16.56
te kaks blondi mobiliseerige see määgiv lambamass ja tehke kihutustööd, et ülbete poliitikute vastu mässu tõsta. kaua nad meid lollitavad? ise laseme ju lollitada ja siis kurdame, et meist midagi ei olene.
 
Blondidele 22. veebruar 2015, kl 17.00
Eks teiesuguste pärst ongi see majandus nii pekki keeratud.
Millestki tuleb alustada ja ka need, kes ehk künnise vaevu ületavad peavad saama endale jõudu kuskilt praeguse kartellipoliitika muutmiseks. Järgmisel valimisel juba rohkem hääli ja nii see lähebki.

Muudatusi, poliitikute mõtlemapanekut ja kasulikke reforme toob vaid kaardipaki korralik segilöömine, mitte ajutu beibe kombel ettenäidatava numbri ristitamine või mitteminek.

Praegu kilkavad kõik neli erakonda eesotsas reffidega populistlikke loosungeiid raha andmisest rahvale. Küsimus tekib kus nad seni on olnud.
 
HaukuvPeni 22. veebruar 2015, kl 17.03
Blond, sinu jutus on jumet. Ootasingi, et keegi midagi sellist välja ütleb.
Kahjuks meie valitsusel on olnud aega palju aastaid, et võtta vastu mingeidki otsuseid. Ka ebapopulaarne otsus võib lõpuks kasulikuks otsuseks osutuda. Aga ainus mida ma näen on valitsusliikmete eneste ja nende sponsorite puhas taskute täitmine odava rahaga. See tähendab, et varastatakse ise ja võetakse vastu seadusi mis lubavad suurettevõtetel nagu pankadel, välismaistel korporatsioonidel ja monopolidel miinimum kulutustega tööjõule ja maksudele (dividendid) riigist rikkusi välja viia.
Mitte mingit edasiminekut. Isegi mitte paigalseisu. Ainult hullemaks. Rahval loomulikult, mitte sellel 1% eliidil. Valisev erakond kandib oma sääste Utah ja Jordaania variisikute arvele. Ikka kindlalt edasi.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Täitsa Blond 22. veebruar 2015, kl 17.23
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.38.
 
lontkõrvale 22. veebruar 2015, kl 17.24
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blond, sinu jutus on jumet. Ootasingi, et keegi mi
> dagi sellist välja ütleb.

kas mitte oma peaga mõtlemine vaid valiku ette dikteerimine ja teise blondi mitteminek on sinu arust jumega jutt?
Suukorvile oled mõtelnud?
 
no 22. veebruar 2015, kl 17.31
mis asi see ometi on, et nii kui peni teema teeb, nii peksa saab. haukuv, hakka budistiks või krišnaiidiks või midagi sinnapoole. ega sa seepärast vähem peksa saa, sul lihtsalt siis kama kaks, kas klopitakse või mitte.
 
ka blond, aga se pole peamine 22. veebruar 2015, kl 17.35
võrdsus ja vendlus olid lenini loosungid massi jaoks, millest suurem osa oli kirjaoskamatudki. võrdselt hea ei ole kunagi kellelgi, isegi nii pisikeses üksuses nagu perekond, ammugi riigis. aga õnge võiks ju kalapüügiks ikka ulatada, omavastutus peab kindlalt jääma, inimene ei ole sündinud vegeteerima vaid võitlema, kasvõi oma eksistentsi eest.
 
Täitsa Blond 22. veebruar 2015, kl 17.45
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.40.
 
irw 22. veebruar 2015, kl 17.53
oligi juba oodata, millal blond seksist rääkima hakkab, seda teemat valdab ta kõige paremini?
 
siis 22. veebruar 2015, kl 17.56
priit kutser ehk?
 
HaukuvPeni 22. veebruar 2015, kl 18.20
Sõnaseletusi: ROLLOTAMINE

Ühes kauges, kauges e-riigis, seitsme maa ja mere taga, elas üks mees kes tahtis kangesti rikkust ja võimu nautida. Ta võttis suure koti ja kogus kokku kõik puurahad mida keegi ei valvanud ja müüs need maha 10 miljoni dugriku eest. Selle raha eest asutas ta omale ja kambajõmmidele hooldusfirma mille läbi sai veel 32 miljonit dugrikut teenida. Hooldusfirma nägi ööd kui päevad läbi vaeva ja pesi seda määrdunud raha nii kaua kui kõik need dugrikud särasid puhtusest. Ahne mees leidis, et ka seda on veel vähe ja määras võltsimiste ja ajupesu abil oma sõbrad ja kaasosalised kõrgetele ministri kohtadele. Ise jäi ta veidi tahaplaanile, et kui midagi valesti läheb, siis tema ei tea ja ei mäleta midagi.
Värsketel ministritel ja saadikutel olid käed-jalad tööd täis. Oli ju vaja rikkust juurde toota. Pead pandi tööle ja veidi aja pärast nägi ilmavalgust transpordifirma "E-rollo." Edasi oli asi lihtne. Kui kellelgi oli vaja mõne ministri heakskiitu, mitte just väga seaduslikule projektile või siis pisikest seadusemuudatust tuli tellida "E-rollost" teatud ports kaugeid ja kalleid sõitusi, maksa ära ja jääda ootele millal sinu vajadus seaduse või äriprojekti suhtes rahuldatakse! Autojuht sõitis töölt koju ja kirja pandi ümbermaailmareis. Kõik olid rahul ja rahast pungil kilekotid liikusid ämma öökapilt lahke jooksutüdruku abil kes raha firmast välja võttis, otse valitsusse ja partei kontorisse.
Ühel heal päeval aga juhtus see mis juhtub kõigi heade asjadega. Kas siis keegi läks ahneks või tegi mõne suure vea aga firma läks pankrotti ning võlausaldajad nõudsid võlgu sisse. Minister isiklikult käis oma alluva juures asja kohta aru andmas. Eks ta andis hästi aru oma alluvatele. Peale seda salastati asi 75 aastaks.
See oli "E-rollo" lõpp. Muidugi jäid alles paljud teised keda pankrott veel tabanud ei olnud. "E-lennud", "E-elekter" jne. "E-lennud" oleks äärepealt sama saatuse osaliseks saanud kui "E-rollo" aga valitsuse kiire ja asjakohane sekkumine päästis kõige hullemast.
Kõik nimed ja juhumised on juhuslikud ning välja mõeldud ning ei oma mingit seost reaalsete inimestega ega eluga!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
HaukuvPeni 22. veebruar 2015, kl 18.56
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Ma oleks parem mõne mehe kaisus
> ja seksiks, see annab jõudu ja rõõmu edasi võideld
> a, olgu ta kasvõi poliitik...nii meeleheitel olen
> juba:)
> Ärge ainult mulle savipätsu pakkuge, ni
> i meeleheitel ja kole ma nüüd ka pole:D

Blond! Vali mind! Poliitikuks ei hakka aga seksika naise kaisus veedaks aega üpris tihti.
Parts ju lubas kui euroliitu astud, siis "Rohkem seksikais mehi." Suured plakatid olid lausa üleval. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Täitsa Blond 22. veebruar 2015, kl 20.24
...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.40.
 
HaukuvPeni 22. veebruar 2015, kl 20.37
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
>
> Kaks asja, mida ma vihkan...poliitikat ja s
> uitsetamist.

Sama siin. Ei kannata suitsuhaisu ning poliitikast mul savi aga ma vihkan poliitikuid. Pätte ja vargaid pole ma kunagi sallinud.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
salvaje 22. veebruar 2015, kl 20.41
ja mina just tahtsin pakkuda, et anneta see 1000 euri, või palju sa seal lubasidki, galojanile. täitsa ausalt varastas ju.
 
HaukuvPeni 22. veebruar 2015, kl 20.50
salvaje Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja mina just tahtsin pakkuda, et anneta see 1000 e
> uri, või palju sa seal lubasidki, galojanile. täit
> sa ausalt varastas ju.

Temale see kommiraha. Firma aluspüksid ka kallimad kui see kopikas.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
salvaje 22. veebruar 2015, kl 21.02
aga seleta siis talle, et nädala pärast ostad sukkpüksid ka ja kuu aja pärast võibolla isegi sandaalid. 5 kuu pärast saad tšiki ka otse väravast kätte. ega sa siit selle ajaga paremat leia.
 
Täitsa Blond 22. veebruar 2015, kl 23.34
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.41.
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 13.09
´Mõistatus´ - pikk jutt ja enamasti ka õige.
Aga millised on võimalused olukorra parandamiseks kui umbes 70% valib kinnimakstud klouni ja 20% kartuses tööta jääda oma leivaisa.
Enamus valijaist on ju eelarvest ülevalpeetavad, neile on täiesti ükskõik kust see raha tuleb - peaasi, et tuleb.
 
n55 23. veebruar 2015, kl 15.37
Eesti riigi päästab ainult see, kui loodus- ja inimressursse kasutatakse omaenda rahva ning mitte teiste rahvaste, riikide ja rikkurite kosutamiseks. Otsige Marxi Kapital, kui kusagil on säilinud veel ning lugege, võrrelge...
Näiteks seda kohta, kus eriti tõhus ekspluateerimise vorm on kapitali sissevedu, kolonialismist jpm.
Ja Rõiva võiks aastaks sõjaväkke saata, selmet uuesti peaministriks panna. Nähku niipaljugi reaalset elu.
 
Orjamentaliteet 23. veebruar 2015, kl 16.21
Kõige orjameelsemad ja allaheitlikumad on need, kes ütlevad, et niikuinii midagi ei muutu. Sellistega ei muutugi. Neid oleks hea galeeriorjadeks ja sitaviskajateks saata, või siis tänavaprostituudiks... nad ei hakka iial vastu, ei võta sõna, neil puudub oma arvamus, sest "midagi niikuinii ei muutu!"
 
realist 23. veebruar 2015, kl 16.29
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Ma isegi ei viitsi süveneda asjasse, mis minust ei
> sõltu.
> Minust sõltub vaid see, et tänase, hom
> se jne eest pean vaid mina ise hoolitsema, sest mi
> tte keegi mind selles ei aita, ka need mustad hobu
> sed mitte.

Ma oleks parem mõne mehe kaisus
> ja seksiks, see annab jõudu ja rõõmu edasi võideld
> a, olgu ta kasvõi poliitik...nii meeleheitel olen
> juba:)

Väike vastuolu nagu?
Kõik sõltub endast, aga meha, kellele kaissu pugeda, ei leidu...
 
mõistatusele 23. veebruar 2015, kl 16.31
Mine ravi oma närve või maga end välja. Vastik lugeda seda poolt lehekülge vahkviha, saamata aru, mid blond üldse rääkis.
 
irw 23. veebruar 2015, kl 16.33
Arust ära marurahvuslased on ärganud ehk naudivad riigi antavat hüve poolikule päevale;)
 
irw 23. veebruar 2015, kl 16.37
mõistatusele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mine ravi oma närve või maga end välja. Vastik lug
> eda seda poolt lehekülge vahkviha, saamata aru, mi
> d blond üldse rääkis.
Ega ajudeta kana peagi ju oskama poolest leheküljest tekstist aru saama:)
üldiselt aga Täitsa Blond, kui juba kirjutad, jätka parem julgelt oma nimega. Kuigi trollimine ja enesehaip mitme nimega on sinu pärisosaks, ei aita see sinu aju tööle panna.
 
irw*2 23. veebruar 2015, kl 16.40
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arust ära marurahvuslased on ärganud ehk naudivad
> riigi antavat hüve poolikule päevale;)
Kas pealinna linnavalitsus lõpetas töö ja jätkad kodus? Ära muretse. Kui papake kõrvad pea alla paneb, lendavad kõik tiksujad oma tööpostilt nagu sitt ihust:)
 
vanasõna 23. veebruar 2015, kl 16.42
mõistatusele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mine ravi oma närve või maga end välja. Vastik lug
> eda seda poolt lehekülge vahkviha, saamata aru, mi
> d blond üldse rääkis.


Tarkust saab varjata, lollust ei saa mitte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!