Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida ausat poliitikut!
 
to vanasõna 23. veebruar 2015, kl 16.52
ära rohkem oma lollust presenteeri. paras paar mõistatusega, aga see on lisaks närvihaige ka, see saadaks kõik siberisse.
 
jah 23. veebruar 2015, kl 18.04
vaenlane ei maga, vaid luurab.
 
targutav punapea 23. veebruar 2015, kl 19.11
reformierakonna maailmavaade meeldib(s) mulle, kuni nad sotsidega enda kaotasid. kui nad paarituksid:D EKRE-ga, oleks nad endised ja koos oleks neil isegi lootust saada riigimeesteks. reformis on tegelikult liiga palju tõusikuid, muidu täitsa ok erakond.
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 19.19
Ref´id ongi kahjuks kamp tõusikuid, kuigi mõni seisukoht on täiesti vastuvõetav. Üldiselt suhtun ka teatud umbusuga nende puudlitesse. Igaljuhul ei vali!
Kaua nad võimu juures on olnud? Kuhu me jõudnud oleme?
Hääbuva rahvani(?) Järelikult see poliitika ei tööta.
 
Sid 23. veebruar 2015, kl 19.19
Punapea, sellist sinisilmsust ma sinust küll ei oodanud. Aga noh, kui stagnatsioon on eesmärk, siis vali reform! :D :D :D
 
arvamus 23. veebruar 2015, kl 20.01
Mõistatuse kommetaaris on praegune olukord õieti kokku võetud. TB ja teised, kes valima ei lähe, ongi kahjuks need, kelle tõttu midagi ei muutu! Tuleb valida emb-kumb uutest. Parim oleks muidugi rohelised, aga hall mass ei saa ju aru, et riigile oleks vaja eesmärki. Ja hea eesmärk oleks põllumajanduse suunamine mahedasse suunda. Siis saaksime selle asemel, et ettearvamatule Venemaale oma põllumaj. tooteid kord müüa, kord jälle uusi turge otsida, oma mahetooteid massiliselt Euroopasse eksportida, rääkimata sellest, et mahetoodang on kordi kallim ja niikuinii tõusev trend maailmaturul. Ka energiaprobleem tuleks teisiti lahendada,kui see lõputu Virumaa uuristamine jne.
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 20.07
"Parim oleks muidugi rohelised, aga hall mass ei saa ju aru, et riigile oleks vaja eesmärki."

No, ka see kamp on oma näo jõudnud ära näidata. Sisutu projektipartei.
 
targutav punapea 23. veebruar 2015, kl 20.20
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ref´id ongi kahjuks kamp tõusikuid, kuigi mõni sei
> sukoht on täiesti vastuvõetav. Üldiselt suhtun ka
> teatud umbusuga nende puudlitesse. Igaljuhul ei va
> li!
> Kaua nad võimu juures on olnud? Kuhu me jõu
> dnud oleme?
> Hääbuva rahvani(?) Järelikult see p
> oliitika ei tööta.
------------------------

jah, tõusikud on tema näo teinud vastikuks. maailmavaateliselt, mis nad kunagi olid, on nad väga head.
ja ei ole nemad selles süüdi, et elu on nagu on. nad on võimul olnud lihtsalt kõige raskemal ajal, sellest ka mõnele võhikule tundub, et nemad on kõigis hädades süüdi. väga tublid on olnud, aga üksi või sotside ning irliga on nad nõrgad. neile oleks vaja tugevat partnerit, kellega oma selg sirgeks ajada. tõusikuid tuleb sealt suuremas osas välja praakida, siis saab ka refist asja.
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 20.24
Huvitav, et neid paremaid aegu ei paista ka tulevat, enne saab rahvas otsa.
 
targutav punapea 23. veebruar 2015, kl 20.43
on tõusud, on mõõnad. hirmutamistaktika ongi põhjus, miks elu siin raske paljudel.suur, kesikute erakond on vihast roheline, et võimu ja raha juurde ei pääse. miks mitte siis igasuguseid õuduslugusid võimulolijate aadressil välja mõelda. ei kujuta ette, mis siis saaks, kui selline vihaõhutav erakond võimule saaks. ei taha isegi mõelda sellele, ja vot siis jookseb eesti tühjaks, jäävad ainult tiblad, penskarid ja poliitikud olematut raha jagama:DD
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 20.50
Kuule, ´punapea´ loe oma viimane kirjutis läbi!
Kui see pole hirmu ja sallimatuse õhutamine, mis siis?

Ma olen selle juba korra läbi elanud; "Noormees, kas teile ei meeldi nõukogude võim?"
 
Ingel, endine ingel 23. veebruar 2015, kl 20.53
Vaaan reklaame, valimiste teemal, igasuguseid, kohustuslikult - sest ka parema tahtmise juures ei suuda alati kanalite klõpsutamiselt täpselt tagasi jõuda... Ja püütakse meil ikka lollikesi,... nagu selle lätikeelse uudistelugejaga, kel taustaks jooksevad Läti, Leedu ja Eesti kasvud protsentides... ja näibki, et me oleme kängunud... Kuigi 1% kõrgusest 1 m on 10 cm, aga 14% 10 cm kõrgusest on ju hoopis väiksem arv... kuid arvutab siis see inimene, keda püütakse lollitada? muidugi mitte ja näeb ainult arve: 0,2 on ju selgelt väiksem kui 14 jne...

Aga tegu on ju suhtarvudega, mitte lõpparvudega, mis on statistiliselt oooopis teised, kui need suhtarvud... aga ullikesi, kes usuvad ju jagub...

Suhtlen igapäevaselt Lätiga (koolidirektoriga, eduka suurettevõtte juhiga, eraettevõtjaga) ... ja kõik nad imestavad meie majanduse ja elatustaseme kiire kasvu ja edu üle...
Ärme seda alahindame ja ärme ihkame tagasi nõukaaegu...

Ehk need, kes ihkavad koostööd idanaabriga, võiks seal enne ära käia, nii profülaktika mõttes ..., et näha, mida meile pakutakse...
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 21.01
"Suhtlen igapäevaselt Lätiga (koolidirektoriga, eduka suurettevõtte juhiga, eraettevõtjaga) ... ja kõik nad imestavad meie majanduse ja elatustaseme kiire kasvu ja edu üle..."

Miks peab lohutama, et Lätis või Ugandas meist kehvemini läheb?
Inimene elab ju siin ja praegu ning tema jaoks muutub paremaks väga vähe. Puudu jääb kindlusest homse suhtes.
Statistika hookus-pookus on vägev malakas. Aga lähteandmeid selekteerides saab alati vajaliku tulemuse.
 
Ingel, endine ingel 23. veebruar 2015, kl 21.16
emmennile:

ma ei tea, kus maailmas sa elad, kuid see, kus elan mina, on taustsüsteemidega pikitud - me hindame asju, olukordi, inimesi, mingis kontekstis, mingil taustal...
Ja arusaam, et meist on hullemaid olukordi, on turgutav...
Minu näide (Läti, leedu protsendid), olid toodud välja taustsüsteemis (suhtlus, igapäevane, Lätiga), mille nägemisel on arvud teised, kui neid meile püütakse serveerida...

Ehk oleks kasu kriminaalpolitsei mõttelaadist (kuriteo tagant otsi kas naist või raha) ja nii tegutsedes leiad põhjuse... :)

Uuendatud variandis tuleks vist vahetada sõna "naine" sõnaga "abikaasa" või "kaaslane"?
 
Ingel, endine ingel 23. veebruar 2015, kl 21.21
Tuli meelde hiljutinähtud juudinali, kus 5 liikmeline pere, kes elab ühes toas, läeb rabi juurde, et kurta kitsikuse üle... rabi soovitab sellele 5 pereliikmele lisaks tuua tuppa veel 2 kitse ja eesli ja elada nii edasi veel kuuke... siis viia need lisaloomad toast välja ja vaata, kui palju ruumi siis tekkis ja kui hea elu saabub!

Vot sellist olukorda ma kardangi, mitte juute vaid sellist mustkunsti, kus keset suurt talve hakkab kõik roheliselt lokkama...
Et nagu vene muinasjutus "12 kuud", kus siis meie oleme need korvikestega Mašenkad, keda jõuga metsa aetakse.... nohh, ikka meie endi heaolu pärast ju...

Ehk naudiks veel mitterohelist maailma?
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 21.25
"Minu näide (Läti, leedu protsendid), olid toodud välja taustsüsteemis (suhtlus, igapäevane, Lätiga), mille nägemisel on arvud teised, kui neid meile püütakse serveerida..."

Oskusliku graafikaga on võimalik ka stagnatsiooni näidata kosmilise tõusuna - venita andmeskaalat ja suru ajaskaala kokku :D)
Meie maailmade erinevus on ruumiline. Mina olen ääremaa mohikaan, kust võimalusel minnakse.
 
HaukuvPeni 23. veebruar 2015, kl 21.31
Ingel, endine ingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tuli meelde hiljutinähtud juudinali, kus 5 liikmel
> ine pere, kes elab ühes toas, läeb rabi juurde, et
> kurta kitsikuse üle... rabi soovitab sellele 5 pe
> reliikmele lisaks tuua tuppa veel 2 kitse ja eesli
> ja elada nii edasi veel kuuke... siis viia need l
> isaloomad toast välja ja vaata, kui palju ruumi si
> is tekkis ja kui hea elu saabub!
>
"Et midagi paremaks muuta, tuleb see enne eriti hulluks teha."
Ma ainult ei saa aru kui kaua võib veel seda elu hullemaks teha? Aitab ehk? Või lähme kindlalt edasi veel hullema poole?

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Ingel, endine ingel 23. veebruar 2015, kl 21.37
ei, ei HP, me mõtleme vist nati teistmoodi - ehk me polegi nii õnnetud, kui seda hetkel meile püütakse sisendada?

Muutused paremuse poole on alati teretulnud.!

Annaks , kõigevägevam, arukust neid muutjaid ära tunda... neid paremuse poole muutjaid....
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 21.49
Jah, kommunismi me ei jõudnudki ära oodata, enne sai see riik otsa. :D)

Nüüd on uued jutlustajad; kannatage veel veidi, kohe läheb paremaks, kui mitte kõigil korraga, siis väljavalituil ometi.
Elu ei pea olema kannatus kellegi hüvanguks.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati mansion ghost 23.02.2015 22.11.
 
mansionile 23. veebruar 2015, kl 21.58
 
Täitsa Blond 23. veebruar 2015, kl 22.08
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.43.
 
piripiiiga 23. veebruar 2015, kl 22.25
mina lähen ka kindlasti valima ja minu valik on juba kaua aega üks konkreetne partei. korra vääratasin ja usaldasin respublica noori vihaseid tulijaid. ei olnud mõtet.
 
HaukuvPeni 23. veebruar 2015, kl 22.53
Minu pärast valige või savipäts. Tähtis on vaid see praegune süsteem segamini lüüa. Samamoodi lihtsalt edasi minna ei saa!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
sewing world 23. veebruar 2015, kl 23.34
haukuvpeni
no lööd praeguse süsteemi segi ja edasi? tulevad uued, kes hakkavad sama süsteemi üles ehitama (nagu elu näidanud, siis mitte just paremat, lihtsalt ehitavad omas stiilis), kulutavad selleks hunniku raha ja aega ja pärast loksub kõik jälle samadese rööbastesse tagasi. sellise stsenaariumi korral võtad siin enne järgmisi valimisi täpselt sama kommentaariga sõna. veel võib juhtuda, et uute hulgas vaja nii mõnelgi enda isiklikku eluolu parendada, siiani supipotist kaugemal toimetanud ja pole jõudnud taskuid piisavalt täita. jälle läheb aega ja vahendeid, enne kui selline saab aega sisuliste asjadega tegelema hakata. nii et ei tea midagi, mis lõpuks parem on, kas vanad juba sissetöötatud rajal kurssi hoidmas või uued kobajad, kes alles hakkavad asjadele pihta saama.
 
Täitsa Blond 23. veebruar 2015, kl 23.41
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.44.
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 23.44
Just, just ´sewing world´ praegused stagnandid on ASENDAMATUD!
Kõik variseb kokku ja langeb kaosesse kui midagi muuta!
Hale püüe õigustada ühe kamba võimu põlistamist. Las ühed varastavad karistamatult aegade lõpuni :D)
Täis ei saa ja lõhki ei lähe.
Nii sünnivadki DIKTATUURID!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 23.02.2015 23.48.
 
sw 23. veebruar 2015, kl 23.50
blond, eile olin siin taldriku kujul, lihtsalt auru välja laskmas. te siin nii palju kirjutate, et kõike ei jõudnud läbi lugeda, kusjuures päris huvitavalt erinevaid inimesi liigub siin. täna siis kompenseerisin lugemust kohalikul tandril. ja kuigi me haukuvaga poliitikale üsna erinevalt vaatama, siis tema kirjapandud anekdoot vene diplomaatide koolist oli üks viimase aja parimaid, mida kuulnud olen. aitäh!
 
sw 23. veebruar 2015, kl 23.56
ghost, rahu, pole vaja nii äksi täis minna. las minule jääb minu arvamus ja sulle sinu oma. ma ju ei sunni kellelegi oma arvamust peale. mitmekesisus rikastab maailma jne. ainult rahulikult, palun.
 
Täitsa Blond 23. veebruar 2015, kl 23.57
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.45.
mansion ghost 24. veebruar 2015, kl 00.08
´sw´, Sinu sõnavõtt oli nii kategooriliselt eitav.
Heaküll Sina oled täna olukorraga rahul, võibolla ka siis kui rahulolematud on välja rännanud või käega löönud olelusvõitluses ja "riik" peab toimimiseks kusagilt võõrast rahvast juurde leidma.
Omadest ei hooli aga võõrastele pole millestki kahju :)
Ei saa ju kedagi uut võimu juurde lasta - äkki hakkavad ka varastama. Kõigile ju niikuinii ei jätku.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!