Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvuks mehega..
 
kadakatupp 28. veebruar 2015, kl 10.41
https://www.youtube.com/watch?v=-w6BNt1E39Q

sidi kloon, marss trenni nüüd! paneb ehk rinnalihased ka kasvama............
 
Leo Nardo 28. veebruar 2015, kl 13.20
Keskealiste antisotsialiseerunud, mentaalselt katapulteerunud,
püsikate virtuaalne väitlus, lauslolluse ning juhmuse sümbioosne väljanäitus.

Hulk elus pettunud kibestunud moore ning pool-meesoolisi tontidest uroode.
Iagüks neist end siin paremaks praalib, kuid kõik nad on emotisonaasel kanderaamil.

Keskealised puberdeedikud, kuradima mürsikud, naised kui vaalad ja mehed on kui kõrsikud,. Arendamas mittekuhugi viivat ajuvaba vestlust, pesevad pesu mis on ammu juba pestud. Nii see pasaämber aastaid siin on kestunud.

Evolutsioon naerab kui te vaatate peeglisse, on ikka vaja ju erandit et uskuda reeglisse. Saage parem ja kokku tehke grupiviisiline suitsiid, teie eksisdents siin planeedil on kõigile ju piin.


Ärapanemine, tühja jutu puhumine, libamine, kisamine, teiste teemadesse kusemine ongi nende tase. Parem ole vait tsort sa oled niigi peast ju rase.
 
Sid 28. veebruar 2015, kl 13.28
Leo Nardo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Keskealiste antisotsialiseerunud, mentaalselt kat
...


Miks nii madal enesehinnang? Ei suuda oma elus mingit eesmärki seada/leida ja seepärast siis selline hala?

Võta vabalt ja leia omale ka väljaspool Delfit elu, ehk läheb lõbusamaks, äkki saad koguni seksi! Tasub proovida! :)
 
Täitsa Blond 28. veebruar 2015, kl 13.30
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 03.06.2015 23.48.
 
Mona Lisa 28. veebruar 2015, kl 13.30
Parem ole vait tsort sa oled niigi peast ju rase.

Leonardoke, ütlesid seda iseendale?
 
Leo Nardo 28. veebruar 2015, kl 13.51
kiunuvad koerad kes kiviga pihta said. ma ei elagi siin käin aegajalt igavusest ning ikka need sama mõttetud kammkarbid tõmblevad.
 
leo nardo=sita-aadu 28. veebruar 2015, kl 14.29
eks need kammkarbid käivad samuti "aeg-ajalt" siin nagu sinagi, leonartsik. elavad ennast välja täpselt nagu sinagi. aga pead ennast ometi mõttekamaks?
 
Sid 28. veebruar 2015, kl 14.41
Ilmselt on see leo seesama frigiidne muti, keda püsikad tutvuda ei lase. Kui ahastus juba väga suureks läheb, siis tuleb ja laseb natuke kõntsa välja ja tunneb end jälle kergemalt. Ei maksa teda tõsiselt võtta, ta tundubki selline saamatu isend olevat. :(
 
tomi tundeded ei muuda ju saamatuid 28. veebruar 2015, kl 17.11
kas tomi tunded kellegi saamatuks olemise kohta nagu muudaks mõne saamatu agaramaks vä?

ju siinkirjutajatel pohh tomi tunnetest, et mida tema tunneb või mitte endasarnaste saamatute kohta.

Keegi nagu küsis tomi arvamust?
mingi vana mees arvab ikka õige palju puhta valesti.
eriti peale kesist sexi iseendaga.. irw
 
Sid 28. veebruar 2015, kl 17.54
Mina ei ole vana mees, kuldses keskeas eesti mees, kes teeb mehetegusid. Lasteaias kutsuti mind Tomiks.
 
tom tutvub Miinaga 28. veebruar 2015, kl 18.02
kuna tom tutvub Miinaga, siis lähete ehk privasse üle nüüd?
 
Tom 28. veebruar 2015, kl 18.11
Mina ei ole Tom, olen Sid ja privasse lähen siis kui on sobiv hetk.
 
Leo Nardo 28. veebruar 2015, kl 20.50
Estieks pole ma miskine tädi ja teiseks, see et ma keskeas samasugune lammas olen nagu sina ning teised siinsed püsikad on kategooriliselt välistatud. Ma ei ole siia kordagi tutvumiseks kuulutust ülesse pannud ja kuna ma ei otsi netist suhteid.
Tunnistan, loen seda "hoorumit" vahest ajaviiteks, vb nädalas korra või kaks satun siia.
Alguses oli pisut naljakas vaadata puberteedikutest vanainimeste omavahelist naaksumist ja kõrgema pilotaažiga "romantika nüansse" kus teie puberteedi mentaliteet eriti hästi välja joonistus. A`la "tõmban sind patsist ( püüan foorumis mingisugusele tädile ära panna ) aga tegelikult tahaks hullupööra tutvuda. "Aga...olen lihtsalt liiga arg ja parem kiibitsen edasi". Nendel tädidel on saranane mentaliteet. Normaalsuse kõverpeegleldus. Peale selle et te nagunii aiapäkapiku IQ-ga olete toote te oma rämpsu ka teiste >>normaalsete<< inimeste teemadesse. Jubedad pullimehed ja naised olete küll. Endal häbi pole või?
Klounid tegutsevad tsirkuses ja rahvas naerab aga teie olete halenaljakad klounid. Oli viimane aeg mil keegi teile seda välja ütleb mida foorum teist mõtleb. Mõistan, te olete reaalses elus väga üksikud aga saage ometi omavahel ükskord kokku, lööge klaasid ka kokku ja hakake normaalseteks väärikateks keskealisteks inimesteks. On see palju palutud? Lihtsalt ükskõik mis teema siin on see teie rämpsuga üleujutatud. Ei saagi muud lugeda teistes teemades kui teie nääklemist. Not cool man, not cool. Rohkem ma teiega jagelema ei hakka kõik mis oli vaja on öeldud. Käituge vastavalt oma eale.
 
Täitsa Blond 28. veebruar 2015, kl 21.05
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 18.03.2015 10.58.
 
mees 28. veebruar 2015, kl 21.05
56116611 mees kõrg hadusega ek kas leidub kedagi kõrg haritud inimset kelllega juttu taha. 39 a vana
 
kadakatupp 28. veebruar 2015, kl 22.44
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ilmselt on see leo seesama frigiidne muti, keda pü
> sikad tutvuda ei lase. Kui ahastus juba väga suure
> ks läheb, siis tuleb ja laseb natuke kõntsa välja
> ja tunneb end jälle kergemalt. Ei maksa teda tõsis
> elt võtta, ta tundubki selline saamatu isend oleva
> t. :(

kõik frigiidse muti tunnusjooned on olemas tõesti, kuigi üritab meest vist mängida. mitte leo vaid leonoora ja aastate jooksul tühjusest kibestunud tupega......
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!