Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
parem on mite armastada!
 
kia 24. veebruar 2015, kl 10.43
Parem on mitte armuda ega armastada, siis on lihtsam, vähem muretsemist! Ma ei saa aru kuidas ma olen armastama hakanud inimest, kes on nii enesekeskne!? Kuidas küll inimene kasvab selliseks enesehävitajaks?!
 
guur 24. veebruar 2015, kl 11.01
sa armastad valimatult ja unustad selle juures enese, kõigepealt õpi ennast tingimusteta armastama, siis suudad mõistusega neist egomaniakkidest eemale hoida.
 
noh aga 24. veebruar 2015, kl 11.12
sa oled siis ise ka enesehävitaja.
 
kia 24. veebruar 2015, kl 11.43
mida väljend "armasta iseennast" üldse tähendab?
Ma ei alahinda end , tean enda väärtust ja mõistusega saan aru et olen liiga hea mõne inimese jaoks aga kuidas järgida mõistust kui hing kisendab sees. Kumma järgi on siis õigem minna kas mõistuse või et hing oleks rahul?!
Iseennast ma enesehävitajana silmas pidasingi.
 
millegipärast 24. veebruar 2015, kl 11.54
kui sa oleksid korras, siis tuleks sul vaatamata armumisele ja tõmbele ette STOP, kui näed ära tõsiselt sobimatud omadused. ja sa saaksid selle inimese ses suhtes maha kanda ning vabaneda. sinul näib see puuduvat, lased end keerisesse imeda. kehtib see, et igale potile paras kaas. mis teha.
 
.. 24. veebruar 2015, kl 12.37
Üks põhjus on ebaterve koduõhkkond lapsepõlves. Vaimselt ja füüsiliselt katkised pered jne.
Usun, et keegi pole südames täiesti halb, aga neil lihtsalt on kaitsekilp tugevalt ees. Sellest läbimurdmine on peaaegu võimatu. See on valitud inimene, keda lubavad läbi. Siis, kui hakkavad usaldama, kiinduvad nad ka segaselt.
 
elu on selline 24. veebruar 2015, kl 12.59
aju on keerukas ja osasid asju ei suuda mõistusega kontrollida. Näiteks kui libeda tee peal hakkad kukkuma, siis aju lülitab mõistuse sootuks välja, tee mis tahad, ole kui intelligentne tahes, veeda Delfi naistekas kuitahes pikki aastaid. Sõltuvushäired on mõistusele allumatud, armumine samuti, jne.
 
Täitsa Blond 24. veebruar 2015, kl 15.01
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.09.
 
kadakatupp 24. veebruar 2015, kl 15.21
enesehävituslikkuse taga on tavaliselt üks meeleheites tupp, mis tühjaksjäämise hirmus klammerdub suvalise ülbe jorsi külge. sellise "suhte" tagajärjeks ongi lood ärakasutamistest ja egoistlikest sigameestest. aga kes annab mehele võimaluse orikana käituda? ikka seesama meeleheitel tupeomanik, kellele naiseliku uhkuse mõiste võõras.
mansion ghost 24. veebruar 2015, kl 15.24
´kadakatupp´, kui kõrgelt kukkusid :D)

Aga paraku mul vastuväited puuduvad.
 
Täitsa Blond 24. veebruar 2015, kl 15.37
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.09.
mansion ghost 24. veebruar 2015, kl 15.45
Lihtsalt väga harva juhtub tupsul midagi mõistlikku tulema ;)
 
Täitsa Blond 24. veebruar 2015, kl 15.50
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.06.
 
kadakatupp 24. veebruar 2015, kl 21.43
mansion, olen ka sellistelt kõrgustelt kukkunud kuhu sinusugune vaim elu sees ronida ei julgeks..............ja ikka nagu kass käppadele maandunud.
*TäitsaBlond aga mehed, kes pole ühegi tupega ammu lähikontaktis olnud, unustavadki selle keele ära. lõpuks unustavad isegi meheksolemise mõtte ära, nii kurb lugu.
mansion ghost 24. veebruar 2015, kl 22.00
Oh, see kukkumine iseenesest pole midagi, ainult järsk paigalejäämine võib valus olla.
Aga nagu paistab, on taas tegu tõlgendamise küsimusega.
Samuti meheksolemine ja selle mõte.
Kes näeb mõtet võimalikult paljude tuppede läbimises, kes ühele kindlaks jäämises.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 24.02.2015 22.00.
 
Ingel, endine ingel 24. veebruar 2015, kl 22.07
Ega asi ei ole ju arvudes või läbitud teekonna pikkustes... kvantiteet ei pruugi olla see peamine näitaja (omas suuruses või väiksuses...)...
paneks rõhku tulemusele....
Aga midagi, mida sa muuta ei saa (või on jäädavalt möödunud)... seda ei tohi taga nutta... no nati aega ikka võib, aga siis tuleb ju pea selgeks saada ja edasi elada...
isegi truud luiged suudavad seda... Ja kui sul peeglist just mingi koletis ja õela hingega elukas vastu ei vaata, siis loobu sellest nutulaulust... Oled vist skorpion - see tahab end mattes ja "tappes" neis kahetsuse laineis hõljuda... omas mahlas ....

oled skorpion`?
 
kadakatupp 24. veebruar 2015, kl 22.09
mansion, sinu mustvalges maailmas on 2 varianti, läbida võimalikult palju tuppesid, lausa mustmiljon. või õhata terve maise elu jooksul selle suunas, kes su ammu sinnapaika jätnud nagu katkise mänguasja.
see viimane hädine valik võrdub ju tegelikult elu raiskamisega, eriti mehine küll ei tundu.
 
Aadu Kadakas, psihholoog 24. veebruar 2015, kl 22.12
Arrmastus on kui üks jõle jõud, mis sind tuulispasana endasse haarab, tulistades Amori noole otse sinu südamesse, nii, et see sind kohe ei tapa aga ka edasi elada ei lase.
mansion ghost 24. veebruar 2015, kl 22.17
Ei ole skorpion :)
Kui seda horoskoobindust üldse millekski pidada, siis midagi veel põikpäisemat :D)
Iseendale elamine pole raiskamine indiviidi tasandil ka ilma paariliseta. Raiskamisena võib see näida kõrvaltvaatajale kes seeläbi millestki puudust peab tundma.
Targu ma ilmajäetusest ei räägi, sest ilma saab jääda vaid sellest, mis juba olemas/käes/käeulatuses on.
 
Ingel endine ingel 24. veebruar 2015, kl 22.20
Kas sa ei näinud hoiatussilte, et vibulasketreeningute ajal ei tohi seal lasketiirus ringi töllerdada????

Vot siis räägigi kõigile nüüd, oma lolluse õigustuseks, et see, kes sulle selle noole rindu lasi, oli Amor.... usume, usume... Mis ta perekonnanimi oli?

Ja ainult suure jõuga saab nooled lendu....
 
Aadu Kadakas, psihholoog 24. veebruar 2015, kl 22.28
Ma vilistan igast siltidele, olen nii kõva tegija, tulistan ise igast asendist kümnesse, ka kinnisilmi.
Ei usu? No hakka siis usklikuks..
Amori nool pole mind viimasel ajal tabanud. Eks ma ise olen ka laisk olnud.
 
Ingel, endine ingel 24. veebruar 2015, kl 22.40
No vilista, vilista... ega need nooled vilistamiste peale tulegi... silte tuleks lugeda, mitte neid vilistada...,
ja keegi sind tulistamas vast polegi näinud, ei puusali, ei maoli...

Ja see mis sind tabas - mis see oli? Laisk või mitte...
 
Aadu Kadakas, psihholoog 24. veebruar 2015, kl 22.51
Minule kohe ei meeldi need vaidlevad naised.
Hea naine peab olema nagu orjatar Isaura, ei vaidle, on rõõmus, teenib ja armastab oma isandat ja ei esita küsimusi.
 
Ingel, endine ingel 24. veebruar 2015, kl 22.56
No sis ei ole sa kindlalt Aadu - sest eesti mees on ju aegade algusest saadik vaidlevate naistega harjunud...

No sis ei ole sa kindlalt Kadakas, sest eesti mees , erit veel saarelt5, on harjunud naistega, kes kasvatavad ülesse mehe ja 7 last

No sis ei ole sa kindlalt psihholoog - orjatarideks manamine ei ole kindlalt selle töö tulemus....

aga sa proovi veel....

Sulle meeldivad siis vaidlevad mehed?
No küll sul on hetkel huvitavat siis telekast vaadata... kõik vaidlevad kõigiga...
 
Aadu Kadakas, psihholoog 24. veebruar 2015, kl 23.04
Vaidlemine on saatanast, mina pooldan alati konsensust, ainult, et minu sõna peab olema viimane.
Pooldan usurpaatorlik koloniaalset demokraatiat.
 
Ingel, endine ingel 24. veebruar 2015, kl 23.12
Ja su kuningriik on 7 maa ja mere taga, kus lohe valvab sissepääsu juures ja seal valitseb igavene kevad....
Kõik su alluvad käivad suurest austusest käpuli, on trud ja ei oska kõneleda... (sest muidu vaidleks)... Ja sina saad, demokraatiat arvestades 3 x kuus linnaloa, et pääsed internetii, sest seemet tuleb külvata, demokraatiaseemet...

ka öised tabletid juba võetud? :)))
 
naine 24. veebruar 2015, kl 23.21
Aadu, mehe sõna võib olla küll viimane, aga kokkuleppeliselt on nendeks sõnadeks alati - jah kallis! - :D
 
just! 24. veebruar 2015, kl 23.24
See on kuldpulmade retsept.

Naine teeb sellest reeglina omad tuletised: vastab samuti "Jahh, kallis!"... aga teeb asju teisiti... aga mehelepiisab sellest fraasist... ta ego magab siis rahulikult...
 
Aadu Kadakas, psihholoog 24. veebruar 2015, kl 23.26
Tabletti ma pole täna võtnud, eile võtsin.
Aga täna käisin küll apteegis ja ostsin kurguravimit, vietnami tähte ja alka-seltzerit, sest mitu päeva olin kõvas gripis ja praegu veel joon islandi-sambliku teed jms shamaani värki asju teen.
 
Aadu Kadakas, psihholoog 24. veebruar 2015, kl 23.29
Jah kallis!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!