Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovitage kohti, kust leida korralik naine
 
Kitsnik Abdul 24. veebruar 2015, kl 19.56
Tahan oma jurtasse võtta hea naine. Naine peab olema truu, käima siivsalt riides, armastama kodu ja perekonda ning oskama kodutöid. Naine võiks olla usklik.

Millistest kohtadest võiks veel otsida? Mõned kohad näiteks on Aadate, Tutvumiskeskus, Flirtic, Date24, Iha.ee. Aga soovitage veel. Hea oleks, kui leiaks mõne koguduse hingekirja koos naiste vanusega. Hea naise saamiseks ei ole mul millestki kahju.
mansion ghost 24. veebruar 2015, kl 20.00
Tont võtaks, ei mäleta täpselt aga nelipühilased või mingid "hottentottenid" panevad kõik oma lambukesed siivsalt paari :D)
 
ehk 24. veebruar 2015, kl 20.17
ehk reaalne face-to-face kohtumine ei tule kõne alla? käi väljas seltskonnaga jms ning küll leiad kaaslase. kui kükitad kodus, scrollid tutvumiskuulutusi siis teadagi, mis lõpptulemus on. edu otsingul!
 
Haha 24. veebruar 2015, kl 20.27
Eriti nutikas sa just pole. Otsid iha.ee lehelt vooruslikku neiut, see on sama hea kui l"tsimajast süütut naist otsida.
 
Täitsa Blond 24. veebruar 2015, kl 20.29
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.00.
 
gossip 24. veebruar 2015, kl 20.29
Harku asula ühte asutusse olevad lausa Inglismaalt uusi naisi toodud.
 
Kitsnik Abdul 24. veebruar 2015, kl 20.36
1. Vahel võibki leida õnne sealt, kust teised ei oska otsida.

2. Kust leida seltskond väljas käimiseks, et kohtuda f-to-f? Kitsed ei sobi seltskonnaks.
 
galita 24. veebruar 2015, kl 20.36
Kuremäe nunnakloostrist leiad oma soovidele vastava naise:
1.käib sündsalt riides.
2.on nii truu, et seksi pead naabrinaise käest nurumas käima, sest temakese hing ja ihu kuulub Jeesusele.
3.kodutöid oskab, saad koos naisega paastusööke süüa.
4.kodu armastab, klubides ja bubides sõbrannadega pidutsemas ei käi.
5.on usklik, sinu elutoas saab olema altar koos ikoonidega kus te igal õhtul kahekesi põlvitades patte andeks palute.
 
milla 24. veebruar 2015, kl 20.49
käi striptiisibaaris,sealsed tantsijad on keik kenad,ustavad ja pakju osavamad kui eesel või kits.
 
Tõde 24. veebruar 2015, kl 20.50
Teemaalgataja on täielik nolifer. Pole tal tuttavaid kellega väljas käia, taob kodus üksi pihku.
 
pihu+kämbla 24. veebruar 2015, kl 21.06
kõige korralikumad on sul kõige lähemal, torbik.
pille ja kati - võõraid mehi ei vaata, töötavad korralikult, alati ootevalvel, vajadusel tõmbavad kummiülikonna peale, puhtusest pakatavad, pesemisest ei keeldu kunagi....
ps kui löövad risti ette, on kristlased.
 
Sid 24. veebruar 2015, kl 21.47
Kusjuures see kiriku variant ei ole üldsegi paha. Kuremäe kloostrisse suisa ei saadaks, aga Nevski katedraali küll. Sealt võib leida naerusuise naise, kes tutvumiseks valla on. Seksi küll enne pulmi ei saa, see on patt, aga muidu igati viks ja viisakas naisterahvas.
 
Sidile 24. veebruar 2015, kl 21.59
Sa ikka saad aru, mida sa soovitasid?
ta otsis ju naist, pere loomiseks, mitte neid kerjajaid, kes seal treppidel sind varitsevad..... :)
Ja veneusulised need siivsalt riietujad nüüd küll ei ole, võib-olla siis vanausulised.... vaata nende kirikuid - kõik särab ja sätendab... see ju ideaal, sinna liigutaksegi...

Las ta valib m'õne lahkusuliste kogukonnast omale naise - saab kõik tingimused täidetud... osad ei pane kätt ettte ka abielueelsetele suhetele...
ja seltskonnaelu missugune... paari kuuga ei jõua kõiki kogukondi läbigi käia... vaat milline seltsielu sel algatajal hakkab olema! tubli.
Ingel olin.
 
ah selline elid, sidil 25. veebruar 2015, kl 01.19
tom oma 50 aastase kokkuõmmeldud süütusega moori siis kloostrist leidiski vä?
oh, kui romantiline. kuidas tom muidu teab, et kloostrinaistelt keppi ei saagi, kuna hallipäine tütarlaps on skandinaaviamaa avarustes end juba piisvalt väsitanud..
ja siis räägivad moraalist. irw.
 
Sid 25. veebruar 2015, kl 09.38
Sa hõbetutike kipud öösel juba segast kirjutama, mitte elid, vaid eliit. :D Aga sa ikka kirjuta teemasse ka, sest muidu jääbki vaid tunne, et sul muud mõttes pole, kui mina ja mu kinnisvara.
Soovita näiteks mõnda kohta, kus sina liigud ja kus teemaalgataja sind leida võiks. Saaksid ka lõpuks tanu alla ja ei pea mu kinnisvara peale suud vesistama. :D
 
Täitsa Blond 25. veebruar 2015, kl 10.32
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.29.
 
karjäär 25. veebruar 2015, kl 11.05
mul muda jagub, mida loopida, vastastikku. Vaadake, et keegi trajektoorile end ei säti.
Kuhu saadan muda ja kuhu arve? Ja palju läheb?
 
moor 25. veebruar 2015, kl 20.47
Kui mina veel noor ja ilus olin...Kas tänapäeval need igasugu oma usu propageeriad enam uste taga ei konda? Need tulid ise ja kutsumata, oleks saanud kohe kandidaadil mõned kodutööd ka ära teha lasta ja esmase hinnangu anda. Nojah, kui teemaalgataja pärapõrgus elab, siis on raskem juhus.
mansion ghost 25. veebruar 2015, kl 20.53
"Kas tänapäeval need igasugu oma usu propageeriad enam uste taga ei konda?"

Oi, käivad ikka. Päris kabedad näitsikud aga ...
Üks mees oleks siin äärepealt ribadeks kistud fantaseerimisegi eest :)
 
ingel, endine ingel 26. veebruar 2015, kl 11.25
Unistamise eest vangi ei panda...
Aga, kui juhtud seda kõvahäälselt tegema, võid saada tõsise karistuse planeeritava (seksuaal)kuriteo eest... Seda mõtlesid, emmennn?
Teemaalgataja ei plaani nud ju mingit laadi seaduserikkumist korda saata - tal lihtsalt vastassugupoolest mõtlemine seal "Reigi õpetaja" aegses mõttemallis.... aga selle eest vangi küll nüüd ei panda - mõistetakse lihtsalt jäävalt üksindusse (kui just mingit poolearulist ei leia...)... Julm? võib olla, aga kui eksin siis rõõmuga!

Ja oma kogemustest võin kindlalt väita, et nende vahitornlaste puhul aitas pensionieelikute uste tagant minemapeletamiseks ühest lausest: ma olen maausuline. Ja kadunud nad olidki... ju on neil miski usukoodeks, et teise mehe naist ei puuduta - kui nii käskude peale ümber mõelda... :)

Kelle käisid uste taga kenad ja noored? ju neid siis ei jätkunud kõigile... :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!