Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sooviks Teie Teadjate nõu tsipake
 
Mina siis 26. veebruar 2015, kl 14.49
Teema siis selles, et pole ma kohtamas käinud juba sada ja üks aastat. Nautisin oma poissmehe elu.
Ja nüüd tuli üks naine eikuskilt ja asi niikaugel, et tahan temaga väga kokku saada.
Siit siis küsimus Teile Tedjatele - mida tehakse tänapäeval kohtingutel, kuhu minnakse jne?
Tõesti pole aimugi mida ette võtta ja ei taha asja ära rikkuda. Naisterahvas elab väljaspool tallinna, ise tallinnast. Tegemist on 38.a inimestega.
Tümitage nüüd palju tahate ehk tuleb ka asjaliku nõu?
 
kõige lihtsam 26. veebruar 2015, kl 14.55
minge kinno ja pärast kusagile istuma, kui jutt kinni peaks kiiluma siis saate vähemalt filmist muljetada.
 
Sid 26. veebruar 2015, kl 15.00
Kino on tutvumiseks kõige mõttetum koht üldse. Parem siis juba jalutada vanalinnas või kui ilma ei juhtu olema, siis istuda mõnes kohvikus. Inimest peab ikka nägema, et temaga vestlust aretada saaks.
Kui muidugi oled kole kui öö ja jutt ei jookse, siis muidugi kinno ja pärast kohe iga roju oma koju. :D
 
vaauu 26. veebruar 2015, kl 15.00
38 aastane räägib nagu sajaaastane...kle norm mees, milles küsimus - vii naine koju, pane kohv ja kook ette, istu kõrvale ja pane käsi põlvele.
kui naine ei ole loll, siis aretab ta juba ise edasi, sina mine vaid kaasa.
 
Mina siis 26. veebruar 2015, kl 15.02
Tänud. Tahaks midagi ägedat ja meeldejäävat teha ja pea täiesti tühi. Suht crazy aga olen nonii kõrvuni sees nagu 16.aastane poisike ja seda ainult telefoni teel suhteldes.
 
ei ole lihtne 26. veebruar 2015, kl 15.02
käib kinos ära ja tuleb teeb uue teema, et mida edasi tegema peaks:)
kui 38ndaks pole aru pähe tulnud, siis ikka raske juhus tõesti:)
 
müürilõhkuja 26. veebruar 2015, kl 15.07
Kui hirmsasti tahad head muljet jätta siis küsi, kus naine sooviks kokku saada, temale mugav koht on kõige parem algus ja sulataja, edasi juba kujuneb ise.
 
kõige lihtsam 26. veebruar 2015, kl 15.18
kuule ära targuta jälle, kole kui öö, sinu arust vist algab ja lõpebki pimedas saalis. Kino ongi sellessuhtes kõige parem, kui inimesed pole mingid möla meistrid siis ei tule piinlikku olukorda vähemalt, et mõlemad vahivad lakke, mokk kinni. juhtunud korra selline, ükskõik mis teema ma ka üles võtsin, koogutas tema takka ja oskas ainult ei või jah öelda.
Muidugi võid ka temakeselt küsida mida ta teha sooviks.
 
O_o 26. veebruar 2015, kl 15.21
No siis viigi ta muljetavaldavasse kohta, Linnahalli katusele, Teletorni või Kadriorgu patseerima, miks mitte ka Kumusse, kui kultuursed olete. Tee väike eeltöö paiga ajaloost, kus patseerite, see on kindlasti provvale huvitav kuulda.
Pärast koffik.
 
Täitsa Blond 26. veebruar 2015, kl 15.22
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 14.55.
 
Triin 26. veebruar 2015, kl 21.37
Lihtsuses peitub ilu!
Minge lihtsalt jalutama- parki või mere äärde. Kohvikus peab olema kuidagi ranges vormis, vastaspoole silmad vaatavad koguaeg vastu. Järsku esimesel kohtumisel pole see just kõige meeldivam, sest väike närv ikka ju sees ka kõige julgemal:)
 
punapea 26. veebruar 2015, kl 21.42
oled sa ikka teda näinud? tel, teel suheldes võib igaüks ahvatlev tunduda, rääkimata kirjavahetuses. kui pole näinud, tule pilvedelt alla ja kohtu avalikus suvalises kohas. kui ta sulle välimuselt vastu on, saad kohe minema jalutada, kui oled ettevalmistusi teinud, planeerinud, võid saada suure šoki osaliseks. vaadake ikka enne teineteisele otsa, siis armuge:DD
 
oi may good 26. veebruar 2015, kl 21.53
Naised panevad omavahel kinos,kohvikus ja pargis :D
 
Mees Valges 28. veebruar 2015, kl 05.37
38 a. Naine teab midaq tahab, seal ei ole mõtet tiluliluga, kino kohvik, jamada. Hoolimine ja lilled, olenevalt ka võtab - kärakas. Ja siis seks, või homme seks. Kui naine hakkab pipardama- järelikult ei ole sa tema tüüp.
 
flonni 28. veebruar 2015, kl 05.56
Mees Valges, miks mulle on eluaeg tundunud, et just sina oled mu elust puudu? kõik see tilulilu, kino, kohvik ja maruline seks peale odavat brändit nimega aramis. sina oled küll minu tüüp, võin seda ausalt jumala ees tunnistada.
 
Mees Valges 28. veebruar 2015, kl 06.26
Jube jama elu sul siis olnud Flonni. Ma olen Selle kõik juba läbi teinud, peod ja joogid. Ma ei usu seda " ma olen sinu tüüp " juttu, et see siiras on. Aga naudinguline seks ilma promoillita sobib mulle paremini. Ja, et ei oleks valesti mõismist, mul aastaid juba 50.0
 
mandoliin 28. veebruar 2015, kl 06.27
olen samuti jalust nõrk. kujutage ise ette - hämarus, muda, sopp, prügikastidest möödalennutatud jogurtitopsid ja sprotikarbid ja sealt tuleb tema! üleni valges! see on parem kui savisaar ja jalgpall üheskoos.
 
kuulge, 28. veebruar 2015, kl 20.24
ma saan aru,et paar on sündinud 1938. aastal....!rohud sisse,veits telekat ja pikali,homme vaja koju saada!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!