Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun naisega, kes ei kiindu vaid võtab pereelu kui projekti, samas saaksin mina seda naist armastada.
 
see punapea on nüüd Agnes vä? 27. veebruar 2015, kl 17.16
see punapea on nüüd agnes vä?
n46 läks vist praematele jahimaadele, ses mõttes pole ngu valikut.
 
topivad armastust 27. veebruar 2015, kl 17.19
mis te sest armastusest sinna abielusse nii meeleheitlikult topite.
Läbi ajaloo on üle maailma riigipeade abielud püsinud ja nende sõlmimisel palju armastusest ei räägitud.
aga püsisid ja vara jäi ühe ringi inimeste kätte.
No abielu on üldse meeste väljamõeldis, et natukenegi kontrollida, kellega naine järeltulijad soetas.
 
näh 27. veebruar 2015, kl 17.28
Muidugi ei saa armastust osta, armastus tuleb välja teenida. Armastusega tuleb tööd teha aga vabatahtlikult mitte sunniviisiliselt. Sõprusest võib alguse saada armastus aga ka armumisest. Armastuse alustalaks on siiski meeldimine teineteisele, usaldus.
 
palun 27. veebruar 2015, kl 17.39
näidet, kuidas armastusega tööd teha?
 
küsimus blondile 27. veebruar 2015, kl 19.15
kui armastus lihtsalt on või ei ole, siis võib sellest lausest järeldada, et me ise ei saa selle heaks palju teha, et ta ikkagi oleks?Ehk siis - armastus sõltub kellestki teisest, kes meie teele satub või siis ei satu, meie elu jooksul?Kas nii?Kui mul seda õnne ei ole,järelikult pean elama ilma armastuseta kogu elu, kuna teda lihtsalt ei ole sattunud minu eluteele?
Armastus on enese valik, kas sa tahad seda tunda või mitte.Ei saa ju jääda ootama, et kui ma hetkel armastust millegi või kellegi vastu ei tunne, siis küll ta kunagi end ilmutab ka minule.Mõningaid pingutusi sa selle nimel ju ometi teed, kõik me teeme.armastus on ju meie endi sees, meie endi tekitatud, ükskõik kas siis väliste või sisemiste mõjurite toel.Kui armastus oleks jackpot, nagu väidad, siis oleks ta vaid valitute eesõigus, kas sa ei arva?
 
Täitsa Blond 27. veebruar 2015, kl 20.22
Sina tutiga kaarel, õnne sulle eluteele!

küsimus blondile
Kui sina või keegi oskab anda armumise ja armastuse tekitamise "retsepti", siis võiks ta kandideerida Nobeli preemiale.
Kui keegi siiski arvab seda retsepti teadvat, siis saatku see mulle postkasti....teen kohe inimkatse.

Siiani on see Püha Graal kogu inimkonna eksisteerimise ajal leidmata.
 
Joey 27. veebruar 2015, kl 20.47
Ära solgi
 
to.. 27. veebruar 2015, kl 21.10
Joey Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ära solgi

milline geniaalne mõte. paremaks polegi võimeline?
 
Joey 27. veebruar 2015, kl 21.13
See ei ole see koht,kus oma vōimeid näidata.
 
to Joey 27. veebruar 2015, kl 21.17
ära siis üldse mögise.
 
Joey 27. veebruar 2015, kl 21.19
Teemaalgataja tahab leida naist,keda armastada.Milline naine ei soovi,et keegi teda armastaks?
 
to Joey 27. veebruar 2015, kl 21.21
sa oled vist natuke peast ohhooo,aga siin ei räägita praegu sellest.
 
brünett 27. veebruar 2015, kl 21.22
niisiis te olete armastuse ära tapnud .. ta surnuks kuulutanud .. suisa ebareaalseks liigitanud.
miks te seda tegite?
tahtsite kuulsaks saada nagu jumalat tappes või ahastusest nagu indrek miraldale mõeldes .. see võiks olla iroonia või üleolek või selle näitlemine .. aga see oleks siis võlts, ilmselt näiks siis ka võltsina..

igatahes te ei usu enam, täitsa kohe üldse enam mitte! see võib küll ahastustuse esile kutsuda ja päris teesklematu sealjuures
 
kollanokk 27. veebruar 2015, kl 21.27
olete kõik seent söönud? armastus on olemas, aga kui mingi hull arvab, et ta selle tekitamise saladust teab, siis näidaku ette.
 
kadakajupp 27. veebruar 2015, kl 21.36
ma lisan ka ühe nüansi - armastus on olemise viis, subjekti/objekti ja muu välise määratlemine on sealjuures butafooria. armastus on universaalne kriteerium, ainuke, mis hetkel sellisena defineerituna meenub.
 
viimasele 27. veebruar 2015, kl 21.57
mida sa küll ometi sööd et sa nii tarkusest pakatad?
 
blondile 27. veebruar 2015, kl 22.43
ei ole armastuse leidmine Põha Graal ega taandatav mingitele auhindadele(kui siis vb ainult enda jaoks) See on inimesele väga loomupärane omadus/seisund,küsimus seisneb vaid selles kuidas saab armastust muuta püsivamaks ja sügavamaks.Samuti ei ole armumine ja armastus üks ja seesama, siin ongi probleem, et sa ajad need kaks asja täiesti segamini(ja mõtle korra veel, enne kui vastu vaidled et teed neil vahet).Üks asi on need "liblikad" kõhus, mida tekitab armumine ja füsioloogia(ja tihti armastuseks peetakse) ning tulevikus võibolla tõesti saab apteegist retsepti selle tunde tekitamiseks. Teine asi aga armastamine(maailma,mehe/naise,töö/tegevuse jne.), mille jaoks retsepti ei ole ja pole vajagi,kuna on väga subjektiivne tee, aga kindlasti oma tahtega suunatav ja saavutatav.Niisiis küsimus on selles kuidas õppida ennast armastama, et olla see kes sa oled ja jagada armastust, mis sa oled ja ühtlasi võtta seda ka vastu:)
 
maastik 27. veebruar 2015, kl 22.47
kadakajupil lihtsalt hästiarenenud analüüsivõime.
 
viimasele 27. veebruar 2015, kl 22.51
no tõesti:D
 
maastik 27. veebruar 2015, kl 22.58
 
kadakajupp 27. veebruar 2015, kl 23.01
selline on minu hetke tõde - ma ei tea, kas sel ka analüüsivõimega pistmist on. pigem tunnetuse ja teadmise küsimus, kui loogikaülesanne.
 
Täitsa Blond 27. veebruar 2015, kl 23.34
blondile
27. veebruar 2015, kl 22.43

Ära topi mulle suhu sõnu ja mõtteid, mida ma pole iial öelnud. Loe mu 2000+ kommentaari enne läbi ja õpi loetust aru saama, õpi allegooriat "lugema". Kui seda ei oska, siis keri minu kommentaarid lihtsalt edasi.
Mitte armastus pole Püha Graal, vaid selle "tekitamine" või keegi arvab, et seda saab tahtega tekitada? Sama kehtib ka armumise kohta.


Kunagi kirjutan raamatu, eks osta ja loe...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 27.02.2015 23.40.
 
lausa takjas 28. veebruar 2015, kl 00.20
misasja, mingi töll kritseldab igavusest suvalise omanägemusliku kohustustevaba kooselu stsenaariumi ja kõigil on selle iba kohta oma arvamus, ainult blondil on vale arvamus? äkki keegi selgitaks lähemalt?
 
tean 28. veebruar 2015, kl 01.00
see on ju joodik agnes, kes kümne eri nime all blondi kallal on. mehena esinedes on ta sõnadel vist rohkem kaalu, tema arvates.
ei näe, et nimetud blondi kallal irisejad oma vanuse poolest teemaalgatajale sobivad. mingi kiilakas pidi tal olema?
 
tolerantsuse surm 28. veebruar 2015, kl 01.25
mis, teemaalgatajal on juba mingi kiilakas olemas ja ikka nillib siin naisi? ütle nüüd neid perverte! hea veel, et kedagi lapsendada ei tahtnud.
 
eks 28. veebruar 2015, kl 01.26
muidugi on kõik blondi kallal, sest ta on liiga terav pliiats.
 
Ingel, endine ingel 28. veebruar 2015, kl 07.55
Blondi kallal saab närida ju - ta ei tõmbu solvumiseks kerra ja ja ei veere nurka nutma... seepärast saab teda aasida ja tema kallal ka närida...
Ja oma panus on veel Blondil endal - kuna ta ei hakka ropendama ja trükimusta mittekannatavaid mõtteid siia tähtedes ritta laduma, siis saab temaga ka siivsalt nokkida...
Mõni läheks lukku, ropendaks valimatult nati ja siis kaoks...

Aga Blond on kui lenini kuju: iga ilmaga ja iga tuviga.. selline stabiilne ja püsiv... :)))) isegi lilli tuuakse nati jalge ette...
 
gustav 28. veebruar 2015, kl 08.23
rohkem võiksite neid lillekesi blondi jalge ette laotada. kes peale tema veel teiesuguseid välja kannatab.
poetan siia alpikannipoti.
 
wtf 28. veebruar 2015, kl 09.51
Minu poolt kimp punaseid nelke:)
 
nali? 28. veebruar 2015, kl 11.43
siinsed ajukääbikud kummardavad blondi rohkem kui omal ajal leninit jumaldati. kui omal debiilsed tunnused ja mõtlemisvõime null, tundub blond muidugi targeim ja ilusaim olend ilma peal. jõudu jumaldajatele, et te kunagi ei pettuks oma jumaluses!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!