Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun naisega, kes ei kiindu vaid võtab pereelu kui projekti, samas saaksin mina seda naist armastada.
 
to nali 28. veebruar 2015, kl 12.13
sul kade meel, et sind keegi ilusaks ja targaks ei pea, kummardamisest rääkimata?
 
Täitsa Blond 28. veebruar 2015, kl 12.42
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 14.19.
 
leninlane 28. veebruar 2015, kl 15.11
keegi näeb koguaeg blondi enesekiitust, aga mina pole peale ta eneseiroonia midagi märganud. funktsionaalne lugemisoskus pole vist õpitav.blondi kaks vaenlast saja eri nime all on muidugi klass omaette.
 
leeninlasele 28. veebruar 2015, kl 15.21
leninlane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> keegi näeb koguaeg blondi enesekiitust, aga mina p
> ole peale ta eneseiroonia midagi märganud. funktsi
> onaalne lugemisoskus pole vist õpitav.blondi kaks
> vaenlast saja eri nime all on muidugi klass omaett
> e.

kes teisiti näeb kui sina, on lugemisoskuseta loll?
võiks sinu naiivsuse kohta sama arvata, aga milleks?
 
??? 28. veebruar 2015, kl 15.28
millal te viimati keppi tegite?
 
eelmisele uurijale 28. veebruar 2015, kl 15.30
??? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> millal te viimati keppi tegite?

täna hommikul, mis siis? tee ise ka, saad rahu.;P
 
uurija 28. veebruar 2015, kl 15.45
ja ikka kisub tutvumisfoorumisse?;)
 
uurijale 28. veebruar 2015, kl 16.01
kepi tegijatel on siinviibimine keelatud? sa siis ilma? kaastunne.
 
to uurijale 28. veebruar 2015, kl 16.25
pole nagu loogiline, et peale keppi tutvumisfoorumisse kohe kisub.
 
vanade meeste peenise veerpais 28. veebruar 2015, kl 16.34
no kõvaks läheb tomil siiski hommikuks vaid. see on uriini kogunemise tulemusel põide öö jooksul, mis avaldab survet peenisele.. ses mõttes nagu vajutab vere kinni ja ajabki vana kortsuline end veel kurvalt poolde vinna.
 
keh kepp 28. veebruar 2015, kl 16.36
no kehv kepp ja ebaõnnestunud kepp mingi hallipäise mooriga tekitab ju masendust, sellpärast see tom ju delfikas elabki.
eks need vana naise väljakasvanud juuksejuured ja hall häbe tekitavad kurbust ju küll.
 
Sid 28. veebruar 2015, kl 16.40
vanade meeste peenise veerpais Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no kõvaks läheb tomil siiski hommikuks vaid. see o
> n uriini kogunemise tulemusel põide öö jooksul, mi
> s avaldab survet peenisele.. ses mõttes nagu vajut
> ab vere kinni ja ajabki vana kortsuline end veel k
> urvalt poolde vinna.

Agnes joo vähem:))
 
Sid 28. veebruar 2015, kl 16.41
keh kepp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no kehv kepp ja ebaõnnestunud kepp mingi hallipäis
> e mooriga tekitab ju masendust, sellpärast see to
> m ju delfikas elabki.
> eks need vana naise välja
> kasvanud juuksejuured ja hall häbe tekitavad kurbu
> st ju küll.

Ütlesin juba joo vähem, Agnes!
 
kubemekarvad 28. veebruar 2015, kl 16.43
Woman's Health pani kokku nimekirja asjadest, mis mehed haavatavaks muudavad.

1. Auto kehv seisukord. Mehi ei häiri roosteplekid, segadus salongis... kuniks autosse ei istu naist.

2. Piinlikkust tekitavad sugulased. Stripiklubi armastav vanaisa, rassistlikke nalju tegev vanaema... mehel jääb üle vaid loota, et sa tema lähikondlaste kiikse talle üle ei kanna.

3. Õllekõht. Arvad, et ta ei hooli oma vatsakesest? Arva aga uuesti!

4. Vähesed teadmised. Mehed kardavad näida ebakultuursetena, nad pole vaimustatud mõttest, et ei taipa asjust suurt midagi.

5. Kubemekarvad. Jah, ka mehed murravad pead, mida nendega ette võtta.

6. Karvad seljal. Noh, olgem ausad, neid on endal väga keeruline raseerida. vaeval ta sinu abigi selles küsida tihkab...
 
tomi joomine ei muuda asja 28. veebruar 2015, kl 16.45
tom, kas teised joovad või mitte, ei muuda su halli moori nooremaks ega ega su lõtva keret pringimaks.. bii, et seos puudub teiste joomisel ja sinu hallil mooril ja isegi su kubemekarvadel.
 
Sid 28. veebruar 2015, kl 18.23
Mina ja alias Tom ei ole kaua enam tsüklis olnud. Pohmelli ei kannata enam välja.
 
irw 01. märts 2015, kl 00.28
uurija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja ikka kisub tutvumisfoorumisse?;)

sa ise käid siin õhku rikkumas ainult suure kepipuuduse pärast või on veel mõni põhjus?
 
Sid 01. märts 2015, kl 10.12
Nii armas on vaadata, kuidas hõbetutt ja liba omavahel (või äkki omaette?) dialoogi peavad. Mis mõnu sest saab - raske öelda, aga ju siis on hea soe tunne. :D
 
Janely 01. märts 2015, kl 10.16
No kui see naine oli valmis pangalaenu võtma siis ei saanudki tema kupli all korras olla. Vaid vaesed ja ebakindlad inimesed jooksevad kohe panka.
Kuula parem mõne mõistlikuma juttu.
 
Täitsa Blond 01. märts 2015, kl 10.25
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 03.06.2015 23.47.
 
meesTartust 01. märts 2015, kl 11.27
No mis see siis olgu, tavaline tutvusteema on ära risustatud, teisest küljest on see jälle TOP10 -s. alati:) Ei ole halba ilma heata ja vastupidi:)
Viimasele Täitsa Blondi postitusele on küll lisada. Ma üldse ei imesta, et sellise mõtte- ja tegutsemisviisiga naistel ei ole meest. Nad ei jaga mehe ja naisevahelisest keemiast mitte midagi. See tundub uskumatu, aga just ükskõikne naine paneb mehes tööle teatud keemia, keemia mis paneb seda meest sellele naisele järele jooksma ja teda ihaldama. Küllap on paljud tundnud keemiat teise inimese suhtes, samuti võib mõni inimene sinu lähedale sattudes tekitada negatiivseid emotsioone ja sa tahad sellest inimesest eemalduda. Minus tekitab viimast keemiat see, kui naine muutub mulle koormavaks, näiteks helistab mulle mitu korda päevas, tahab kogu aeg koos olla, teeb mulle kõik ette taha ära, teeb minu eest plaane jne.
 
Lumikelluke 01. märts 2015, kl 11.50
Mees Tartust, minumeelest on naisepoolne kiindumine sellise projekti puhul siiski täiesti vältimatu abieluprojekti õnnestumiseks. Hoolivust ja soojust ju tahaks naise poolt tunda ka kõige iseseisvam mees, onju? Neid naisi, kes ei kiindu oma "projektipartnerisse" nimetatakse tihti ka kullakaevajateks. Naine saab armastada kindlasti ka ilma et mees tunnetaks temapoolselt liigselt tähelepanu. No vähemasti mina arvan, et nii on võimalik. Lihtsalt pead leidma sellise naise...
 
Täitsa Blond 01. märts 2015, kl 11.50
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 14.14.
 
wtf 01. märts 2015, kl 11.56
ma ei kujuta küll ette, kuidas ükskõikse naisega õnnestunult pereprojekti arendada. Isegi mõistuseabielu õnnestumise eelduseks on siiski üksteisest hoolimine ja teatud määral kiindumine. Ei saa koos ühist asja ajada, kui teisest absoluutselt pohhui on.
 
hm 01. märts 2015, kl 12.10
Hoolimine ja kiindumine on erinevad asjad. Ükskõiksus tunnete osas ei tähenda veel pohhuismi. Hoolida saab ka kui inimesest, ilma armastuseta. Stabiilne kooseksisteerimine, teineteise toetamine, vestluskaaslase olemasolu ja seksuaalsete vajaduste rahuldamiseks kindel partner. Mis selles nii keerulist on?

Ei viitsi kogu teemat läbi lugeda. Kui vana kaaslast mees Tartust otsib?
 
Täitsa Blond 01. märts 2015, kl 12.28
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 14.13.
 
marleen 01. märts 2015, kl 12.33
MeesTartust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kirg, see saab otsa ja Sa ei talu
> enam teist, tahad tast vabaneda, tunned end ahista
> tuna, hakkad jälle seda tunnet otsast otsima, aga
> pereelu on nagu äriprojekt, see on kohustus. Pere
> jaoks ei võeta armastatud meest, vaid mees, kes Su
> lle väga meeldib. Kellega ei olegi suurt kirge. Sa
> ei saa tahta kahte asja korraga.

Põhimõtteliselt võib selle osaga nõustuda, et kui mees või naine niipalju meeldib, tema vastu on austus ja teineteisega on koos hea olla, ilma suurte tülideta ja ego pealesurumiseta ning mõlemad tahavad ühise pereelu nimel pingutada, siis see võib toimida. Suure kire korral kulub üks hetk liiga palju energiat asjatule tõmblemisele, kahtlustamistele, solvumistele, nii et pereelu võib kõige selle juures tahaplaaniline jääda.
Väga tähtis on suhtes omavaheline läbisaamine, kui tekib tüli tüli järel, siis mis pereelu sealt tahta, olgu kirg suur või väike. Äärmusest äärmusesse käitumine ei mõjuta ainult täiskavanute omavahelisi suhteid, kannatavad ka lapsed.
 
wtf 01. märts 2015, kl 12.35
hm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hoolimine ja kiindumine on erinevad asjad. Ükskõik
> sus tunnete osas ei tähenda veel pohhuismi. Hoolid
> a saab ka kui inimesest, ilma armastuseta. Stabiil
> ne kooseksisteerimine, teineteise toetamine, vestl
> uskaaslase olemasolu ja seksuaalsete vajaduste rah
> uldamiseks kindel partner. Mis selles nii keerulis
> t on?
>
> Ei viitsi kogu teemat läbi lugeda. Ku
> i vana kaaslast mees Tartust otsib?


Minu jaoks on hoolimine ja kiindumine pmst sünonüümid. Armastus on juba midagi enamat, kui kiindumine...
 
hm 01. märts 2015, kl 12.41
Näiteks: ma hoolin tänavale maha kukkunud inimesest ja kutsun ilma temasse kiindumata talle kiirabi. On vahe?
 
wtf 01. märts 2015, kl 12.52
Kui suhtud mehesse, kellega pere lood nagu tänavale maha kukkunud võõrasse, siis jah:)
Ikkagi on mul raske ette kujutada suhet, eriti projektipõhist suhet, kus naine kogu aeg nagu noateral peab käima...juhtub ta kasvõi natukenegi mingit tundevirvendust mehe suhtes üles näitama, kaotab mees tema ja ilmselt ka ühise projekti suhtes huvi...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!