Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kummitus otsib oma tuhkatriinut
 
irw 03. märts 2015, kl 15.30
targutav punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mõni üritab end jõuga kehtestada, kui muidu hakkam
> a ei saa ja aru napib, küll aga jagub sülge ja ila
> , mis põlvi märjutab ja ilaselt mehi nämmutab... :
> D
> paranoia on tegelinskil endal, kes arvab et t
> eda nuhitakse ja jälitatakse, tema eraelu luuratak
> se...

Ei ole see punaplänn jälgimaid, ta on lihtsalt alu nilliv delfidebiil. Aga praegu on ta tabanud täiesti ringi keskpunkti. Ja VEEL KUI täpselt.
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 15.49
nagu ikka - see, kes asjast midagi ei tea, kisab kõige kõvemini.
 
küsin kadakalt 03. märts 2015, kl 15.51
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nagu ikka - see, kes asjast midagi ei tea, kisab k
> õige kõvemini.

endast räägid?
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 16.02
mul üldiselt ei ole kommet rääkida asjadest, millest ma mitte midagi ei tea.
 
Peeter Esimene 03. märts 2015, kl 16.06
räiged targutajad eided siin koos, kadakajupp kõige ees, blond tilbendab järel. ma söön oma mütsi ära, kui mõni mees nendesuguseid omale kaelapeale tahaks võtta.
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 16.06
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nagu ikka - see, kes asjast midagi ei tea, kisab k
> õige kõvemini.


Et kes siis??
 
nutikas 03. märts 2015, kl 16.09
Mis sul jupp juhtunud on? seepse vähese keppimise viga on naistel, lähevad segaseks kätte ära.
 
n55 03. märts 2015, kl 16.27
see vähese k* viga on paljudel naistel, kui mitte enamikul. Hormoonid pidevalt kerkivad, aga maandav ja tasakaalustav partner tihti puudub, paljud muutuvad hüsteeriliseks ja hea, kui mitte päris lolliks. Tegelikult peaks keskeas naisel olema vähemalt üks tasemel mees-sõber, keda aga reaalis kohata väga, väga küsitav. Nagu juba mainitud: eesti meestest (vähemalt pakutavatest) pole asja. Pooled on ennast keskeaks mutta joonud v üldse kaotsi läinud, teine pool endist ülikõrgel arvamusel koos vastavate nõudmistega. Kuid mida naised iganes sinna parata saavad, et nemad ise veel enam-vähem adekvaatsed on.
 
HaukuvPeni 03. märts 2015, kl 16.37
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nagu juba mainitud: eesti meest
> est (vähemalt pakutavatest) pole asja. Pooled on e
> nnast keskeaks mutta joonud v üldse kaotsi läinud,
> teine pool endist ülikõrgel arvamusel koos vastav
> ate nõudmistega. Kuid mida naised iganes sinna par
> ata saavad, et nemad ise veel enam-vähem adekvaats
> ed on.

Mina väidan just vastupidist! Naised kujutavad, ette, et nad on ikka veel 20 aastased printsessid ja esitavad meestele nõudmised mis on printsessi väärilised. Vähemaga nad ei lepi mitte mingil juhul. Keskealine mees ei ole ei voodis ega elus enam see mis 20...25 aastane. Kurb aga tõsi.
Ahh, et miks mehed siis esitavad selliseid kõrgelennulisi nõudmisi? Kui mõni targem naine juhuslikult aru saab, et ta pole see mis 30 aastat tagasi, küll siis mehed ka enda nõudmisi piiravad. Aga seni kui pole sellest aru saadud oleme üksi ja nõuame vaid parimat!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 16.38
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see vähese k* viga on paljudel naistel, kui mitte
> enamikul. Hormoonid pidevalt kerkivad, aga maandav
> ja tasakaalustav partner tihti puudub, paljud muu
> tuvad hüsteeriliseks ja hea, kui mitte päris lolli
> ks. Tegelikult peaks keskeas naisel olema vähemalt
> üks tasemel mees-sõber, keda aga reaalis kohata v
> äga, väga küsitav. Nagu juba mainitud: eesti meest
> est (vähemalt pakutavatest) pole asja. Pooled on e
> nnast keskeaks mutta joonud v üldse kaotsi läinud,
> teine pool endist ülikõrgel arvamusel koos vastav
> ate nõudmistega. Kuid mida naised iganes sinna par
> ata saavad, et nemad ise veel enam-vähem adekvaats
> ed on.

Kuule, lammas, vaata nüüd tervikus see üle, mida sa siia kokku kirjutasid. Ja vasta küsimisele, et kas mehed peaks hulle rahuldades ise loomulikust terveks jääma või? Selge see, et nii mõnigi joob ennast pigem rentslisse, kui hakkab üldse tegemist tegema nende "enamvähem adekvaatsetega". Millistega võiks ehmatada kokutama näiteks väikelapsi või käima saada tõrkuva kodutehnika..
 
soliidses eas tüdruk 03. märts 2015, kl 16.45
Sel hetkel,

kui ei aeta enam ainult oma jonni ja õpitakse arvestama teistega,

kui lepitakse ideaalsete inimeste puudmisega ja osatakse kohaneda enda ja teiste vigadega

kui saadakse aru mitte ainult vastasugupoolega toimunud ealistest muudatustest, vaid ka enda omadest,

leitakse omavanunbe kaaslane, kellega on hea koos olla...
 
n55 03. märts 2015, kl 16.48
lamba-aasta küll, aga mina hoopis muu elukas.
NB!
naist rahuldada tuleb ikka enne, kui ta hulluks keerab (st k*da profülaktiliselt, et ei keerakski), pärast võib juba pöördumatult hilja olla. Aga oled sa reaalselt näinud kokutavaid väikelapsi ja kodutehnika imekombel töölehakkamist, sest reaalis liigub naisi igas vanuses...
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 16.54
Mhmh, muidugi peaks mehed lausa koordineerima ja kaardistama naised, kes hakkavad tasapisi soodaks keerama ja siis tormama. Sajatuste all, et miks nad omaainsa juures ei püsi:DD
 
piripiiiga 03. märts 2015, kl 16.54
soliidses eas tüdruku mõtteavaldus on sümpaatne ja mõistlik.

n55 - tahaks öelda, aga no mis see muudaks...
 
HaukuvPeni [ Privaatsõnum ] 03. märts 2015, kl 17.00
 
to kadakajupp 03. märts 2015, kl 17.01
mul üldiselt ei ole kommet rääkida asjadest, millest ma mitte midagi ei tea./kadakajupp

Aga sul tõsiselt ebameeldiv komme üle võlli tõsta teemasid, millest sa vähe tead, üksikjuhtum mis kunagi sinuga või mõne tuttavaga juhtus ei ole mingi näitaja, et AK-74 kogu elu padja all magada!

Pauk võib tulla ükskõik kuskohast, ei tea kas siis kui sa ennast kuskile betoneeritud punkrisse ära peidad koos mõnekümne aastase söögivaruga ja muu vajalikuga päästaks sind hirmude küüsist? Vaevalt, seal tekivad sul varsti hoopis teistsugused ja veel hullemad paranoiad.

Kui sa kardad, et keegi sinu kui naise vastu siirast huvi tunneb ja sinu mõtteid jälgib on hälbega, siis ma ei oska muud soovitada kui mõne spetsialistiga konsulteerida.
 
n55 03. märts 2015, kl 17.01
see ei muudagi midagi, kui muutjad puuduvad.
 
HaukuvPeni 03. märts 2015, kl 17.04
kle kopiabi. Kõigi registreeritud kasutajate nime taga on "privaatsõnum". Blond lihtsalt kopeeris kogu pundi ja ei viitsinud üleliigset kustutada. Ei kribanud ta mulle ja keegi teine ka mitte. Nii, et võin rahulikult edasi klähvida :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 17.05
kui arvamuse avaldamine koos vajalike selgitustega sinna juurde on targutamine või segasusseisund, siis olen süüdi. need, kes siin paranoilisi luulusid kahtlustavad, ei ole enda õnneks või kahjuks sedasorti netiahistamisega kokku puutunud.

mis ülejäänud teemasse puutub, on klassika - ei viitsi seda kommenteerida. tegelikult kiikan aeg-ajalt, et näha, kas kummitus naisele saanud on.
 
ega printsessid pole lollid 03. märts 2015, kl 17.05
seepärast nad delfis ongi, et teada saada, kes nende taga nuhib ja andmeid paljastavad :))
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 17.09
Kudas saab tänapäe printsessiks? Õunte või kohvipaksu, miniviinerite pealt?
 
piripiiiga 03. märts 2015, kl 17.09
kallis kadakajupp - inimene, kes tõepoolest on arvestatava netiahistamisega kokkupuutunud, hoiab sellistest kohtadest eemale nagu katkust.
 
äädikakärbes 03. märts 2015, kl 17.10
Õunte pealt ei saa!
 
haukuva peni tõekuulutus - delfis saab igast naisest printsess 03. märts 2015, kl 17.12
"Naised kujutavad, ette, et nad on ikka veel 20 aastased printsessid ja esitavad meestele nõudmised mis on printsessi väärilised"
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 17.13
to kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul üldiselt ei ole kommet rääkida asjadest, mille
> st ma mitte midagi ei tea./kadakajupp
>
> Aga s
> ul tõsiselt ebameeldiv komme üle võlli tõsta teema
> sid, millest sa vähe tead, üksikjuhtum mis kunagi
> sinuga või mõne tuttavaga juhtus ei ole mingi näit
> aja, et AK-74 kogu elu padja all magada!
>
> Pa
> uk võib tulla ükskõik kuskohast, ei tea kas siis k
> ui sa ennast kuskile betoneeritud punkrisse ära pe
> idad koos mõnekümne aastase söögivaruga ja muu vaj
> alikuga päästaks sind hirmude küüsist? Vaevalt, se
> al tekivad sul varsti hoopis teistsugused ja veel
> hullemad paranoiad.
>
> Kui sa kardad, et keegi
> sinu kui naise vastu siirast huvi tunneb ja sinu
> mõtteid jälgib on hälbega, siis ma ei oska muud so
> ovitada kui mõne spetsialistiga konsulteerida.

vaata - mina ei karda midagi, lihtsalt tean, et hoolimata kellegi uskumustest säärased asjad toimuvad ja arutlesin nende üle ning lisasin ka isikliku arvamuse. muide - poolautomaatne smith&wesson cs45 näeb padja all nunnum välja ja võtab vähem ruumi samuti.

minu kohta on andmed siin avalikult kõigile lugemiseks, kirjutage märkmikku, kui soovite. infot, mille avaldamist ma ei soovi, siit ei leia ega ka kellegi postkastist mitte.
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 17.16
piigale - jah, hoiab, aga alles "pärast". võib-olla selle teema lugemine tekitab situatsiooni, kus "pärastit" ei ole.

ups, kummitus - sorry su naisekosimise teema solkimise pärast, aga loodetavasti oled sellega harjunud.
 
kadakatupp 03. märts 2015, kl 17.16
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina väidan just vastupidist! Naised kuj
> utavad, ette, et nad on ikka veel 20 aastased prin
> tsessid ja esitavad meestele nõudmised mis on prin
> tsessi väärilised. Vähemaga nad ei lepi mitte ming
> il juhul. Keskealine mees ei ole ei voodis ega elu
> s enam see mis 20...25 aastane. Kurb aga tõsi.

haukuv peenis, tõesti kurb, pisara võtab silma.
aga kes käsib sul suhelda just nende printsessidega, kes terve elu end 20-seks kujutavad ja nõuavad asju, mida sa ei suuda neile anda?
mul on ses mõttes hea, et ei pea ise midagi kujutlema. mees räägib kogu aeg, et olen nagu paarikümnene beib, no las kujutleb siis kui talle meeldib.
 
n55 03. märts 2015, kl 17.21
absurdne oleks nõuda mida, kellelt iganes. Muidugi võib pakkuda, mis kellelgi on. Kui teeks teema!
 
Realist→kadakajupile 03. märts 2015, kl 17.23
Kui mina peaksin siit kellegi leidma,siis vaevalt ma siia hõiskama tuleks,kaoks vaikselt ja kogu polka. Miks peaks? See on ka ju privaatsete andmete jagamine ja jumal teab kuskohast mulle bumerang tagasi saadetakse. Selle mõõtmatu hunniku lausete vahel käib tegelikult päris elu,kes kuidas reageerib asjadele,kuidas kaasa mängib,missugune on huumorimeel jne jne.,seda nimetatakse üksteise kompamiseks,kui kõik klapib ja inimene esmase mulje põhjal meeldib proovitakse kuidagi privaatsemalt ühendust saada ja nii siit minnaksegi päris ellu.Sa oleksid nagu kohati mõistmatu või lapsik isegi oma mõttelaadilt.
 
HaukuvPeni 03. märts 2015, kl 17.24
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> m
> ul on ses mõttes hea, et ei pea ise midagi kujutle
> ma. mees räägib kogu aeg, et olen nagu paarikümnen
> e beib, no las kujutleb siis kui talle meeldib.

Naiivitar. Naist peab ju kuidagi moosima. Muidu kuramus ei anna kätte.
Jälle rikkusin kõik ilusa ära, eks. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!