Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kummitus otsib oma tuhkatriinut
 
murumuna 07. märts 2015, kl 13.24
Mõne jaoks mõistmatud, mõne jaoks nii läbinähtavad!
 
sulavesi 07. märts 2015, kl 15.55
Ei loobi, ei viska, ei tulista.... lihtsalt piilun pisut. ;)


HaukuvPeni Kirjutas:
------------------------------------------------------
> sulavesi Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > Nojah, ja ma tuli
> n silma viskama hoopis HP`le. :)
>
>
> Milleg
> a sa mind loopida tahad? ;-)
 
sulavesi 07. märts 2015, kl 15.58
Vanus on kõigest number. 69 oli väga hea pakkumine.

ahah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Küsi HP ka nii igaksjuhuks vanust :D:D :D:D
 
HaukuvPeni 07. märts 2015, kl 16.19
sulavesi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vanus on kõigest number. 69 oli väga hea pakkumine
> .
>
> ahah Kirjutas:
> -----------------------
> --------------------------------
> > Küsi HP ka n
> ii igaksjuhuks vanust :D:D :D:D

HP'l võta sealt 69 (mida võime ju ka katsetada) 14 maha. Aga kui siinset tutvumise kiirust arvestada, saab see 69 enne tegelikku tutvumist mitmeid kordi täis.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakatupp 07. märts 2015, kl 17.01
haukuv peenis on siis impo-shreku ja igipessimist mansioni eakaaslane. huvitav, jutu järgi võiks öelda, et umbes poole noorem.
 
eelmisele 07. märts 2015, kl 17.05
Aamen. Tegevvìtt on oma sõna nüüd öelnud. Ilmselt võib teema lukku panna ja ta punast keret imetlema hakata. Millal sa oma nägu ka nõiad, vana prost?:DD
 
kuidas nii 07. märts 2015, kl 17.07
Kas kellegi nägu saab siis kuskil näha?
 
sulavesi 07. märts 2015, kl 18.11
HP, heas seltskonnas läheb aeg kiiresti.
Kui sa nüüd tõsiselt mõtled järgmised 14 aastat siin veeta, siis on vähemalt keda lugemas käia.
 
HaukuvPeni 07. märts 2015, kl 18.47
sulavesi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> HP, heas seltskonnas läheb aeg kiiresti.
> Kui s
> a nüüd tõsiselt mõtled järgmised 14 aastat siin ve
> eta, siis on vähemalt keda lugemas käia.

Kas sa kavatsed oma printsi otsimise asemel siin delfi naistekas elada? No mitte poleks seda sinust uskunud. :-o Kui mina mõnele normaalsele naisele silma jään, kaon siit nagu s''t lehma ihust. Ma muidugi mõtlen normaalset naist siin, mitte "delfi printsessi." Meil kõigil on omad vead. Mõned talutavad, mõned mitte. Nii minulgi.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
yxnaine 07. märts 2015, kl 18.59
Keda HaukuvPeni siis otsib või siis sedapidi, et millisele naisele ta sooviv silma jääda?
 
sulavesi 07. märts 2015, kl 19.06
HP, kas sul on vigu?
Ma ootan oma delfi printsi. Ma olen väga kannatlik, võin oodata kas või järgmised 10 aastat. :D
 
HaukuvPeni 07. märts 2015, kl 19.14
sulavesi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> HP, kas sul on vigu?
> Ma ootan oma delfi prints
> i. Ma olen väga kannatlik, võin oodata kas või jär
> gmised 10 aastat. :D

Ootamises see ilu seisnebki. Kui mõne kätte saad, tüdined ruttu. Sule silmad ja las muinasjutt paitab sinu kõrvu....

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kuhu kati karu sai 07. märts 2015, kl 19.25
Peni, kas sul nagu imelik pole häbelikku tütarlast mängida vöi? Naine tunneb su vastu konkreetset huvi ja sa edvistad?
 
sulavesi 07. märts 2015, kl 19.52
Karu, ära riidle HP´ga. Selle asemel, et penile võimalust pakkuda.... virutasin talle hundipassiga. Kes esimesena lööb, lööb tugevamini.
 
sulamesi 07. märts 2015, kl 20.51
Imelik jah, Peni ootab et keegi emane talle ise selga roniks. Häbi!
 
kadakatupp 07. märts 2015, kl 21.46
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ootamises see ilu seisneb
> ki. Kui mõne kätte saad, tüdined ruttu. Sule silm
> ad ja las muinasjutt paitab sinu kõrvu....

peenis, kui ruttu sina tavaliselt tüdined? ühe ööga, nädalaga, aastaga?
*kui on õige asi, siis on tüdimuse asemel hoopis igal hommikul uuesti armumine. aga jah, pole paljudele antud õnne seda kogeda.
 
Muretsev mees 07. märts 2015, kl 22.14
Kadakas, kas sina ei ärkagi hommikuti uuesti armununa? Milles asi, kas taat võttis kunagi omale paarkümmend aastat noorema naise ja läheneb nüüd ise seitsmekümne lähedale?
 
kadakatupp 07. märts 2015, kl 22.20
muretsev mees, katsu mehelikumas stiilis oma pininaid formuleerida. muidu saavad kõik aru, et sul püksis meheau asemel tavaline rahuldamata tupp.

*pole taati ja vahel on hommikud liiga unised armumiseks isegi kuuma vändagängsteri kaisus. aga mõne korra nädalas ikka juhtub, eriti kui äratuskeppi ka antakse.
 
Muretsev mees 07. märts 2015, kl 22.31
Kadakas, mis vändagängsterist sa siin soiud, viimati nägid teda keskkoolis, kui ta sulle keskmist sõrme näitas. Sa pole sellest siiani üle saanud ja leidsid nüüd omale väljundi siinse foorumi näol.
 
n55 07. märts 2015, kl 22.44
no nalja, HP kavatseb ikkagi naisele minna. See ei olnud päris muinasjutt, rohkem nagu vene bõliina. Tuli Marusja, võttis Dobrõnja Nikititshil natist kinni, suskas omale kotti koos hobusega...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!