Saame tuttavaks
Kummitus otsib oma tuhkatriinut
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 17.26
Realist→kadakajupile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui mina peaksin siit kellegi leidma,siis vaevalt
> ma siia hõiskama tuleks,kaoks vaikselt ja kogu pol
> ka. Miks peaks? See on ka ju privaatsete andmete j
> agamine ja jumal teab kuskohast mulle bumerang tag
> asi saadetakse. Selle mõõtmatu hunniku lausete vah
> el käib tegelikult päris elu,kes kuidas reageerib
> asjadele,kuidas kaasa mängib,missugune on huumorim
> eel jne jne.,seda nimetatakse üksteise kompamiseks
> ,kui kõik klapib ja inimene esmase mulje põhjal me
> eldib proovitakse kuidagi privaatsemalt ühendust s
> aada ja nii siit minnaksegi päris ellu.Sa oleksid
> nagu kohati mõistmatu või lapsik isegi oma mõttela
> adilt.

kus ma kirjutanud olen, et ma sedasorti loosungitest räägin? pigem netisuhtlusest kui sellisest ja igaüks tutvustab end nagu heaks arvab. selles pole midagi kuritahtlikku ega imelikku - sa vist ei adunud päriselt, mida ma silmas pidasin?
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 17.30
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakatupp Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > m
> > ul on se
> s mõttes hea, et ei pea ise midagi kujutle
> > ma
> . mees räägib kogu aeg, et olen nagu paarikümnen

> > > e beib, no las kujutleb siis kui talle meeldib
> .
>
> Naiivitar. Naist peab ju kuidagi moosima.
> Muidu kuramus ei anna kätte.
> Jälle rikkusin kõ
> ik ilusa ära, eks. :-p

Kuidas sa seda muidu ette kujutad, et keegi end kintsudeks ja tupeks kirjutanu ja mananu ei anna ennast kätte??
 
kadakatupp 03. märts 2015, kl 17.35
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naiivitar. Naist peab ju kuidagi moosima.
> Muidu kuramus ei anna kätte.
> Jälle rikkusin kõ
> ik ilusa ära, eks. :-p

parem naiivitar kui kibestunud karukati.
eks kätte annaks nii või teisiti, selles on shreki-katil õigus. vaata, naistel ju ka omad vajadused ja täitmist vajavad tuped. või tuleb see sulle üllatusena?
 
HaukuvPeni 03. märts 2015, kl 17.39
kadakatupp Kirjutas:
----------------------------------------------------- vaata, naistel ju ka o
> mad vajadused ja täitmist vajavad tuped. või tuleb
> see sulle üllatusena?

Keegi võiks mind vahel üllatada küll. Kohe üpris tihti. :-D

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 17.41
Tagatargemaks. Kui minus mingi ärpleva ja tatistava tupe peale mees ei ärka, siis on see kibestumine:DDD
 
Realist→kadakajupile 03. märts 2015, kl 17.41
Ma ei ole käinud ühelgi delfi tutvuste kokkutulekul,siin ma usun on ka selliseid kes on käinud? Mida sa siis veel ütleks kui kõik siin figureerivad tegelased sooviksid reaalse kokkutuleku teha,mul ei oleks vaja isegi arvata kas sina läheks või mitte...
 
kadakapeenis 03. märts 2015, kl 17.44
Siit hakkab vist arenema teema minu jaoks. Käin küll silmad-kõrvad lahti ringi, et midagi sobivat leida aga siiani tulutult. Nüüd loen, et mingid tuped vajavad täitmist. No vaatame, või nagu öeldakse: elame - näeme :)
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 17.54
realist, sa ikka ei adu mu postituste pointi - ma kirjutan sulle ühe fiktiivse näite.

oletame, et sa kirjutad mulle, jutt sobib ja tundub, et ka mõttemaailmad. tutvudes soovitakse ikka enamat teada, kui kolm maagilist numbrit ja automark. räägime, ka isiklikest asjadest, reaalsetest faktidest, tööst, elust-olust. nii mahukas teemadering eeldab enda avamist.
nüüd oletame edasi, et ühel hetkel sa ütled end olevat mitte x, vaid y ja näiteks lubad meie kirjavahetuse saata ...oletame, et minu tööandjale, kui ma ei tee xx asju. võimalik, et see sisaldab ka intiimsemat sorti detaile.

nii, paluks siis arvamust, kas see on haige või ei? või on see tavapärane tutvumine ja asjade loogiline jätk?
 
mina, mina! 03. märts 2015, kl 17.58
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> realist, sa ikka ei adu mu postituste pointi - ma
> kirjutan sulle ühe fiktiivse näite.
>
> oletame
> , et sa kirjutad mulle, jutt sobib ja tundub, et k
> a mõttemaailmad. tutvudes soovitakse ikka enamat t
> eada, kui kolm maagilist numbrit ja automark. rääg
> ime, ka isiklikest asjadest, reaalsetest faktidest
> , tööst, elust-olust. nii mahukas teemadering eeld
> ab enda avamist.
> nüüd oletame edasi, et ühel he
> tkel sa ütled end olevat mitte x, vaid y ja näitek
> s lubad meie kirjavahetuse saata ...oletame, et mi
> nu tööandjale, kui ma ei tee xx asju. võimalik, et
> see sisaldab ka intiimsemat sorti detaile.
>

> > nii, paluks siis arvamust, kas see on haige või
> ei? või on see tavapärane tutvumine ja asjade loog
> iline jätk?

kui sa suudad jätta tutvumise käigus oma aktifotod saatmata, siis ei saa midagi halba juhtuda, leian mina.
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 18.04
ei pea olema aktifotod, aga kas kellelegi meeldiks näiteks x-ettevõtte tervele meililistile saadetud isiklike piltide teema? ja lisaks - mis minu jaoks on veel olulisem - usalduse kuritarvitamine, tühja neist piltidest või muudest tekstidest.
ning sedasorti manipuleerimine on vastik, minu jaoks on hoolimata nende misiganes motivatsioonist sellised inimesed hälbega. seda tahtsingi öelda kogu selle nuuskimise-nuhkimise-kuritarvitamise arutelu osas.
 
Realist→kadakajupile 03. märts 2015, kl 18.05
Selge,ma sain aru juba ammu,et sul mingi isiklik ebameeldiv kogemus. Aga ma küsiks sinult,mis edasi,kuidas saab kõike ja kõikjal lõputult kartma jäädagi,kuidas sa plaanid sellest nõiaringist normaalselt väljuda? Sinu elu tahab ka ju ükskord elamist.
 
kadakajupile 03. märts 2015, kl 18.05
Kas siis sinuga on midagi sellist juhtunud? Kui on, siis on küll masendav.
Aga endast riieteta pilte ju ei saadeta tutvumise käigus, ega ka hiljem. Või saadetakse?
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 18.12
minuga isiklikult ei ole midagi säärast juhtunud, aga arvestades asjaolu, et ma kasutan intenetti ajast, kui 486 oli kõva sõna ja ühenduse saamiseks tuli helistamisega modemit kasutada - olen nii mõndagi näinud. ja selleks, et mõne asja osas arvamust kujundada, ei pea ilmtingimata seda ise kogema.

kus on ometigi kirjas (küsin juba mitemndat korda seda tegelikult), et mina midagi kardan? ja miks arvamusavaldus antud teemas peaks mul takistama normaalset elu elamast? ma saan aru, et elav fantaasia on tore ja loominguline omadus, aga sellega ei maksa ülemäära ka vallatleda.
 
Sheba 03. märts 2015, kl 18.12
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakatupp Kirjutas:
> --------------------------
> --------------------------- vaata, naistel ju ka o
>
> > mad vajadused ja täitmist vajavad tuped. või
> tuleb
> > see sulle üllatusena?
>
> Keegi võ
> iks mind vahel üllatada küll. Kohe üpris tihti. :-
> D

Kas tänapäeval käivad asjad niipidi? Liigutada ikka viisid või peab naine kogu töö ära tegma?
 
elutarkus 03. märts 2015, kl 18.16
kadakajupile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas siis sinuga on midagi sellist juhtunud? Kui on
> , siis on küll masendav.
> Aga endast riieteta pi
> lte ju ei saadeta tutvumise käigus, ega ka hiljem.
> Või saadetakse?

Selleks, et aru saada, et sitt on sitt, ei pea seda maitsema.
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 18.24
See, millest jupike kirjutab, on ikka väga äärmus. Taolise väljapressimisega inimestel on muudki teha, kui delfi naistekas tutvusi luua anonüümselt. Sattud mingi roti otsa, kelle eluviletsus on nagunii kogu vallale teada..midaimet sa talt siis saad nähtud vaeva eest. Niisama kompromiteerida hangitud infoga, mis tutvumisel enda avamisel saadakse, selle eest ju ei maksa keegi ja kuna sellist infot on niigi facebook täis...keda see üldse huvitab.
Veic paranoline lugu, hindaks. Või siis on tahetud enda tähtsusetust kuidagigi tähtsustada.
 
HaukuvPeni 03. märts 2015, kl 18.28
Sheba Kirjutas:
------------------------------------------------------
> Kas tänapäeval k
> äivad asjad niipidi? Liigutada ikka viisid või pea
> b naine kogu töö ära tegma?

...pool aega liigutad sina ja mina olen meritäht. Teisiti ei tohi! Zoovolinik hakkab pahandama. Kõik ikka võrdselt. ;-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Realist→kadakajupile 03. märts 2015, kl 18.29
Selline manipuleerimine sinu toodud näites on loomulikult täiesti lubamatu ja inimene kes seda tegi täielik saast. Manipuleerimisel ja manipuleerimisel on siiski vahe,kõik oleneb milleks seda kasutatakse. Näiteks selleks,et inimene avaks enda kõige sügavamates hingesoppides olevad pahupooled ei oleks see minu arvates siiski pahatahtlik. Ma pean ju sinus kindel olema ennem kui ma soovin sinuga lähemalt tutvuda. Või meeldiks sulle see,et mingi varjatud ja väga negatiivne pahupool tuleks välja kooselu alguses?
 
kadakatupp 03. märts 2015, kl 18.31
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Keegi võ
> iks mind vahel üllatada küll. Kohe üpris tihti. :-
> D

kui tihti on tihti sinuealisele penile? korra kuus?
 
HaukuvPeni 03. märts 2015, kl 18.38
kadakatupp Kirjutas:
-----------------------------------------------------
>
> kui tihti on tihti sinuealisele peni
> le? korra kuus?

Nii vähese pärast ei hakka ma isegi püksinööpe lahti tegema. :-(

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakatupp 03. märts 2015, kl 18.44
haukuv peenis, siis soovitaks sulle spetsiaalse auguga pükse, mida ei pea lahti nööpima ega jalast võtma püha kopuleerumise toimingu ajaks.
*väga mugav ka laisemale tupele, mul selliseid mitu paari......
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 18.45
shreku, mõned inimesed ilmselgelt mõtlevad ja tegutsevad teisiti, kui sina arvad neid tegevat. pealegi tõingi fiktiivse näite, oli teine jah vast natuke liiga puust ja punane, aga illustreeris teemat hästi.

realist - endast või oma mõtetest-tunnetest rääkimine on vabatahtlik, mitte pahatahlik. igati loogiline ja normaalne nähtus, kui inimesed tutvuda soovivad. loodetavasti mu näide kirjeldas kenasti, kust maalt normaalsus lõpeb. ja selles asja mõte oligi - antud teema käsitlemine ei sega mu eraelu, pole kunagi seganud ja loodetavasti ei hakka ka.


loeme teema ammendunuks ja las kummitus, printsessid, sookoll ning muud karvased-sulelised tutvuvad ja tulistavad üksteist edasi :).
 
kadakapeenis 03. märts 2015, kl 18.46
Mina saan rääkida ainult sellest, mida ma tean ja tean seda, et minu naine teeb mulle üllatusi paar korda aastas. Vot nii hästi elab siin mõni mees :))
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 19.08
Jupike kirjutas-
shreku, mõned inimesed ilmselgelt mõtlevad ja tegutsevad teisiti, kui sina arvad neid tegevat. pealegi tõingi fiktiivse näite, oli teine jah vast natuke liiga puust ja punane, aga illustreeris teemat hästi.


Ei seda ette tea, mitmeti mõni mõtleb ja kõigega ette arvestada on nkn võimatu. Ega see pole põhjus, miks jupike siin tutvuda taha/julge? Kirjutada endast ei tohikski pikalt, ajab teise segadusse. Pigem ikka ruttu kokku saada ja suudlusega juba ära ei peta:-)
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 19.17
shreku - kui ma tahaksin tutvuda, siis siin ilmselt mitte, aga tutvumast see mind ei segaks, võimalusi on ka teisi.

mina jälle selles kiiresti kokkusaamise osas sama meelt ei ole, pisut võiks inimese olemusest aimu saada. iseasi, kaua see kellelgi aega võtab.
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 19.29
Just, kange kadakane jupike. Naistel on nkn alati õigus. Aga. Võmalusi on muidugi muidki, kuid tulemused eksole. Küll sa veel tutvud siin kah, kui võimalus tuleb:-)
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 19.37
ei arva, et naistel või minul on alati õigus, kindlasti mitte.
eks igaüks tutvub, kus ja millal soovib. mul ei ole mingit paanikat tutvuda, seega võimalusi ekstra ei otsi. kuna ma suhet ei soovi, siis ei hakka ka jaurama ei siin ega mujal. jätan kõik kenad printsid armulikult printsessidele trööbata ja mängida :).
mansion ghost 03. märts 2015, kl 19.38
Kuule ´kadakajupp´, tuhkatriinude defitsiidi tingimustes ma võta Su ära, kasvõi nii hädapärast :D)
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 19.41
ää... ma pole väga tuhkatriinu tüpaaz ilmselgelt, pigem midagi võõrasema finantsjuhi-sarnast :D. aga tänan pakkumast siiski, tuletan sulle meelde, et defitsiit on puhtalt sinul, mitte minul ;).
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 19.47
Ega see enda hinna üleskruttimine ometi rohkem tulemusi või tähelepanu too?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!