Saame tuttavaks
Kummitus otsib oma tuhkatriinut
 
ok 02. märts 2015, kl 23.33
loe oma tsitaadid veelkord üle kadakas:

aga koguda kasutajate kohta infot, kasutades ilmselt ka ebaausaid võtteid - vabandage väga, see on tõesti hälve.

aga edu nii kogujatele kui nende andmesubjektidele info tekitamises - olgu siis igal lollil oma lõbu.

aga tegelikult... oli õõvastav lugeda kellegi eelmainitud andmekogumise hobist. jäkk...

ma soovitaks ikkagi enda väljaütlemistes olla edaspidi täpsem kui soovid jätkuvalt enda registr. konto alt kommenteerida. ma ei pea lugu raamatutest,sest meeldivad elavamad meelelahutused sellest kuivast lehekruttimisest,sellegipoolest ei jäki ega väki ma neid kes seda teevad.
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 23.42
ok - siin on olemas "privaatne" suhtlemisvõimalus, edasi mõtle ise. ja ma selles teemas jään endiselt enda väljaütlemiste juurde. kommenteerin samuti enda nimelise kontoga hoolimata kellegi arvamusest selle kohta.

ja lugemine ei olnud teema, mille osas ma arvamust avaldasin.
 
ok 02. märts 2015, kl 23.48
lugemeine oli lihtsalt üx näide, ei muud. see kui keegi jätab tahtmatult meelde(näiteks hea mälu tõttu), et näiteks k.jupile meeldib lugemine ja k.jupp peab seda meeldejätmist siiski hälbeks, kahtlen ma tõsiselt k.jupi enda hälbes. priva ei anna midagi juurde, inimene on ikka sama inimene.
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 23.54
jajah, kui privaatselt avaldatakse midagi, siis avaldaja teeb seda ilmselgelt "heas usus", mitte kõigile lugemiseks. tore, kui teisel osapoolel on nii tore mälu, mis sunnib teda saadud infot kurjasti kasutama.

ja olen korduvalt(4x?, 5x?) öelnud, mida ma täpsemalt silmas pean, rohkem ei viitsi.

inimene on tõesti sama, loodetavasti ka privas, aga kui sel viisil edastatud informatsioon ei ole mõeldud avalikuks kasutamiseks, siis nii ongi ning minu jaoks oleks sel juhul tegemist selle kuritarvitamisega.
 
ok 02. märts 2015, kl 23.57
sa kohe oskad kõik eraldi sulle serveeritud komponendid kompotiks keeta. ausõna. lahe tyyp oled.
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 00.02
millegi kontekstist välja tõstetu nimetamine "eraldi komponentideks" on kah lahe oskus ju :D.
 
:) 03. märts 2015, kl 00.02
Ok-l on kadakajupi suhtes tunded, aga mõni on nii ....., et ei hakka otse välja ütlema, selle asemel tekitab sõja.
Eks naiste pärast on sõdu ennemgi peetud...:P
 
ok 03. märts 2015, kl 00.03
näide puust ja punaselt. sa tutvud ütleme mehega ja ütled talle kus sa töötad, nii juhuslikult ütled talle ka, et käid ühes foorumis, kus kasutad aliast - kadakajupp. tema tuleb sellesse foorumisse ja tal libiseb nii öelda üle huulte, avalikusele mingi vihje sinu töökoha kohta, no ütleme näiteks võru säästumarket. kas see mees on nüüd mingi jubeda hälbega või mingit paragrahvi väärt ?
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 00.08
kuna tegemist on anonüümse foorumiga, siis ilma andmesubjekti nõusolekuta millegi avaldamine ei ole eetiline - jah, seadust otseselt ei rikuta. lisaks veel see, et informatsioon on läbinud subjektiivse suvalise filtri ehk see saast, mis eetrisse tuleb, on vahest ainult pool tõde. (kordan siinkohal, et tegemist EI ole minu iskiklike andmete või tekstide kuritarvitamisega)

/ja ma ei ole kunagi kellelegi rääkinud, kus, millal ja milleks ma internetti kasutan isiklikuks otstarbeks ehk siis meelelahutuseks, pole ka küsitud, muidu vastaksin/
 
ok 03. märts 2015, kl 00.08
sellisele põikpäisele tahaks vahel vitsu anda mitte tundeid jagada.
 
:) 03. märts 2015, kl 00.09
Mida siit õppida....Vist seda, et 2 maailma (virtuaalmaailm ja reaalne) tuleks eraldi hoida. Targad inimesd nii ka teevad, näide elust: tutvuti ühel saidil, kohtuti reaalses elus ja lahkuti mõlemapoolsel kokkuleppel virtuaalmaailmast. Siiani on mõlemad leppest kinni pidanud ja varsti eriti õnnelikud :P
 
:) 03. märts 2015, kl 00.12
"50 halli varjundit" pidi hetkel in olema....vitsu andmise mõttes :P:P
 
ok 03. märts 2015, kl 00.21
selleks ma räägingi, et mis sellest privast kasu kui inimene on sama seal kui siin. jõudsime läbi pika epiloogi nüüd selgusele kuidas tydrukut orki lendamisest eemale hoida. hea et see veel nii läits..
 
:) 03. märts 2015, kl 00.34
Ok.....keegi peab ju hingesid ja kehi päästma...., tubli, aga........see ei aita. Aitavad õppetunnid, need isiklikud ikka :P
 
kadakatupp 03. märts 2015, kl 09.56
ok Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> näide puust ja punaselt. sa tutvud ütleme mehega j
> a ütled talle kus sa töötad, nii juhuslikult ütled
> talle ka, et käid ühes foorumis, kus kasutad alia
> st - kadakajupp. tema tuleb sellesse foorumisse ja
> tal libiseb nii öelda üle huulte, avalikusele min
> gi vihje sinu töökoha kohta, no ütleme näiteks võr
> u säästumarket. kas see mees on nüüd mingi jubeda
> hälbega või mingit paragrahvi väärt ?

sa tutvud ütleme naisega, kes avastab, et sul pöidlasuurune mikropeenis. nii juhuslikult ütled talle ka, et käid ühes foorumis, kus kasutad aliast- ok. tema tuleb sellesse foorumisse ja tal libiseb nii-öelda üle huulte, avalikkusele mingi vihje sinu pisitilli mõõtude kohta, no ütleme näiteks 5 cm kõvastunud olekus.
kas see naine on nüüd mingi jubeda hälbega või mingit paragrahvi väärt??

igal juhul on jupsikul õigus. nuhkimine ON haige, ükskõik kas selle objektideks oma lähedased või võhivõõrad kusagilt ekraani tagant.
eetika mõistet nuuskuritele selgitada oleks sama tulemusrikas kui üritada poris püherdavat siga veenda selle tegevuse ebaesteetilisuses.........
 
eelmisele 03. märts 2015, kl 10.04
nuhkimise vastu aitab lihtne asi - kui avalikus foorumis lõugu ei lõksuta, siis pole ka midagi nuhkida.
 
Sid 03. märts 2015, kl 10.19
Tegelikult sõltub kõik inimesest ära. Kui ta leiab, et siin foorumis käimine ja siin tutvumine on mingil moel häbiväärne ja seda on vaja varjata, siis loomulikult kõik katsed mingil moel saladuseloori kergitada klassifitseeruvad nuhkimise alla. Teine võimalus on kogu seda pulli oma edevuses nautida ja mitte välja teha isiklikuks minemisest. Mina olen seda teist teed pidi läinud ja ei varja ei oma isikut ega ka oma välimust. Samas on mul ka suhteliselt savi, mis must siin arvatakse ja kõik sõimajad teevad pigem nalja.
 
piripiiiga 03. märts 2015, kl 10.26
eee, ma olen tänu tupe valgustavatele tekstidele arusaanud, et siin foorumis ongi kõikidel meestel pisitillid ja minivinkud! ei olegi siis või?!?

kui te tulete foorumisse, siis te olete siin keegi, kes presenteerib ennast avalikkusele. noh, iseenesest sama nagu avaliku elu tegelased. nad saavad mingil määral valida, et kui avalikud nad tahavad olla, aga see on väga limiteeritud. jah, see nuhkimine pole eetiline, aga üsna lapsik on arvata, et see tõelisele maniakile korda läheb.
 
kadakatupp 03. märts 2015, kl 10.45
piriseja, oled eksiteel. ÜHEL delfimehel oli liiga suur vänt, ega pole kerge seda perfektset tupetäidist leida. oleks vist ebaeetiline selle omanik avalikkusele paljastada...?
vähemalt piriseja intiimne statistiline huvi sai rahuldatud.

mõttekam jah siga porist võõrutada kui nuuskurmaniakkidele eetika tähendust selgitada.
 
ohsaa 03. märts 2015, kl 11.00
tupp käis pahapeal kui oma mees garaazis nohkerdas või komandeeringus oli:D sellised need naised on:(
 
kadakatupp 03. märts 2015, kl 11.14
statistika tegemiseks ei pea KÕIKI ära proovima. piisab vähemastki.
eksisteerib ka selline asi nagu abielueelne elu, mil polnud veel meest ega garaazhigi. sellised need tuped tänapäeval on. jooksevad sarvi maha, ei vaevugi süütust abikaasale hoidma......
 
piripiiiga 03. märts 2015, kl 11.15
avalikult kellegi t**ra suuruse üle arutada ei haaku minu mõistes küll kuidagi intiimsusega. ma saan aru, et erand kinnitas eile ja kinnitab ka homme reeglit, ning püüan olla endiselt usaldav siinsete arvamusliidrite tekstide suhtes.
 
ohsaa 03. märts 2015, kl 11.30
no millal see siis veel oli? ok sa ei pea sellele vastama:) su siia kirjapandu on siis olnud vastuoluline:D
 
Jalutaja 03. märts 2015, kl 11.39
ohsaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no millal see siis veel oli? ok sa ei pea sellele
> vastama:) su siia kirjapandu on siis olnud vastuol
> uline:D

Smingit statistikat ei saa teha siinse kümmekonna või vähemagi mehe kohta. Statistilised hälbed on tõenäosuses nii suured, et statistikat selle kohta teha ei saa suurt mõtet ei ole. Pigem tuleb kõne alla unikaalsus.
Aga et tupp on käinud kõik siinsed mehed riistapidi üle enne meheleminekut, on rohkem kui kaheldav.
 
ossaa 03. märts 2015, kl 14.03
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> statistika tegemiseks ei pea KÕIKI ära proovima. p
> iisab vähemastki.
> eksisteerib ka selline asi na
> gu abielueelne elu, mil polnud veel meest ega gara
> azhigi. sellised need tuped tänapäeval on. jooksev
> ad sarvi maha, ei vaevugi süütust abikaasale hoidm
> a......

Et sul on kullakarva siiruviiruline, kõigi poolt läbi sõidetud aga ainult statistika jaoks? Onaneeri edasi, vana kõõm..
 
targutav punapea 03. märts 2015, kl 14.14
mõni üritab end jõuga kehtestada, kui muidu hakkama ei saa ja aru napib, küll aga jagub sülge ja ila, mis põlvi märjutab ja ilaselt mehi nämmutab... :D
paranoia on tegelinskil endal, kes arvab et teda nuhitakse ja jälitatakse, tema eraelu luuratakse...

teine on see kadakatupp... jagab siin oma vana h.. teadmisi tarkusi ninapidi meeste suguelundites... kui elus pole mehes muud näinud või kui mehed pole muust temas huvitunud, kui sellest mis neil allapoole vööd, siis piirdubki mõne elu ja maailmapilt suguelunditega... hale saatus, peaks mainima. hullem isegi kui mõnel paranoidsel jälitusmaania all kannatajal... selleks muuseastõesti aitab väike eemaloleks haigustekitajatest...
 
8jalg 03. märts 2015, kl 14.16
Siin teemas sai üllataval kombel isegi natuke naerda, tänu Kiimas Jõmmile :D
 
sinihabe 03. märts 2015, kl 14.39
punapea on üks jälgimaid naisi siin Delfis.
 
kelner 03. märts 2015, kl 14.50
sinihabe Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea on üks jälgimaid naisi siin Delfis.

täitsa blondi ja kadaka jaoks muidugi, ei laku nende laiu tagumente puhtaks.
 
n55 03. märts 2015, kl 15.17
(itsitab, aga vaikib)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!