Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naistele 35-45
 
Triin 02. märts 2015, kl 21.22
Need omadused ongi ilusa naise omadused. Ja selliste omadustega naisi on küll ja küll.
Ainult jah mõtlema pani rattasõit? Seda ometi ei saa ju naisele peale suruda, kui ei meeldi.
 
Naine 48 02. märts 2015, kl 21.33
On ikka selliseid naisi......Kõik kuulutuses pakutav sobib, v.a. toiduvalmistamine. Kuna soovin olla liikuv ja mitte pliidi ees seisev :), siis toiduvalmistamisega vaeva näha ei soovi. Nõusid võin pesta, kui just nõudepesumasinat ei ole.
 
roosike 02. märts 2015, kl 21.35
Usun et igaühe jaoks on kuskil keegi nii et suhtleme:)
 
roosike 02. märts 2015, kl 21.39
Usun et igaühe jaoks on kuskil keegi nii et suhtleme,tutvume:)
okasroosike71@mail.ee
 
Uurija 03. märts 2015, kl 14.05
Naine 48 kas liikuvad inimesed sööki ei vaja? Millest toitud?

Triin soovi ei saa defineerida pealesurumiseks. Ühine rattasõit oleks lisaboonus, mitte kohustus.
 
me 03. märts 2015, kl 18.35
Ilusad ja ausad soovid. Kas vaid sellega asi piirdub?
 
Triin 03. märts 2015, kl 19.43
Justnimelt, Uurija- koos võib paljusid muid asju teha- seenele, teatrisse, kinno, kontserdile, kalale, päikesesaarele, veiniõhtule ( näiteks veinikoolitusele), mere äärde kõndima, metsa kõndima, sõprade poole külla, bowlingut mängima, ehituspoodi tapeeti valima, kokkama kööki, magamistuppa miilustama, hellusi jagama jne, jne...lõputu jada
 
piripiiiga 03. märts 2015, kl 19.45
dziisas, te olete täiskasvanud inimesed? tahate, et teile siin kohe abieluettepanek tehakse, enne kui jutuga edasi lähete?
 
Naine 48 03. märts 2015, kl 20.39
"Naine 48 kas liikuvad inimesed sööki ei vaja? Millest toitud?"
Toitun ikka, sest ainult õhust ja armastusest saan elada siis, kui armunud olen :)
Eelistan vähesega hakkama saaada ja lähtun söömise koha pealt reeglist, et pigem vähem kui rohkem. Liha ei tarbi.
Seetõttu on minu silmis suur pluss, kui mees ise elementaarse toiduvamistamisega hakkama saab.
Pigem sõidan rattaga või teen ühe metsajooksu....
 
Naine48 03. märts 2015, kl 20.41
....aga mina ei klassifitseeru, kuulutus kuni neljakümneviiestele....
Lisasin vaid, et on selliseid naisi, ka superhea toiduvalmistamisoskusega :)
 
Uurijale 04. märts 2015, kl 00.57
Sinu otsitud omadustega naine on täiesti olemas :)
sondra.treumann@gmail.com
 
Uurija 05. märts 2015, kl 14.19
Minu otsitav naine peaks soovima püsisuhet. Kohe on naistepäev, rooside kinkimise aeg.
 
Sid 05. märts 2015, kl 14.24
Naistepäevaks ei kingita roose, ikka nelke. :D

https://www.youtube.com/watch?v=8bJICDEjvaI
 
ei Sid 05. märts 2015, kl 14.36
naistele oleks soovitav kinkida kevadlilli, tulbid, nartsissid.
 
Sheba. 05. märts 2015, kl 14.50
Mina tahan kevadel tulpe või nartsisse.
 
Women 05. märts 2015, kl 15.05
Kui mulle söögi tegemine eriti ei istu, võin teha muidugi ja on ka tehtud üksjagu aga parem riisuks lehti ja kui pole Tln, sobib?
 
aitaja 05. märts 2015, kl 15.08
kuna siin on kaal põhi küssiks,isegi tähtsamaks saanud kui automark ja sissetulek,oleks tore kui lisaksid enda kui ka otsitava vahemiku.
 
ootame sind 05. märts 2015, kl 15.18
Uurija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas leidub Tallinnas sellises vanuses naist, kes o
> leks koduhoidev, tunneks rõõmu söögitegemisest, ar
> mastaks aias toimetada, sooviks looduses jalutada,
> naudiks rattasõitu, meelelaadilt oleks rahuarmast
> av ja positiivne?
>
> Endast: pikkust 189, vanu
> st 47, lahutatud.

http://xhamster.com/movies/1050338/2_horny_hotties_share_a_lucky_cock.html
 
mina ei soovi 05. märts 2015, kl 15.27
min a ei soovi ei nartsisse ega tulpe. paluks nendega mitte tülitada.
 
Teadja 05. märts 2015, kl 15.49
Tallinnas käib selles vanuses vaba naine tööl ja mässab õhtuti lapse kooliülesannetes aitamisega. Millega lugupeetud härra siis ise tegeleb? Aru saada, et soovitakse enda kõrvale mittemillegagi tegelevat naist, kes meest teenindab ja lõbustab?
 
Mitteuurija 05. märts 2015, kl 17.53
mulle tundub ka, et naine peaks siin teemas olema lastetu ja kogu vaba aja mehele süüa vaaritama ja siis rattasõidul teda saatma. Et mehel igav ei oleks, noh. Mida mehekene ise naispoolele pakub, peale selle, et ta vaba on?
 
... 06. märts 2015, kl 14.44
...ja nii nad välja suridki saades enne sappi pritsida ja oma "tarkust" näidata.
 
naabrimees 08. märts 2015, kl 00.35
Teadja 05. märts 2015, kl 15.49
"...Aru saada, et soovitakse enda kõrvale mittemillegagi tegelevat naist, kes meest teenindab ja lõbustab?.."

Kust ostast sa kuulutusest seda välja loed? Mina ei loe seda kusagilt välja. Soovitus - loe kuulutus hoolega, NB! mõttega läbi.

Mehed ei vaja, et neid keegi teenindaks, aga nii nagu naised, nii ka mehed tahavad inimlikku tähelepanu. Ja seda natuke teistmoodi kui naised. Sest naised ja mehed on ju erinevad.

Mehed, kes saanud 30 täis ja võtavad endale tunduvalt vanema naise, need mehed tahavad, et keegi neid teenindaks ja aitaks nagu ema. See on see alateadlik põhjus.
 
naabrinaine 08. märts 2015, kl 01.34
loll jutt suhu tagasi, naabrimees. ei ole kõik sinusugused eman..kujad.
 
mööduja... 08. märts 2015, kl 20.03
Eelmist postitust lugedes tundub, et hullarisse on nett sisse toodud.
 
to mööduja... 08. märts 2015, kl 21.16
eks peab ju ka sinusugustel mööduvatel hulludel olema õigus aeg-ajalt netis pläriseda.
 
mööduja 08. märts 2015, kl 22.43
to mööduja... 08. märts 2015, kl 21.16

Tundub, et sul läks hinge või tundsid end isiklikult puudutatuna või tundsid lausa iseenda ära.Võta rahulikult, äkki veel paraned:p
 
Teadja 10. märts 2015, kl 11.17
Ei, Tallinnas sellist naist ei leidu:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!