Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Armsad naised, mul on Teile küsimus!
 
Juhan Tuhk 11. veebruar 2015, kl 18.06
Miks on nii, et kui saan mõne naisega tuttavaks ja oleme mõned ööd koos veetnud, siis hakkavad naised kohe mind oma sõbrannadel ja peredele tutvustama. Leitakse kohe mingi põhjus, miks on vaja külla minna või kedagi külla kutsuda.
Mina ise igatahes ei kipu kiirustama oma voodipartnerite tutvustamisel lähedastele.
Palun minu kirjutist mitte võtta kriitikana, vaid üritan Teie abiga saada selgusele, miks naised nii toimivad.

Tänan:)
 
ju 11. veebruar 2015, kl 18.11
sa oled vaatamisväärsus, tekib tahtmine uhkustada. ;)
 
kadakajupp 11. veebruar 2015, kl 18.28
ju siis naised näevad sinus midagi enamat või siis vähemalt potentsiaali sellele :).
 
HEss 11. veebruar 2015, kl 18.31
sama lugu siin.aga mis vaatamisväärsusest käib jutt?Tegudega peaks ikka uhkustama aga kui nii mõni arvab siis EDU!!!
 
tu juhan 11. veebruar 2015, kl 18.32
vastusevariante saab siin olla ainult üks, ju sa oled siis endast rahamehe mulje jätnud...
 
tuhk(ur) ja teemant 11. veebruar 2015, kl 18.32
Ei noh, Tuha Juhanil on ilus unistus. Kahju, et see ainult kunagi täide ei lähe.
 
Juhan Tuhk 11. veebruar 2015, kl 18.40
Rahamees ja vaatamisväärsus on valed vastused.
 
miks 11. veebruar 2015, kl 18.43
Naisel algas sinuga suhe ja siis olete juba paar, alates esiemsest korrast koos. Paar aga käib sugulastega läbi. Siis ära mine naisega kohe suhtesse kui ei soovi temaga olla paar.
 
pff 11. veebruar 2015, kl 18.46
kui su kavatsus on naisega ainult mõned ööd veeta, aga mitte suhet alustada, siis ütle talle seda juba enne esimest ööd kohe ausalt välja
 
miks 11. veebruar 2015, kl 18.51
Täitsa nõus eelütlejaga, maini naisele et tahad vaid teda ära kasutada aga mitte sa ei soovi temaga suhet alustada, kui jääd sellest ärakasutamise rõõmust ilma, siis see on selle naise valik, olla ärakasutamatu. Kui sa aga ei ütle ja kasutad naist ära, siis oled kurjategija ju. Naine pole liha letil et võtad ja jätad ,millal tahad. Kui aga seda teenust soovid, siis mine ja osta aga ära korralikke naisi ära kasuta kes soovivad leida meest, kelleg alustada suhet, kooselu ja siis abielluda.
 
ahzooloog 11. veebruar 2015, kl 18.59
oi õudu, jälle see mingi ärakasutamise jutt...kes üldse tahaks mingit tõsisemat suhet naisega, kelle jaoks seks võrdsustub ärakasutamisega ja kes on nõus intiimsust jagama vaid abielu eest?Ja abielus olles ilmselt vaid riiklikel pühadel ja juhul, kui mees on piisavalt pappi välja käinud...
 
Gigolo 11. veebruar 2015, kl 19.05
Mu meelest see on naiste puhul täitsa tavaline komme...
Olukorras, kus mehed peavad vaeva nägema enda arendamisega, tarkuse ja vara kogumisega, on tühised naised sunnitud kasutama uhkustamiseks ja sõbrannadest "parem" olemiseks mehe raha, poiss-sõbra isiksust, voodivõimeid jt saavutusi.
Mida naised ei taju oma piiratuses, on see, et needsamad sõbrannad, kelle seltskonnas uue ja ahvatleva mehe pakutavate multiorgasmide või romantiliste üllatustega hoobeldakse, on naiselikult kitsarinnalised, egoistlikud ja tänamatud - tõenäoliselt püüab nii mõnigi konkureeriv emane uhkustavalt bimbolt meest üle lüüa...mis mehe seisukohalt vaadates on mõistagi...üsna nauditav.
Mina nt liikusin suust suhu n-ö kuulujutuna ca 15a...endal polnud murdmiseks eriti vaeva vaja nähagi...kasutajareferentsidest täitsa piisas.
 
kadakajupp 11. veebruar 2015, kl 19.14
asi pole selles, et seks iseenesest oleks ärakasutamine, aga kui üks osapool tahab midagi enamat, siis oleks arukas kahel täiskasvanud inimesel sellest pisut varem rääkida.


edasi on kummagi vaba tahe, kas seksitakse ja minnakse laiali, seksitakse edasi sobivatel tingimustel või tekitatakse suhe koos selle juurde kuuluva krempliga.
 
elis 11. veebruar 2015, kl 19.19
Iga naise jaoks ei ole vast see tutvustamine nii suur teema ka, et näete, tulevane abikaasa või midagi, vaid tutvustataksegi sind kui praegust sõber-voodikaaslast vms. Miks peaks voodikaaslast tingimata kuskil kapis peidus hoidma? Inimesed suhtlevad oma sõpradega ja perega, ilmselt need naised tahavad ka sinuga aega veeta ja nii ongi loogiline, et kutsuvad sind kaasa nendele kokkusaamistele. Midagi suurt ja erilist või hoopis uhkustamist pole vaja siit kohe välja lugeda.
 
oot oot 11. veebruar 2015, kl 19.27
väga tuttav teema. Kaua sul suhe on olnud.Ole ettevaatlik 2 korda tunda saanud. Ja mingi aja pärast ei ole sa mittekeegi ja tema sõrannad süüdistavad sind. Kannata veel veidi kuni sulle pähe astutakse ja sa oled süüdi kõiges.Söök söömata söök söödud, uks kinni uks lahti jne.
 
M mati 11. veebruar 2015, kl 22.12
mul on nt suur M ja muidugi hakatakse mind kohe kogu suguvõsale tutvustama. Lähen suguvõsa kokkutulekule, enne õlitatakse ikka üle, et M-i muskel läigiks ja nii ma seal jöin triiksärgi väel ja püksata. Vanatädid ja -onud tulevad juurde, pigistavad väikest M-i põsest ja ütlevad, et küll on suureks kasvanud. Sõbrannadele räägitakse uhkelt, et näed sellise püüdsin ise kinni. Näidatakse veel kätega suuremaks, nagu kalamehejutud. Väikesed lapsed itsitavad kõrval ja lõpuks küsivad, et kas hammustab. Ma ütlen, et ei hammusta, tehke julgelt pai. Vahel lasen teda teise mehe M-i ka nuusutama. Suure M-iga meestel ongi sellised lood. Näidatakse sõbrannadele, sugulastele ja isegi pime vanaema katsub järele
 
Tuha Juhanile 11. veebruar 2015, kl 22.32
Tahad Sa siis nagu skelett kapis olla või üldse tuhaks muutuda kui nii väga kardad naise sõbrannasid või sugulasi? Seksida aga naisega Sa ei karda :)
 
miks ja miks 11. veebruar 2015, kl 22.39
See on naiste ärakasutamine kuisa oma kaarte ei ava, vaid räägidmingit roosamannata et saaksid naist seksuaalselt ära kasutada.Naine ei pruugi sind tahtagi ega su seksit ei taha kuudlagi aga sa annad jutuga jamärkidega lootust kooseluks, paarisuhteks, sa valetad ja oledki jätis. Muudmoodi ausalt ei suuda sa mees omale suhet ega peret luuagi, sest sa oled vastutusvõimetu oinas.Käid ja kerjad nagu mustlane mööda interneti foorumeid ja nuiad vaid nagu metslane,kust saaks. Sul on on põhk kahekõrva vahel aga kes need harimatuid naisi kasutades, lapsed sul üles kasvatab, sinust pole ju asja. Kondoomide jaoks ,millega seksi tehakse kui lapsi ei soovi, sul raha ei jätku ja nii kasutad sa naist ära neid rasestdes ja teed sa seda vastutusvõimetult. Kõik need oinad, kes nimetavad end meheks,ise aga kerjavad vaid seksi, on vastutusvõimetud mehed ja naised ärge nendega absoluutselt kohtuge ega suhelge, need pole mehed.
 
Tuhkatriin 11. veebruar 2015, kl 22.40
Olen ka mõelnud, et kui ma peaksin veel kellegagi kunagi kohtuda soovima, siis paneksin ta testimise korras proovile. Teeksin selliseid ettepanekuid, milles mees peab end tegudes näitama. Seega, olen nõus eelpool kõnelejatega - kui sul ei ole tõsiseid kavatsusi, siis nii ütlegi kõigile NEILE naistele. Osadele neist see variant ehk sobibki. Nende suhtes, kellele ei sobi, oled olnud aus ja sinust on võimalik lugu pidada.
 
ahzooloog 12. veebruar 2015, kl 07.35
miks ja miks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
....Naine ei pruugi sind ta
> htagi ega su seksit ei taha kuudlagi aga sa annad
> jutuga jamärkidega lootust kooseluks, paarisuhteks
> , sa valetad ja oledki jätis.

wtf i just read....
naine sind muidu ei tahagi, veel vähem tahab seksi...aga kui annad lootust kooselule ja suhtele, siis kannataks hambad ristis nii mehe kui ka mehega seksimise ära?
 
Ahzooloogile 12. veebruar 2015, kl 08.16
... mina sain küll miksikeste mõttest aru, aga vb sellepärast, et olen naine :). Tõlgin: kui mees tuleb jutuga, kuule seksime, siis see naine rohkem seda meest enam ei kuulaks, mis ei välista, et see sama naine naudib seksi mehega, kes soovib temaga jagada nii rõõme kui ka muresid eluteel... Kas sai veidi arusaadavam?
 
ahzooloog 12. veebruar 2015, kl 08.28
Kas selline naise käitumine mitte veits nagu kahepalgeline pole?
Õnneks kõik naised ei pea seksi eelduseks kohest kooselu ja leivade ühte kappi panekut...ja uskuge või mitte, sellise suhtumisega kodustavad ja taltsutavad mehe isegi palju kergemini ja kindlamalt ära:)
 
Ahzooloogile 12. veebruar 2015, kl 08.45
Miks kahepalgeline? Kõik naised ei soovi ratsutada voodist voodisse... :)
 
Lisaks 12. veebruar 2015, kl 08.47
...aga õnneks on olemas ka selliseid naisi, kes "ei pea seksi eelduseks kohest kooselu ja... ". Niisiis las jääbki igale tema valik, eeldusel, et mängitakse avatud kaartidega.
 
Lihtne ju 12. veebruar 2015, kl 08.53
Kui naised, kes kohe mehega voodisse hüppavad, on kergemeelsed ja litsakad....siis ainuke soovitus teemaalgatajale on, et ta ei tutvuks litsakate vaid tublide ja korralike naistega. Aamen.
 
tuhk(ur) ja teemant 12. veebruar 2015, kl 08.58
Õnneks kõik naised ei pea seksi eelduseks kohest kooselu ja leivade ühte kappi panekut...

Ja siis tulevad mehed siia erinevatesse teemadesse vinguma, et naised on lõdva kummiga ja et ei taha endale naiseks sellist, kes on paljude poolt läbi k...-tud. Mida te, mehed, üldse tahate?
 
Sid 12. veebruar 2015, kl 09.11
tuhk(ur) ja teemant Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Mida te, mehed, üldse tahate?


Erinevad mehed tahavad erinevaid asju. Ka mehi on erineva seksivajadusega ja ju siis naine ei oska lihtsalt omale õiget meest valida, kui siin kurtmas peab käima. Isiklikult pean mainima, et seksi kohapealt on mind palju rohkem "ära kasutatud", kui vastupidi. Seega, see tädi, kes siin pidevalt ärakasutamisest halab, on lihtsalt saamatu otsija ja ei oska oma tahtmisi selgelt väljendada. Loomulikult ta enamusele meestest ei sobi, aga kindlasti on kuskil ka mõni aseksuaalne või muidu uimane mees, kes talle ideaalselt jälle sobib.
 
ahzooloog 12. veebruar 2015, kl 09.16
Kui piiratud peab inimeste maailmavaade olema, et arvata, et naine, kes mehega ilma temalt kooselu nõudmata seksib, kohe mingi lõdva kummiga voodist voodisse hüppaja on...Vbl oskab selline naine neist kooseluihkajatest paremini valida ja ei pea siin halamas käima, kui nõmedad need mehed ikka on, muudkui kaovad ära:)
 
Sheba 12. veebruar 2015, kl 09.24
Naise jaoks algab suhe siis, kui püksid juba jalast võetud on.
Mehe jaoks algab suhe siis, kui ta eraldab oma kodus nende pükste jaoks sahtli.
 
Ahzooloogille 12. veebruar 2015, kl 09.24
Selliseid halajaid, et mehed on nõmedad ja muudkui kaovad ära, ma ei tea, ehk suunad mõnele sellisele teemale! Pigem on kuulda meeste vingu, et ei ole naisi, kes lahkelt jagaks... :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!