Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
püsinimelistele!
 
hmmm 09. märts 2015, kl 16.27
karu jäi siiski metroos munadest ilma, punapea. kus su kaitse siis oli, lühises? miks peaks keegi mingit pedofiilirääbist üldse kaitsma? imelik.
 
targutav punapea 09. märts 2015, kl 16.31
hmmm, mis pedofiili paranoia sul ometi on? eks meid kõiki ole noorena vanad mehed ilase pilguga vaadanud. vaevalt et sa enam nii noor oled et seda enam kartma pead... unusta see rumal jutt, sest karu pole ühtegi rebast (ei teismelist ega vanarebast) veel maha murdnud:D
 
Sid 09. märts 2015, kl 16.31
kuhu kati karu sai Kirjutas:
-------------------------------------------------------


> Aga Sid...kes siis levitas minu foto ja palju
> muudki Sulle?

Ei ole ma su pilti näinud, Ses mõttes võid rahulik olla. Ja ega ma muud ka midagi ei tea, välja arvatud see, mida ma foorumist loen. Tundub, et meil peale Agnese ühiseid tuttavaid ei ole ja Agnes, nagu sa tead, hoiab sinu kohapealt suu kinni.

Kust aga selline info pärit, et ma midagi tean, ei oska öelda.
 
hmmm 09. märts 2015, kl 16.37
sulle imponeerivad ilase pilguga lapsi vahtivad ätid, punapea?
nojah sul ju lapsi pole, siis kama sellistest pisiasjadest.
 
targutav punapea 09. märts 2015, kl 16.45
ei imponeeri ja ma pole neilt ka raha vastu võtnud, neid kutsuvalt vaadanud ja nende ees enda suud või silmi mökerdanud... kui sul kodus selline tütar, siis viimane aeg talle kombeid õpetada:D
 
imelike kokkutulek 09. märts 2015, kl 16.49
teile ikka meeldiks neid veidrikke päriselus näha? neid haledaid lapnaisteste ahistajaid. kui te pesulauad pole ja vene aegset alu kati emme stiilis ja soonivat rinnahoidhat ei kanna, olete ju välja arvatud nagunii.

milleks oma aega kulutada? ajale ja munadeta lapsmehele?
mingi au ja väärikus võiks ju alles olla? või jagatakse tasuta okseämbreid ka? ja püstikusejatele nokupudeleid?, millega nokukest toetada nii kusemise kui naiste nägemise ajal?
 
big big doupt 09. märts 2015, kl 16.50
kahtlen, et Kadakajupp vajab kokkusaamist, kuna ta ei vaja suhtlust, blogi, ega toitu.
 
targutav punapea 09. märts 2015, kl 16.53
hmmm, see siis selleks, et kui kunagi peaks seesama piiga tõelise pedofiili huviorbiiti sattuma... siis ei aita enam ka "hunt, hunt!" hüüdmine...
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 16.59
imelike kokkutulek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> teile ikka meeldiks neid veidrikke päriselus näha?
> neid haledaid lapnaisteste ahistajaid. kui te pes
> ulauad pole ja vene aegset alu kati emme stiilis
> ja soonivat rinnahoidhat ei kanna, olete ju välja
> arvatud nagunii.
>
> milleks oma aega kulutada?
> ajale ja munadeta lapsmehele?
> mingi au ja väär
> ikus võiks ju alles olla? või jagatakse tasuta oks
> eämbreid ka? ja püstikusejatele nokupudeleid?, mil
> lega nokukest toetada nii kusemise kui naiste näge
> mise ajal?

Küll sul on ikka palju küsimusi! Mul on ainult 1 ja see on su tagumiku kohta:-)
 
doktor tre 09. märts 2015, kl 17.01
paluks ka mõnele vähesele küsimusele lk 38 vastuseid.
Need vastused on vajalikud ravi eesmärgil.
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 17.07
Sid, kle, ole nüüd mees ja ära aja mingit laadnat paska, eksole. Mul on kindlad andmed, et nii minu pildi, kui palju muudki said sa Agneselt. Minupärast hoidke või ärge hoidke omavahel kokku aga kaks parajat paar aastat tagasi te olite. Iseloomustavaks on usaldusväärse ja poolehoidjana teiste eludes sonkimine ja omavaheline info jagamine nende selja taga. Kirjutasid isegi, et oled arvutit vahetanud ja kokku lugemata meiliadredes võib olla igasugu infot ja fotosi:DD
 
Täitsa Blond 09. märts 2015, kl 17.12
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 18.03.2015 09.46.
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 17.29
Punapeast muidugi kena, et ta mind jupikesega paari tahab sokutada, aga siin jääb ka kõigevägevama punapea ainutahtest siiski väheks. Mind suudaks ta selle ettevõtmise mõistlikkuses ehk veenda aga traadijupikest ilmselt mitte. Kui inime ei taha eimingit romanssi ega musi, siis ei taha. Olgu ilma kuni tahtma hakkab:-)

Tekkis veel küss, et kas kogu teema on ehk hoopis tehtud mingite senitundmatute talentide motiveerimiseks, võtmaks omale lõpuks mingi nimi ja nägu. Nagu taolised:
"jupi luulude kohta ei tea, aga punapeal on tugev luul, et esineb siin vanade pedofiilide kaitsepühakuna.
vanatüdrukud lähevad imelikuks, igaüks isemoodi"

Iseenesest oleks sellest või teisest andekast kaotus muidugi valus. Seda muidugi mitte mõnele tööandjale, kes ta arvutisse taotult selliseid fraase leiab. Ja talentidel omakorda jääks püstitamata küsimused, et miks ma ei saa ühelegi töövestlusele:-)
 
no pisike pede on tööandaja vä? 09. märts 2015, kl 17.38
kas alukati on mingi tööandaja vä? tillimemist pakud vä?
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 17.41
no pisike pede on tööandaja vä? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas alukati on mingi tööandaja vä? tillimemist pak
> ud vä?

Kindlasti mitte mingitele laudaleidadele. äääää:DD
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 18.09
kuhu kati karu sai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, kle, ole nüüd mees ja ära aja mingit laadnat
> paska, eksole. Mul on kindlad andmed, et nii minu
> pildi, kui palju muudki said sa Agneselt. Minupära
> st hoidke või ärge hoidke omavahel kokku aga kaks
> parajat paar aastat tagasi te olite. Iseloomustava
> ks on usaldusväärse ja poolehoidjana teiste eludes
> sonkimine ja omavaheline info jagamine nende selj
> a taga. Kirjutasid isegi, et oled arvutit vahetanu
> d ja kokku lugemata meiliadredes võib olla igasugu
> infot ja fotosi:DD
---------
... kui kiirelt liigub siin info, mida asjaosalised omavahel üldse ei liiguta, eksole. Kirjutab kadunud Agnes mõni minut tagasi:


Sid, kle, ole nüüd mees ja ära aja mingit laadnat paska, eksole. Mul on kindlad andmed, et nii minu pildi, kui palju muudki said sa Agneselt.

Ma tahan neid kindlaid andmeid ka teada. Omalt poolt võin öelda, et ma pole sinu pilte jaganud ei Tomi, ega TBga.
Su andmebaas eksib!!! Või tõesta see mulle ära.
Mis vaev su sellega on. Miks sa ei usu. Ja miks ma oleksin pidanud seda tegema???
KOrdan - ma ei ole öelnud ei sinu nime, sünniaega, vanust, elukohta, ega jaganud pilte.

Minupärast hoidke või ärge hoidke omavahel kokku aga kaks parajat paar aastat tagasi te olite.

Me ei hoia kokku..ma tahaks rohkem rääkida, aga ei hakka, sest ma kardan, et sa pole enam...nii usaldatav. Ja pealegi ma juba tean, kuidas sa vastad :)


Iseloomustavaks on usaldusväärse ja poolehoidjana teiste eludes sonkimine ja omavaheline info jagamine nende selja taga.
Kirjutasid isegi, et oled arvutit vahetanud ja kokku lugemata meiliadredes võib olla igasugu infot ja fotosi:DD

Tom sonkis ja sai mis tahtis ja sulle see meeldis. Sa olid ja oled kõige lihtlabasemas manipuleerimises ülepeakaela sees ja tom valdab seda perfektselt, isegi sinusuguse pettis ära :)
Ma ei tea, mida delfi mehed omavahel kirjutavad. Aga me pole temaga arvuteid vahetanud.

Mul on oma kindel põhjus, miks ma pole infot sinust jaganud ja ma ei kujuta ettegi, miks ma oelksin pidanud seda tegema.
Tead...lihtsalt vahest peab midagi-kedagi uskuma ja seda ma küll sooviksin..et sa usuksid.
Oli, mis oli, aga ma tulnud selle pealegi, et peaksin alu delfi tegelaste ees alasti kiskuma.

_-----------

Teile, Agnes ja Tom, ei hakka mina midagi ära tõestama. Tõestage parem ise:DD
 
tööandjad rootsist 09. märts 2015, kl 18.09
no tööandjad rootsist uurivad töötajaid küll, eriti välismaalt tulnuid, ka komandeeringutes käijaid, et välistada diskrimineerimist ja ahistamist, välimuse, soos ja vanuse tõttu.
rootsi on ses mõttes vägagi range ja progressiivne võrdõiguslikkuse küsimustes.
ses mõttes piske pede siit ära koristada poleks nagu probleem. arvestades pedekes liikumist metroos ja mittemetroos, veidraid käitumisviise, tatist pilku ja lamedarinnaliste suhtes soost olenemata

aha alukati emme on siis lauadaleidast pärit?
sealt siis need sissesoonivad rinnahoidjad kui mehe fetis´, ega ilma tutvusteta paremaid polnudki saada ja lehmadel ju suva.
 
tõestama mida? 09. märts 2015, kl 18.12
mida te tõestate? et kas kellegi rippus või ei rippunud? kes sai tripperi ja kes mitte? mis tähtsaust sel nagu täna oleks?
 
karukatile 09. märts 2015, kl 18.15
Kui sa lubad, siis võin öelda, millise suhteliselt tuntud eestlase koopia sa välimuselt oled. Tohib/ei tohi? :)
 
öödes on asju.... 09. märts 2015, kl 18.15
targutav punapea 09. märts 2015, kl 16.31
hmmm, mis pedofiili paranoia sul ometi on? eks meid kõiki ole noorena vanad mehed ilase pilguga vaadanud. vaevalt et sa enam nii noor oled et seda enam kartma pead... unusta see rumal jutt, sest karu pole ühtegi rebast (ei teismelist ega vanarebast) veel maha murdnud:D
-
no ma jätaks selle politsei reaks, kui vaja peaks olema.
ja kui sinu kere talle ei kõlvanud, pole välistatud teised lamelauad..
 
karukatile 09. märts 2015, kl 18.16
On üks Toomas kusjuures :)
 
Täitsa Blond 09. märts 2015, kl 18.21
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 18.03.2015 09.45.
 
Mäh? 09. märts 2015, kl 18.26
no tööandjad rootsist uurivad töötajaid küll, eriti välismaalt tulnuid, ka komandeeringutes käijaid, et välistada diskrimineerimist ja ahistamist, välimuse, soos ja vanuse tõttu.
rootsi on ses mõttes vägagi range ja progressiivne võrdõiguslikkuse küsimustes.
ses mõttes piske pede siit ära koristada poleks nagu probleem. arvestades pedekes liikumist metroos ja mittemetroos, veidraid käitumisviise, tatist pilku ja lamedarinnaliste suhtes soost olenemata

aha alukati emme on siis lauadaleidast pärit?
sealt siis need sissesoonivad rinnahoidjad kui mehe fetis´, ega ilma tutvusteta paremaid polnudki saada ja lehmadel ju suva

???lühemalt ei saaks?
 
kadakajupp 09. märts 2015, kl 18.26
blond, siiani pole keegi end kirja pannud peale sidi ja särasilma, aga neid olen isegi mina pildilt näinud :). shrek ei tule, tema läheb kodutütarde treeninglaagrisse või teismeliste väitlusklubisse pigem ning ilmselt istuksite punapea ja sid-silmaga ümarlauas.
 
Täitsa Blond 09. märts 2015, kl 18.29
...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 18.03.2015 09.47.
 
sa ju kardada alukatit 09. märts 2015, kl 18.31
no sa ju kardad alukati kättemaksu, eit nagu ta on, kui ta olemuse siin päevavalgele tood ja selge vihje annaksid.
Kindlustuspoliis on sul ikka kehtiv vä?
 
mähile 09. märts 2015, kl 18.33
sa annad nagu sõnakasutuse limiite välja vä?
et peaks nagu sinu käest küsima lubatud sõnade arvu kohta?

kui sa liitlausetega hakkama ei saa, on sinu probleem.
 
??? 09. märts 2015, kl 18.35
kui vanad te siin olete? 14-16 ja toimub vaimne koolikiusamine?
 
karukatile 09. märts 2015, kl 18.37
Kukuu :) ootan vastust.
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 18.41
Uvitav muidu, kumb juhtub enne. Kas kaob see teema või ilmub Sid välja. Tahaks ikka teada, et kellelt ta siis foto sai. Viitsiks, otsiks selle teema välja, kus ta ise hõiskab sellest?:-)

*Punapea ilmselt saab aru kokkutuleku mõeldamatusest, sry teema solkimise eest!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!