Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
püsinimelistele!
 
Sid 10. märts 2015, kl 10.34
targutav punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> see teema siiski pole p
> uuduliku suhtlemise all kannatajatele kelleltki ko
> rvisaanutele ega ka mittetutvujatele... seekord po
> le teema mitte püsikatele vaid püsinimelistele. te
> hke vahet ometi!

Ma saan aru, et sa tahad mind siit välja puksida, aga sinu kriteeriumitele ma siiski vastan. :)
Ma olen siin üle aasta juba sama nimega olnud. Sid on lihtsalt mugandus Senza la Donnast. Selle nimemuutusegi sulle paaril korral ära põhjendanud. :)
 
:) 10. märts 2015, kl 10.35
Sid, ega sa kodus oma venelannaga samasugune pehmo pole nagu siin. sa ikka tead, et venelastel ütlus "kui lööb, siis armasta"
 
targutav punapea 10. märts 2015, kl 10.35
see teema pole sinusuguste jaoks. astu ära...
 
targutav punapea 10. märts 2015, kl 10.37
<see oli Sidile siis... astu ära...
 
ja jahh 10. märts 2015, kl 10.40
Kui siit ära kustutada halvustavad sõnavõtud, ei jääkski suurt midagi järele.
 
targutav punapea 10. märts 2015, kl 10.48
keda see kvantiteet ikka huvitav... kui püsinimelisi tutvujaid pole, pole ka teemat.. ühes ahistajast psühhopaadist saab veel aru - ikkagi naistekas ja elagu oma frustratsiooni välja kui tahab. aga kaks on liiast...
 
niisama 10. märts 2015, kl 10.48
Eks igaüks lõbutsebki omamoodi...kes nalja visates, kes ironiseerides, kes halvustades, kes lausa ropendades.
 
imestap 10. märts 2015, kl 10.56
Ma ei hakka oma iganädalasi nimemuutusi ära seletama- ei ole lihtsalt nii edev. Lepite ehk sellega ja lasete edasi olla? Nii palju võin öelda, et roppusi pole ma siia kunagi produtseerinud ja ei lange ka edaspidi nii madalale. Mida muidugi nii mõnegi püsinimelise kohta öelda ei saa. Küll lajatatakse oma, ehk siis regatud, küll lampi, esimesest tähekombinatsioonist koosneva nime alt.
 
Endine püsikas, 10. märts 2015, kl 11.02
Meelelahutus kui selline, inimlikust aspektist..
, meenus kunagi loetud sõjajärgsest Saksamaast mälestuskilluke, ühel mehel oli selline komme, käis restoranides ja tegi külastajatele rohkelt välja jooke ja sööke..ainsaks tingimuseks seadis, et enne lahkumist peab igaüks, kellele välja tehti, koos temaga võtma teelusikatäie desserti..rahvas muidugi ei pannud seda millekski ja prassis mõnuga..aga kui tuli lahkumise aeg, võttis mees taskust välja karbikese, milles oli tume, tökatine ja paks kingaviks ning kutsus desserti võtma...esiti rahvas muidugi vaatas karbikest õudusega, aga kui mees siis pilkavalt küsis, et kas härrad soovivad ise maksta, võeti end kokku, kugistati see lusikatäis alla ja tormati oksendades uksest välja..mees ise aga võttis lusikatäisi külma rahuga, nagu mannavahtu..
moraal on selline, et kuigi midagi meis kõigis on ühist, tasub siiski arvestada sellega, et maitsed võivad erineda, kohati päris radikaalselt..
 
targutav punapea 10. märts 2015, kl 11.03
kui alates eilsest terve aasta selle nimega vastu pead, siis on teemal jumet:D ja kellele vihjatakse, paluks julgemalt ja täpsemalt, et teised ka teaks... ärge olge nii hirmul ja tagasihoidlikud! keda ikka karta kui karu, ja karu on siin suhteliselt rahumeelne ja mitte verejanuline:D
 
vanasõna 10. märts 2015, kl 11.04
Vana arm ei roosteta;)
Kohe näha et vanad sõbrad;)
 
armastus teeb imet 10. märts 2015, kl 11.07
kõik on suhteline ja selgub võrdluses. sellest vaatevinklist on karukati üsna süütu võrreldes ta ekspruudiga.
 
arvamus 10. märts 2015, kl 11.08
Minu jaoks pole mingit tähtsust sellel, kes ütleb, vaid mida öeldakse.
See on täpselt sama nagu veedaks aega kuskil peol...oli tore ja lõbus õhtu, aga homme elan juba oma elu.
 
pealtvataja 10. märts 2015, kl 11.16
kui alu ja agnes tulevad,siis tulen mina ka peole. tahaks laivis nende nii pikka armastust näha,
 
punapeale 10. märts 2015, kl 11.17
tekkis küss, kellega siis tahad siis kohtuda? ei sobi sid, katikaru, mansion, püsikatest on siin veel kassisõber kes vaevalt, et kohtub, järele jäävad siis mingi võll ja haukuv peni. sama ka naiste poolt polegi nagu kedagi ju. natuke tihedamalt siin ringi oleksid ennem vaadanud, oleksid isegi ehk märganud, et siin tegelikult pole tutvujaid, eriti veel püsielanikest tutvujaid, enamus mögiseb niisama kaasa.
 
Sid 10. märts 2015, kl 11.19
Pidu lükkus just aasta võrra edasi, aga pole hullu, pole siin eelneva 10 aastaga midagi muutunud, ei muutu ka selle ühega. Ainult aasta võrra vanemad on kõik. :)
 
imestap 10. märts 2015, kl 11.35
targutav punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui alates eilsest terve aasta selle nimega vastu
> pead, siis on teemal jumet:D ja kellele vihjatakse
> , paluks julgemalt ja täpsemalt, et teised ka teak
> s... ärge olge nii hirmul ja tagasihoidlikud! keda
> ikka karta kui karu, ja karu on siin suhteliselt
> rahumeelne ja mitte verejanuline:D

Kui mulle, siis ära loodagi. Juba järgmisest teemas olen keegi teine. Maailm on pidevas muutumises ja mina koos sellega.;)
 
:) 10. märts 2015, kl 11.36
armastusest vihkamiseni ongi ainult väike samm:)
 
imestap 10. märts 2015, kl 11.37
punapeale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tekkis küss, kellega siis tahad siis kohtuda? ei s
> obi sid, katikaru, mansion, püsikatest on siin vee
> l kassisõber kes vaevalt, et kohtub, järele jäävad
> siis mingi võll ja haukuv peni. sama ka naiste po
> olt polegi nagu kedagi ju. natuke tihedamalt siin
> ringi oleksid ennem vaadanud, oleksid isegi ehk mä
> rganud, et siin tegelikult pole tutvujaid, eriti v
> eel püsielanikest tutvujaid, enamus mögiseb niisam
> a kaasa.

Võll pole ju püsikas.;) Või võeti juba punti? Rõõm kuulda, sel juhul.;)
 
aga 10. märts 2015, kl 11.40
punapea,oli veel saritutvuja;)
 
??? 10. märts 2015, kl 11.50
ärge endist püsikat unustage.
 
Agnes 10. märts 2015, kl 12.03
"Kuhu nüüd kadus see igavesest ajast igavesti tõotatud sümpaatia ja sõprus alule?"

See suri koos aluga.
Nime muutmine seda enam ellu ei ärata.
Ülejäänud mõtte leiab korrus altpoolt.
 
londiste 10. märts 2015, kl 12.08
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Kuhu nüüd kadus see igavesest ajast igavesti tõot
> atud sümpaatia ja sõprus alule?"
>
> See suri k
> oos aluga.
> Nime muutmine seda enam ellu ei ära
> ta.
> Ülejäänud mõtte leiab korrus altpoolt.

ütle parem otse välja, et see suri koos alu potentsi kadumisega. mis sa keerutad, kont.
 
lontkõrvale 10. märts 2015, kl 12.16
londiste Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agnes Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > "Kuhu nüüd kadus see
> igavesest ajast igavesti tõot
> > atud sümpaatia
> ja sõprus alule?"
> >
> > See suri k
> > oos
> aluga.
> > Nime muutmine seda enam ellu ei ära

> > > ta.
> > Ülejäänud mõtte leiab korrus altpoolt
> .
>
> ütle parem otse välja, et see suri koos a
> lu potentsi kadumisega. mis sa keerutad, kont.

debiil mine, loe saatmata kirjades
 
meenutaja 10. märts 2015, kl 12.26
kunagi ammu oli siin mingi alu ja siis räägiti tema surmast. tema kaaslaseks oli mingi peenike ja pikk politseiametnik. kas ikka jahutakse nendest või uus kuum paar?
 
vastupidi ikka 10. märts 2015, kl 12.31
Agnese surmast räägiti, tema pidavat olema kondine, aga seda ei teadnudki, et ta politseist on. enne Agnest oli alule veel üks tahtja olnud. kes tema aliast mäletab?
 
holmes 10. märts 2015, kl 12.36
kontrollitud andmetel on alu-katil pika elu jooksul olnud täpselt kaks armukest: vasak ja parem käsi. nendele pole ta veel truudust murdnud, tubli vanur.
 
kuhu kati karu sai 10. märts 2015, kl 13.59
Punapea,

Kas see teema pole mitte ehe näide sellest, kui mõeldamatu on siin foorumis püsinimeline ja nende omavaheline kokkutulek. Kui ka püsinime alt võib keegi olematu enesehinnangu/välimuse/positsiooniga libades toota mingit totaalset sìtta ja õelutsemist mingi kättemaksu ajendil. Siin foorumis ei saa olla palju neid sõnavõtjaid. Küll on aga neist osad nagu mingi hirmu all, et tulevad välja, saavad "avalikuks". Seega siis antakse minna ja igas teemas ise nime alt. Ja muidugi otse teatute pihta. Ehk siis kokkutulek oleks mõeldav, aga siiski valitutele ja nimelistele. Vähemalt mulle hakkab vastu mõte, et lähen kokkutulekule, kuhu ilmub ka mingi vana ja salakaval, inglinägu tegev mõrd, kelle ainus huvi on koguda kompromiteerivat materjali ja siis seda laiali puistama hakata. Mõistagi on ta kas liiga ümar või hoopis kollaka nahaga, endine sarisuitsetaja ja potensiaalne alkohoolik, kelle elu huvi on jatkuvalt saada oma koibi hargitama kellegi koju:-)
Ehk siis kokkutuleku tingimuseks vöiks ka olla, et osalejal on oma kodu/elu/töö/positsioon. Et sinna ei satuks mingid vanad prostid, kellele projektipõhiselt kingitud rinnahoidja on pisut lohmakas:-)
 
segaduses 10. märts 2015, kl 14.03
""Vähemalt mulle hakkab vastu mõte, et lähen kokkutulekule, kuhu ilmub ka mingi vana ja salakaval, inglinägu tegev mõrd, kelle ainus huvi on koguda kompromiteerivat materjali ja siis seda laiali puistama hakata.""

Kas jutt on Agnesest?
 
Sid 10. märts 2015, kl 14.07
segaduses Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kas jutt on Agnesest?


Mõtle nüüd loogiliselt, Agnes teab ju karukatit niisamagi, milleks talle kompra?

Mis aga kokkutulekusse puutub, siis tutvumiseks sellised üritused ei sobi. Need ongi nägude ülevaatamiseks. Kui aga suhe on ennegi juba susisenud, siis võib ju ka miskit juhtuda, aga tõenäoline see ei ole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!