Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
püsinimelistele!
 
aga 10. märts 2015, kl 14.09
kuidas keegi teine saab alu kohta komprat koguda?
 
katile 10. märts 2015, kl 14.11
Sa rumal inimene! Nimetuna kommenteerija ei ole huvitatudki mingist kokkutulekust....sellepärast ta ju ongi nimetu.
 
Sid 10. märts 2015, kl 14.17
katile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa rumal inimene! Nimetuna kommenteerija ei ole hu
> vitatudki mingist kokkutulekust....sellepärast ta
> ju ongi nimetu.


Vastupidi, püsinimelised (registreeritud) saavad niisama ka omavahel suhelda, nimetud seda ei saa ja uudishimu on neil suuremgi, sest infoväli on pisem.
Ma tean, et mõni uudishimulik on koguni käinud sellist kokkutulekut eemalt piidlemas, aga liituda pole julgend. :)
 
muidex 10. märts 2015, kl 14.19
aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea,oli veel saritutvuja;)


Temaga on punapea juba kohtunud.
 
:) 10. märts 2015, kl 14.21
Sid sul ikka õigus. kui siin 10 aastat ennast ja oma särasilma kiitnud, siis ikka kordades targem neist, kes siin ei ela ja lihtsalt läbi jalutavad.
jätka ikka oma missiooni elama õpetamisel.
tubli oled, pane samas vaimus edasi:)
 
Sidile 10. märts 2015, kl 14.21
No seda piilumise juttu mina küll ei usu! Või vähemalt see piiluja ei olnud siis päris normaalne inimene.
Mina võin nimetuna öelda, et saan siin sama moodi oma arvamust avaldada...omavaheliseks suhtlemiseks on mul aga hoopis teised inimesed.
 
Sid 10. märts 2015, kl 14.26
:), esiteks pole ma siin kümmet aastat olnud, särasilmaga olen ma tuttva ka alles kaks aastat, seega, sa tugevalt liialdad. Erinevalt sinust, olen ma siin aga huvitavate inimestega privaatselt ka viimase ajal suhelnud ja ma küll selles midagi halba ei näe. Loomulikult mingi nimetuga ma ei tutvu, aga mõne nimelisega olen privaatselt suhelnud. Mis ses siis halba on? :D
 
bdlhgwhxb 10. märts 2015, kl 14.26
Jumal tänatud selle eest, et mul on olnud piisavalt oidu siin madalat profiili hoida:D Päris mark ikka oma mingeid suhteid kuskil avalikus foorumis lahendada...
 
Sid 10. märts 2015, kl 14.27
Sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No seda piilumise juttu mina küll ei usu! Või vähe
> malt see piiluja ei olnud siis päris normaalne ini
> mene.

Uuri Linnahalli katusel kohtunute käest, mina seal ei käinud, aga ma tean inimesi, kes seal käisid. :)
 
niisama 10. märts 2015, kl 14.29
Jah, paber kannatab kõike....
 
:) 10. märts 2015, kl 14.31
Sid, ega sind polegi võimalik salaja piiluda, kuna sa avalik liputaja:)
 
ehhh 10. märts 2015, kl 14.46
bdlhgwhxb Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jumal tänatud selle eest, et mul on olnud piisaval
> t oidu siin madalat profiili hoida:D Päris mark ik
> ka oma mingeid suhteid kuskil avalikus foorumis la
> hendada...

madalast profiilist on üksi vähe. tutvud siin heas usus kellegiga ja see laob ikka kõik rahva ette.
 
ehhh-ile 10. märts 2015, kl 14.52
Mis vahet seal on, laob siis laob...see jutt tihedast suhtlemisest on täielik jura.
 
to ehhh-ile 10. märts 2015, kl 14.54
sul on suva, kui sinu privaatse kirjavahetuse siia kõikidele lugemiseks ülespanekuga ähvardatakse või isegi pannakse?
 
nikfjgajhxvasx 10. märts 2015, kl 14.57
ehhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> bdlhgwhxb Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > Jumal tänatud se
> lle eest, et mul on olnud piisaval
> > t oidu sii
> n madalat profiili hoida:D Päris mark ik
> > ka o
> ma mingeid suhteid kuskil avalikus foorumis la
>
> > hendada...
>
> madalast profiilist on üksi vä
> he. tutvud siin heas usus kellegiga ja see laob ik
> ka kõik rahva ette.

Siin kehtib vanasõna paja ja katla kohta. Niisama heast peast ei laotata midagi.
 
möh 10. märts 2015, kl 15.02
see on anonüümne foorun isegi kui sa oled püsikas. sa pole ju oma passi andmetega siia sisse loginud. kolmandaid jätab teie privaatne kirjavahetus tavaliselt päris külmaks, kuigi jah, ilkuda meeldib meile ka selle kallal. ära üle mõtle.

to ehhh-ile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sul on suva, kui sinu privaatse kirjavahetuse siia
> kõikidele lugemiseks ülespanekuga ähvardatakse võ
> i isegi pannakse?
 
kuhu kati munad said 10. märts 2015, kl 15.04
kuhu kati karu sai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Punapea,
>
> Kas see teema pole mitte ehe näide
> sellest, kui mõeldamatu on siin foorumis püsinime
> line ja nende omavaheline kokkutulek. Kui ka püsin
> ime alt võib keegi olematu enesehinnangu/välimuse/
> positsiooniga libades toota mingit totaalset sìtta
> ja õelutsemist mingi kättemaksu ajendil. Siin foo
> rumis ei saa olla palju neid sõnavõtjaid. Küll on
> aga neist osad nagu mingi hirmu all, et tulevad vä
> lja, saavad "avalikuks". Seega siis antakse minna
> ja igas teemas ise nime alt. Ja muidugi otse teatu
> te pihta. Ehk siis kokkutulek oleks mõeldav, aga s
> iiski valitutele ja nimelistele. Vähemalt mulle ha
> kkab vastu mõte, et lähen kokkutulekule, kuhu ilmu
> b ka mingi vana ja salakaval, inglinägu tegev mõrd
> , kelle ainus huvi on koguda kompromiteerivat mate
> rjali ja siis seda laiali puistama hakata. Mõistag
> i on ta kas liiga ümar või hoopis kollaka nahaga,
> endine sarisuitsetaja ja potensiaalne alkohoolik,
> kelle elu huvi on jatkuvalt saada oma koibi hargit
> ama kellegi koju:-)
> Ehk siis kokkutuleku tingim
> useks vöiks ka olla, et osalejal on oma kodu/elu/t
> öö/positsioon. Et sinna ei satuks mingid vanad pro
> stid, kellele projektipõhiselt kingitud rinnahoidj
> a on pisut lohmakas:-)

kokkutulek oleks mõeldav valitutele ja nimelistele? kas nimelist all pead silma ema vanasse rinnahoidjasse onaneerivat alu-katit, kellel iga nädal nimi muutub, aga sitapritsimise vajadus jääb muutumatuks?
 
pühha taevas 10. märts 2015, kl 15.07
küll te olete kõik nii huvutavad persoonid, et kõik on teie elust huvitatud ja kiibitsevad siin, et mingigi killukese jälle kätte saada :D unistage edasi.
 
kadakajupp 10. märts 2015, kl 15.16
on siin olnud ju teema, kus selgus, et mõned psühhopaadid on tõesti teiste elust huvitatud ja tutvudes vast jagatakse pisut rohkem andmeid, kui foorumi kasutajanimi.
 
sõna sekka 10. märts 2015, kl 15.21
eks peab ise seda kogema, mis tunne oleks siit lugeda enda privaatse elu kohta. Eesti on nii väike, et on üsna tõenäoline, et keegi tunneb kellegi ära. näiteks mina olen tundnud.
 
Kiku 10. märts 2015, kl 15.29
Mina tundsin alu-kati ära. Rõve mees on küll, paras herneid hirmutada. Pole ime, et selline kümne aastaga pole endale kedagi leidnud. Või on ta kauemgi siin verbaalset peeru lasknud?
 
viimasele 10. märts 2015, kl 15.32
tead ma ka mõtlesin, et shreck on mu tuttav, kõik need sees käimised siin, need lauseehitused ja sõnade kasutus jms on täpselt täkkese, mingi pool aastat arvasingi, et on tema aga kui tuli shrecki vanus ja asukoht välja, siis sain aru, et puusse panin täiega:D
 
Kaku 10. märts 2015, kl 15.32
Ei usu, et delfi kõige ilusam,saledam ja igavesti noor Agnes nii koleda mehe järel ikka veel nutab,
 
noku 10. märts 2015, kl 15.37
ei jää need kondi-agnesedki igavesti nooreks. nutetakse koledamategi meeste järele kui alu-kati, peaasi et saaks aga mehelõhna majja. olgu kasvõi pussuhaisu näol.
 
uitaja 10. märts 2015, kl 15.45
Oleks keegi teine organiseerija, siis tekiks võib olla huvi, punapeaga tutvuda ei soovi.
 
kadakajupp 10. märts 2015, kl 16.18
organiseeri siis ise ja palu punapeal mitte tulla. kuigi tegelikult pole suurt pointi viie või kümne suvalise inimese uudishimu rahuldamiseks tehtud olemisel.

kuskilt meenub, et mingeid vallaliste õhtuid vms tehakse, see tundub olevat suurema seltskonnaga üritus.
 
häbi fenomen 10. märts 2015, kl 16.30
eesti mees on mölakas seni, kuni asjad maha vaikitakse. siis pole ju häbi, enda rumalust demonstreerida ja naisi ahistada. Ikka seni, kuni asjalood välja pole tulnud.
alukati -pihukati käitumine on ju selge ahistamine ja vaimne vägivald.
mehe perssse on õhtal kohe, kui keegi teda tuvastada kavatseb ja isegi netti teada anda.
Huvitav miks siis HÄBI hakkab?
 
priscilla 10. märts 2015, kl 16.32
kui kuskil tahaks keegi labaselt väljenduvaid inimesi näha, siis on see koht just täpselt siin nimetute kirjutajate hulgas.
 
no ajaloos tasub fakte vaadelda 10. märts 2015, kl 16.34
tom vahetas end sidiks nii 4 kuud tagasi, sama vana on tema lähim suguline läbikäimine ka vana venelasega. kui käib, ega tal ju enamasti ei seis aka..
 
no aga sul ei seisa ju, tom? 10. märts 2015, kl 16.42
-------------------------------------------------------
> "ajudega mehed" käivad siin oma "särasilmadega" ke
> lkimas:)

Vähemalt on, kellega kelkida. ;) Enamus siiski vaevleb siin kroonilise alaseksimise all ja seepärast ka mõte vööst kõrgemale ei kerki. :D
--------------
alles tom ju kiunatas siin, et näe venelast juba kõik pannud, kuni temani jõuab, siis moor väsinud.. nii väsinud..
ja et ega sest lugu pole, kuna tomil vanuse tõttu ka enam ei seisa nagunii..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!