Saame tuttavaks
püsinimelistele!
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 19.48
karukatile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sulle on kiri :)

Ei ole:-)
 
Täitsa Blond 09. märts 2015, kl 19.50
alukati, ole kohe päris rahul, ma isegi ei ava neid kirju, isegi kui saadetakse. Mind köidavad vaid need mehed, kellest ma huvitatud olen.
 
karukatile 09. märts 2015, kl 19.52
 
Agnes 09. märts 2015, kl 19.54
Äkki sa saadad valele aadressile? Ikka gmaili, seal ta küll loeb. Tahad aadressi vä?
 
Sid 09. märts 2015, kl 19.55
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Või siis äkki lisate endid google+ sõpradek
> s..tomil FB d pole, aga äkki alu rõõmuks teeb :)


See FB värk on mu meelest natsa nilbe, kogu maailm teab ja näeb su elu. Siin foorumis on ses suhtes julgem, et rahvast on vähem ja enamus on normaalsed inimesed ka, nende ees suur midagi häbeneda pole. Mõni haige on ka, kes siin kümme aastat juba kiibitsenud ja ikka pole suutnud tutvuda. Ilmselt siis on probleem meditsiiniline ja seepärast ma ilkuma ei hakka.
Google+ on sutsu parem, kui FB, sest seda kuugli enda otsing ei näita ja saab veidikene privaatsemalt ennast eksponeerida. :)
 
karukatile 09. märts 2015, kl 19.56
Saatsin sellele hotmaili adrele, mis ta siin andis.
 
Sid 09. märts 2015, kl 19.58
karukatile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Saatsin sellele hotmaili adrele, mis ta siin andis
> .

Ju siis spämmirobot korjas ära, ei maksa liiga palju kirju saata. :D
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 20.05
karukatile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oli ju?

elulahebedasi2013@hotmail.com ei ole kirja. Ainult Agnese p@sk gmailis:-)
 
Agnes 09. märts 2015, kl 20.09
Tom,

No, kui sulle FB ei meeldi..alul pole ka seal midagi põnevat, mingi paar sõpra ja motika pilt, siis äkki tee google+ is olete sõpsid naguvõi :) Saate üksteise pilte vaadata ja laikida ja otse HO vestelda, ei pea enam delfis taidlema ja paska üles keerutam.
 
Sid 09. märts 2015, kl 20.13
Minu uudishimu nii suur ei ole. :)
Ma eelistan igal viiel juhul mõne kena siresäärega pilte vahetada, selmet mingite vanameeste profiile uurida. :D
 
karukatile 09. märts 2015, kl 20.28
Ma tõesti saatsin. Prügikasti vaatasid igaks juhuks? :)
 
kaugelt 09. märts 2015, kl 20.30
Püsikad said jälle endile teema
 
tillike nii õrnake, väriseb tuules 09. märts 2015, kl 21.03
no alukati tillike väriseb ju nüüd avastamishirmus ja mõtle, mis siis rootsalsed veel arvaksid ja tööandjad ja muud pesulauad, kes ette sattunud.. ja muud ahistatud..

see ikka lõhnab ju laksu järgi..
 
delfi kroonik 09. märts 2015, kl 21.25
mina näen siin vaid yhte psyhhoterroristi ja see on agnes. vaid tema ähvardab isiklikke kirjavahetusi ja pilte laiali saata.
 
Läti Henrik 09. märts 2015, kl 21.34
las Agnes avab mädapaised. toetan.
 
ja jah, ikkagi avlikuks 09. märts 2015, kl 21.44
no mida see alukati siis nüüd salgab?

et kohtingul slaja kantud rinnahoidja nagu soonis selga?
või till osutus nõrgaks ja pehmeks..

seda me ju teame.
 
pihualukati on nüüd kroonik vä? 09. märts 2015, kl 21.47
kas sai nüüd kroonika kirjutamise pakkumise vä?
seda seal rootsi metroos siis nagu õppiksi?

Miks nüüd siis nagu ei meeldi, kui kijutades kahtlemata ju uhkust tundsid enda üle, kulla alu- pihukati..
 
Agnes 09. märts 2015, kl 22.40
Delfi kroonik, tead hiina vanasõna.. Kui kannatlikult jõe ääres istuda, siis varem või hiljem näed oma vaenlase laipa mööda ujumas.

Peaasi, et taburettidel jalad ise ei murduks..aga oli siis vaja torkida ;)
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 22.49
Tuleb veel midagi, varesed?:D
 
targutav punapea 09. märts 2015, kl 22.53
ja jälle taotakse siin karu... mis see karu siis nii hirmsat tegi, et nii verised ta peale... elus paistate te kõik olevat?:D mina küll seda näha ei taha kui karu lõpuks vihastab ja siis... :D

teema on metsas mis metsas, nagu karu karulaande peletatud... muidu mõte oli ikka selles, et kes püsivalt aastakese ühe nimega vastu peab, on väärt ka inimeste sekka tulema:D

TB, jah, ega mina süüdi pole et asjad alati kismaks keeravad - kõik teemad keeravad lõpuks kellegi ahistamiseks... :D
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 23.04
Pattude nimekiri on pikk:-) kelle tagumikku on paksuks arvatud, kelle rinnahoidjat ebasobivaks peetud, keda tutvumisest välja praagitud..ja kõige hullem on vist see, et ühele mõrrale on seksist ära öeldud:-)

Viks ja viisakas mees, ütleme Sid, oleks igaljuhul teistmoodi käitunud:-)
 
Sid 09. märts 2015, kl 23.10
kuhu kati karu sai Kirjutas:
-------------------------------------------------------

>
> Viks ja viisakas mees, ütleme Sid,
> oleks igaljuhul teistmoodi käitunud:-)


Ma käitun natuke teistmoodi jah, ma ei lase asjal seksini arenedagi, kui just ise väga ei taha (ja rõhuva enamusega ei ole tahtnud).

Punapea, aga sa ära püssi põõsasse viska, ma ikka ühe õlle võtaks karukatiga. Äkki peksaks isegi selle MG sealt laanest linna ja saaks ühe suurema jooma korraldada. :)
 
targutav punapea 09. märts 2015, kl 23.16
sa tahtsid öelda, m.. ta mees?:D see võib valus olla, kui naisele seksist ära öeldakse... aga tuleb öelda kui elu armas on. tagajärjed on muidugi jubedad, aga hing jääb sul vähemalt alles:D

aasta pärast ehk tuleb sul ka kadakajupile ära öelda - kunagi ei tea mis aastad lähemale neljakümpile naisega teha võivad:D nii et lohuta end sellega kui minu plaan teid paari panna praegu ei toiminud - aeg võib väga palju muuta inimeses...
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 23.17
Sid, kle, nüüd leidsid minus põhjuse õlle võtmiseks? Rõõm kuulda muidugi, aga ega siin tegemist pole ometi pisikese uudishimuga?;) Et semutseks, patroneeriks pisut sõbramehelikult ja äkki lobiseb välja, et kus või kuidas?:D
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 23.20
Punapea,

Sa oleksid mind jupikesega juba nagu paari saanud? Ja juba lahutad? Hold your horses:-)
 
targutav punapea 09. märts 2015, kl 23.21
Sid on sinusse tegelikult alati hästi suhtunud, karu. väike õllelake teid vaenlaseks vaevalt teeb, aga minu teema oli ikka nele mõeldud, kes veel üksteist näinud ei ole (ka pildilt). et oleks julgem tutvuda ja ehk mõni leiaks ka oma silmarõõmu näiteks. joomiingust nagu eriti lugu ei pea ümmarguse laua taga...
 
irw 09. märts 2015, kl 23.22
alutropp, kas sa oled see ain valu? nimi küll meenutab ja kahtlaselt sarnane
 
Sid 09. märts 2015, kl 23.23
kuhu kati karu sai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, kle, nüüd leidsid minus põhjuse õlle võtmisek
> s? Rõõm kuulda muidugi, aga ega siin tegemist pole
> ometi pisikese uudishimuga?;) Et semutseks, patro
> neeriks pisut sõbramehelikult ja äkki lobiseb välj
> a, et kus või kuidas?:D

Vastupidi, kõik põhjused, miks mitte õllet võtta, on ära langenud ja maailma- (delfi-)asju saab juba rahulikult arutada. Ma küll suur õllejooja ei ole, aga kuu lõpus peaks olema eesti-islandi jalka ja seks puhuks ma ennast kuskile baari suure ekraani taha sätin. Kui muidugi ilm juba soe, siis lähen staadionile, aga vaevalt sel ajal veel väljas vahtida kannatab. :)
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 23.30
Sid, kord tahad joomat korraldada, siis räägid, et polegi joomamees, parem molutaks mingi ekraani ees..kuidagi hüplik on see värk sul!
 
Sid 09. märts 2015, kl 23.33
Jalgpall on lihtsalt üks ettekääne õlut juua, saun on teine. Ega ma muul ajal väge ei joo küll. Seda enam, et mu särasilm on täiskarsklane ja temaga väljas käies pole põhjust kohvist kangemat jooki tarbida. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!