Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
õhtul välja, kevadet tervitama
 
n 47 20. märts 2015, kl 18.10
Et võtaks kevade vastu. Täna ta saabub. Elan Jõgeva kandis. Võid ka niisama kirjutada....igavuse peletamiseks :) tuliingel41@ hot.ee
 
Mirru 20. märts 2015, kl 18.55
Miks nii ilusale kirjale kedagi vastamas ei ole, mehed?
 
n47 20. märts 2015, kl 19.12
Et oleksin ehk pidanud lisama, et ma pole paks ega kole. Õigemini seda, et olen ilus, tark ja hea ja oman autot, korterit ja maja. Ja tõesti läheksin hea meelega lihtsalt välja. Näiteks Tartu tänavatele kõndima....tuletama meelde oma tudengilinna ja lapsepõlvemängumaad.
 
lähme 20. märts 2015, kl 19.48
Tule autoga tallinna järele, lähme tartu jalutama ja pärast tood tagasi. Nõus?
 
hehh 20. märts 2015, kl 19.51
siit loodad leida? alu jaoks oled liiga vana, gõust kardab naisi, sid on kinni ja hp lasi siit varvast.
 
n 47 20. märts 2015, kl 20.04
Ega mul mingit kiiret ka pole. Kui täna ei leia, pole ka midagi. Ega toredad inimesed maa pealt kadunud ole. Homme leiab juba uue põhjuse tutvumiseks :) Aga täna ööseks lubab suurt kuud ka :) Päikesevarjutus oli ka..., nii, et igati tähendusrikas päev täna. Võiks päeval ilus lõpp ka olla :)
 
alu 20. märts 2015, kl 20.07
Ilus kuulutus on sul muidu. Minetea, ehk oled ilus inimene ka. Aga kaugel minust nkn. Kirjutasin isegi pool kirja valmis ja kustutasin seejärel ära-niisama igavust võib siingi peletada:-)
 
jah 20. märts 2015, kl 20.09
Tubli alu, et oskad ilusat hinnata.
 
ah alu 20. märts 2015, kl 20.11
mis jamad, bussid sõidavad, kihuta kohale. saad ka siit naistekast välja.
 
alu 20. märts 2015, kl 20.19
Need ajad on möödas, kus kohe kohale kihutan. Õigemini neid pole kunagi olnudki. Kord kihutasin, ees ootas minust rohkem, kui poolesuurem naine. Pärast sõber irvitas, et mida sa uhad, kas kohapeal koledaid naisi veel vähe on:-)
 
küss 20. märts 2015, kl 20.21
Kes lubas suurt kuud? kuu loomine on praegult, st 0 kuud on näha-:)
 
n 47 20. märts 2015, kl 20.24
Kindlasti leidub keegi, kes viitsib vähemalt kirja valmis kirjutada ja selle isegi ära saata :) Aga tore, Alu, et Sind igale poole jagub. Tundub, et oled naistekasõltlane..., aga eks tegevus seegi igavuse peletamiseks
 
alu 20. märts 2015, kl 20.26
n 47 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kindlasti leidub keegi, kes viitsib vähemalt kirja
> valmis kirjutada ja selle isegi ära saata :) Aga
> tore, Alu, et Sind igale poole jagub. Tundub, et o
> led naistekasõltlane..., aga eks tegevus seegi iga
> vuse peletamiseks

Jaah, kuidas sulle see tunduma võis hakata.:-)
 
n 47 20. märts 2015, kl 20.27
Täna uudistest mitmeid kordi läbi jooksnud, et suur kuu... Et siis nagu vale? Usu, see kuu veel tuleb!!!!!
 
to alu 20. märts 2015, kl 20.29
Naisteka ilusas teemas ei ole vaja kirjutada kuidas sõpradega naisi kirute..
 
alu 20. märts 2015, kl 20.31
to alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naisteka ilusas teemas ei ole vaja kirjutada kuida
> s sõpradega naisi kirute..

Paraku oli see nali, mille üle naerame veel senini:-)
 
n 47 20. märts 2015, kl 20.31
Et Su nimi nagu tihedalt figureerib. Eks me kõik mingitel aegadel mingid sõltlased. Kes töö-, kes suhte-, kes portaalisõltlane :)
 
Noorkuu 20. märts 2015, kl 20.39
1582 a-st on kaasaegne kalender juba inimkonnal kasutusel. Soovitan tutvuda.
 
n 47 20. märts 2015, kl 20.53
Järjekordne ninatark ilmus välja. Aga, palun, mine selgita siis uudistetegijatele, et nad valeinformatsiooni ei jagaks!
 
nina 20. märts 2015, kl 20.59
närvid läksid läbi, et keegi olematut kuyd vaatama ei soovi tulla?-;)
 
Noorkuu 20. märts 2015, kl 21.01
Miks ma peaksin lollidele midagi selgitama, kel isegi nii palju oidu pole, et enne kalendrisse vaataksid, kui eetris mögisema hakkavad.
Praegu on kuuloomise esimene päev ehk noorkuu, st taevas kuud näha ei ole.
 
karu tuli koopast, 20. märts 2015, kl 21.07
vaatas kuud,pühkis oma nina vastu puud...ah et ülikoolilinn ja mängumaa! mul nigu teine järjekord..kevad keerab sassi! ikka kena kevadet,pane miskit rohilast ka aknalaua peale potikesse kasvama!
 
n 47 20. märts 2015, kl 21.10
Ok, Sina, Noorkuu, mina pead kuu eest pakule ei pane, aga palun loe Alkeemia lehelt uudist, et täna on superkuu, st kuu on 14 % suurem ja palju kordi heledam tavalisest. Ja ootan kommentaari
 
n 47 20. märts 2015, kl 21.14
Homme hakkangi tomatit ja petuuniaid külima. Ilusat peatset kevadet ja kaunist superkuu nautimist!
 
Noorkuu 20. märts 2015, kl 21.14
Seal Alkeemias on koos kari idioote. Peaks ammendav vastus sulle olema.
5 märts oli alles täiskuu ja nüüd järsku jälle?
Kaks korda kuus täiskuu?
Mitu klassi sul haridust oligi?
 
hiii 20. märts 2015, kl 21.19
mul ammu juba petuuniad kasvamas:)
 
Tähetark 20. märts 2015, kl 21.19
According to the definition of supermoon coined by Nolle, the year 2015 has a total of six supermoons. They are the new moons of January, February and March and the full moons of August, September and October. The March supermoon will be accompanied by a total solar eclipse!

Meie ajakirjanduse tase ;) Kuu on maale kõige lähemas orbiidipunktis aga meile nähtamatu noorkuu.
 
piripiiiga 20. märts 2015, kl 21.22
see superkuu on, jah, alles loomisel. a no mis siis sellest! kevadet sobib ikka tervitama minna!
 
Noorkuu 20. märts 2015, kl 21.26
Tartu paberitega kõrgelt haritud tädi võiks arukam olla, ei muud.
 
n 47 20. märts 2015, kl 21.29
Siis ei saagi enam ühtegi uudist uskuda. Sellest artiklist loen ma välja, et kuu just täna 14% suurem. Ja mina tõesti ei uuri igal öösel kuud ja ei pea arvestust, millal mingi kuu on :) Aga siis täna pilkane pimedus, nii, et ei näe näppugi sugu panna.... Läheks pimedust nautima :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!