Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas mutile sobib miniseelik?
 
bb 14. aprill 2015, kl 00.03
Kus ja miks? Palju maksid? :)
 
moor 14. aprill 2015, kl 00.55
#Minul pole endiselt midagi selle vastu, kui on selliseid mehi, kes ahvivaimustusega viicivad taolisi naisi kuulata/keppida/kassikeseks pidada. Mina nende hulka ei kuulu ja naeran selle üle. Mitte õelalt irvitades vaid nagu natuke nõutult, nagu totrate olukordade üle ikka.#
Kes nagu totramas olukorras on? Kas "lollid" mehed oma kassikesega koos itsitamas vöi sina üksi arvuti ees...
 
kadakatupp 14. aprill 2015, kl 01.27
alu,
tead mis on tõeliselt totter. et sul pidevalt mingi soovmõtlemine lööb välja oma generatsiooni naiste suhtes a la pole lapsi, pole millestki peale ülekäinud meeste rääkida jms. ajuvaba oletuslik b.shit. nagu iga kord ejakuleeriksid mõttes kui saad mingi "pirni" panna.
sa oled vist päris õnnetu ja väga üksildane inimene. mees, kes naerab oma arust teiste üle, kellel rohkem potentsi ja vähem eelarvamusi- naer läbi pisarate?
 
Sorry, alu 14. aprill 2015, kl 11.04
Jäin mõtisklema sinu mõtteavalduste üle.
Olen nõus, et elus kohtab paljut, mis silma riivab ja kohatuna tundub, aga...

Mõtisklema jäin ma hoopis muu üle.
Ütle, kuidas saab nõnda peast "eidestuda" üks mees (juhul, kui sa ikka oled mees?

Olen siiani arvanud, et meest iseloomustab mingi suuremas plaanis nägemine, naised on need, kes detailidesse tungivad.
Mees, olgu ta ise kui tahes vana või kui tahes kerajas, oskab asjadest n.ö üle vaadata- huumoriga.
Oma vaatevälja jätab selle, mis talle sobib.

Aga sina justkui ei tegele oma vaateväljaga, sa tunned vajadust mängida naiste mängumaal, korrigeerida nende maailma, panna neid paika.

Usu, naistel leidub piisavalt suguõdesid, kes neid paika panevad. Enamasti nimetatakse neid "mõrdadeks".
Aga kuidas nimetada meest, kes on "peast eidestunud", tegeleb naistemaailmaga ja mängib seal kombluspolitseid?

Alu, viimane aeg on iseendaga tegelda, usu.
Saa m e h e k s! Ära takerdu pisiasjadesse, eriti sinusse mittepuutuvate naiste vananemisse ja nende probleemideesse.

Väga hale on vaadata eidestunud meest, kes ei leia enam kohta meestemaailmas.

Sorry, veelkord.
 
punapea 14. aprill 2015, kl 11.52
hästi kirjutatud!
alu aga on paraku feministide nurgakese koolitusega, ja eks sealt ta oma teadmised on saanud. mul endalgi on tekkinud küsimus, et mida ta tutvustes teeb... keda otsib ja miks siin ennast "tõestab":D on tegelikult arusaadav, et ta küll vihkab feministe, kuid ta ei oska neid naistest eristada, pannes nad kõik ühte patta, ja siis heldinult ennast lohutades mõnest teismelisest fantaseerides:D
koledaks on ta muutunud jah. isegi mina olen hakanud teda põlgama, kuna tal see IQ paistab olematu olevat, kuigi varem arvasin teisiti... kahju hääbuvast mehest;/
 
Ingel, endine ingel 14. aprill 2015, kl 11.54
minnes tagasi teema algusesse ja vastates pealkirjale "Kas mutile sobib miniseelik", võin vastata (muruomanikuna) -
ei sobi! Lausa segab! iga kord, kui ta siis mõne uue käigu teeb , igakord rullub see seelik talt karvadet maha.
Ja kes, krt, teda seal käikudes ikka näeb!
aus vastus: ei sobi ja ei ole ka praktiline.
Aga kasukas on tal mõnus, eesti ajal tehti neist ka suuri, inimeste, kasukaid.

:)
 
kadakatupp 14. aprill 2015, kl 12.03
kle kringel, ära blufi. mikromini on just väga praktiline- ei jää autoukse vahele kinni ja riiet kulub ka vähem. samas sunnib keha vormis hoidma. burkat kandes ikka ei viitsiks ju 3 tundi päevas trenniga jännata...
 
Kassisõber 14. aprill 2015, kl 12.32
Ingel, endine ingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minnes tagasi teema algusesse ja vastates pealkirj
> ale "Kas mutile sobib miniseelik", võin vastata (m
> uruomanikuna) -
> ei sobi! Lausa segab! iga kord
> , kui ta siis mõne uue käigu teeb , igakord rullub
> see seelik talt karvadet maha.
> Ja kes, krt, t
> eda seal käikudes ikka näeb!
> aus vastus: ei sob
> i ja ei ole ka praktiline.
> Aga kasukas on tal m
> õnus, eesti ajal tehti neist ka suuri, inimeste, k
> asukaid.
>
> :)

10 punkti,vahelduseks ka huumorisoonega inimeselt väike nali, mis siinvalitseval üleüldisel foonil veel erksam tundub.

Päris kahju, et viimasel ajal siin eriti midagi lugeda pole ja kuu poolt vaevatud trolli(de) sõnavõtud võtavad tahtmise ka kaasa vestelda.
 
ärgas 14. aprill 2015, kl 13.06
Kassisõber kurdab endale vääriliste panustajate üle. Tal on igav.

Loeksin huviga viidet, kuidas "Kassisõber" ise huvitekitavasse keskkonda on panustanud ja huvi tekitanud edasi vestelda.
Või arvad, et ainult teistel on kohustus su igavluse eest vastutada? Mida ise teed enda ja teiste huvi tekitamiseks?

Arvustamine ja kritiseerimine pole halb, kui inimesel on vähimgi idee olukorda parandada ja argumenteerituid ideid.

Lihtsalt vingumine on tüütu ja väsitav, näitab, et inimesel on endaga probleem, mida üritab teistele projitseerida või mille lahendust teistelt leida.

Tüütud vingujad on väsitavad.
Andke oma edasiviiv panus, kui see teil on või säästke teisi, kui oma edasiviiv panus puudub. Nõus?
 
ärksale sisselogimata 14. aprill 2015, kl 13.38
Kirjapilt on tuttav ja seega peaks sul kui foorumis
ülitihti oma postitusi tegeval(regatult ja ilma) minu eelmised postitused kenasti saada olema.

Olen alati seda meelt olnud, et kui midagi öelda pole
on mõistlikum vaikida, sest tühja sõnadevahtu saab küllastumiseni igapäevaselt.
Kaugel sellest, et oleksin vingunud lihtsalt viimasel ajal maad võtnud lälisemine ei tekita mingit tahet omalt poolt midagi kirja panna
ning kui mu harv postitus nüüd sind kuidagi väsitas, mine võta üks kangem kohv äkki annab järgi. :)
 
kassisõbrale 14. aprill 2015, kl 13.41
kirjapildid on eksitavad, sest vaimust vaevatud trollid oskavad ülihästi ja sihilikult kedagi matkida.
 
alu 14. aprill 2015, kl 13.45
Nagu ikka, asusid oma elu omavat ja elavad mutid korrigeerima minu oma:-)
Küsimus ju oli, kas mutile sobib miniseelik ning kusagil polnud kirjas, et mees või mehed ei pea sellele vastama. Ei sobi mutile miniseelik. Aga kandke ikka, kasvõi minu rõõmuks:-)
 
miniseelikus mutt 14. aprill 2015, kl 13.48
kanname ja mitte ainult sinu rõõmuks!
 
alu 14. aprill 2015, kl 13.53
Tubli. Ajage mini omale jalga kasvõi trotsist, et vot ikka kanname, missiis, et endalegi pisut naeruväärne tundub:-)
 
miniseelikuga tutt 14. aprill 2015, kl 14.01
10 cm üle põlve mini ei tundu üldse naeruväärne. kannan enda, paljude meeste, sinu ja tössakate muttide rõõmuks.
 
Gunilla 14. aprill 2015, kl 14.09
Imestunud (autor) kirjutas:
... Ta oli küll sale, aga minu arvates teatud vanusest peaks ikka soliidsemalt riides käima.
Mille peale alu oma arvamuse avaldas:
... Mingi vöö koguka ja vänderdava tagumiku otsas kontsadel paneb isegi vana toomase muigama.

alu, näib, et oled paksu tagumiku fetiš, kuigi üritad vastupidist väita.
Ohhh kevad-kevad ...

Sulle, Ingel, endine ingel, ten points :D
 
ärgas 14. aprill 2015, kl 14.12
Sinu vaikimissoovitus, kui midagi öelda pole, on teretulnud.

Mina võtan oma pealelõuna kohvi kindlasti.

Oled rahul?

Siiski jääb küsimus, miks sa tuhnid kohas, kust "pärleid" pole leida?

Loe pigem häid raamatuid, suhtle võrdsete partneritega, ammuta teadmisi alati huvipakkuvast loodusest.

Teiste sõnadega: leia enda jaoks õige koht ja inimesed.

Ilmselgelt pole paegune koht sulle sobiv, sa pole rahul.

On selles süüdi keskkond ja inimesed, kes siin viibivad ja mõtteid avaldavad?
Ei.

See oled sina, kes pole endale rahuldavat keskkonda ja inimesi leidnud.
Otsi ja leia siis.

Vale koht ja valed inimesed ei anna õigust sulle neid solvata.
Pigem viitab see su oma valedele valikutele.
 
keskealine 14. aprill 2015, kl 14.13
Pika seeliku jaoks ei jõua kangast osta, seega käin miniga. Poolkurdid kõrvad, silmanägemine minetamisel - teiste arvamust tähele ei pane. Nautige vaatepilti, kui linnas kokku juhtume.
 
selge 14. aprill 2015, kl 14.16
ärgas on Ingel, endine Ingel.
 
ärksale täpsustuseks 14. aprill 2015, kl 14.37
Muig:kas sinu puhul tuleks kasutada väljendit"rumal,aga see-eest kergesti solvuv"?!
Või lisad oma epistlisse ka viite kuskohas ma oma postitustes kedagi kunagi solvanud olen.
Reeglina suhtlengi inimestega kes on minuga võrdväärsed ja kellega suhtlemine pakub rahuldust olen mõne ka siit leidnud.
Hoolimata sinu väitest nagu ma peaks kõiki siinviibivaid isikuid ja nende mõtteid kuidagi alaväärseteks see nii pole,enamus on täiesti normaalsed emakeeles väljenduvad isiksused, aga kas kuufaaside või kevade tõttu aktiviseerunud skisofreeniline tegelane kelle sonimist kõik teemad täis risustatud on, muudab igasuguse mõttevahetuse palaganiks,see on kurb ning sellele ma ka viitasin.
Ingli huumor mõjus selles taustsüsteemis väga värskendavalt see annab lootust,et normaalsed saavad jälle valdavaks ka siin.

P.S.Valikud on minu omad ja kas nad on õiged või valed otsustan mina ,mitte sina KTi.
 
Demokraat 14. aprill 2015, kl 14.52
Ma jätan eluvõimaluse nii muttidele kui ättidle. See on nii armas.
Aga ma ei saa aru ebamäärases vanuses "muttidest ja ättidest", kes loovad oma reegleid ja ei lase elul omasoodu kulgeda.
Kas maailmas on igasuguses vanuses inimesi vähe?
Miks peab teesklema oma vanusele mittevastavat ja olema selle üle uhke?

Midagi on valesti, kui oma vanust häbenetakse. Midagi elus on kogemata või valesti tehtud. Või eksin?

Nõustun, et on inimesi, kes iseenda vananemist ei märka ja lõputult arvavad, et on atraktiivsed noortele.
Küllap on alu siinses keskonnas selliseid.
Las ta siis olla... alati on inimesi, kes oma saatusega ei suuda leppida.

See ei tähenda, et oma leppimatust peab üle kandma kogu maailmale.
Alu on ilmselt inimene, kes pole paramatusega õppinud leppima ja kannab oma maailmavalusid üle kõigile teistele, eriti 50-pluss naistele.

Alu, rahune maha, ausalt.
Vananemine on paratamatu, ka sinu puhul ja selles pole süüdi koos sinuga vananevad naised.
Täitsa naljakas, millega sa võitled :)
 
ärgas 14. aprill 2015, kl 15.10
Minu puhul võib kasutada igasuguguseid väljendeid.
Nii rumal ja kergesti solvuv kui ka teisi.

Nagu arukas inimene teab, ei iseloomusta inimest miski paremini sellest, mis ta teistele omistab.
Selle vastu ei saa, see reedab.

Osake vaid inimesi ja nende arvamusi kuulata.
Kes näeb teistes kadedust, on ise kade, kes armukadedust, see ise armukade jne.

Psühholoogias nimetatakse seda projitseerimiseks, mis tähendab seda, et oma sisemisi olemusi omistame me teistele.

Mida iganes me räägime, me räägime endast.
 
ärksale viimast korda 14. aprill 2015, kl 15.39
Mõtlesin,et las jääb viimane sõna sulle,aga niikuinii ta jääb...
Minu jaoks on esimene aruka inimese kriteerium oskus enda üle nalja heita, sealt edasi järgmine intelligentsuse näitaja on oskus nalja mõista ja seda ka ise teha.
Labased inimesed,olgu neil ette näidata kasvõi mitu lõpetatud kõrgkooli diplomit,neid eelpoolnimetatud omadusi ei evi ja see näitab,et emotsionaalne intelligentsus ning empaatiavõime on neil atrofeerunud.
See-eest arvavad nad end teadvat ülihästi kuidas keegi elama peab ja kuhu keegi kuulub,lisame sinna veel üliarenenud enesehinnangu ja ülitundlikkuse oma "suurepärase isiku" suhtes tuleb profiil juba välja.
Demagoogia musternäidisena oskad sa veel ka kontekstist noppeid välja lõigata ja jätta tähelepanuta otsesed vastust eeldavad küsimused.
Nagu näed oskavad ka teised sind iseloomustada ja hambutu psühholoogide projitseerimisejutt,mille sa enda meelest osava kahvlina teksti põimisid ei väära seda pilti sinust.
Ja loogilise järelduse lõpuna arvan ma,et tegemist on sama isikuga kes siinsetes teemades kuutõbitseb.
Edu ja ilusat päeva jätku sulle.
 
Ingel, endine ingel 14. aprill 2015, kl 15.47
"Ärgas" - ei ole "Ingel, endine ingel".

:)
 
ärgas 14. aprill 2015, kl 16.31
No mis ingel?

Kas jätsin mingi ingli mulje?
Lõpetage ära... :)))

Ei,ei, vastupidi!
Elus pole ingleid ja kuradeid, isegi must-valge eluvaate esitlejate hulgas mitte.

Lihtsalt vahel esitletakse meile endast inglit ja siis jälle kuradit.
Tuleb ju tuttav ette?
 
alu 14. aprill 2015, kl 17.34
Tänan heade soovide eest muidugi, aga katsuge nüüd oma elu nende järgi ise elada ja olla, ehk siis ei aja katust nii sõitma ainult ühe mehe arvamus, kelle arust minis ukerdav mutt tõmbab suunurga muigele. Ja 10cm üle põlve seelik pole mingi mini, või siis peavad need jalad ikka eriti lühikesed olema:-)
 
seelikuga alu 14. aprill 2015, kl 18.04
kui seelikut kannad ja kohtingul käid, vaata et till seelikuserva alt välja ei ripu.
 
seeliku ja tilliga vana naine alu 14. aprill 2015, kl 18.19
alu kirjutab: See võib õudne ja solvav küll olla, naisele, kui mees tunnistab, et tore on aga sa oled vana, paks ja ei eruta. Täiesti arusaadav, päriselt ka. Aga delfi pole ju elu ja "mehed" või siiski on?
--------
alu, kes sind välimuse põhjal siis vanaks naiseks pidas?

tõesti, täiesti solvav ju ,et lodevat kere vaid naisele omistatakse.
 
rike 14. aprill 2015, kl 21.01
vaevalt see nüüd naisele õudne on, kui igasugused vanataadid tema peale enam ei erutu. Sest erutunud vanataadid pole ka miskit meeliülendavat.
 
to rike 14. aprill 2015, kl 21.16
Soovmõtlemine seegi, kui mitte erutuvad mehed taatideks mõelda. Näidake siis ette need tõelised erutujad ja ihalejad..istute siin ja kujutate omale elu ette, mõrrad:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!