Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
kadakajupp 15. aprill 2015, kl 14.14
alu, huumorisoon läks katki? mul savi, kes sulle meeldivad või ei meeldi, kui sa oma järjekordse tiraadiga sel teemal lagedale tuled, siis ma lihtsalt ei loe.
 
alu 15. aprill 2015, kl 14.57
Kumma teemaga muidu huumorisoonele rõhud, ilmselt selle esimesega jah?
 
kadakajupp 15. aprill 2015, kl 15.06
käesolevaga, eelmine on just see, mis kirjas. juhul, kui sa teemaalgatust ei lugenud, siis on arusaadav su kimbatus.
 
alu 15. aprill 2015, kl 15.10
Nojah, aga lugeja huumorisoon võimaldaks ju mõlemat võtta satiirina, kus peaosaliseks jääb jupike. Algusest lõpuni.
 
kadakajupp 15. aprill 2015, kl 15.13
pole ka keelatud, siin ongi rohkem ajaviiteteemad, mitte surmtõsised kirjutised. muret teeks see, kui keegi seda tõsiselt võtaks.
 
alu 15. aprill 2015, kl 15.17
Võtavadki. Vägagi. Üks paks ja kuri mutt juhib vist trammi praegu ja pärast avastab, et me olem juba 5kirja vahetanud, ilma, et keegi jõudis vahele segada. Õhtu ei tõota midagi head..
 
kadakajupp 15. aprill 2015, kl 15.21
irww... ma just mõtlesin sama - millal trollid avastavad, et kaks kirjutajat on järelvalveta-vahelesegamiseta jäetud :D.

trammijuhist troll kõlab üsna põnevalt... või siis vastupidi.
 
alu 15. aprill 2015, kl 15.32
Üks vähemalt on teises teemas juba tuure võtmas. Teeb mehe häält ja puha, teab, milline on mees, on kunagi näinud:-)
 
kadakajupp 15. aprill 2015, kl 16.51
alu, kas oli hea mõte su uues teemas avaldatu? või miks sa üldse otsustasid sedasi toimida?
 
alu 15. aprill 2015, kl 16.57
Mis sel viga oli siis, jupike? Avaldasin oma adre tutvumiseks, mitte mingi jama ja lolluste saamiseks. Pole minu asi, et kahe muti eelmise aasta sõprusest sai vihavaen meeste jagamisel.
 
Sid 15. aprill 2015, kl 16.58
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu, kas oli hea mõte su uues teemas avaldatu? või
> miks sa üldse otsustasid sedasi toimida?


Vähemalt mu ennustus teema mittepüsimise kohta osutus tõeks, seega - on sel vahet, kas oli hea või halb mõte. :)
 
: 15. aprill 2015, kl 17.00
Teema kiire kadumine näitab seda, et kõik asjaosalised on 24/7 siin olemas:D
 
pihkuitsitaja 15. aprill 2015, kl 17.01
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis sel viga oli siis, jupike? Avaldasin oma adre
> tutvumiseks, mitte mingi jama ja lolluste saamisek
> s. Pole minu asi, et kahe muti eelmise aasta sõpru
> sest sai vihavaen meeste jagamisel.

Aga tee teema uuesti:)
 
jupile 15. aprill 2015, kl 17.02
kindlasti tutvu aluga ja võid kindel olla,et su kirjad on varsti siin avaldatud. sid on ka usaldusväärne mees.
 
kadakajupp 15. aprill 2015, kl 17.03
ma saan aru, et meil oli sihtotstarbeline, mittevajaliku saaks ju lihtsalt maha kustutada...ahh, pole ka minu asi. ma ei ole õnneks sellesse saagasse süvenenud ega tahagi. suur hulk vastukäivat informatsiooni ja vahtu lisaks.
ehk siis temaatikast on mul savi, lihtsalt ei poolda erakirjavahetusega sedaviisi toimimist - kui just tegemist pole ähvarduste, solvangute jms-ga.

/loen parem tarka raamatut - hakklihamasina manuaali - edasi :D/
 
alu 15. aprill 2015, kl 17.05
Justjust. Ja pani ehk keegi tähele, et tavapärane näägutamine, suva nimede alt skiso panemine jäi puhta katki:-)
Nüüd on aga teema kadunud, prouad kohendabad sulgi ja varsti läheb partisanisõda jälle lahti. Ning ülejäänud saavad mõistatada, et kes need küll on.
 
alu 15. aprill 2015, kl 17.09
Jupike,

Mida sa pead silmas erakirjavahetuse all?
Ja kindlasti on mul varsti põhjust kopida siia ka kõikide ülejäänud naistega mõttevahetused. Huvitav, miks ma seda veel seni teinud pole?:-)
 
kadakajupp 15. aprill 2015, kl 17.22
sinu isiklikule aadressile või siis misiganes aadressile, mida sina haldad ja loed saadetud kiri/info vms on erakirjavahetus, kui just saatja ei palu sellest plakateid trükkida - või olen ma millestki valesti aru saanud?
 
alu 15. aprill 2015, kl 17.30
Aga ma haldasingi ju seda. Saatja võiks ka nagu mõelda enne, mida ta saadab:-)
 
alu 15. aprill 2015, kl 17.35
Ehk siis-saagem tuttavaks, kes meil siin kõik on või pole olemas:-)
 
arvan 15. aprill 2015, kl 17.36
eks advokaatidel ole tööd kuhjaga, sest avaldati privaatne kirjavahetus.
 
kadakajupp 15. aprill 2015, kl 17.36
jajah, eks ma paratamatult servapidi tean rohkem, kui tahaksin. aga siiski... ehk siis sa väidad, et kõik mis sulle eales saadetud, on pärast postitamist sinu intellektuaalse omandi staatuses ja edaspidi avaldad selle kasvõi õhtulehes?
 
Egon 15. aprill 2015, kl 18.00
Kes iganes selle foorumi üldse välja mõtles polnud see üldsegi hea mõte, et postitaja on lihtsalt anonüümne ja kõik. Mujal mitte kusagil pole nii, tean teatud foorumeid kus saab vähemalt privaatsõnumi saata teema tegejale. Aga siin pole seda võimalustki. Väga negatiivne minuarust.
 
Egon 15. aprill 2015, kl 18.01
välja arvatud registreeritud kasutajad siin foorumis...
 
kadakajupp 15. aprill 2015, kl 18.03
egon, kes sul registreerimise keelas? rega ja kirjuta palju soovid. selleks ei pea meiliaadressi siia panema, kuigi regamiseks on siiski vajalik. sedasi saad kirjutada kõikidele regatud kasutajatele ning nemad sulle.
 
: 15. aprill 2015, kl 18.24
arvan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eks advokaatidel ole tööd kuhjaga, sest avaldati p
> rivaatne kirjavahetus.


Delfi ajakirjanikele on see kui kullaauk...delfi foorumi kohtuasja vahendaksid nad suurima mõnuga:D kas see advokaatidega ähvardaja on meediakäraks valmis?:D
 
ehh 15. aprill 2015, kl 18.27
delfi ei puutu asjasse,vaid kirjade avaldaja vastu esitatakse hagi. ma arvan.
 
oh jumal 15. aprill 2015, kl 18.32
minu arusaamist mööda siin lapsi ja väga noori ei käi,aga ülejäänud võiksid ikka ise ka enne järele mõelda, kas ja mida tasub anonüümsele kirjatuttavale avaldada. siis oleks ka kohtuasjad olemata. inimestetundmise oskus tuleb ju aastatega.
 
kadakajupp 15. aprill 2015, kl 18.34
siin on sellest juttu olnud - anonüümne kasutaja avalikustab anonüümse kasutaja kirjutise. küsimus - kellele on liiga tehtud?
ev seadused kohtu poole anonüümselt pöörduda ei võimalda ning vähe sellest, isegi isikuttõendavat dokumenti küsitakse. misiganes menetluse taga peavad olema reaalsed isikud, tõendada tuleb reaalset kahju - olgu ta siis materiaalne või immateriaalne.
 
Sid 15. aprill 2015, kl 18.34
Ei usu mina mingisse kohtuasja. Spämmikirjade avaldamine pole ju kuritegu. Isegi mina olen siin kuskil mingi Nigeeriast pärit Nona kirja avaldanud, suisa eestikeelse. Vaevalt mind seepärast kohtusse antakse, kuigi kiri oli ju mulle adresseeritud. :D
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.