Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
parim ravim on armastus
 
päevapäike 16. aprill 2015, kl 08.46
Armastamine annab võimaluse saada haavatud. Kes seda ikka tahab.
Lugupidav suhtumine üksteisesse on täiskasvanulik ja turvaline.
 
piripiiiga 16. aprill 2015, kl 09.31
mida armastus ravib? ja kas ta ravib põhjust või tagajärge? kas silmas on peetud armastust üldse või armastust mingi konkreetse isiku vastu? kui konkreetse isiku vastu, siis kuidas on võimalik kogu oma maailm sõltuma panna kahe inimese tunnetest?
 
kas pole? 16. aprill 2015, kl 09.45
üksindust, üksildust, haiget hinge...mina leian, et neid saab küll armastusega ravida.
 
Sid 16. aprill 2015, kl 10.35
Mõni siin ikka ajab armastust ja armumist ning sellega kaasnevat eufooriat segamini. Nagu siin keegi ütles, siis armastus on see, kui sa sead oma armastatu huvid enda omast kõrgemaks. Elementaarne näide on vanemate armastus oma laste vastu, aga ka paarisuhtes on just armastav pool see, kes seab oma partneri huvid enda omadest tähtsamaks.
 
alu 16. aprill 2015, kl 20.05
Kas see teise, armastatu huvide seadmine enda omadest kõrgemale pole mitte selline millegi väljateenimise värk? Umbes et kui muidu ei saa, siis ennast armastama pannes ikka saab?:-)
 
Mea Mirell 18. aprill 2015, kl 12.13
Armas Alu!
armastus on siiras ja omakasupüüdmatu, millegi väljateenimine, nagu sina arvad, tuleb kõneks siis, kui pole kogetud armastust, mis on tõeline. Aga mehed on siinjuures eelisseisus - nad pidavat tõelist armastust paremini tajuma
 
Indrekust 18. aprill 2015, kl 12.30
"naise armastus on nagu lõõg mehe kaela ümber"
 
kadakatupp 18. aprill 2015, kl 13.32
kummaline kui paljud ei tee vahet armastusel ja ahistamisel.
 
alu 18. aprill 2015, kl 13.52
Armas Mea Mirell

Seda on ikka ette tulnud, et naised avaldavad armastust. Kaetud lauakesed omavalmistatuga, lihtsalt, armsalt ja romantiliselt serveeritud, väikeste joonistustega jäetud igatsevad kirjakesed, vastuvõtud, milles pole kahtlustki, et sind on oodatud, pisar silmas pikadpikad kallistustega ärasaatmised, öised ärkamised, kus naine on iga enda võimaliku millimeetri su vastu surunud, käegi veel minu oma sisse keeranud...ja see kõik on siiski olnud selle maiguga, et armasta, armasta mind veelgi enam. Armasta mind ja teda, kes minu seest tuleb sulle, kelle silmis on minu veelgi kavalamad pilgud ja väikesed mõtted riukaid täis:-)
 
ehk 18. aprill 2015, kl 13.58
on põhjus selles, et nad ise ei ole olnud ahistamise ohvrid. Suhe kahe inimese vahel saab alguse siiski meeldimisest teineteisele ja austusest. Edasi kulgeb kõik loomulikku rada pidi.
 
Mea Mirell 19. aprill 2015, kl 17.24
Mehe armastus on nagu peotäis kuivi õlgi - võtab särinal tuld ja mõne hetke pärast järel vaid pisut tuhka. Naise armastus on nagu kimp vettinud hagu - ei taha ega taha põlema minna, kui aga süttib, siis põleb pikalt ja valusa leegiga.
Tegelikult vajavad armastust kõik ja selle keskel elades peaksimegi terved olema.
Mis puutub alatute naiste nõretav-romantilisse lähenemisse, armas Alu, siis kutsume me ligi just neid, kelle olemasolu ja teod ei lase meil hetkekski laisaks muutuda ja sunnivad meid meie endi huvides arenema
 
ohh 19. aprill 2015, kl 18.07
Mina armastan juba pikemat aega siin foorumis ühte mees, kuigi ma teda päriselus näinud ei ole...aga tema kommentaarid....kuidas küll saaksin talle seda öelda?
 
Mea Mirell 19. aprill 2015, kl 18.47
Armas ohh! Armastust pole kunagi üleliia, isegi mitte sinu ega alu jaoks
 
..ja eelmise lõpetuseks 19. aprill 2015, kl 18.49
Mulle meeldivad Juniperus communise mõlemad variandid, kuigi teatud mööndustega
 
Nabaauk 19. aprill 2015, kl 18.52
Mõnikord peab mõne asja puhul silma kinni pigistama.
 
õks naine 19. aprill 2015, kl 18.56
Vahet pole, tahaks armuda või armastada, ehk jääb see viimaseks korraks siin elus.
 
alu 19. aprill 2015, kl 21.57
"Mehe armastus on nagu peotäis kuivi õlgi - võtab särinal tuld ja mõne hetke pärast järel vaid pisut tuhka. Naise armastus on nagu kimp vettinud hagu - ei taha ega taha põlema minna, kui aga süttib, siis põleb pikalt ja valusa leegiga"

Sellega kahjuks küll nõustuda ei saa. Võrdlus isegi pole tabav vaid on mehe armastust feministlikult mahategev, alavääristav. Pealegi-näidake tänapäeval naist, kes oma armastuse süttimisega on nagu märg oks, kui mehel vähegi jõukust on.
 
miks 19. aprill 2015, kl 22.09
ohh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina armastan juba pikemat aega siin foorumis ühte
> mees, kuigi ma teda päriselus näinud ei ole...aga
> tema kommentaarid....kuidas küll saaksin talle se
> da
küsi aga meili aadressi ja ütle mis öelda on.
 
hmm 19. aprill 2015, kl 22.11
Rikas mees on justkui bensiin, mis süütab igasuguse oksa ühe ropsuga.
 
miks 19. aprill 2015, kl 22.12
Ma parem unistan salaja...tead ju küll neid mehi siin...nad tambivad mu kohe madalamaks kui muru.
 
kadakajupp 19. aprill 2015, kl 22.18
millised "mõlemad variandid"?
 
miks 19. aprill 2015, kl 22.22
miks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma parem unistan salaja...tead ju küll neid mehi s
> iin...nad tambivad mu kohe madalamaks kui muru.


pole nad nii hullud midagi, kui siin lugedes tundub:)
 
Sid 19. aprill 2015, kl 22.49
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas see teise, armastatu huvide seadmine enda omad
> est kõrgemale pole mitte selline millegi väljateen
> imise värk? Umbes et kui muidu ei saa, siis ennast
> armastama pannes ikka saab?:-)

Sa kas ajad midagi kapitaalselt segi, või sa tõepoolest ei tea, mis armastus on. Milleks peab midagi välja teenima? Kas su lapsed on mingid äriprojektid, et nad peavad su armastuse nimel selle välja teenima? Mina armastan omi lapsi tingimusteta ja kui mul on valid, kas maksta lapse erakooli või enda autoliisingu eest, siis loomulikult valin erakooli. Selleks, et armastada, pole vaja seda kuskile kellelegi teadustama minna, see lihtsalt on su sees olemas ja kõik. Kui suudad seda välja näidata, on hea, kui ei, pole ka midagi katki, lihtsalt vastuarmastust sa sel juhul ei näe.
 
alu 19. aprill 2015, kl 23.54
Sid, eks ma päri su käest juurde, kui omal aru otsa saab armastuse asjus. Siis paistab, kas taod oma lapse erakooli igal juhul kinni või on selle eelduseks siiski mingite tingimuste täitmine lapse poolt.
 
raseda naise armastus 20. aprill 2015, kl 04.30
raseda naise armastus võib küll egoistlik olla, et naine ja tulevane laps saaks hoitud ja kaitstud seni, kuni nad hoolt väga vajavad ja suht abitud ise hakkama saamiseks.

need olid alu mõttes siis, kui anise rase oli ja keppi ei antudki, kuigi naine uneski käest ei lasknud.
naine ju teadis, et sellises olekus mujalt lõikust pole, ses mõttes tuleb tõesti 10 küünega kinni hoida sellest, kes kõrval kannikaid keerab.
alu on vist lapsetegemisega natuke vahele tõmmatud st see polnud kahe inimese kokkulepe, et vot nüüd hakkame lapsi tegema..
sellest see õelus ülejäänud maailma naiste vastu ja raseda kehaga naised tekitavad vist ebameeldivat kipitust suguleundites. kuna keppi ei saanud.


aga see raseda naise aärmastus on juba looduse küsimus.liigi säilimine jne jne.
 
alu 20. aprill 2015, kl 11.34
Eelmisele töllakale. Paistab, et keppi enda elus pole sa ise piisavalt saanud. Näljane mõtleb ja räägib ka leivast. Põhjusi võib otsida laiast tagumikust, sítast iseloomust ja liigsest masturbeerimisest öösel kl 04.30.
 
kadakatupp 20. aprill 2015, kl 11.38
alu,
sina mõtled ja räägid paksudest vaaladest pidevalt- et salamisi ikka erutavad, mis?
 
priscilla 20. aprill 2015, kl 11.47
alu
kas armastuse ja tunnete mõõdupuu on sale keha?
 
alu 20. aprill 2015, kl 11.53
Kas saledat naisekeha on armastada patt, kui paksud pakuvad 2in1?
 
priscilla 20. aprill 2015, kl 11.56
kuidas saab keha kui sellist armastada? minu arvates käivad tunded ikka läbi hinge ja südame, mis võiks ideaalis olla ilus. eriti kui mõlemad hinged kokku klapivad.
eks selle saleda keha himustamisel tuleb appi aju, kes on meediast stampe võtnud ja selle najal hingeldab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!