Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised! Mida te tahate?
 
mida naised tahavad? 21. aprill 2015, kl 19.08
kas naised küsisid nagu hapusid visse vä?
 
eelmisele plontile 21. aprill 2015, kl 19.32
eluaeg küsid ja pakud aga abiks ikka näpud?
 
päevapäike 21. aprill 2015, kl 20.01
Mõnele naisele täitsa sobib, et mees ütleb otse välja: laiad puusad, kortsuline nägu, üleüldine pekisus, "kõrgeealisus" jms on välistatud. Nii jääb asjatu kontakti otsimine ja lootmine ära. Seega, mõni naine (noh, selline peast veidi lihtne, aga siiski naine) tahab, et mees oleks ennekõike aus.

(Aus saab muidugi olla ka ilma põlgliku varjundita)
 
k2 21. aprill 2015, kl 20.40
Nendele "daamidele" kes nooremaid mehepoegi hirmsalt taga ajavad soovitaks vaadata praegu "suletud uste taga", natuke mõtemisainet....
 
HaukuvPeni 21. aprill 2015, kl 20.45
Naisele võid öelda vaid tema positiivseid omadusi. Korda talle neid kohe mitu korda! Negatiivsete omaduste koha pealt hoia suu kinni kui vähegi õnnestub... ja su eluke veereb kui hernes. Pealegi ei ole sa ka valetanud.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
k345 21. aprill 2015, kl 20.58
k2 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nendele "daamidele" kes nooremaid mehepoegi hirmsa
> lt taga ajavad soovitaks vaadata praegu "suletud u
> ste taga", natuke mõtemisainet....


mis seal põrutavat siis on?
 
päevapäike 21. aprill 2015, kl 21.04
Olen nõus - head võib kõigile öelda, kuid halva väljaütlemist tasub kaaluda. Lendulastud sõnu ju enam kinni ei püüa ja need teevad oma töö.

Millegipärast on niimagus-niimagus teisele verbaalselt lajatada.
 
Jep 21. aprill 2015, kl 21.11
Totud naised tõesti, ausalt öelda täitsa paras sellistele lüpsilehmadele.

http://naistekas.delfi.ee/seebinurk/uudised/suletud-uste-taga-kas-noor-mees-ajab-kupse-naise-pea-sassi?id=71296805
 
kärsher 21. aprill 2015, kl 21.15
see naine kellel pea sassi aetakse on keskealine. 37 aastane!
 
irw 21. aprill 2015, kl 21.22
Mida sa siin targutad? Ise said samuti puuga vastu pead, et tänaseni oled vait.
 
Tädike Ah 24. aprill 2015, kl 19.55
Kas siis nii primitiivne, Haukuv Peni?. Paar sõna siia sinna. Maha-taha ja siis iga roju oma koju. Mis minusse isiklikult puutub, siis, siin paljud naised on niii kauneid-lihtsaid soove kirjeldanud.Naised on erinevad. Mis minu soovid meheteemal oleksid.: keegi taluperemees, kellega vestelda. Ei ole huvitatud seksist ega kooselust. Vaid sõbralik jutuajmine ja võibolla ka vastastiku kasulik koostöö. Lambapidamise alane näiteks.
 
HaukuvPeni 24. aprill 2015, kl 21.02
Tädike Ah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei
> ole huvitatud seksist ega kooselust. Vaid sõbralik
> jutuajmine ja võibolla ka vastastiku kasulik koos
> töö. Lambapidamise alane näiteks.

Minu puupea ei võta seda kinni kui seksi ei taha mis pagana pärast pead sa selle mehega üldse kokku saama? Jutusta delfi naistekas, nii et sõrmeotsad villis klahvide klõbistamisest. Kõik siinsed printsessid teevad nii. Muidugi kõik naised ei ole printsessi krooni välja teeninud kuna paljudel puudub halvustav ja ropp sõnavara ;-)
P.S. Lambaid ma kasvatanud ei ole aga igasuguseid muid pudulojuseid ja linde küll.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
piripiiiga 24. aprill 2015, kl 21.12
lambakasvatusalaste jutuajamiste jaoks on vist mingit taluperemeest päris lihtne leida. no ega seksi tarbeks mehe leidmine ka teab mis kunst pole, aga lambakasvatusega ikka tiba lihtsam. taluperemehe oskused võivad vabalt alles töö käigus selguda ja keegi ei pane pahaks :D.
 
pehmik 24. aprill 2015, kl 21.20
mind ka seks naisega ei huvita aga mulle meeldivad lambad aga mul omal lambaid pole,seega tuleb naisega tutvuda kellel on lambaid
 
juliett tehnika tänavalt 29. aprill 2015, kl 06.47
haukuv peni, valus juba jälgida seda klopperit, mis sulle siin osaks saab. protestiks kõige selle feministliku turmtule vastu tutvungi sinuga, ja veel pere loomise eesmärgil. või olid sul mingid muud plaanid?
 
mina tean 29. aprill 2015, kl 07.14
X6 tahavad:)
 
mina tean ka 29. aprill 2015, kl 12.17
võib ka hädapärast Porsche olla, aga selle eest korralik villa Viimsis, apartement südalinnas ja suvila Hispaanias.
 
juliett 29. aprill 2015, kl 18.24
issake, ja seda kõike eeldate haukuvalt krantsilt või? paistab, et sellele peikale pean veel kõvasti peale maksma.
 
naisinimene 29. aprill 2015, kl 18.42
Tahan, et mees mind ära kuulaks ega üritaks mind endale sobivamaks muuta. Kui mina ei meeldi sellisena, nagu olen, siis otsigu omale keegi teine.
 
juliett 29. aprill 2015, kl 19.04
naisinimene - mõistan sind täiega ja sinu tõmbame nimekirjast koheselt maha. vaja veel siin mingeid liigseid egosid.
 
HaukuvPeni 29. aprill 2015, kl 21.20
juliett tehnika tänavalt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> haukuv peni, valus juba jälgida seda klopperit, mi
> s sulle siin osaks saab.

Ma lausa mõnuga provotseerin siin seda, et korralikult lajatataks klopperiga ja kõigega mis kätte juhtub.
Miskit muud siit ma enam ei looda. Olgu vähemalt siis lõbus.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ee? 29. aprill 2015, kl 22.26
viiskend halli varjundit?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!