Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tarkus
 
vastus jupile 19. aprill 2015, kl 17.58
selle oskab kõige paremini vastata kadakatupp.
 
aga 19. aprill 2015, kl 18.00
Minul on hoopis selline küsimus, et kas mehed muutuvad siin foorumis olles matsideks või on nad ka päriselt matsid?
 
HaukuvPeni 19. aprill 2015, kl 18.05
aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minul on hoopis selline küsimus, et kas mehed muut
> uvad siin foorumis olles matsideks või on nad ka p
> äriselt matsid?

"Mats alati on tubli mees,
ei kedagi ta pelga, ..."
Seleta oma mõte lahti.
Enamik mehi muutub selliseks nagu sa lugeda võid tänu Delfi pritsesside väljaheidetele. "sul raisk ei seisa" "sinusugust sitta ei taha ükski naine"
Kas toon veel näiteid??

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mõtlik 19. aprill 2015, kl 18.07
Kuri keel on teravam kui nuga.
 
just just 19. aprill 2015, kl 18.15
Tuleb kui kanalisatsioonitorust...
 
mõtlik 19. aprill 2015, kl 18.18
Sellised positiivses psühholoogias väikesteks verbaalseteks "mikrotraumadeks" nimetatud näited nagu Peni neid siin esile tõi, annavad samasuguse efekti nagu väikesed löögid pähe, mis on sageli kahjulikumad kui üks korralik nokaut. Sellised löögid pähe põhjustavad mikrotraumasid, mis toovad kaasa jäävaid kahjustusi nagu Haukuva looma näitel siin näha saame.
 
HaukuvPeni 19. aprill 2015, kl 18.23
mõtlik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>mikrotraumasid, mis toovad kaasa jä
> ävaid kahjustusi nagu Haukuva looma näitel siin nä
> ha saame.

Väga õige tähelepanek! Ma ei suhtu Delfi anonüümsetesse printsessidesse kaugeltki enam nii positiivselt kui alguses kui foorumit külastama hakkasin. Reg. kasutajad on vähemalt oma nime all veidi vaoshoitumad.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
just just 19. aprill 2015, kl 18.31
Peni, minu arvates oled sa siin täpselt sama anonüümselt kui mina...või ongi su õige nimi Peni Haukuv?
 
Haa 19. aprill 2015, kl 18.33
See on nüüd küll kaunis karm, et mõni peab lööke pähe ja nokauti eesmärgiks omaette.
 
selgitus 19. aprill 2015, kl 18.33
väike ülevaade annab kiire vastuse, enda probleemsust ei tunnista ja seksist olulisemat ei ole olemas.
 
HaukuvPeni 19. aprill 2015, kl 18.41
selgitus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> väike ülevaade annab kiire vastuse, enda probleems
> ust ei tunnista ja seksist olulisemat ei ole olema
> s.

Vabandan väga aga kui naine meest seksuaalselt ei ahvatle on naine ääretult kole või mees impotent või pede! Mul pole sugugi siin tutvumis foorumis huvi naistega korteri remondist, seeliku sobivusest kingadega, arvutite parandamisest või puuviljade hoiustamisest rääkida. Selleks on teised kohad!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kes 19. aprill 2015, kl 18.42
keelab sellel regatud naisel siin klähvida oma regatud kommide vahele anonüümselt? samas ei anna see regamine sellisel kujul nagu praegu ka midagi, tehku delfi siis juba parem regamisenimi ka kasutajanimeks ehk iga üks saab endale selle kasutajanime mis on tal id-kaartil !
 
niisama 19. aprill 2015, kl 18.44
Peni keelab.....või õigemini karistab...
 
selgitus 19. aprill 2015, kl 18.46
vabandust, minule ei ole vahet siin või seal, hoia lippu kõrgel.
 
haa 19. aprill 2015, kl 18.46
Ikka ikka...kusjuures sünniaasta peab ka olema kindlasti ära märgitud...ei tea palju siis klähvijaid oleks.
 
HaukuvPeni 19. aprill 2015, kl 18.47
selgitus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> väike ülevaade annab kiire vastuse,

Minust ja minu vigadest saab vähemalt konkreetse ülevaate teha. Mis meeldib, mis mitte. Aga iga posti all erineva nimega printsessst saab vaid koondülevaate kui "Delfi foorumi naiskasutaja"

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
penile 19. aprill 2015, kl 18.48
Tore on, aga see siin on tutvumisrubriik, nii et tegele oma hobiga õiges rubriigis.
 
Mjau 19. aprill 2015, kl 18.50
Mina olengi juba aru saanud, et sa oled väga kuri mees ja sinuga tutvust ei soovi.
 
HaukuvPeni 19. aprill 2015, kl 18.52
penile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tore on, aga see siin on tutvumisrubriik, nii et t
> egele oma hobiga õiges rubriigis.

Tegelengi õiges! Tutvustan oma negatiivseid ja halbu külgi, et printsessidel oleks mida järada. Muidu siin kole igav. Kõik on nii head ja ilusad.... mina ei ole!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Kuninga anna 19. aprill 2015, kl 18.59
Mulle võid rääkida oma headest külgedest ka.
 
selgitus 19. aprill 2015, kl 18.59
ära väga põe, see oli siinse (foorumi) üldistus, aga tundsid end väga puudutatuna, ju siis vajasid seda.
 
ja siis tuleb tom 19. aprill 2015, kl 19.12
ja siis tuleb tom, kes demonstreerib teile eesti keele ilu ja valu, grammatika saate veel puhta peale kauba ja tasuta.

no eks tema fenomen venelastega ole ka see, et need ei taipa tema kesist võõrkeeloskust ja nüansid n. ö. lähevad kaduma..aga seda arvatakse vähese keele oskuse süüks, mitte, et ongi selline vaimne lihtsameelsus ja alaalreng..
 
to räägi missa räägid 19. aprill 2015, kl 19.21
Kuule, ega sa ometi arva, et kui naine sinuga seksida ei taha, on ta kohe aseksuaalne?!
 
HaukuvPeni 19. aprill 2015, kl 19.30
Kuninga anna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle võid rääkida oma headest külgedest ka.

Minul mõlemad küljed sarnased. Nii vasak kui parem. Magan meelsamini vasaku külje peal. Nii palju siis erinevustest.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
piripiiiga 19. aprill 2015, kl 19.31
miks sa, HP, siin veel käid? Delfi printsessid on ju välditavad. ma ei riskiks küll isiksusemuutustega niisuguste naiste pärast ;)
 
HaukuvPeni 19. aprill 2015, kl 19.40
piripiiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks sa, HP, siin veel käid? Delfi printsessid on
> ju välditavad. ma ei riskiks küll isiksusemuutuste
> ga niisuguste naiste pärast ;)

Igavusest. Üldiselt on enamik teemasi igavad ja ma ei viitsi isegi neid jälgida. Kui päris hullult igavaks läheb, pean ise teema tegema kus printsessid saavad mind siunata. Mina jälle võimalusel õli tulle valada. :-p Selline sado-maso värk aga lõbus.
Loomulikult oleks tore mõne viisaka naisega lobiseda aga printsessid rikuvad selle peale paari posti ära, nii et ma olen käega löönud.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
penile mõtlemisaineks 19. aprill 2015, kl 19.45
Ehk on need printsessid ka siin õli tulle valajateks, et sina siunata saaksid ja....et igav poleks.
 
HaukuvPeni 19. aprill 2015, kl 19.49
penile mõtlemisaineks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ehk on need printsessid ka siin õli tulle valajate
> ks, et sina siunata saaksid ja....et igav poleks.

Loomulikult on asi vastastikune. Muidu oleks igasugune vaidlus välistatud :-D
Aga siiski, viisakale küsimusele vastan ma alati viisakalt ja ei ropenda...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
flicka 19. aprill 2015, kl 20.11
Duktig hund, duktig hund.
 
HaukuvPeni 19. aprill 2015, kl 20.18
flicka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Duktig hund, duktig hund.

Hunden gillar att skälla, kråkorna kraxar.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!